Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 27 Feb 2008, 09:46

djiki wrote:
Kalach wrote:šta je najgore, sad ću vam zaračunt kamate pe ćeš se morat odreći terase ili parkinga jer se nakupilo...
što ćeš benvinu uzet kad nema ništa? eventualno bebi sjedalicu za auto, kaklicu i dječiju farmu....možda ti zatreba u budučnosti....
znači stan se još uvijek vodi pod multimat? e djiki djiki
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 09:48

zagadur wrote:
djiki wrote:
Kalach wrote:šta je najgore, sad ću vam zaračunt kamate pe ćeš se morat odreći terase ili parkinga jer se nakupilo...
što ćeš benvinu uzet kad nema ništa? eventualno bebi sjedalicu za auto, kaklicu i dječiju farmu....možda ti zatreba u budučnosti....
znači stan se još uvijek vodi pod multimat? e djiki djiki
stan je na lea...... :idea , auti na marijanu, a muda na djikija
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Feb 2008, 10:23

evo još jedna istina... a neznam šta ljudi pričaju okolo... ja nikad nisam išao sa benxovim autom na utakmicu...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Feb 2008, 10:25

a to da je auto davao lampeonu koji mu ga je nekoliko puta razbio ili da su ga saborski zastupnici zgnječili u fiću u sendviću sa đikijem, to sam opet aj kriv... jer jebiga nisam bio na glavnoj plaži...
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 11:52

klaunach sto se pjenis? pa ima malo istine u pozivima benx ajmo na utakmicu uzmi auto+ smjeh ....a sad dali je benx popustio i odlučio se na to , to je drugi par rukava....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Feb 2008, 12:00

ma ja se ne sjećam niti jedne takve situacije i niti se pjenim.... sa benxom sam išao par puta u zagreb i to vlakom, rent-a-carom i busom za split... neznam o kakvom korištenju njegovog auta pričate... gdje i kada ste ga vi navlačili... e to je drugi par rukava...
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 12:53

pa mislim da je bila situacvija sa snjeznom kraljicom ili mariborom nisam siguran...uostalom nisam njegov advokat nek sam kaze ako ima muda.....
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 15:10

djiki wrote:pa mislim da je bila situacvija sa snjeznom kraljicom ili mariborom nisam siguran...uostalom nisam njegov advokat nek sam kaze ako ima muda.....
Nemam muda pričat o pohorju i Sofiji Novoselić, što se pjenite na kraju čemo igrat u parovima ja i Vanja i dva pjenušca Kalach i Mikili kako kalach morano igrati
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 15:40

evo slikica iz kažuna di naš zamorac radi...(nije fotomontaža)

Image
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 15:42

Kalach nije se išlo sa 500 kn nego sa 1000 ATS šilinga iz Hotel Umaga da ponovim Ivica je dao 10000 Sit i ti si dao 1000 Ats koje si promijenio u IKB tada tako da znaš , drugi put daj meni knjižicu pa ču ti ja to vodit i nečeš imat problema.
Drugo tada tj. godinu prije ili malo više bio si kralj kraljeva kad si radio u Hotelu sa vanjom ali neznam zašto je Vanja na kraju sezone izašao iz Hotela u opancima a ti na svakoj nozi si imao video Sony i TV Sony SAT, umjesto espadrila to je fora.(Vanja je još bio premlad za te poslove)
Znači bio se pravi Istarski Đajić.(jahta na Jadranu)
A što se tiče Mislava nije mi žao što sam ga umjesto u Maribor vozio skoro svaki dan u Buje po srca Pizze cvjeće jer sam i tako morao reklamirati felge a benzin je bio 4,00 kune toliko smo imali ja i miki para 10000 Sit da smo sve to mogli kupit i još smo brijali po Gift shopovima kupovali naruvice itd. naravno za njegove curenšeš.Sad zamisli di sam bolje prošao jednom u Maribor na skijanje otić ili promjenit prebivališe u Rudine 22 a 51460 Buje Hrvatska i ostat živit skupa sa Mikijem i Canjom.

by Benx
Last edited by benx on 27 Feb 2008, 15:44, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 15:43

Ti je polizao muda Zagi i stavio ga kao šugo u dagnje.
Kad če stavit mene zagi na meni i ligu ili je to bilo predprošli put.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 27 Feb 2008, 16:45

benx wrote:Ti je polizao muda Zagi i stavio ga kao šugo u dagnje.
:rollingofl
prejako, pošto prava korištenja :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Post by zagadur » 27 Feb 2008, 17:07

poglavica wrote:
benx wrote:Ti je polizao muda Zagi i stavio ga kao šugo u dagnje.
:rollingofl
prejako, pošto prava korištenja :-D
kilu otočke janjetine i bokal domaćeg crnog
reds

