Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 06 Feb 2008, 08:59

inače, u ligi u egzilu događaju se veliki obrati... nakon 3 uzastopne titule kralj je pao, prvi turnir u povijesti, kao i pehar putuju u plavi salon Kaiserovog Dinama... pazi sad ovo... prodao sam ibrahimovića, thurama, kića ronalda i keana a u zamjenu za njih došli su puyol, nedved, gronkear i lavezzi... igram sa 1500 bodova manje od ostalih pa da vidimo... to radim samo kako bi se istrenirao za fojba open...
reds

Post by reds » 06 Feb 2008, 09:42

Ja sam dao prijedlog za tu ligu dvokružno, ali da se o njoj raspravi javno, na slijedećem turniru, da svako do turnira razmisli i odluči,a ne ovako kako ti djiki radiš...ti si grobar naše lige!!! :-( :-( :-(
reds

Post by reds » 06 Feb 2008, 09:57

Dao sam prijedlog za ligu dvokružno, jer tu slabiji igrači imaju šanse osvojiti koje prvenstvo i jer mism da je ovako predugo za jednu titulu, a isto bi se igralo vremenski po turniru kao i kod četverokružnog t.Da se u prošlom prvenstvu igralo tim sustavom i naš dobri milas bi bio u utrci za naslov koji bi na kraju polusezone čvrsto držao prvo mjesto.Jel tako grobaru???A sad će zagi opet po meni da sam licemjer i da se izvlačim na slabije igrače, zbog nekog svog skrivenog motiva!Ja sam samo dao prijedlog i očekivao da će se o njemu na pošten način razmisliti te predočiti svima neke prednosti i mane i jedne i druge lige, ali očito se moj glas sve manje i manje cijeni. od toga mi se već:-puke
zagadur

Post by zagadur » 06 Feb 2008, 10:34

reds wrote:Dao sam prijedlog za ligu dvokružno, jer tu slabiji igrači imaju šanse osvojiti koje prvenstvo i jer mism da je ovako predugo za jednu titulu, a isto bi se igralo vremenski po turniru kao i kod četverokružnog t.Da se u prošlom prvenstvu igralo tim sustavom i naš dobri milas bi bio u utrci za naslov koji bi na kraju polusezone čvrsto držao prvo mjesto.Jel tako grobaru???A sad će zagi opet po meni da sam licemjer i da se izvlačim na slabije igrače, zbog nekog svog skrivenog motiva!Ja sam samo dao prijedlog i očekivao da će se o njemu na pošten način razmisliti te predočiti svima neke prednosti i mane i jedne i druge lige, ali očito se moj glas sve manje i manje cijeni. od toga mi se već:-puke
milas je nakon 2 djela turnira bio predzadnji ali ti to nisi skužio pošto si morao igrati 14 tekmi za redom zbog temperature 39,1! posljedice temperature su te držale do nedavno pa st bio miran.sad kad su simptomi prestali opet si onaj stari keva kill bill koji svoja izlaganja začinjava sa riječima kao što su grobaru i sl. :nebuisle
reds

Post by reds » 06 Feb 2008, 10:54

zagadur wrote:
reds wrote:Dao sam prijedlog za ligu dvokružno, jer tu slabiji igrači imaju šanse osvojiti koje prvenstvo i jer mism da je ovako predugo za jednu titulu, a isto bi se igralo vremenski po turniru kao i kod četverokružnog t.Da se u prošlom prvenstvu igralo tim sustavom i naš dobri milas bi bio u utrci za naslov koji bi na kraju polusezone čvrsto držao prvo mjesto.Jel tako grobaru???A sad će zagi opet po meni da sam licemjer i da se izvlačim na slabije igrače, zbog nekog svog skrivenog motiva!Ja sam samo dao prijedlog i očekivao da će se o njemu na pošten način razmisliti te predočiti svima neke prednosti i mane i jedne i druge lige, ali očito se moj glas sve manje i manje cijeni. od toga mi se već:-puke
milas je nakon 2 djela turnira bio predzadnji ali ti to nisi skužio pošto si morao igrati 14 tekmi za redom zbog temperature 39,1! posljedice temperature su te držale do nedavno pa st bio miran.sad kad su simptomi prestali opet si onaj stari keva kill bill koji svoja izlaganja začinjava sa riječima kao što su grobaru i sl. :nebuisle
Daj pogledaj malo bolje šta sam ja napisao, a nemoj samo skakati ko gricko kad vidi malu djecu.
"...naš dobri milas bi bio u utrci za naslov koji bi na kraju polusezone čvrsto držao prvo mjesto..."to znači da se igralo dvokružno, polusezona je nakon jednog kola.Jel tako moj zagiću? :evotigana
zagadur

