Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 05 Mar 2008, 11:10

nažalost imaš određeni rejting kod određenih ljudi pa od bana ništa :-(
danas se igra 2/3 prvenstva koja je po benvinu 95% u rukama chileta, i stvarno se ne vidi ko bi ga mogao ugroziti
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 11:11

tko god da je editirao neka se ne brine, živimo u izopačenoj ljubavi... evo kladim se da bi djikenshish istog trenutka dao 2 bubrega iz bahatosti da mi slučajno jedan zataji...
djiki

Post by djiki » 05 Mar 2008, 11:14

Kalach wrote:tko god da je editirao neka se ne brine, živimo u izopačenoj ljubavi... evo kladim se da bi djikenshish istog trenutka dao 2 bubrega iz bahatosti da mi slučajno jedan zataji...
prije bi ti nosio inčune na dijalizu....
Last edited by djiki on 05 Mar 2008, 11:16, edited 1 time in total.
reds

Post by reds » 05 Mar 2008, 11:15

Kalach wrote:jesi ti dobro? šta se nadrkavaš bezveze... pisat ću šta me volja...
i meni je dosta slušati o tom napoliju, a vjerujem i svim drugima, naravno osim benxa :-( Šaljite si pm-ove pa raspravljajte o napoliju koliko vam je volja... :sleep: Napoli i ostali talijani :-puke , bez obzira što mi je fiorentina najdraža od svih njih.I nemoj molim :molitva te klaunach odgovarati na ovaj post, jer mi se neda o tome prepirati!To je moje mišljenje o napoliju i barem nešto poštuj tuđe u životu... dinamo, dinamo-hrvatska,hrvatska... :-D
djiki

Post by djiki » 05 Mar 2008, 11:16

reds wrote:
Kalach wrote:jesi ti dobro? šta se nadrkavaš bezveze... pisat ću šta me volja...
i meni je dosta slušati o tom napoliju, a vjerujem i svim drugima, naravno osim benxa :-( Šaljite si pm-ove pa raspravljajte o napoliju koliko vam je volja... :sleep: Napoli i ostali talijani :-puke , bez obzira što mi je fiorentina najdraža od svih njih.I nemoj molim :molitva te klaunach odgovarati na ovaj post, jer mi se neda o tome prepirati!To je moje mišljenje o napoliju i barem nešto poštuj tuđe u životu... dinamo, dinamo-hrvatska,hrvatska... :-D
X
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 11:29

u jbt. dobio sam po tamburi i od kuma!? morat ću nazvat drugaricu andročec da pazi šta piješ i jedeš...
reds

Post by reds » 05 Mar 2008, 11:30

benx wrote:
tuntar wrote:ja se zajebavam i ako u svakoj zajebanciji ima nesto istine.Svi ste meni dobri ali naj jace mi je kad se prepucavate oko ocjena ko je jabolji najlosiji.Ako nemate pametnijeg posla dodite u fiorine pa cete ic kopat u vinograd- :-D :-D :-D bit ce puno koristnije
Zagi ti si najbolji "uuzmisi staru robu za doc kopat" :evil :evil
Baš si našao pravog bolje da si mikija pozvao!
Miki bi okopao dvije loze od toga bi jedna loza uvenula jer bi od nervoze i korijen iskopo, drugu bi naravno ostavio drugu benvinu da završi da i on nešto radi,u međuvremenu bi mu telefon zvonio jedno 40ak puta, a on bi zvao u međuvremenu sve živo i mrtvo, čak i našeg dobrog kalača, popušio jedno šteku i pol cigara i odmarao jedno tri i pol sata kao svaki radišniji dalmatinac, naravno našao bi i vremena i gricka 3 puta prošetat...a zagi, da po njemu se vidi da voli fizički rad... :-D :-puke
reds

Post by reds » 05 Mar 2008, 11:40

Kalach wrote:u jbt. dobio sam po tamburi i od kuma!? morat ću nazvat drugaricu andročec da pazi šta piješ i jedeš...
nisam te htio napast, ali nekad znaš punit glavu s tim napolijem.Napoli mi je donekle fora, ali nekad mi je too much! :kres
djiki

Post by djiki » 05 Mar 2008, 11:56

reds wrote:
Kalach wrote:u jbt. dobio sam po tamburi i od kuma!? morat ću nazvat drugaricu andročec da pazi šta piješ i jedeš...
nisam te htio napast, ali nekad znaš punit glavu s tim napolijem.Napoli mi je donekle fora, ali nekad mi je too much! :kres
opet provociraš dobrotom :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 12:03

užas :-(
reds

Post by reds » 05 Mar 2008, 12:22

jbg takav sam, dobar do koske... :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 12:39

u subotu dolazi zagadur u zg, bojim se da bi moglo biti nereda... posalji mi njegov tim da mu slozim ekipu...
djiki

Post by djiki » 05 Mar 2008, 12:58

zagadur

Post by zagadur » 05 Mar 2008, 13:47

Kalach wrote:u subotu dolazi zagadur u zg, bojim se da bi moglo biti nereda... posalji mi njegov tim da mu slozim ekipu...
ako ne budemo išli u sisak kod čečija bogdana rado ću izdvojit sat-dva da te naučim pameti na pesu.najoštrija vilica je več u čarapi spremna u slučaju nereda. :-D :evil
zagadur

Post by zagadur » 05 Mar 2008, 13:57

Image
djiki čuvaj me se danas SAHA HA HA HA HA HA HA HA
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 14:11

ovo je šlag na torti... samo sam čekao da ga spomeneš... sjećam se jednog tvog izleta u zagreb kad sam te dobio 5:0 a sve je golove potpisao saha... nakon toga si odustao i nisi više htio igrati... šta više reci... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 14:15

cimnut ću fleku da prođete po mene prije siska, za segestu još nisam navijao a i nemam šta raditi u subotu osim guštanja zbog pokoje pobjede iz hvidre...
reds

Post by reds » 05 Mar 2008, 15:06

evo za sve one koji se smatraju pametnima (djiki,zagdur,...), jedan mali test, "on line IQ test" pa da vidimo koliko je istine u tome... :-D inače moj IQ bio je 138.
http://www.mensa.hr/index.php?option=co ... &Itemid=32
djiki

Post by djiki » 05 Mar 2008, 15:20

sutra spremam jednu bombu za net...tek toliko da se zna.... :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Mar 2008, 15:29

koji je ovo kretenziam, meni je došlo 156 a sumnjam da mi je toliki... to su testovi za djecu...
Locked