Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Jan 2008, 17:58

ajde se brini o svojim problemima...
kako ti nađeš i u svemu nešto loše... toliko si naporan da ću te ubuduće ignorirati... šta ti nije jasno da ljudima nisi fora i zašto se ljudi prisjećaju starih dana? unio si toliko zlobe i negativnog cinizma da više nije fora... a to da si napravio dobru hobotnicu ne znači da su sada odjednom turniri ludilo... uostalom zamisli da ni to neznaš spremiti onda stvarno može do damjania po jedan korpomorto i negdje kod šeko di buje skoči sa njim...
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 18:02

kaiser-kalach wrote:ajde se brini o svojim problemima...
kako ti nađeš i u svemu nešto loše... toliko si naporan da ću te ubuduće ignorirati... šta ti nije jasno da ljudima nisi fora i zašto se ljudi prisjećaju starih dana? unio si toliko zlobe i negativnog cinizma da više nije fora... a to da si napravio dobru hobotnicu ne znači da su sada odjednom turniri ludilo... uostalom zamisli da ni to neznaš spremiti onda stvarno može do damjania po jedan korpomorto i negdje kod šeko di buje skoči sa njim...
ja barem igram turnire dok ti kucaš od vrata do vrata i redaš brodolom za brodolomom. ne brini kalač i ti ćes se jednom vratit u umag kad dobiš dopuštenje ako ništa drugo barem za praznike da siluješ djikija da ti organizira turnir
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 10 Jan 2008, 18:20

ja imam feeling ko da vam je neko platio da ovolko kokodacete

:cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Jan 2008, 18:21

ne vidim baš da igraš...
http://www.pes-umag.issland.com/gotove/teaminfo.htm

a u 4 službene utakmice koje smo odigrali iako mi se čini da mi je bolja statistika nisi naročito dobar koliko vidim
http://www.pes-umag.issland.com/gotove/records.htm

'ko si ti? nije mi jasno zašto su te uopće primili u ligu... zbog takvih liga je na lošem glasu i iskreno sram me je što se uopće takmičiš...
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 18:33

daj mi adresu tvoje zg lige plagijatoru
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 18:39

prekidam polemiku na vrijeme da bi ga ipak netko primio kod sebe u ligu
Chile

Post by Chile » 10 Jan 2008, 19:50

koji ste vi prouali!!! :-(
kolko samo možete :serser
Last edited by Chile on 10 Jan 2008, 19:55, edited 1 time in total.
Chile

Post by Chile » 10 Jan 2008, 19:54

Prijatelj mi ide u Trst kupiti plejstejšon tri za samo 250 evra!!!!!
Vraća dvojku koja mora biti ispravna, imati dva memori stika, jedan đojtik i mora imati jednu original igru! I još odbi pedeset evra povrata!
djiki

Post by djiki » 10 Jan 2008, 20:28

Benx je uvijek najteže
terminalni bolesnik svati da mu nije toliko teško tek kad upozna benxa
benx nikad ne izdaje racune
benx je po opredjeljenju ljevicar, no ipak mu srce prokuca jace i lice mu se ozari kad cuje gradisku staru ili sjajnu zvijezdu iznad metkovica
djiki

Post by djiki » 10 Jan 2008, 20:30

Chopa wrote:ja imam feeling ko da vam je neko platio da ovolko kokodacete

:cool)
to ti je jedna posebna mrznja chopa moj, druze se idu skupa na utakmice dragog im dinama, pred utakmice bace one o one na plejki, jedu skupa, piju, ono kompletni polni odnos i sve divno krasno taj dan, i onda se nastave mrzit ko da nista nije bilo....
Last edited by djiki on 10 Jan 2008, 20:40, edited 1 time in total.
djiki