Post by zagadur » 06 Feb 2008, 11:50

djiki wrote:viste pukli skroz, veću količinu pizdarija nisam dugo čuo, ali neke su me čak i nasmijale.....

poredak turnira (u zagradi su broj utakmica):
Milas 15 (11), Benx 14 (8), Djiki 13 (9), Zagadur 11 (7), Chile 9 (6), Tuntar 8 (6), Roni 6 (9), dolomitocec 0 (0)
evo moj keva tablice 1/4 prvenstva.molim te da obratiš pozornost na broj odigranih utakmica.po ovoj statistici milas je u utrci za spas a ne za naslov
djiki

Post by djiki » 06 Feb 2008, 13:08

ne razumijem koji kurac su vam dugi turniri,da bude više turnira dali bi ti bilo fora za godinu dana da imas 75 titula npr. ? nadalje po meni slabiji igrači da uberu titulu imaju 10-15 % više šansi nego sada ....
nadalje ja, benx i chile smo fanatici statistike i tu ne trebas racunat na glas jerbo nas vise 28 kola da je pravo prvenstvo nego 14......
zagi je dao svoje misljenje, jedino tuntar me malo iznenadijo odlukom, ali i da dobis njegov glas nemas vecinu.....
tako da se odljutis jer nije prosao tvoj prjedlog, a stvarno neznam zasto bi bio grobar sa tim sustavom kad je najidealniji po vecini igraca
zagadur

Post by zagadur » 06 Feb 2008, 13:34

djiki wrote:ne razumijem koji kurac su vam dugi turniri,da bude više turnira dali bi ti bilo fora za godinu dana da imas 75 titula npr. ? nadalje po meni slabiji igrači da uberu titulu imaju 10-15 % više šansi nego sada ....
nadalje ja, benx i chile smo fanatici statistike i tu ne trebas racunat na glas jerbo nas vise 28 kola da je pravo prvenstvo nego 14......
zagi je dao svoje misljenje, jedino tuntar me malo iznenadijo odlukom, ali i da dobis njegov glas nemas vecinu.....
tako da se odljutis jer nije prosao tvoj prjedlog, a stvarno neznam zasto bi bio grobar sa tim sustavom kad je najidealniji po vecini igraca
od kad je chile fanatik statistike?srmota je da stavljaš njegovo ime samo da te nebi napali radi onog ja i benx... uzimam tebe benx za ženu,prvorodjeno djete zvat će se elvis benx matijević a i gricko će dobit nadimak benx :-puke.jadna naša drugarica mica...... :-(
zagadur

Post by zagadur » 06 Feb 2008, 14:01

http://www.freesmileys.org/free-animated-smileys.php
evo djiki smajlova koliko ti srce želi i za svaku prigodu
djiki

Post by djiki » 06 Feb 2008, 14:03

pa zagiću pitaj ga, prati i međusobne susrete i sve na netu za razliku od npr. redsa....
pa pojavit će se pa neka napiše crno na bijelo....
inače imaš palac gore radi odluke jer spadaš u donji dom ali si stavio sa strane jako sitan interes samo zato da bi dobio (dobili) realnost natjecanja.....
liga 2-kružno- malo veća šansa malima, kraći turnir više titula (što je po meni minus)
liga 8-kružno- mogučnost osvajanja prvenstva iako imaš 2 dana slabo izdanje (u ligi 2-kružno jedan dan slabo izdanje ciao miao titula), realnost statistike, veća draž osvajanja turnira, manji broj titula, transferi na plousezoni...
nadopunite dalje....
nadalje kod popodnevnih turnira možemo komotno povisit broj kola sa 7 na 9, tako da bi turnir trajo u 3 puta.....
djiki

Post by djiki » 06 Feb 2008, 14:07

našao sam rješenje zaizolaciju. konzultirao sam se sa mojim žbukerom i dao je prjedlog da nabavimo regips ploče (gipsane ploče i konstrukcija na koju se stavljaju koja je jednostavna i za nas debile za postaviti) i u unutrašnjosti kiknuti staklenu vunu. stura ću imati cjenik i kalkulaciju za to...
nadalje to bi išlo na ulaz i na zid od vidovića jerbo smo jučer bili i čovjek nas je čuo i došao vidit što radimo a nismo se derali tako da to moramo napraviti pod svakim slučajem.....
reds

