Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 03 Mar 2008, 13:34

evo kako je glasao djikenshish...
najdraži: 1. zagadur, 2. lampeon, 3. marko matijević, 4., piersilvio, 5. roni, 6. pribac, 7. gavran, 8. gricko 9. bepo, 10. vidović 11. izvan konkurencije micenshish

najgor: 1. kalach, benx, keva (nije još uspio izraditi toliko benkijevih ručketina) 2. chile (trenutno neprijatelj br.1 i razmišlja kako mu sabotirati joypad) 3. milas (u dobrim je odnosima sa benxom i kalachem što nikako nije dobro), 4. tuntar (zašto je sad on odjednom drag kalachu, to mi se ne sviđa) 5. pero banković (ne valja čim je drag kalachu) 6. noel gallagher (još sam uvijek uvjeren da je to kalachev blizanac)
djiki

Post by djiki » 03 Mar 2008, 14:23

zagi i lampeon mi nisu dragi trenutno....
sa benxom je ljubav jača nego ikada, chile mi je uvijek drag, a digresija za tuntara stoji, jebiga super je dečko ja to znam po nekim njegovim postupcima ali kako ti to znaš kad (citiram tuntara jučer):kako zna da sam okej kad smo 3 puta pričali od toga 2 puta se nadvikivajući tokom utakmice (naravno ispravio sam padeže)
milas se pokazao u zadnje vreijeme ko ljubitelj narodnjaka i 8.marta :-puke
djiki

Post by djiki » 03 Mar 2008, 15:51

jebo vas napoli...... :roll
jos me i sjebo na kladioni :evil
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 03 Mar 2008, 15:54

koji idiot se kladi na inter? meni je psv x2 (koef 1.15) uzeo 680 kn, pogodio sam 4/5 u kobinatoru i to redom udinese i livorno jedinice, badel 1 i napoli 1x. samo sam kiksao st ettiene... čak ovog puta nisam imao muda staviti na leeds koji je napokon dobio...
djiki

Post by djiki » 03 Mar 2008, 16:00

igrao poluvrijemeili kraj x :idea
tuntar

Post by tuntar » 03 Mar 2008, 16:06

Pozdrav svima.Tek sam doso na net i vec zajebo.jebiga fulat cu najmanje 20 padeza!!!!! :roll
Kako se mozes kladit na Psv kad su trube!!!Ja sa fulao samp
djiki

Post by djiki » 03 Mar 2008, 16:07

tuntar wrote:Pozdrav svima.Tek sam doso na net i vec zajebo.jebiga fulat cu najmanje 20 padeza!!!!! :roll
Kako se mozes kladit na Psv kad su trube!!!Ja sa fulao samp

pozdrav ustašo :-D
tuntar

Post by tuntar » 03 Mar 2008, 16:10

Zaboravio sam to!!!!Da je Napoli tuko jucer 3-0,bi bilo sasvim zasluzeno.Ubili su ih
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 03 Mar 2008, 16:15

evo ga, tuntar je naš igrač već se sprema giljotina za dvojac djikenshish-zagadurenshish...
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 03 Mar 2008, 16:41

tuntar wrote:Pozdrav svima.Tek sam doso na net i vec zajebo.jebiga fulat cu najmanje 20 padeza!!!!! :roll
Kako se mozes kladit na Psv kad su trube!!!Ja sa fulao samp
Avatar ti za pet :klanjam
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Post by zagadur » 03 Mar 2008, 16:52

Kalach wrote:evo ga, tuntar je naš igrač već se sprema giljotina za dvojac djikenshish-zagadurenshish...
ma kakvi,tuntar je naš i božji!tebe ne voli još od kanegre a benxa od kad mu je rekao da radi 15 min a odmara 45 i da dobije 20 eur manče svaki put kad se debilno nasmije
djiki

Post by djiki » 03 Mar 2008, 20:34

tuntar se nikada ne smije, kao ni benx :idea
inače zagenšiš pohvali se kako si prošao danas u dvoboju :-D :cool)
zagadur

Post by zagadur » 03 Mar 2008, 20:36

djiki wrote:tuntar se nikada ne smije, kao ni benx :idea
inače zagenšiš pohvali se kako si prošao danas u dvoboju :-D :cool)
nemogu igrat ako mi nije benxa kraj mene i da se mazimo :heart: :-D
benx

Post by benx » 03 Mar 2008, 20:47

zagadur wrote:
Kalach wrote:evo ga, tuntar je naš igrač već se sprema giljotina za dvojac djikenshish-zagadurenshish...
ma kakvi,tuntar je naš i božji!tebe ne voli još od kanegre a benxa od kad mu je rekao da radi 15 min a odmara 45 i da dobije 20 eur manče svaki put kad se debilno nasmije
Nisam to rekao jer se ja neizražavam na taj način ja dobro poznam turizam i na taj nemožeš dobit manču ako se nasmiješ to je totalno druga filozofija od moje koju je miki prikazao nego je miki rekao da je tuntaru teže nego meni tu sam ja popizdio a ne da se tuntar smije to su gluposti ti se Zagi smiješ kada para od juhe ide u napu i za to dobiješ 2000 Eura i kad bi miki rekao da je tebi teško onda bi ja opet popizdio, ja sam znao Zagi da nečeš izdržat 72 sata za tebe je 68 sati limit izgleda da te Miki opio sa tintom od printera ili kako bi Bepo rekao laminatora, pa si počeo gluposti valjat.
zagadur

Post by zagadur » 03 Mar 2008, 20:49

zar ću i na novom poslu primat 2000 eura za osmjeh?jebate led strah me onda pitat koliko ti primaš za osmjeh
benx

Post by benx » 03 Mar 2008, 20:53

Smijalo se je do 1991g. a sad je sve ukurcu!
zagadur

Post by zagadur » 03 Mar 2008, 20:54

benx wrote:Smijalo se je do 1991g. a sad je sve ukurcu!
ne brini se prijatelju.kako biš ti rekao: mi ćemo se snaći! ta rečenica će mi biti zvijezda vodilja ovog ljeta :idea
benx

Post by benx » 03 Mar 2008, 21:04

Dobro Zagi pošto ti je jako loše bilo u Jugoslaviji p si napravio Kuču 125m od mora jer su te komunisti proganjali(lizali) a sad za vrijeme HR ti nije dobro?ne kaki ne moraju ljudi znati moje i tvoje privatne stvari tj. da si bio al braceto sa udbom.
zagadur

Post by zagadur » 03 Mar 2008, 21:11

benx wrote:Dobro Zagi pošto ti je jako loše bilo u Jugoslaviji p si napravio Kuču 125m od mora jer su te komunisti proganjali(lizali) a sad za vrijeme HR ti nije dobro?ne kaki ne moraju ljudi znati moje i tvoje privatne stvari tj. da si bio al braceto sa udbom.
samo djikiju ne smeta državno uredjenje.u jugi trokatnicu, u hrvatskoj dvadesetak stanova i u deželi rože e fiori :rollingofl
Locked