Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 03 Feb 2008, 14:57

upravo sam na tv vidio prilog o bivšem član umaške lige lampiću i to ni manje ni više nego na tv montenegro :-p
djiki

Post by djiki » 03 Feb 2008, 15:28

zagadur wrote:upravo sam na tv vidio prilog o bivšem član umaške lige lampiću i to ni manje ni više nego na tv montenegro :-p
toliko o tom srbokolju, ustasi i hr nacionalisti :roll
zagadur

Post by zagadur » 03 Feb 2008, 17:12

djiki wrote:pocinje calcio mercato evo prvi draftao drug benx:
in:pennethau , di natale i cristian zappata
out: nelson agahowa i juninho (?!)
nije mi jasno zašto ti javljaš benxov drat?
djiki

Post by djiki » 03 Feb 2008, 17:22

zagadur wrote:
djiki wrote:pocinje calcio mercato evo prvi draftao drug benx:
in:pennethau , di natale i cristian zappata
out: nelson agahowa i juninho (?!)
nije mi jasno zašto ti javljaš benxov drat?
benx je vec jednom nogom u bratskoj nam njemackoj :idea
zagadur

Post by zagadur » 03 Feb 2008, 17:51

evo za mog benXica kad dodje u njemacku zna odpjevat nama toliko dragu radnicku himnu
http://www.youtube.com/watch?v=UXKr4HSP ... re=related
reds

Post by reds » 04 Feb 2008, 09:27

djiki wrote:pocinje calcio mercato evo prvi draftao drug benx:
in:pennethau , di natale i cristian zappata
out: nelson agahowa i juninho (?!)
Meni samo nije jasno kako benki može draftirati moje igrače.Ako se ne varam uzeo je napokon rezervnog golmana, koji je gle čuda u LIVERPOOL-u!?!?!?! :-st I djiki molim te da to provjeriš i da se javiš, a ne kao uvijek kad napraviš neki zajeb te nema... :smash
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Feb 2008, 09:30

a da ti objasniš ljudima zašto kao avatara držiš kralja erica koji je igrao za leeds i man united, inače najvećem rivalu redsa? to ti dođe kao da čedomerina đojinčevića staviš na forum od spajićevog dragovoljca...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Feb 2008, 09:31

joj da, umalo zaboravih... nešto ne komentirate moje velebne rezultate u jazavac ligi... a već vidim reakcije da je kojim slučajem krenulo nizbrdo...
reds

Post by reds » 04 Feb 2008, 09:43

Kalach wrote:a da ti objasniš ljudima zašto kao avatara držiš kralja erica koji je igrao za leeds i man united, inače najvećem rivalu redsa? to ti dođe kao da čedomerina đojinčevića staviš na forum od spajićevog dragovoljca...
Samo sam čekao da to neko spomene, iskreno sam mislio da će to biti zagadur, ali nisi ni ti za bacit!!!
reds

Post by reds » 04 Feb 2008, 09:45

Avatar mi je bio Gerard, još od kad sam se prijavio prvi puta 2006godine, ali sam si ga valjda zabunom obrisao.Cantona mi je fora, ali čekamo gerrardinha...
zagadur

Post by zagadur » 04 Feb 2008, 09:50

reds wrote:
Kalach wrote:a da ti objasniš ljudima zašto kao avatara držiš kralja erica koji je igrao za leeds i man united, inače najvećem rivalu redsa? to ti dođe kao da čedomerina đojinčevića staviš na forum od spajićevog dragovoljca...
Samo sam čekao da to neko spomene, iskreno sam mislio da će to biti zagadur, ali nisi ni ti za bacit!!!
stavi pennethaua za avatara
:rofl3
zagadur

Post by zagadur » 04 Feb 2008, 09:53

reds wrote:
djiki wrote:pocinje calcio mercato evo prvi draftao drug benx:
in:pennethau , di natale i cristian zappata
out: nelson agahowa i juninho (?!)
Meni samo nije jasno kako benki može draftirati moje igrače.Ako se ne varam uzeo je napokon rezervnog golmana, koji je gle čuda u LIVERPOOL-u!?!?!?! :-st I djiki molim te da to provjeriš i da se javiš, a ne kao uvijek kad napraviš neki zajeb te nema... :smash
predlažem da se cijeli draft poništi i alfu alfu djikija izbaci iz lige :evil
djiki

Post by djiki » 04 Feb 2008, 09:53

moja greška što nisam vidio, a benkijeva vjerojatno provokacija pošto je nepogrešiv kod drafta :idea
inače otišao je benki ostala je tuga :-(
zagadur

Post by zagadur » 04 Feb 2008, 09:55

djiki wrote:moja greška što nisam vidio, a benkijeva vjerojatno provokacija pošto je nepogrešiv kod drafta :idea
inače otišao je benki ostala je tuga :-(
nemoj da mu plačeš na kučnom pragu da mu nova vrata ne navuku vlagu :-puke
djiki

Post by djiki » 04 Feb 2008, 10:22

yakubu pred vratima spursa :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Feb 2008, 10:26

proziran si djiki... 24 sata di donose ekskluzivne vijesti...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Feb 2008, 10:28

iako znam da ćete rađe pojest govno nego probat igrače koje ja preporučuam, kako bi benxu vadili mast uzmite lavezzija... u rangu je baldea, mendya, gronkjeara i ostalih mojih superizuma...
djiki

Post by djiki » 04 Feb 2008, 11:25

kupujem... :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 04 Feb 2008, 11:48

a da sam ti samo rekao da ga kupiš nebi nikad... ali za te stvari kao što su oduzeti benxu 20tak godina života (od 200 koliko mu je predviđeno) onda to ide pod vrlo rado, e djiki kume...
zagadur

Post by zagadur » 04 Feb 2008, 12:00

mendy vidjen u nottinghamu........yakubu izdajico djiki pijanico
Locked