Post by reds » 06 Feb 2008, 14:23

djiki wrote:pa zagiću pitaj ga, prati i međusobne susrete i sve na netu za razliku od npr. redsa....
pa pojavit će se pa neka napiše crno na bijelo....
inače imaš palac gore radi odluke jer spadaš u donji dom ali si stavio sa strane jako sitan interes samo zato da bi dobio (dobili) realnost natjecanja.....
liga 2-kružno- malo veća šansa malima, kraći turnir više titula (što je po meni minus)
liga 8-kružno- mogučnost osvajanja prvenstva iako imaš 2 dana slabo izdanje (u ligi 2-kružno jedan dan slabo izdanje ciao miao titula), realnost statistike, veća draž osvajanja turnira, manji broj titula, transferi na plousezoni...
nadopunite dalje....
nadalje kod popodnevnih turnira možemo komotno povisit broj kola sa 7 na 9, tako da bi turnir trajo u 3 puta.....
Ja je ne pratim više jer nema više zdrave konkurencije i zdravog nadmetanja, mislim da ni benx ne prati više tako statistiku tvoje lige, a čile je prati valjda da može razglabat sa tobom o barem nečemu, osim još o hajduku!!!grobaru!!!
Image
djiki

Post by djiki » 06 Feb 2008, 14:32

ti je nikad nisi ni pratio, ti ni neznaš točno koliko trofeja imaš.....
benkijev stav je tvrd za 4-kružno čak i više nego moji
djiki

Post by djiki » 06 Feb 2008, 14:33

dogovorio se sa omerom za elekrtiku, napravit će nam sve drugi tjedan i predložio je da nam napravi kutiju sa osiguraćem radi kratkih spojeva da ne skaće gore u školi ako se desi...mislim da neće puno doći napravit ćemi cjenu ko na gradilištu.....
djiki

Post by djiki » 06 Feb 2008, 20:27

predlažem plakete za doprinos u prostoru za:
PERA MILASA - radi obveza koje ga sprečavaju d dođe u 5 pomoći raditi, a u 3 žica joystick za igrati, dok u 5 sati laže da je u firmi a tamo sve u mraku
DRAŽENA ZAGORCA - koji je uvrjeđeno napustio prostor jer smo klasnili ja i andročec 15 minuta te još pored inačenja da dođemo po ključeve je iz protesta uzeo i rolo za farbanje tako da smo kasnili sa radovima
zagadur

Post by zagadur » 06 Feb 2008, 23:28

djiki wrote:predlažem plakete za doprinos u prostoru za:
PERA MILASA - radi obveza koje ga sprečavaju d dođe u 5 pomoći raditi, a u 3 žica joystick za igrati, dok u 5 sati laže da je u firmi a tamo sve u mraku
DRAŽENA ZAGORCA - koji je uvrjeđeno napustio prostor jer smo klasnili ja i andročec 15 minuta te još pored inačenja da dođemo po ključeve je iz protesta uzeo i rolo za farbanje tako da smo kasnili sa radovima
i po ovom pitanju benx zaslužuje 15 plaketa pošto ima 0 radnih sati :rollingofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Feb 2008, 13:00

lavezzi zabio i asistirao za argentinu....
reds

Post by reds » 07 Feb 2008, 14:24

djiki wrote:ti je nikad nisi ni pratio, ti ni neznaš točno koliko trofeja imaš.....
benkijev stav je tvrd za 4-kružno čak i više nego moji
nije istina to djiki.Na početku tek kad smo počeli igrati nogomet, i to ako se ne varam na sensible socceru i na početku na iss-u, priznajem nije me statistika previše zanimala i onda sam i najbolje igrao, kad ste me ti i benki zarazili i sa statistikom, međusobni susreti, prvenstva, kupovi...počeo sam i lošije igrati jer su mi značili ti međusobni susreti itd...Sad me toliko ne brinu previše, pogledam tu i tamo neke statistike, i to je to! :sleep:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Feb 2008, 14:59

pa ti nisi ništa pametnog napisao... i istina je ono što djikenshish govori da te ne zanima statistika... niti si na forumu, niti se trudiš raditi koreografije i ostale popratne gluposti kao zagadur... nisi izmslio pes jezik kao milas... niti si bolestan kao benx i beskičemnjak kao djiki... sve u svemu nezanimljiv i previdljiv... :-(
jedino što te drži u ligi je veliko prijateljstvo sa jezgrom i kumstvo sa povjerenikom lige tako da.... cito!!! :oops
djiki

Post by djiki » 07 Feb 2008, 15:52

evo sa zakasnjnjem fotopriča sa krckom hobotnicom:

ko kaže i laže da benki ne radi nikad ništa...
Image

krak krcke hobotnice po pekom....
Image

hrabri zagi dok nije bilo redsa (posto je ovaj bio teško bolestan sa 37,8 celzija toplim telom) :-(
Image

Image

i za kraj slag na torti za hc ljubitelje našeg lupina slika sa utakmice hajduk rovinj, naravno tekma je bila u tjeku :-D

Image
Locked