Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 27 Feb 2009, 16:12

drž' se kume, evo stižem blizu sam, taman zadnje gastale kupio u ljekarni... :DD
istra ti materina!
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 27 Feb 2009, 16:24

Kalach wrote:drž' se kume, evo stižem blizu sam, taman zadnje gastale kupio u ljekarni... :DD
O ovoj sam ti pjesmi jučer pričao, ekipa ju je pjevala 20 minuta i zvučalo je ludilo!
como te quiero!
Ako neko nađe i snimku koja duže traje nek je pastira!
http://www.youtube.com/watch?v=uf3UAEeS ... annel_page
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 27 Feb 2009, 16:49

ja nisam nikog tlačio. nego su čopa i zagi pisali gluposti pa sam se samo nadovezao na njih. pogledaj malo bolje. ja sam najmanje od svih pisao o derbiju!!!
a što se tiče bakljade. jedan od boljih pogotovo jer su se po prvi put palili strobovi! jebeno je izgledalo.
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 27 Feb 2009, 16:55

Chile wrote:ja nisam nikog tlačio. nego su čopa i zagi pisali gluposti pa sam se samo nadovezao na njih. pogledaj malo bolje. ja sam najmanje od svih pisao o derbiju!!!
a što se tiče bakljade. jedan od boljih pogotovo jer su se po prvi put palili strobovi! jebeno je izgledalo.
zagi ja babaroga a ti si milo djete iz družbe pere kvržice :rofl3 .ovom forumu samo još fali da počnemo debatirat o strobovima i onda nas stari može slobodno poslat u trokurac i zatvorit ovo umaško odlagalište otpada.da strobovi,majko moja mila :cupajkosu :-puke :-(
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 17:07

zagadur wrote:ajme da je keva ovakav svaki dan,ja bi se zaljubio u njega :volim.za sve napisano jedno veliko:AVE CEZARE :klanjam :klanjam2 :hatsoff
Kalach I Kevatikopolos bi radi dinama pogazili bi prijateljstvo staro 15-20 i lizali šupak u ovom slučaju našem dragom monstrumu svih vremena ili ti superbabaroga, svaka čast kalach :klap :klap :klap živio dinamo i Drazen Kolosos(Roso).
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 27 Feb 2009, 17:10

benx wrote:
zagadur wrote:ajme da je keva ovakav svaki dan,ja bi se zaljubio u njega :volim.za sve napisano jedno veliko:AVE CEZARE :klanjam :klanjam2 :hatsoff
Kalach I Kevatikopolos bi radi dinama pogazili bi prijateljstvo staro 15-20 i lizali šupak u ovom slučaju našem dragom monstrumu svih vremena ili ti superbabaroga, svaka čast kalach :klap :klap :klap živio dinamo i Drazen Kolosos(Roso).
šta mene spominješ, kakve ja imam veze sa vašim prepucavanjem :-st
istra ti materina!
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 17:14

Kalach wrote:
benx wrote:
zagadur wrote:ajme da je keva ovakav svaki dan,ja bi se zaljubio u njega :volim.za sve napisano jedno veliko:AVE CEZARE :klanjam :klanjam2 :hatsoff
Kalach I Kevatikopolos bi radi dinama pogazili bi prijateljstvo staro 15-20 i lizali šupak u ovom slučaju našem dragom monstrumu svih vremena ili ti superbabaroga, svaka čast kalach :klap :klap :klap živio dinamo i Drazen Kolosos(Roso).
šta mene spominješ, kakve ja imam veze sa vašim prepucavanjem :-st
Rekao si da sam djetinast da hoću se zagiju dokazat ne odgovoras na pm, nisi rekao ljudima da se stobom i sa nijednim dinamovcem nisam nikad prepucavao itd. hvala kalach
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 17:23

Kod mene u kuči se gledalo dinamo partizan 5 0, graschopers dinamo 0 6 dinamo celtic 3 0 dinamo c z 3 0 i masu masu masu masu ostalih dinamovih pobjeda(uvijek sam hvalisao atmosferu i koliko ljudi ima to ti znaš najbolje ali muda su ti ostala u djikija) sigurno bi Vanja snimao utakmice Hajduka i divio se podvizima bilih kod mene je je uvjek vladala tolerancija ali od danas ču bit monstrum ko Zagim vidim da je to formula i pol pljuvat i lagat sve što stignem biti ok i tako poslije uvijek bivaš šupak hvala by benx
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 27 Feb 2009, 17:30

benx oni više mrze hajduk nego šta vole dinamo
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 27 Feb 2009, 17:34

ma kita, upravo vrijedi obrnuto :kokice
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 27 Feb 2009, 17:35

