Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 05 Aug 2009, 00:46

benx wrote:A subotu odlazak Zagija kod Vidovica i priopćenje da je 099-253-5284 sad odgovoran za prostor
:-st
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 05 Aug 2009, 17:57

Kad ste dolazili kod mene u Ladin Gaj,(i skrivali se po kučicama ko djeca) kad si rekao da če sad miki preuzet prostor i onda si ko fol bio kod Vidovića šta sad neznaš kao fol!!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 05 Aug 2009, 21:28

benx wrote:Kad ste dolazili kod mene u Ladin Gaj,(i skrivali se po kučicama ko djeca) kad si rekao da če sad miki preuzet prostor i onda si ko fol bio kod Vidovića šta sad neznaš kao fol!!!!
sve je to ok ali u čemu je poanta??zašto to sad izvlačiš?ne kužim :-st
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 05 Aug 2009, 21:31

zagadur wrote:
benx wrote:Kad ste dolazili kod mene u Ladin Gaj,(i skrivali se po kučicama ko djeca) kad si rekao da če sad miki preuzet prostor i onda si ko fol bio kod Vidovića šta sad neznaš kao fol!!!!
sve je to ok ali u čemu je poanta??zašto to sad izvlačiš?ne kužim :-st

kontranapad je najbolja obrana zagi sto se pravis lud
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 05 Aug 2009, 21:34

djiki wrote:
zagadur wrote:
benx wrote:Kad ste dolazili kod mene u Ladin Gaj,(i skrivali se po kučicama ko djeca) kad si rekao da če sad miki preuzet prostor i onda si ko fol bio kod Vidovića šta sad neznaš kao fol!!!!
sve je to ok ali u čemu je poanta??zašto to sad izvlačiš?ne kužim :-st

kontranapad je najbolja obrana zagi sto se pravis lud
ali kontranapad za što ili bolje rečeno obrana za što?pa nije vrag da mu smeta što se ja i ti slažemo kontra njega? :DD :DD :DD
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 06 Aug 2009, 07:56

vjera u boga benki do groba
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 10 Aug 2009, 02:07

http://www.youtube.com/watch?v=SAzYprBbfU0&eurl

pogledajte do kraja ili pogledajte samo kraj!!! inače st. ettienovci su dobri s torcidom, a zna se s kim su dobri olympijci
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 13 Aug 2009, 18:57

User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 18 Aug 2009, 11:13

molio bih prijatelje iz umaga kao i ostale za malo solidarnosti... naime, na stranicam hns-a je počela prijava za karte eng vs hrv pa Vas molim da prijavite sebe i još trojicu koji ne idu na tekmu za bubanj čisto da nam porastu šanse na izvlačenju...
i još nešto, molim vas bez glupih komentara...

to se posebno odnosi na chileta, redsa, chopu koji idu da prijave sebe kao nositelje i 3 rođaka, prijatelja, žena... samo da sakupimo čim više prijava...
unaprijed zahvaljujem svima... :volim
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 19 Aug 2009, 21:28

http://www.barkun.hr/index.php/20090819 ... -soli.html

benx i zagi u akciji? (mada sumnjam da je po benxu bi uvalio kilo zemlje a ne kilo soli od 4,99-on kupuje najskuplju)
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Aug 2009, 12:42

rade se novi dresovi, nekako najljepsi mi se cine everton 2. i aston villa, a i makron je malo popravio design leedsa
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 Aug 2009, 13:02

sretan rođendan vanji :zivili
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Aug 2009, 17:30

buon compleanno nekretninočec :volim
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 Aug 2009, 08:13

apartmani marin petrić, mislim da izlaskom bankovica iz lige imamo vanserijskog igraca (tipkajte u jutub covjjek je velicina samo takva)

http://www.youtube.com/watch?v=3_qGJDkndeA
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 24 Aug 2009, 14:33

Hvala svima na lijepim željama... :klap
Ako se pitate kad će pijanka :drinkbeer , strpite se još malo kad se dijete rodi onda ćemo se oblokati... U::U :zivili
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 24 Aug 2009, 14:40

reds wrote:Hvala svima na lijepim željama... :klap
Ako se pitate kad će pijanka :drinkbeer , strpite se još malo kad se dijete rodi onda ćemo se oblokati... U::U :zivili
mogao bi spojit i božić... :rofl3
istra ti materina!
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 24 Aug 2009, 14:47

Kalach wrote:
reds wrote:Hvala svima na lijepim željama... :klap
Ako se pitate kad će pijanka :drinkbeer , strpite se još malo kad se dijete rodi onda ćemo se oblokati... U::U :zivili
mogao bi spojit i božić... :rofl3
22.08. mi je rođendan, a žena mi ima termin 25.08. i ja da se napijam i oblokavam, a ona doma i čeka trudove, a možda rodi svaki čas, mislim :suspect:, bez ljutnje ali to bi samo ti mogao napraviti! :kres :-(
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 Aug 2009, 15:07

reds wrote:
Kalach wrote:
reds wrote:Hvala svima na lijepim željama... :klap
Ako se pitate kad će pijanka :drinkbeer , strpite se još malo kad se dijete rodi onda ćemo se oblokati... U::U :zivili
mogao bi spojit i božić... :rofl3
22.08. mi je rođendan, a žena mi ima termin 25.08. i ja da se napijam i oblokavam, a ona doma i čeka trudove, a možda rodi svaki čas, mislim :suspect:, bez ljutnje ali to bi samo ti mogao napraviti! :kres :-(

vanja ti si najobicnij opsjenar....da si covjek lijepo bi se oblokali 22.8. a kalach bi dosao bubom iz zegea i dezurao trijezan ko pravi kum dali treba zenu odvest u rijeku u bolnicu, a ovako kako kalach kaze mogo si spojit i bozic (kres)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 24 Aug 2009, 15:16

daj keva, barem tebe nisam smatrao redikulom ali ovo izlaganje o datumima me podsjeća na zagijeve fore sa gostovanjima ili šimetove škuže... :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 Aug 2009, 15:42

Kalach wrote:daj keva, barem tebe nisam smatrao redikulom ali ovo izlaganje o datumima me podsjeća na zagijeve fore sa gostovanjima ili šimetove škuže... :-(
Image
Locked