Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Post by reds » 27 Feb 2008, 21:19

zagadur wrote:meni kalach uvijek spočitava da imam 5 domaćih i 1 gostovanje na kontu što nije istina.znam da imam uvjerljivo manje tekmi od ostalih ali dali se netko zapitao zašto je to tako!?prije par godina dok su kalach i keva išli intenzivnije na tekme dinama i mene su zvali sa njima :-( .evo kako: 7 dana prije tekme zove me vanja i pita dali bi išao sa njima na tekmu.ja potvrdno odgovaram.nakon dva dana vanja opet zove i kaže:ja i kalach smo mislili da ti voziš?u to doba vozio sam peglicu i imao 3 mjeseca vozačku.objasnim vanji da se sa peglicom ne može u zg,a on mi odgovara:ok,čujemo se!nismo se čuli do sljedeće tekme kad me opet pitao dali bi vozio ovaj put za split!!!! :-( :-( :-( moram priznat da sam se uvijek divio staroj torci(lampić,benx,djiki) jer su oni u to doba bili klapa,to bbb nikad nisu mogli biti jer su kalach i vanja uvijek htjeli proć lišo i sa autima i sa lovom.
Mi smo na tekme išli svakako, vlakom, busom,autom, štopom da si htio ići stvarno sa nama bi se javio i išao, jer bi i nama bilo draže da nas ide što više, a onda te kalač nije ni znao toliko dobro tako da si bio dobrodošao :-D I nemoj se molim te izvlačiti više na takve jeftine fore...to je smiješno...te tvoje isprike...
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 21:19

reds wrote:
djiki wrote:dobro da samo ja radim sapunice :cool)
pa ti ih režiraš, ko non stop kenja da nas je benki svuda vozio sa tim svojim autom, da nam je financirao utakmice, a da ga mi zovemo samo kad treba popuniti auto????Reci mi tko???Ti i zagi, eto ko!!!Samo neznam ko vam je napunio te vaše glavurde???To mi reci.
ovako ja temicu nisam potegao vec zagi, nadalje benx ima neke tvrdnje (kao i zagi koliko vidim) u koje ja ne ulazim nit pricam s njime o tome nit nista.s druge strane ti i klaunach grizete na spomen te teme, necu reci dali ima istine ili ne, ali je interesantno kad se kaki po vama kako popizdite a kad je po drugima oni moraju shvatit kako su u kurcu i kako im vas dvojica imate legitimno pravo srat.....
pak s drug strane je interesantno kad je neko sranje koje napravi zagi npr. kako odmah mene uvlacis u to i napadas me ko madjarski pitbull, a ja rodjo nista nisam skrivio :idea
oprostite na digresiji samo nastavite :cool)
zagadur

Post by zagadur » 27 Feb 2008, 21:23

nism ja započeo nego kalach ovu temu.a ti se keva samo sjeti pule kad smo išli kod tome petrinjca....kraj diskusije
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 21:26

Ajde Vanja ne seri uvijek se probudiš kad sam ja u pitanju kao i uvijek i meni je hvala za sve pa se sere po meni i nagovaraš tj. sprdaš kuma protiv mene zato čete i igrat u parovima skupa nakom 30 godina.
Neda mi se polemizirat za Vas uopće nije forum za pisanje jer odmah stvarate polemike umjesto da si me pohvalio za članak za Hotel Umag to nisi znao komentirat sam ču sebe pohvalit ODLIČAN članak., jer ne da bog da slučajno ja nešto nekad dobro rekao.U budimpešti mi se nemoj javljat jer su te tvoji prijatelji popljuvali ali ti neču reči(U budimpešti je bilo ukurcu to gledat kako te prijatelji tebe sprdaju ko da su oni neki navijači oni nemaju veze sa navijanjem samo babarije koje mene više ne zanimaju više osim ako me Mislav pita onda mu moram reči ali i njemu je sve jedno koda je ˝drogiran tako mi se čini˝).
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 21:34

