Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 28 Feb 2008, 20:41

odigran turnir u trokutu chile-djiki-zagadur na we7 patchiranim sa balkan express klubovima.....djiki zvezda :-puke pomeo je i dinama i ajduka
benx

Post by benx » 28 Feb 2008, 21:03

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuua
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Feb 2008, 08:59

mislim da djikenshish počeinje u stopu kopirati pogija...
djiki

Post by djiki » 29 Feb 2008, 10:37

Kalach wrote:mislim da djikenshish počeinje u stopu kopirati pogija...
djiki je minjaturna kopija pogija ti to dobro znaš.....
inače klaunach digo si krila da je to očajno ružno :-puke
(za beupućene klaunach me zove u 8 ujutro da se kurči kako je razmontirao priku milasa na pesu da smo liga u kurcu, slabi jadni, samo sto nije rekao da bi bio prvak 5 puta za redom)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Feb 2008, 10:45

dig'o krila? zašto, zato što sam u 9 partija dobio milasa u njih 8? zato što sam sa oriđinal napolijem protiv isto tako oriđiđi barce ga dobio 4:1? ako je to za pohvalu onda je to sramota, ipak je on obranu maturirato kod profa kalacha i sad je dark horse u teletubies ligi u umagu...
jao si ga vama ako se jednog dana vratim u umag... inače samo da napomenem, nisam htio biti toliko nepristojan pa da pokvarim pogiju i co. ligu u prvom pojavljivanju pa sad iz prikrajka promatram i analiziram... spremam teren za slijedeće prvenstvo...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Feb 2008, 10:49

ali voliš kuhati djikenshish... pa ti bi umro da nema mene, benxa i keve... onda kad sam ja otišao, kad se benx zabavljao nasljedstvom a keva bio nezainteresiran onda si u svom laboratoriju pretjerao sa sastojcima i stvorio zagadura... sad kad zagadurenshish više nije ovisan o tebi i kad se oteo kontroli počeo je vladati ligom a tebe potpuno marginalizirao pa ovakvim sitnim provokacijama želiš se pokazati da si još uvijek živ, da postojiš...
djiki

Post by djiki » 29 Feb 2008, 10:51

1 titula i 1 kup u 20-ak turnira sto si igrao u umagu, 0 titula u hokeju kad smo igrali nas 4 ligu medjusobno, na nba si pusio 20 ak razlike uvijek (odigrali dva turnira), na formuli si bio vise u boksu nego na stazi, sto da kazem? kalach atalenat za igrice? :idea
djiki

Post by djiki » 29 Feb 2008, 10:52

Kalach wrote:ali voliš kuhati djikenshish... pa ti bi umro da nema mene, benxa i keve... onda kad sam ja otišao, kad se benx zabavljao nasljedstvom a keva bio nezainteresiran onda si u svom laboratoriju pretjerao sa sastojcima i stvorio zagadura... sad kad zagadurenshish više nije ovisan o tebi i kad se oteo kontroli počeo je vladati ligom a tebe potpuno marginalizirao pa ovakvim sitnim provokacijama želiš se pokazati da si još uvijek živ, da postojiš...
:jupiiii :potstir
zagadur

Post by zagadur » 29 Feb 2008, 11:10

Image
djiki za par godina u mojoj kuhinji kad mu benki više neće kupovat stanove
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Feb 2008, 11:19

vas 2 ste kao i don quijote i sancho panca... u borbi sa kevom, benxom i izmišljenim likom koji se javlja iz metropole... odnosno u borbi sa vjetrenjačama...
zagadur

Post by zagadur » 29 Feb 2008, 11:24

Kalach wrote:vas 2 ste kao i don quijote i sancho panca... u borbi sa kevom, benxom i izmišljenim likom koji se javlja iz metropole... odnosno u borbi sa vjetrenjačama...
razlika je u tome što mi uvijek pobjedjujemo.i ne borimo se protiv benxa jer je i on dio naše koalicije :-D
djiki

Post by djiki » 29 Feb 2008, 11:31

klaunach ne kaki... :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Feb 2008, 11:39

ne kužim to pobjeđujemo i borimo se protiv benxa...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Feb 2008, 12:25

i još nešto... ne brini se za ta moja krila, večeras idem u hvidru pa ti je jasno da sam nabavio krila usa e đeta...
reds

