Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 13 Jan 2008, 17:54

benx wrote:Ima Hrgović udarac kao Boupa Diup, poziva Zagi na javni linč tovara 08.03.2008. u Zabreg
točno tako benki.ovi umaški tovari idu u aranžmanu udruge žena,šteta što imaš previše dalmatinske krvi(ili premalo bosanske) pa te više neće u umaškoj torci
Chile

Post by Chile » 13 Jan 2008, 18:18

zagi, rado ću se odazvat! :boks

u subotu igraju hajduk-rovinj!
Chile

Post by Chile » 14 Jan 2008, 00:22

http://24sata.hr/index.php?cmd=show_cla ... =main_page

mi smo iz splita i volimo paštetu, a najviše volimo TOTALNU ŠTETU :boks :smashPC
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 09:01

Chile wrote:http://24sata.hr/index.php?cmd=show_cla ... =main_page

mi smo iz splita i volimo paštetu, a najviše volimo TOTALNU ŠTETU :boks :smashPC
ZAGIJEV KOMENTAR DA BAREM TREBAJU DVA TOVARA STRADAT E ZAGI ZAGI KO DA TI JE 15 U GUZICI A NE 30 JA NEMAM TOVARSKE KRVI JER SAM ITALIJAN BOSANAC ALI TI ŠTO SI TOVAR PRLJAVI NEKA TEBE UPUCAJU JA ĆU IM JAVIT KAD BUDEŠ PROŠAO NA NAPLATNIM U CARLOVCU DA TE UPUCAJU BOYSI
djiki

Post by djiki » 14 Jan 2008, 09:04

zagi mrzi tovare ko da su mu oni spalili kuću u ulici pegulota :-( .a bolja strana familije mu sa brača :-(
btw i on ima talijanske krvi familija sa brača je rosso :-D
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 09:50

Baš sam jučer vidio da je na utakmici Maccabi haifa i Maccabi Tel aviv zabio prvi gol Giovanni Rosso fora, Dradzen Zagorec Rosso zvuči perverzno u odnosu na Mile Benvin Kitić
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 11:13

"Je*em mater Ivankoviću, Magiću i svim trenerima. Zašto ja uvijek moram biti za sve kriv da mi viču da sam cigan?", grmio je Gazda u svlačionici, zamjerivši ljubljenom strategu što za finalni dan nije prijavio Luku Modrića.

Komentar je, držimo, suvišan, ostaje se tek upitati koliko bi puta Maminjo Ivankoviću opsovao mater da se kapetanu Dinama dogodilo isto što i nesretnom Kruni Lovreku - samo jednom ili trideset milijuna puta?

Izvor neki poertal
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 11:23

Image
svaka riječ je suvišna dragi moj benkilates
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 11:33

u srazu zagadura i chileta tipujem na chileta, i stavljam 100 kuna i 2 novootkrivena igrač, ima dobrovoljaca za kladu?
nudim i bonus tip za knock down u prvoj rundi...
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 11:46

kaiser-kalach wrote:u srazu zagadura i chileta tipujem na chileta, i stavljam 100 kuna i 2 novootkrivena igrač, ima dobrovoljaca za kladu?
nudim i bonus tip za knock down u prvoj rundi...
a daj kalač opet si zabrijao,daj malo komentiraj slike sa kantride...da te čujem vođo
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 11:49

Chile wrote:Image

:sramimse

šugava rijeko....
DA SE NE ZABORAVI
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 11:53

Image
šugava rijeko....... ne brini kalač ima još vrba
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 11:54

Chile pozdrav i CRS -a evo Ja i Iva pričamo sve najbolje o tebi i turnirima i ponosna je što si tovar ja je još nagovaran da ne bude kohorta neko tovarzenšeš!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 11:55

da komentiram? šta se tu ima komentirati... išao sam na utakmice svih mogućih klubova, dinama, hajduka, rijeke, orjenta, dragovoljca, montmontaže, istraturista, cibone, zadra, opet rijeke, udinesea, triestine, raznoraznih reprezentacija i tako dalje...
vita da ultras di tutti ultras...
ako ništa drugo onda se po priloženom vidi da sam prije 9 godina išao na tekme a već onda sam imao pozamašni staž na tribinama diljem lijepe naše za razliku od ljudi koji si tetoviraju neke životinje po tijelu... čujem da si pošorao se desetoricom na forumu, jel to istina? nejveće ti je gostovanje bila bombonera, pa nemaš ti šta komentirati možeš se samo pokrit ušima... one priče da radiš i da nemaš vremena ne drže vodu jer se u 27 godina koliko pretpostavljam da imaš moglo odvojiti vremena barem za 3 tekme godišnje što je opet sramota za jednog tzv navijača... da se mene pita trebao pi chiletu dignut spomenik
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 11:58

bravo kalač ti si car :klanjam
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 12:00

benx wrote:Chile pozdrav i CRS -a evo Ja i Iva pričamo sve najbolje o tebi i turnirima i ponosna je što si tovar ja je još nagovaran da ne bude kohorta neko tovarzenšeš!!
koliko ja znam iva čavlek navija za dinamo
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Jan 2008, 12:05

zanimljivo je kako uvijek ostaneš bez teksta i promje niš temu kad se priča o utakmicama, daj reci mi zašto... a toliko se trudiš biti navijač... šta ti to treba u životu? imaš stan, ženu djete, posao, kauč... zadovolji se time i budi skroman čovjek ovako se svi sprdaju sa tobom...
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 12:08

zagadur wrote:bravo kalač ti si car :klanjam
Zagi Kalach te ubio pošteno baš si pravi zapon Rosso Giovanni
benx

Post by benx » 14 Jan 2008, 12:10

Image

Više nisi bildog nego tovar Bračanski dodji s nama na tekme ićemo na Zadar ja ti i Chile
zagadur

Post by zagadur » 14 Jan 2008, 12:12

ne želim polemizirat na forumu,meni je samo jedno žao a to je što nisam išao na hajduk-fiorentina i što nisam i ja konstatirao kao netko da je na hajdukovom sjeveru bolja atmosfera nego na dinamovom.žao mi je....strašno mi je žao
Locked