Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 11:15

http://www.youtube.com/watch?v=eGoeheBKhLo
ovaj je za djikija statističara koji broji navijače,pa ga ovom prilikom molim da prebroji gostujuće navijače na jugu i istoku
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 18 Jan 2008, 11:28

jedna od najsladjih pobjeda nema sta :klanjam2
djiki

Post by djiki » 18 Jan 2008, 11:35

zagadur wrote:http://www.youtube.com/watch?v=eGoeheBKhLo
ovaj je za djikija statističara koji broji navijače,pa ga ovom prilikom molim da prebroji gostujuće navijače na jugu i istoku
1 velicanstveno izdanje nema sta, pored njega još 2-3 solidna (1000-1500 ljudi) a ostalo je tuga sa po 50 ljudi od kojih 2/3 čine čapljina i metković.....usporedno radi tovari u zg su imali barem 15 izdanja od 1000-14000 ljudi (neda mi se tražiit na jutubu kad je cjeli jug i više od pola istoka bilo s navijačima hajduka mislim 84 ili 86)....
tako da zagi moji po tom pitanju imate samo mučat i ne kurčit se previše tom sezonom, mislim da će mi svaki realni purger to potvrditi.....
ja sam uvijek priznao naše poraze, naše sramote, a ti i kao tebi slični nikad nisu mogli priznati ništa, uvijek je bila ekipa čobana uvijek neki ljevi, i na engleskoj gdje ste najureni u vaše gradu na vašem glavnom trgu nisi priznao.......a ja ko čovjek ti priznam npr. korencu.....zagi odrasti malo molim te
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 11:45

zagadur wrote:http://www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0
evo za mog benkija i za zsoltana vigha
Ko je bio trener tada Tomislav Ivić sigurno čudi me jer je jedino on imao 5 kupa Jugoslavije za redom od 71-76 godine
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 11:47

Ja mislim da je najrealniji purger uz Zagijamankinet.hr Chopa
Last edited by benx on 18 Jan 2008, 11:49, edited 2 times in total.
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 11:48

opet si počeo sa demagogijom.na benxov post si bio sarkstičan u vezi broja torcide u bg,pa sam poslao snimku da prebrojiš gostujće navijače.to je sve a ti se odmah rasplamsaš i pišeš ko navijen.bolje bi bilo da ideš kod barba iljka da ti da posla :evil
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 11:51

bio sam na treningu hajduka jutros....jadan naš jarni u šta se uvalio :-(
djiki

Post by djiki » 18 Jan 2008, 11:52

zagadur wrote:opet si počeo sa demagogijom.na benxov post si bio sarkstičan u vezi broja torcide u bg,pa sam poslao snimku da prebrojiš gostujće navijače.to je sve a ti se odmah rasplamsaš i pišeš ko navijen.bolje bi bilo da ideš kod barba iljka da ti da posla :evil
istine koje ti neodgovaraju te odmah raspjene, pa činjenica je da vas u bg nije bilo nikad više od 300 ......po pitanju gostovanja do pred 5-6 godina ste bili miljama daleko od torcide , čak i smješni, a trenutno ste u tom segmentu i bolji. zadovoljan?
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 11:54

zagadur wrote:bio sam na treningu hajduka jutros....jadan naš jarni u šta se uvalio :-(
Dobro reci mi ti za koga bi ja trebao navijat ajde reci za Wolfla ili za Muhameda Preljevića a možda za Cupana
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 11:54

nemoj mene spominjat u kontekstu bbb-a jerbo će ti prijatelju u zg pjena na usta a kum ćega poljevat benzinom i palit na mene
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 11:56

benx wrote:
zagadur wrote:bio sam na treningu hajduka jutros....jadan naš jarni u šta se uvalio :-(
Dobro reci mi ti za koga bi ja trebao navijat ajde reci za Wolfla ili za Muhameda Preljevića a možda za Cupana
za alana medforda i milija hadžiabdića
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 12:06

Što se mene tiče mogu biti i u 3 Županisjskoj ja sam se nauživao utakmica za vrijeme Juge i sada dok sam išao do prije par godina sad kada je rasulo šta je tu je, ali ako ti kažeš navijat ču za Dinaro ako čete me primit kao Tovarzenšeš, drage volje malo mogo bi na istoku bit jedino na toj tribini nisam nikad bio pa da lupam po onom limu kao nekad, ali daleko naj bolja tribina je bivši sjever Maksimira
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 12:10

Slažem Dinamo je u svakom segmentu bolji ali od 2002 godine.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jan 2008, 12:11

User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jan 2008, 12:13

hernan medford
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 12:15

kaiser-kalach wrote:http://www.youtube.com/watch?v=1RtSuXCG ... re=related

evo djiki malo nostalgije...
Miki neljutim se ali si me mogao zvat na tu utakmicu ti si otišao sa kamionom a ja sam ostao sa Dominikom na kolodvoru bez busa stari od fredija mi je rekao Ticket sale
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 12:16

kaiser-kalach wrote:hernan medford
hvala malvazijski tigre
benx

Post by benx » 18 Jan 2008, 12:17

kaiser-kalach wrote:hernan medford
Pa mislim da nije Alen Berber ili alan medford nego hernan zagi nemoj se ljutit ali ovo ti je veliki kiksenšeš
zagadur

Post by zagadur » 18 Jan 2008, 12:22

:sramimse sram me bilo
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 18 Jan 2008, 13:38

ovaj djiki je tipicni hajducki propagandista :-(

kad uzmes neke faktore van nogometa, onda ti je kristalno jasno zasto je torcide ponekad vise nego BBB u Splitu...doduse, sad vise ni to nije dovoljno da vas vise dodje u ZG

nadam se da si dovoljno pametan da te faktore sam skontas

sa trga niko nije potjeran, jos jedna u nizu hajdukovih propagandi, kao i ona slika sto si posta uvjeren da je istina (2 su kluba bratska...) :-D

sto se tice Beograda, torci je lakse bilo, nisu bili toliko omrazeni nego kad bi purgeri isli, sjecam se da su vodje Partizana i Ajduka zajedno cugale, nazalost po Parangala pocugase malo previse, pa je ajdukovac "dobija u pak"

uglavnom Torca je najjaca, ali na Internetu... :cool)

trenutno joj nista ne ostaje osim slavne povijesti, kao i Ajduku, nazalost, al to su cinjenice :roll
Locked