Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 29 Feb 2008, 23:43

dobro kaže čovjek BANDITI. djiki ti si najveći bandit poslje keve,koji je bandit i ako ne navija za bandite.
djiki

Post by djiki » 01 Mar 2008, 09:37

zagadur wrote:
dobro kaže čovjek BANDITI. djiki ti si najveći bandit poslje keve,koji je bandit i ako ne navija za bandite.
jos da bi znao ko je ovaj lik koji vodi putopis :idea
reds

Post by reds » 01 Mar 2008, 11:00

djiki wrote:
zagadur wrote:
dobro kaže čovjek BANDITI. djiki ti si najveći bandit poslje keve,koji je bandit i ako ne navija za bandite.
jos da bi znao ko je ovaj lik koji vodi putopis :idea
Nadam se da nisi mislio na mene, ako jesi, znaj da smo generacijski blizu..."mp"za one koji ga znaju znat će... :-D djiki u zadnje vrijeme me pitaš razne gluposti, neznam da li sam ja kriv ili si ti u kurcu...mislim da je ovo drugo... :-(
reds

Post by reds » 01 Mar 2008, 11:21

djiki wrote:
Kalach wrote:a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
sve ti je objašnjeno u pm-u,neznam što se osječaš uvrjeđenim, ideja za turnir mi je dobra ali mi se neda petljat oko toga, nek reds i benx ti pomognu ja dolazim ko paket.....neznam što te tu ima vrjeđat....
Image :-D
djikiju se neda kako je on naglasio organizirati turnire, a onda prvom prilikom organizira "otvoreni turnir" znači turnir za sve igrače sa strane na koje dovede 8 igrača od toga 7 igrača koji su non stop u našoj prostoriji i jednog juniora iz vana, meni naravno javi dva sata prije turnira i jebe se njemu da li je već neko nešto isplanirao za taj dan, važno da on može i njegovi juniori koji ga još uvijek kako kaže jedna osoba cijene (podaci poznati redakciji)!Mogao sam dovesti još barem 7-8 igrača ali jebiga u pet do podne je to nemoguče.Izgleda da nekome nije u interesu da dođu ljudi, naši frendovi izvana kako je bilo i planirano i da se malo više love skupi za fond za prostoriju, i napravi koko treba turnir. :-(žalosno, jako žalosno
ekipa-raspad sistema!
djiki

Post by djiki » 01 Mar 2008, 12:11

pričalo se da će turniri uvijek bit u petak popodne a ti padas ko kruska sa jabuke kao iznenađen. ovo je bio probni koji je prosao okej....
turnir je otvorenog tipa tako smo se svi dogovorili znaci ne samo za određen broj ljudi i naše frendove.....
uostalom koji se kurac vrjeđaš javljeno ti je u 14 sati a ti nisi mogao odgodit neku obvezu ako ti je jako stalo do nje? što si imao palačinke nosit noni od sanje kao ja nekad ili?
juniori su zakon a tebi su trn u oku...zašto zato jer te boli kurac što će mislit o tebi bitno je da se opravdavaš t. i š.r........ :-( :-puke
djiki

Post by djiki » 01 Mar 2008, 12:12

reds wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote: dobro kaže čovjek BANDITI. djiki ti si najveći bandit poslje keve,koji je bandit i ako ne navija za bandite.
jos da bi znao ko je ovaj lik koji vodi putopis :idea
Nadam se da nisi mislio na mene, ako jesi, znaj da smo generacijski blizu..."mp"za one koji ga znaju znat će... :-D djiki u zadnje vrijeme me pitaš razne gluposti, neznam da li sam ja kriv ili si ti u kurcu...mislim da je ovo drugo... :-(
pa jesi li ti normalan? pitao sam zagija dali znao ko je ovaj lik pošto nezna, neznam di si se stavio u ovaj kontekst:-(
benx

Post by benx » 01 Mar 2008, 12:33

Ja priznam da sam ukurcu zato sam mislio staviti anketu da glasamo koji je lik najviše ukurcu glasa se za 3 mjesta i skuplaju bodovi 1.Benx 2.Mislav(djikislavac-Žigić)3. Vanja - Najbolji likovi1.Tuntar jer sve što je napisao na forumu nikad nije srao za nikoga :-D 2.Kalach jer se najviše trudi da budemo svi u dobrim odnosima :cool) 3.Zagi jer je 28 godina bio najgori a zadnjih 48 sati je med medeni :hatsoff

3. Najboljih gostiju na Umag caling 1.Poglavica jer je otkupio autorska prava za neke moje tekstove(šugo) 2.Hann jer je igrao za Metković protiv Flensburga u finalu EHF-a 3.Chopa jer navija za Dinaooo

Van konkurencije 1.Stinger 2.Tata 3.Kalach
Last edited by benx on 01 Mar 2008, 12:38, edited 2 times in total.
djiki

Post by djiki » 01 Mar 2008, 12:35

ja glasam 1.djiki (tradicionalno najgori) 2.reds (u uzlaznoj putanji) 3.benx (slabo je moze ti bolje i vise gastala i vise praxitena cvakat). najbolji lik: 1.roni (covjek sa downovim sindromom ne moze bit loš), 2.milas (voli mamića i sanadera ko pravi hercegovac i hdz-ovac) 3.klaunach (uveseljava njegovim nebulozama i pizdarijama auditorij na forumu)
vanjski najbolji suradnici:1.pogi (imam fetis na njega i gotovo) 2.girever (iz metkovića je i navija za real di ćeš bolje) 3.chopa (mrzi dalmatince skoro kao zagi i neznam da imam atomsku bombu kome bi od njih dvoje je dao)
Last edited by djiki on 01 Mar 2008, 12:40, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Mar 2008, 12:38

a čekaj, gdje sam ja?