Post by reds » 27 Feb 2008, 18:10

djiki wrote:klaunach sto se pjenis? pa ima malo istine u pozivima benx ajmo na utakmicu uzmi auto+ smjeh ....a sad dali je benx popustio i odlučio se na to , to je drugi par rukava....
Ja isto neznam zašto se priča o benkijevom autu i o benkiju kao vozaču?Pa ja sam sa njim bio u autu samo jednom kadj je on sjeo za volan na povratku sa utakmice protiv BIH u zg, i nikad više.Auto smo iznajmili u rent-a-caru pa smo mu malo dali auto da isproba.Čovjek je po staroj cesti kroz gorski kotar na ravnici vozio 50 na sat, i konjske zaprege su nas prestizale, a u zavoju dao gasčinu, i nakon prva par zavoj kad smo ga skužili kako vozi i da nečemo u jednom komadu doći doma, opalili dvije čuške i zbuksaliga odostraga da se malo smiri.I to je jedini put kad smo mi bili sa benxom za volanom, a to što je on tri puta na tri tekme razbio auto sa lampičem to je druga priča... :-( I to je živa istina, dobro možda ono sa čuškama nije... :-D
Benki, pošto ti svima pričaš te nebuloze, molim te da meni i kalaču već jednom kažeš kad si ti to bio žrtva i vozio i kad smo te mi žicali da nas ti voziš? :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Feb 2008, 19:21

da ne kažem kako sam taj put u autu spavao čak stotinku, tj ono vrijeme dok sam trepnuo... jbg, polagao je autoškolu sa mumsom pa kako očekivati nešto više... dobro ajde, mums je ipak pao prvu pomoć 15 puta a benx nešto manje...
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 21:02

dobro da samo ja radim sapunice :cool)
reds

Post by reds » 27 Feb 2008, 21:05

I benki moj pričaj malo ljudima , da te ja nisam zvao, i nagovarao, nebi bio išao na utakmicu u sloveniju (kad nije bilo karata za nabaviti više jer je u prodaji bilo samo nekih 700kom. ja sam te zvao i kako ti kažeš tlačio da popunim auto i smanjim troškove,a mogao sam masu druge ekipe zvat, jer su svi htijeli iči.I to mi je hvala?!?! u budimpešti ti je bilo loše?Kad nisi s kim imao iči išli smo kalač i ja sa tobom u pulu i na hajduka. S nam si išao i na derbije kada umaška torcida nije ni postojala!!!Ali se ne siječam da si nas vozio sa tim svojim famoznim autom!!!Bilo je tu još tekmi, a ti samo pizdiš da smo te zvali iz neke koristi i glumiš žrtvu... :-( :-( :-( :-( :-puke
zagadur

Post by zagadur » 27 Feb 2008, 21:07

meni kalach uvijek spočitava da imam 5 domaćih i 1 gostovanje na kontu što nije istina.znam da imam uvjerljivo manje tekmi od ostalih ali dali se netko zapitao zašto je to tako!?prije par godina dok su kalach i keva išli intenzivnije na tekme dinama i mene su zvali sa njima :-( .evo kako: 7 dana prije tekme zove me vanja i pita dali bi išao sa njima na tekmu.ja potvrdno odgovaram.nakon dva dana vanja opet zove i kaže:ja i kalach smo mislili da ti voziš?u to doba vozio sam peglicu i imao 3 mjeseca vozačku.objasnim vanji da se sa peglicom ne može u zg,a on mi odgovara:ok,čujemo se!nismo se čuli do sljedeće tekme kad me opet pitao dali bi vozio ovaj put za split!!!! :-( :-( :-( moram priznat da sam se uvijek divio staroj torci(lampić,benx,djiki) jer su oni u to doba bili klapa,to bbb nikad nisu mogli biti jer su kalach i vanja uvijek htjeli proć lišo i sa autima i sa lovom.
reds

Post by reds » 27 Feb 2008, 21:09

djiki wrote:dobro da samo ja radim sapunice :cool)
pa ti ih režiraš, ko non stop kenja da nas je benki svuda vozio sa tim svojim autom, da nam je financirao utakmice, a da ga mi zovemo samo kad treba popuniti auto????Reci mi tko???Ti i zagi, eto ko!!!Samo neznam ko vam je napunio te vaše glavurde???To mi reci.
Locked