Ja neču da mi nitko podilazi sam ču se branit neču ulazit niti u jednu frakciju Misalv-Zagi niti u Vanja-Kalach Ja ču sam obavit posao eto pišu se private mesage veliki dogovori padaju.
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 21:37

benx wrote:Ja neču da mi nitko podilazi sam ču se branit neču ulazit niti u jednu frakciju Misalv-Zagi niti u Vanja-Kalach Ja ču sam obavit posao eto pišu se private mesage veliki dogovori padaju.
benki ko armada:solo contro tutti :cool) :-D
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 22:18

To u vezi auta ste vi rekli to nisam ja rekao pa čak niti Zagi i Mislav oni su to samo komentirali na njihov svojstven način a sad ču Vam reči kada;
prije par godina krajem 12 mjeseca Ja sam bio kod sveučilišta a Vi negdje kod Špetiča 3 1 se održavao slalom na pohorju zlatna lisica pitali steme ideš benx na Janicu već sa potsmjehom, ja pitao kao uvijek kad sam neodlučan, kada, zašto, što, kuda, a vi mi objasnite kako če se ič, ja piatam kako se ide, a netko od Vas dvoje ja mislim da je Kalach bio pa ide se naravno sa Benxovim autom i onda počne smjeh(Vanja se najviše isticao ko da se napušio), meni to nije bilo fora ali treba prihvatit zajebanciju nisam se naljutio.
PITANJE zašto ste me sprdali kad ubiti nikad niste išli samnom nigdje u biti čemu ja to nisam skužio, tebe Vanja ne pitam jer ti se sječaš nikad ničega, ovo pitam Kalacha jer on će se sigurno sjetit, mislim bila je zajebancija ali ne kužim zašto ste to Vi kreirali sapunicu na bazi Mikija i Zagija a sad se čudite jako i onda če te reč vidi ove vidi one a svi ste isti.
Molim odgovor na Zlatno Lisico
zagadur

Post by zagadur » 27 Feb 2008, 22:37

to da se keva nikada ničeg ne sjeća je istina,ustvari sjeća se nečeg ali samo ako je njemu u korist.keva pikanterijaočec :rollingofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Feb 2008, 09:03

benx, to sa zlatnom lisicom je glupost... ja nikad nisam išao a kad je janica bila dobra i osvajala sve živo bio sam u vojsci ali zanimljivo je kako uvijek stigneš mene ugurati u text... drugo, ja sam zagija upoznao prije kojih 2 godine a prije toga sam ga znao samo iz viđenja tako da ni priča kako je ona nas pitao ne stoji a kamoli da smo ga žicali za auto... i dobro je keva govorio, na utakmice se išlo svakako pa koga je stvarno bilo volja taj bi išao...
dobro kad smo već kod te teme molim benxa neka napiše kad je to financirao utakmice i kad smo išli sa njegovim autom... ja ću samo reči da sam 2 puta išao bez love, jednom sa benxom i kevom na finale kupa a drugi put sam sa 100 maraka (koliko je koštao prijevoz i karta) išao u cirih... sjeća se da je benx kucao na moja vrata a mama sva prestravljena u tišini dođe u dnevni boravak gdje smo svi sjedili i gledali buona domenica i rekla :" došao je!" nakon toga nastao je muuuuk... onda sam ja, dok je benx još bio pred vratima skočio kroz terasu, pao na auto od bertoše i razbio mu šofer šajbu, zaletio se do rusa da mi nabavi falš putovnicu i pobjegao u mexico.... evo kraj sapunice...
djiki

Post by djiki » 28 Feb 2008, 09:24

ustanovili smo davno da su djiki, benx i zagi totalno u kurcu likovi.....
kad cemo ustanoviti da klaunach i reds nisu nepogrjesivi?kad cemo ustanoviti da su i oni imali svojih svinjarija?na kraju krajeva kad ce oni priznat:zajebao sam nesto? :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Feb 2008, 09:28

šta pišeš bezveze djiki? daj argumente ako misliš suprotno... ja sam svjestan da sam napravio najviše svinjarija od svih ali nisam nikad nekoga zajebao ili oštetio... jbg. dok ste vi tražili zlato koje je pega zakopao u dvorištu svoje kuće mi smo radili pizdarije...
reds

