Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 15:04

metadon+depresija+frustracija+prirodna naklonjenost alkoholu= rušenje lige,nirvana i mali crveni patuljci(bosnaispred marakane)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 15:06

ja za milasa nikad nisam rekao da nije fora, to je prvo... drugo ronija niti ne poznajem pa nemogu komentirati iako mi je smješno kako je naprasno završio u ligi sa 15 mojih igrača sa turnira prije toga... a o tuntaru nećemo, ima stvari koje su top sikret i padale bi glave da iscure u javnost, zato djiki flaster na usta i vrati se nazad u mišju rupicu...

p.s. milas je moj dostojni nasljednik!!!
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 15:09

kaiser-kalach wrote:ja za milasa nikad nisam rekao da nije fora, to je prvo... drugo ronija niti ne poznajem pa nemogu komentirati iako mi je smješno kako je naprasno završio u ligi sa 15 mojih igrača sa turnira prije toga... a o tuntaru nećemo, ima stvari koje su top sikret i padale bi glave da iscure u javnost, zato djiki flaster na usta i vrati se nazad u mišju rupicu...

p.s. milas je moj dostojni nasljednik!!!
slažem se tobom da je milas tvoj nasljednik.u mnogoćemu ste slični i IQ vam je isti tj.na razini glavoča sa šeke di buje
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 15:12

molim alfu i omegu djikija da proba sastavit popis svih igrača koje je kalač otkrio.nadam se da imaš dovoljno vremena i memorije :boks :smash
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 15:12

vidim da si zagaduru posudio izribanu kasetu koale i prijatelja te šalabahtere o pravilnom ponašanju sa jezgrom... fino si ga to educirao iako moram primjetiti da je rupe popunjavao sa yubituom što je za male pionire jako pohvalno... kad narasteš kupit će ti djiki serie c da budeš prvi jednom u životu ali prati moj primjer u odabiru igrača.... imao sam i ja dragi zagi malo propusta kad sam uzeo tuntara ali smo to rješili kako spada... ima čika djiki rješenja i za veće mange jedino sa kalachem nikako....
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 15:16

ti kalač otkrivaš igrače na www.pes-umag.issland.com.to je svima jasno.ibra je zadnji primjer plagiranja.žalim te....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 15:19

ja mislim da je tebi IQ jako napredovao u zadnjih 15 godina od rezuckanja žbule i kajganja jaja...
no, zanimljivo se pitanje postavlja... kako se došlo do tebe? koje si ti sve grozote radio ljudima da te djikan zavolio? ili je to samo bilo pusto obećanje o nasljedstvu i članstvu jezrge...
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 15:22

Image
evo menagera svih menagera,palog borca za njegove ideale,milasovog intimusa i BIVŠEG građanina drugog reda NAŠEG umaga
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 15:44

evo popisa s kojima je kalach otvorio oci cak i konamiju:
bellamy
wright-phillips
Van Der Sar
Yobo
Balde
Babel
Ronaldo
Vargas
Chivu
Odonkor
Mitea
Rosicky
Bolgo
Mendy
Nakazawa
Guayre
Recoba
emre
van der meyde
henri camara
cuevas
izmailov
ljungberg
everthon
totti
cassano
chivu
Bosingwa
lucho gonzales
di napoli
cani
simmons
tonetto
clichy
quaresma
adriano
cannavaro
wiltord
crespo
anelka
distin
leo
keane
miccoli
veron
gudjhonsen
saha
tevez
heinze
mascherano
domizzi
srna
gronkaer
ibrahimovic
messi
kićo ronaldo
Last edited by djiki on 07 Jan 2008, 23:04, edited 4 times in total.
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 15:50

kalach daj mi linkove onih filmica sa bombay tv sto sam ti ih slao....
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 18:52

benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 22:37

Pola igrača je igralo kod mene i ja sam ih stvorio a ne Kalach.
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 22:48

Šta ste mi napravili od djikija aždaju čak i on sipče od mržnje nisam vidio većeg čudovišta neman iz bazena Barcelonete(vaterpoolo klub).
Šalim se to znate Mislav voli kavge ali za nemana nebi ga ni u maškare stavio jer se nebi nitko uplašio osim naravno ko će nego Benx.
Već sam ga nudio za maškaru po Krčkim i Riječkim karnevalima ali svi se grohotom nasmijaše i kažu Mudolinešeš Image


Obavezno čitajte dole slijedeći text
Last edited by benx on 07 Jan 2008, 23:12, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 23:11

Evo vrijeme dok je supervizior lige bio zadovoljan ligom dok je tada prvi negativac u povjesti lige bio mudonja br. 2 benx pa sjetimo se tih dana i uživajmo u izvrsnom režiranom filmu novog nasljednika Kusturice

benx negativius

U Indiju je gledanost bila 550 000 000 miljona ljudi
Last edited by benx on 08 Jan 2008, 00:11, edited 4 times in total.
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 23:13

Tada je samo benx bio samo nezadovoljam ligom a Kalach ga je čak i korio!
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 23:18

A sada pazite nema veze sa pesom pustimo benx-a kad je bio ukurcu i lud čovjek neuračunljiv gledajte ovaj impresivni rad film genijalca Kalach film je naravno hitno prebačen iz Cannesa u Los Angeles zbog velikog interesa gdje su i Fleka i Zagi pokupili oskare samo nemojte zamjenit uloge Čelavi je Fleka a zagi mu sere

http://freemail.net.hr/net.cgi?cmd=item ... email=true


još jednomKalach supervajzoru šta čekaš odi u

http://zauder-film.hr/home.asp prati slijedeći korak i uživaj sretno manijaci
Last edited by benx on 07 Jan 2008, 23:29, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 23:24

http://zauder-film.hr/img/filmovi/v/322d.jpg Iako sam getanin i ja sam dite......... Igraj geto volim te igraj geto volim te igraj geto volim oooooooooooo igraj geto volim te igraj ................

Image
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 07 Jan 2008, 23:36

Dragi Benki, pola onih linkova gore ti ne radi odnosno nesto si krivo pejstao, dajder to sredi pa da siroka javnost vidi :-ss
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 23:37

benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 23:39

Da li si Pogy uspio šta pogledat to su neki indijski filmovi ali titlovi naši
Locked