Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 12:14

zagadur wrote:ne želim polemizirat na forumu,meni je samo jedno žao a to je što nisam išao na hajduk-fiorentina i što nisam i ja konstatirao kao netko da je na hajdukovom sjeveru bolja atmosfera nego na dinamovom.žao mi je....strašno mi je žao
Ne želiš polemizirat ali pilates si znao odmah napisat bez provjerene informacije e ti i djiki stvarno ste Bilbao
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 12:18

benx wrote:
zagadur wrote:ne želim polemizirat na forumu,meni je samo jedno žao a to je što nisam išao na hajduk-fiorentina i što nisam i ja konstatirao kao netko da je na hajdukovom sjeveru bolja atmosfera nego na dinamovom.žao mi je....strašno mi je žao
Ne želiš polemizirat ali pilates si znao odmah napisat bez provjerene informacije e ti i djiki stvarno ste Bilbao
djiki ima provjerene informacije pošto spava kod tebe u ostavi ili ti ga špajzi
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 12:21

jako si smješan zagi... šta tebe uostalom boli briga gdje sam ja i kada bio na utakmicama... i dobro ti benx kaže, neprovjerene informacije... šta ti znaš šta sam ja rekao kad smo u životu 10-tak puta pričali i to nekvalitetno...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 12:23

ideš, profesor podnio ostavku!!!! samo kad bi mamić za njim, pa da mu se pridodaju carlos, šokota i još 3-4 i dinamo bi mogao nešto napraviti
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 12:24

kaiser-kalach wrote:jako si smješan zagi... šta tebe uostalom boli briga gdje sam ja i kada bio na utakmicama... i dobro ti benx kaže, neprovjerene informacije... šta ti znaš šta sam ja rekao kad smo u životu 10-tak puta pričali i to nekvalitetno...
to mi je benx rekao.....vi ste smješni
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 12:27

i meni su rekli da postoji djed mraz...
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 12:30

lagale su te komunjare o djedu mrazu
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 12:35

neznam zagi nedajes dobre odgovore, pa rekao je kalach da je bio i na hajduku i ne srami se toga...ubo te dobro a ti bez pravog odgovora...mozes ti bolje
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 12:35

kaiser-kalach wrote:u srazu zagadura i chileta tipujem na chileta, i stavljam 100 kuna i 2 novootkrivena igrač, ima dobrovoljaca za kladu?
nudim i bonus tip za knock down u prvoj rundi...
ja stavljam na zagija samo ako igras hendikep na chileta (desna ruka zavezana za ledja)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 12:49

jedan par koji je danas nenadano osvanuo u supersportu...

Umaška navijačka legenda zagi, poznatiji kao zagadur bio je do sada na koliko utakmica:

1-3 koef. 1.5
4-7 koef. 1.3
8-12 koef. 8.5
13-18 koef. 21,50
preko 18 koef. 50
više od chileta koef. 200
više od benxa koef. >error<

minimalni ulog je 5 kn i ne zaračunavam manipulativne troškove
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 12:51

kaiser-kalach wrote: više od benxa koef. >error<
:-D
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 12:53

vremenoplov.iz djikijeve teke na kalachevo veselje: (1.kup)

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 12:57

ovo je nešto strašno... pa ja sam nadmoćno osvojio turnir!!!
di si sad benvine... zašto sada šutite!!!
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 13:22

Image
zg kavez
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 13:27

mislav, mislio sam da si zagia uzeo u ligu jer ima smisao za humor kad je već loš na pesu ali pogriješio sam...
sve gore i gore...
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 13:29

Branko Ivanković dugo je svijetu dokazivao da ima ogroman prag tolerancije, međutim, od danas se zna i to da jednostavno nije - beskičmenjak! Popularni Profesor je u ponedjeljak ujutro podnio ostavku.

Doduše, Ivanković je opovrgnuo da mu je Zdravko Mamić u nedjelju opsovao mater, odnosno, tvrdi da te riječi nije čuo, no priznao je da je razlog odlasku "manjak komunikacije".

Tako je barem točno u 12 sati izjavio okupljenim novinarima podno južne tribine maksimirskog stadiona dodavši:

"Moja je odluka konačna. Igrače sam obavijestio, zahvaljujem im na suradnji, a gdje ću nastaviti karijeru to još ne znam. Prije mjesec dana zvali su me iz Japana, međutim, ta je ponuda prošlo svršeno vrijeme. U svakom slučaju, zanima me isključivo klupski nogomet", izjavio je strateg u odlasku.

Svaka čast dokazao si Branko da si čovjek
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 13:30

kaiser-kalach wrote:mislav, mislio sam da si zagia uzeo u ligu jer ima smisao za humor kad je već loš na pesu ali pogriješio sam...
sve gore i gore...
dodji u umag da te opet prime u ligu..... :titanic
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 13:31

svako bi nakon sto mu se najebe mamic majke 10000 puta....mamic je klovn monti pajtonovskih razmjera
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 13:35

djiki wrote:svako bi nakon sto mu se najebe mamic majke 10000 puta....mamic je klovn monti pajtonovskih razmjera
Šta kažeš Zagi rasulinamo nema te
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 13:45

benx wrote:
djiki wrote:svako bi nakon sto mu se najebe mamic majke 10000 puta....mamic je klovn monti pajtonovskih razmjera
Šta kažeš Zagi rasulinamo nema te
benki meni je najljepše kad mi kažeš da idemo gledat nas dinamo....
Locked