Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 04 Mar 2008, 12:08

mislio je na tihija.nije istina djikane,sjeti se da sam i tihom rekao da ne igra.ali djiki nebi bio zdrav da ne stane u obranu chileta i juniora.valjda skuplja poene da ga opet vrate u umašku torsidu :-(
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:09

jel ima mrežice u prostoru za pinge ponge?
djiki

Post by djiki » 04 Mar 2008, 12:13

zagadur wrote:mislio je na tihija.nije istina djikane,sjeti se da sam i tihom rekao da ne igra.ali djiki nebi bio zdrav da ne stane u obranu chileta i juniora.valjda skuplja poene da ga opet vrate u umašku torsidu :-(
karam te malo :-D
nema mrežice čekamo donaciju :idea
zagadur

Post by zagadur » 04 Mar 2008, 12:15

djiki wrote:
zagadur wrote:mislio je na tihija.nije istina djikane,sjeti se da sam i tihom rekao da ne igra.ali djiki nebi bio zdrav da ne stane u obranu chileta i juniora.valjda skuplja poene da ga opet vrate u umašku torsidu :-(
karam te malo :-D
nema mrežice čekamo donaciju :idea
bolje da je nema jer onaj zvuk loptice je više nego iritantan.što hitnije treba hodnik osposobit za pinpong
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Mar 2008, 12:20

tihi je komedija od čovjeka a ne netko kome ce se keva ulizivati... a koliko ja znam vi ste ipak put po noge i sprdali se kevi cijeli put... a po kevu je došao kralj spada....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Mar 2008, 12:22

a to da djikenshish skuplja punte kao bocari po gradu plasticne boce to je istina...
djiki

Post by djiki » 04 Mar 2008, 12:23

Kalach wrote:tihi je komedija od čovjeka a ne netko kome ce se keva ulizivati... a koliko ja znam vi ste ipak put po noge i sprdali se kevi cijeli put... a po kevu je došao kralj spada....
kalach padaš s marsa govorimo o zagiju i ulizivanju ne kevi :idea
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:24

djiki wrote:
zagadur wrote:mislio je na tihija.nije istina djikane,sjeti se da sam i tihom rekao da ne igra.ali djiki nebi bio zdrav da ne stane u obranu chileta i juniora.valjda skuplja poene da ga opet vrate u umašku torsidu :-(
karam te malo :-D
nema mrežice čekamo donaciju :idea
šta onda, jel se smije ili nesmije igrati pinge ponge? :suspect:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Mar 2008, 12:27

ma vidim kako se svi međusobno ulizujete da je to gnjusno... kad dođem doma nebi se začudio da vidim jednu ogromnu stonogu... ono jedan drugome glavu u šupak i ajmo karusel po gradu...
djiki

Post by djiki » 04 Mar 2008, 12:27

reds wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:mislio je na tihija.nije istina djikane,sjeti se da sam i tihom rekao da ne igra.ali djiki nebi bio zdrav da ne stane u obranu chileta i juniora.valjda skuplja poene da ga opet vrate u umašku torsidu :-(
karam te malo :-D
nema mrežice čekamo donaciju :idea
šta onda, jel se smije ili nesmije igrati pinge ponge? :suspect:
meni je svejedno :cool)
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:28

Kalach wrote:a to da djikenshish skuplja punte kao bocari po gradu plasticne boce to je istina...
...ja u to ne vijerujem...ako je tako onda je to žalosno po našeg minikja :-( :-( :-(
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:31

Kalach wrote:ma vidim kako se svi međusobno ulizujete da je to gnjusno... kad dođem doma nebi se začudio da vidim jednu ogromnu stonogu... ono jedan drugome glavu u šupak i ajmo karusel po gradu...

:rollingofl benki je prvi u redu, jer njegova glava ne stane nikome u pakšu, a i voli biti prvi... :rollingofl
djiki

Post by djiki » 04 Mar 2008, 12:32

Kalach wrote:a to da djikenshish skuplja punte kao bocari po gradu plasticne boce to je istina...
isadao si jučer tuntaru iz guzice ko jedna neugodna dierea :idea
djiki

Post by djiki » 04 Mar 2008, 12:32

reds wrote:
Kalach wrote:ma vidim kako se svi međusobno ulizujete da je to gnjusno... kad dođem doma nebi se začudio da vidim jednu ogromnu stonogu... ono jedan drugome glavu u šupak i ajmo karusel po gradu...

:rollingofl benki je prvi u redu, jer njegova glava ne stane nikome u pakšu, a i voli biti prvi... :rollingofl
benki je lokomotiva naša :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Mar 2008, 12:33

ma boli mene za tuntara.. to je više da malo napravim nereda u vašem ljubavnom gnjezdu...
djiki

Post by djiki » 04 Mar 2008, 12:34

Kalach wrote:ma boli mene za tuntara.. to je više da malo napravim nereda u vašem ljubavnom gnjezdu...
dobro si rekao u našem :cool)
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:35

Kalach wrote:ma boli mene za tuntara.. to je više da malo napravim nereda u vašem ljubavnom gnjezdu...
znači tako?To nije lijepo od tebe... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Mar 2008, 12:41

već sam ti rekao keva da nemaš smisla za provokaciju, jbg sa time se rodiš kao djikenshish ili dobiješ ubrizgavanjem ampule kao što je to zagijev slučaj iz djikijevog laboratorija..
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:44

Kalach wrote:već sam ti rekao keva da nemaš smisla za provokaciju, jbg sa time se rodiš kao djikenshish ili dobiješ ubrizgavanjem ampule kao što je to zagijev slučaj iz djikijevog laboratorija..
a šta sam ja to provocirao? :suspect:
reds

Post by reds » 04 Mar 2008, 12:46

reds wrote:
Kalach wrote:ma boli mene za tuntara.. to je više da malo napravim nereda u vašem ljubavnom gnjezdu...
znači tako?To nije lijepo od tebe... :-(
samo sam konstatirao, a ne provocirao... :-(
Locked