najgori: 1. zagi, 2. djikenshish, 3. roni
najbolji: 1. kalach, benx i milas, 2. chile, 3. tuntar
djiki

Post by djiki » 01 Mar 2008, 13:00

Kalach wrote:a čekaj, gdje sam ja?

najgori: 1. zagi, 2. djikenshish, 3. roni
najbolji: 1. kalach, benx i milas, 2. chile, 3. tuntar
:-D :-D :-D
koja si ti mudrica kalach svaka ti dala......roni treće mjesto zbog narodne predaje a mali je na kraju iznadsvih očekivanja iskeširao lovu iako je okolo dužan 10000 kn.......
najbolji: sebe stavljaš :roll :-puke , benxu malo ulaziš u tanko crijevo i stavljaš pazi tuntara s kojim si pričao 2-3 puta u životu?!
ali mudrica si brale jer si izostavio kuma :cool)
zagadur

Post by zagadur » 01 Mar 2008, 14:20

Kalach wrote:a čekaj, gdje sam ja?

najgori: 1. zagi, 2. djikenshish, 3. roni
najbolji: 1. kalach, benx i milas, 2. chile, 3. tuntar
najlakše je stavit zagija na prvo mjesto.evo kalach da te obavijestim da tvoji idoli milas i fleka nisu htijeli ići danas u rijeku,tako da ostajem na brojci od 1,5 gostovanja.fleka se kune da dolazimo za dan žena u zg ali ja više nitkom ne vjerujem.milas je već otkazao put u zg jer mora vodit sestru od mofija na muški striptiz u planet :-(
benx

Post by benx » 01 Mar 2008, 16:28

zagadur wrote:
Kalach wrote:a čekaj, gdje sam ja?

najgori: 1. zagi, 2. djikenshish, 3. roni
najbolji: 1. kalach, benx i milas, 2. chile, 3. tuntar
najlakše je stavit zagija na prvo mjesto.evo kalach da te obavijestim da tvoji idoli milas i fleka nisu htijeli ići danas u rijeku,tako da ostajem na brojci od 1,5 gostovanja.fleka se kune da dolazimo za dan žena u zg ali ja više nitkom ne vjerujem.milas je već otkazao put u zg jer mora vodit sestru od mofija na muški striptiz u planet :-(
Si glasao Zagi ili si u skloništu pa nemožeš
zagadur

Post by zagadur » 01 Mar 2008, 16:58

ta glasovanja mogu samo dodatno zaoštrit situaciju medju nama samim pa ću ipak odustat od glasovanja(sad sam 49 sati med medeni)
zagadur

Post by zagadur » 01 Mar 2008, 17:08

http://www.jutarnji.hr/komentari_i_misl ... ,110644.jl
evo i legenda macko ima isto mšljenje o maminju ko i ja :klanjam
benx

Post by benx » 01 Mar 2008, 18:16

zagadur wrote:ta glasovanja mogu samo dodatno zaoštrit situaciju medju nama samim pa ću ipak odustat od glasovanja(sad sam 49 sati med medeni)
Al to nije razlog da nam kažeš kako su završila međusobna razigravanja između tebe i Vanje
djiki

Post by djiki » 01 Mar 2008, 20:57

zagadur wrote:ta glasovanja mogu samo dodatno zaoštrit situaciju medju nama samim pa ću ipak odustat od glasovanja(sad sam 49 sati med medeni)
kakve situacije?
benx

Post by benx » 01 Mar 2008, 22:02

djiki wrote:
zagadur wrote:ta glasovanja mogu samo dodatno zaoštrit situaciju medju nama samim pa ću ipak odustat od glasovanja(sad sam 49 sati med medeni)
kakve situacije?
Jel sad Zagi otvoreno mjesto uz bok djikija ili si ti još uvijek uz njega ili si ipak odustao pa je bepo uletio!
djiki

Post by djiki » 02 Mar 2008, 13:20

benx wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:ta glasovanja mogu samo dodatno zaoštrit situaciju medju nama samim pa ću ipak odustat od glasovanja(sad sam 49 sati med medeni)
kakve situacije?
Jel sad Zagi otvoreno mjesto uz bok djikija ili si ti još uvijek uz njega ili si ipak odustao pa je bepo uletio!
uvijek kontra zagija
djiki

Post by djiki » 02 Mar 2008, 21:18

trokut turnir djiki-spurs, zagi-forest benx leeds....
spurs : leeds 2:3
spurs : forest 2:3
forest : leeds 2:2
leeds : spurs 1:3
forest : spurs 3:4
leeds : forest 1:2

cestitke forestu na zasluzenoj pobjedi
reds

Post by reds » 03 Mar 2008, 09:18

zagadur wrote:ta glasovanja mogu samo dodatno zaoštrit situaciju medju nama samim pa ću ipak odustat od glasovanja(sad sam 49 sati med medeni)
...i ja se slažem sa tim! :-D
Locked