Post by reds » 28 Feb 2008, 09:51

djiki wrote:ustanovili smo davno da su djiki, benx i zagi totalno u kurcu likovi.....
kad cemo ustanoviti da klaunach i reds nisu nepogrjesivi?kad cemo ustanoviti da su i oni imali svojih svinjarija?na kraju krajeva kad ce oni priznat:zajebao sam nesto? :idea
Djiki priznajem...zajebao sam nešto! :heart:
reds

Post by reds » 28 Feb 2008, 09:53

Kalach wrote:šta pišeš bezveze djiki? daj argumente ako misliš suprotno... ja sam svjestan da sam napravio najviše svinjarija od svih ali nisam nikad nekoga zajebao ili oštetio... jbg. dok ste vi tražili zlato koje je pega zakopao u dvorištu svoje kuće mi smo radili pizdarije...
ppega zakopao zlato, :rollingofl :rollingofl :rollingofl ...di si se toga sjetio... :rollingofl :rollingofl
djiki

Post by djiki » 28 Feb 2008, 10:15

svi imamo svoje sporko rublje samo vi (klaunach i reds) naše stalno bacate pod nos a mi vase ne diramo jer meni osobno se neda polemizirati...odslusam bukvicu gledajuci u pod, kroz jedno uho udje kroz drugo izadje i to je to......
u ovoj situaciji za lisicu vjerujem benvinu, a i stvarno me zanima to sa tomom petrinjcem u biti sto vi imate s takvom legendom (za vas legendom meni je ravno sve po pitanju njega)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Feb 2008, 10:46

stvarno si majstor za sapunice djikenshish... pitaj kuma šta je istina sa lisicom... to da se keva sprdao da se ide njegovim autom to je na račun toga što mu je prika lampeon 3 puta razbio auto... tomo petrinjac!? sutra ću u postu naći kako doma imam kolekciju zubiju druga tita šta smo jažić, dominik i ja vadili '86 a benx je bio vozač pa će se njemu navodno kazna ublažiti jer nije direktno sudjelovao...
djiki

Post by djiki » 28 Feb 2008, 10:50

stvarno si majstor za sapunice djikenshish.....
neznam ko ovdje radi sapunice, ali glavno da se mene stalno proziva... :roll
tomica je unutarnja prica redsa i zagica (iako po meni sad kad sam je saznao i nije toliko pikantna), neznam o cemu je rijec stvarno
inače sapunica se nastavlja :cool)

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Feb 2008, 12:37

http://www.hrsume.hr/casopis/hsToursItal1.asp

pročitajte šta idioti stavljaju na net... i štampaju dakako
djiki

Post by djiki » 28 Feb 2008, 12:58

Kalach wrote:http://www.hrsume.hr/casopis/hsToursItal1.asp

pročitajte šta idioti stavljaju na net... i štampaju dakako
jebiga jeftinije je skinut program prevoditelj sa neta koji doslovno bez padeža prevađa nego dat par sto kuna prevoditelju
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Feb 2008, 13:57

prodano preko 50000 za napoli inter... danas staccati oltre 27000 ako imamo in mente da je oltre 23000 abonati... neznam gdje će ti ljudi sati ako uzmemo u obzir da san paolo ovakav kakav je može primiti 65000 ako ih se 5000 prošverca.... najgornji prsten je zatvoren kao i još neki djelovi jer se okolne zgrade urušavaju kad je sve ispunjeno... moglo bi biti sranja...
zagadur

Post by zagadur » 28 Feb 2008, 16:25

Kalach wrote:prodano preko 50000 za napoli inter... danas staccati oltre 27000 ako imamo in mente da je oltre 23000 abonati... neznam gdje će ti ljudi sati ako uzmemo u obzir da san paolo ovakav kakav je može primiti 65000 ako ih se 5000 prošverca.... najgornji prsten je zatvoren kao i još neki djelovi jer se okolne zgrade urušavaju kad je sve ispunjeno... moglo bi biti sranja...
zašto ne komentiraš genoa-napoli?
Locked