Post by reds » 29 Feb 2008, 14:19

zagadur wrote:
Kalach wrote:vas 2 ste kao i don quijote i sancho panca... u borbi sa kevom, benxom i izmišljenim likom koji se javlja iz metropole... odnosno u borbi sa vjetrenjačama...
razlika je u tome što mi uvijek pobjedjujemo.i ne borimo se protiv benxa jer je i on dio naše koalicije :-D
...pa da samo ja kenjam kontra tebe i djikija...i neka jedino ja i moj kum imamo vam muda spuštati.Benksova su muda ionako sada kod ženice, tako da je i djiki ostao sad bez njih! :-D
reds

Post by reds » 29 Feb 2008, 14:21

djiki wrote:
Kalach wrote:ali voliš kuhati djikenshish... pa ti bi umro da nema mene, benxa i keve... onda kad sam ja otišao, kad se benx zabavljao nasljedstvom a keva bio nezainteresiran onda si u svom laboratoriju pretjerao sa sastojcima i stvorio zagadura... sad kad zagadurenshish više nije ovisan o tebi i kad se oteo kontroli počeo je vladati ligom a tebe potpuno marginalizirao pa ovakvim sitnim provokacijama želiš se pokazati da si još uvijek živ, da postojiš...
:jupiiii :potstir
djiki je stvorio zvijer, vjeruj mi kalač, to što zagi radi to se neda opisati u par rečenica...ali neka nek se nosi sad sa posljedicama! :-(
djiki

Post by djiki » 29 Feb 2008, 19:51

odigran prvi turnir otvorena tipa petkom...igralo se sa francuskom ligom (bez om-a i lyona) u dve skupine po 4 pa polufinala i finala.Nagradni fond 100 kuna.
skupina A
1.St.Etienne (Djiki) 9
2.Lens (Mali Plečko) 6
3.Lille (Đole Satara) 1
4.Lorient (Luka) 1

skupina B
1.PSG (Chile) 9
2.Monaco (Roni) 6
3.Bordeux (Gira) 3
4.Auxerre (Bepo) 0

U skupinama su gazili sve redom Djiki i Chile no onda iznenađenje u polufinalu:

St.Etienne (Djiki) : Monaco (Roni) 1:2
moja bolja igra stišćem cijelo vrijeme no Koller glavom i odbijanac od mog beka pod noge mu u 89. i prognoze finala djiki vs chile padaju u vodu

PSG (Chile): Lens (Mali Plečko) 3:0

Ne iznenađuje me pobjeda Chileanca već dosta slabi rezultat Malog Plečka koji ipak je imao renome jakog igrača.Doduše prije turnira se pravdao da igra 2008. na PS3 da ovu ne vježba.....

Finale:
PSG (Chile) : Monaco (Roni) 5:4
Luda utakmica Roni je poveo 1:0 i 2:1, na kraju Chile preokreće na 5:2, da bi u samom finišu dva gola bila samo za sotisfakciju retaja Ronija ...

U svakom slučaju Chile gazi i gazi sve pred sobom i niko mu ne može ništa, a nadam se da će fond ić u kupovinu novog joysticka :idea :-puke
djiki

Post by djiki » 29 Feb 2008, 20:54

benx

Post by benx » 29 Feb 2008, 22:52

Nadam se da je to za one koje navijaju za Hajduk a ne za mene i tebe koji navijaju za nešto deseto dobro ti nenavijaš za nikoga. Kad se bude igrala engleska liga ako se izbace Manchester i Chelse ja kapariran Totenham H.
Komentar za pobjednika Chileta slijedeću utakmicu je igrao protiv mene Catania Napoli 0 2 Grava,Lavessi Chile je smješan igrač on nema veze sa vezom(šalim se)u svakoj šali ima istine.
Chile

Post by Chile » 29 Feb 2008, 23:33

benx wrote:
Nadam se da je to za one koje navijaju za Hajduk a ne za mene i tebe koji navijaju za nešto deseto dobro ti nenavijaš za nikoga. Kad se bude igrala engleska liga ako se izbace Manchester i Chelse ja kapariran Totenham H.
Komentar za pobjednika Chileta slijedeću utakmicu je igrao protiv mene Catania Napoli 0 2 Grava,Lavessi Chile je smješan igrač on nema veze sa vezom(šalim se)u svakoj šali ima istine.
a nisi rekao kako sam te zgazio s readingom :-D
djiki je bio toliko lud što je ispao iz borbe za 100kn da uopće nije pogledao ni sekunde finale nego je nešto drkao po plejki u drugoj prostoriji
Locked