Post by djiki » 10 Jan 2008, 20:38

Chile wrote:Prijatelj mi ide u Trst kupiti plejstejšon tri za samo 250 evra!!!!!
Vraća dvojku koja mora biti ispravna, imati dva memori stika, jedan đojtik i mora imati jednu original igru! I još odbi pedeset evra povrata!
teoretski se da plejku nabavit za 200 eura ukupno, no ja nikad nebi dao svoju staru duju unutra koju ti vrjednuju oko 50 eura* zato jer:
puna cjena je 300 eura, sa sverc komercom preko grane dodje 240 eura sto i nije neka cifra za slabiju varijantu, dok skuplja se moze naci u tronija za nekih 400 eura znaci sa svercom 320 eura.....
znaci bez davanja duje unutra plejka te dodje:
slabija verzija 1750 kn
bolja verzija 2340 kn
dosta proleterska cijena, trebalo bi razmotrit do ljeta da kupimo 2 komada za potrebe lige posto novi pes vjerojatno nece izici za 2-jku


*znaci u tih 50 eura popusta moras dati play koji mozes prodati uvijek za 700 kn, memory stickovi koji koštaju 2 x 200 kn, i joy koji uvijek možeš prodati za 100 kn, znaci ukupno 1200 kn tako da stvarno nije biznis
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 20:41

mislim da nema smisla kupovati dok ne izadju čipovi.djiki upali handy da te pitam nešto
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 20:43

imaš pravo da nije neki biznis,a di će žabar dat nešto povoljno
Last edited by zagadur on 10 Jan 2008, 20:45, edited 2 times in total.
djiki

Post by djiki » 10 Jan 2008, 20:44

zagadur wrote:mislim da nema smisla kupovati dok ne izadju čipovi.djiki upali handy da te pitam nešto
nije problem u cipovima nego u medijima koji imaju kapacitet 10 x veci od prosjecnog DVD-a, a taj mediji RAY disk kosta prazan oko 150 kn te originali imaju jebeni zastitni kod tako da po mojoj procjeni u sljedece dvije godine i ako bude cipa igre nece ic ispod 150 kn -mislim piratske
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 20:49

User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 10 Jan 2008, 21:13

djiki wrote:
zagadur wrote:mislim da nema smisla kupovati dok ne izadju čipovi.djiki upali handy da te pitam nešto
nije problem u cipovima nego u medijima koji imaju kapacitet 10 x veci od prosjecnog DVD-a, a taj mediji RAY disk kosta prazan oko 150 kn te originali imaju jebeni zastitni kod tako da po mojoj procjeni u sljedece dvije godine i ako bude cipa igre nece ic ispod 150 kn -mislim piratske
ja ni ne mislim u svoj ps3 ubacivati chip. koji ce mi kurac ? godisnje me ionako zanima jedna-dvije igre. a i to radi onlinea uglavnom. za takve stvari to stvarno nije velika lova.

samo steta sto su od pes-a napravili nogomet koji lici na prijasnje capcomove arkadice koje nalazimo po bilijar klubovima i sl. mjestima. no ako imas di oprobaj fifu na ps3, mozda pocnete draft za nju sljedece sezone! :)
zagadur

Post by zagadur » 10 Jan 2008, 21:26

dobro rezoniraš hanne,chip se ne isplati stvljat ni čekat.što se fife tiče ne dvojim da je na ps3 odlična ali ovi moji su ti teški za promjene.nostlgičari i ne samo yugo...
Chile

Post by Chile » 10 Jan 2008, 21:55

djiki

Post by djiki » 10 Jan 2008, 22:37

zagadur wrote:dobro rezoniraš hanne,chip se ne isplati stvljat ni čekat.što se fife tiče ne dvojim da je na ps3 odlična ali ovi moji su ti teški za promjene.nostlgičari i ne samo yugo...
meni preć na fifu pa makar bila bolja je ko da ženu ili benxa da prevarim.....
Chile

Post by Chile » 10 Jan 2008, 22:41

http://www.grapheine.com/bombaytv/index ... 22eceb8a5d

benx,benx,benx.... :-(

kako tečno pjeva prvi stih
Locked