čekaj, šta želiš time dokazati... znamo ti, ja, djiki i andročec... valjda je to dovoljno... uopće ne razumijem poantu...
chile ne pričaj gluposti...
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 27 Feb 2009, 17:40

benx pa zar opet???dosta je bilo prepucavanja,ti misliš na jedan način ja na drugi i kraj priče.jebote šta grdović radi od ljudi,treba ga zabranit po hitno :cool)
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 17:47

Kalach wrote:čekaj, šta želiš time dokazati... znamo ti, ja, djiki i andročec... valjda je to dovoljno... uopće ne razumijem poantu...
chile ne pričaj gluposti...
Čim mi nisi odgovorio na pm ništa znam kako si počeo razmišljat, slušaj uopće mi se neda više raspravljat bilo pa prošlo
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 17:49

zagadur wrote:benx pa zar opet???dosta je bilo prepucavanja,ti misliš na jedan način ja na drugi i kraj priče.jebote šta grdović radi od ljudi,treba ga zabranit po hitno :cool)
Se slažeš da napravimo spektakl u utorak pišanje po benxu i kvarcanje Drazena u hotel Istri(baklja iz Červara).
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 27 Feb 2009, 18:20

benx wrote:
zagadur wrote:benx pa zar opet???dosta je bilo prepucavanja,ti misliš na jedan način ja na drugi i kraj priče.jebote šta grdović radi od ljudi,treba ga zabranit po hitno :cool)
Se slažeš da napravimo spektakl u utorak pišanje po benxu i kvarcanje Drazena u hotel Istri(baklja iz Červara).
sve mogu shvatit i da si ljut i da si razočaran i da si povrijedjen mojim riječima tj. stavom ali nikako ne mogu shvatit zašto se to mora razvlačit po forumu 5 dana?!
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 18:30

zagadur wrote:
benx wrote:
zagadur wrote:benx pa zar opet???dosta je bilo prepucavanja,ti misliš na jedan način ja na drugi i kraj priče.jebote šta grdović radi od ljudi,treba ga zabranit po hitno :cool)
Se slažeš da napravimo spektakl u utorak pišanje po benxu i kvarcanje Drazena u hotel Istri(baklja iz Červara).
sve mogu shvatit i da si ljut i da si razočaran i da si povrijedjen mojim riječima tj. stavom ali nikako ne mogu shvatit zašto se to mora razvlačit po forumu 5 dana?!
Daj Zagi moli te nemoj djelit pravdu ti živiš za ove stvari nemoj mi sada kao krivo ti je pa ti o smeću i prostoru i štičeniku chiletu razvlačiš već 650 dana po forumu a meni sad filozofiraš stvarno si legenda :rollingofl :rollingofl :crvenakarta2
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 27 Feb 2009, 18:45

krivo si shvatio.meni nije za ništa krivo niti se za išta kajem.iza svake moje riječi i dalje stojim samo što sam sad još 500 puta sigurniji u moje mišljenje i moje stavove
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 19:03

Takvi stavovi su Hrvatsku držali 14 stolječa u tamnici robstva, ujedno se kao i moj bivši prijatelj Kalach udaljavam od Umag Callinga na neko vrijeme a možda i od onog drugog pratit ču samo održavanje turnira po evropskim uzancama!!! :kokice :kokice
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 27 Feb 2009, 19:04

"Dragi moji najbolji prijatelji na svijetu" uživajte u svađama i pumpanje jedan protiv drugog to vam ide najbolje od svega....... :-puke
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 27 Feb 2009, 20:15

koliko sam svatio ukratko:
benxu smeta sto se sada sere, a kod njega je uvijek bila oaza mira, i najcesce (sto je istina) su kalach i on gledali i hajduka i dinamo (hdz princip) i jedan i drugi su bili realni i sto je bilo fora je biklo fora...
onda se desi derbi (sa antagonisticke strane prvi nakon 100 godina) i benx se zakaci sa zagijem i dva bbb siemens buldoga sute (jedan izjednacava da je zajednop sa djikijem smjesan i paljevina isto ko zagi), a kad je bilo koja druga situacija u kojoj zagi zastrani onda je drvlje i kamenje po zagiju (privatnim kanalima, telefonima,pm itd)
mislim da ga smeta kad se raspravlja oko relacije hajduk-dinamo da tada se zaboravlja sve pizdarije stila jezgre i onda se uvidja kako je sve to skupa jadno, jer s jedne strane ko neke nije briga, a mi (ja i benx u ovom slucaju) se palimo , a u biti svi su se napalili...
Locked