Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 11:52

benx imam neki loši predosjećaj... mislim da je mislav u masonsku partiju gurnuo svog nasljednika zagadura, jer ne vidim razloga da se vuku sa tako debelom pupčanom vrpcom... srećom tebe nisi zarazili toliko godina pa vjerujem da ćeš i dalje gurati sam protiv svih...
još malo ćete imati ligu 16 po štimčevom receptu a sve sami djikijevi podanici... koliko ste utjecaja imali ti i keva kod dovođenja igrača? 1%, 2%? ma ipak pretjerujem....
forza djiki liga, djiki raspored, djiki statistika, djiki igrači, djiki pravila... ali tek sada počinje ono loše...
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 11:56

kaiser-kalach wrote:srećom tebe nisi zarazili toliko godina pa vjerujem da ćeš i dalje gurati sam protiv svih...
...
nazalost kalach benx vise ne vuce sam protiv svih, cak bi se usudio reci da je svaciji podanik, pocevsi od keve, zagija do mene...vremena se mjenjaju a benx nema vise onaj poznati hercegovacki dispet :-(
na svako pitanje te ni ne poslusa samo govori da....
kalach moji ti zivis u 70-tim :-(
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 11:57

kaiser-kalach wrote: forza djiki liga, djiki raspored, djiki statistika, djiki igrači, djiki pravila... ali tek sada počinje ono loše...
cilj je imati ligu 8 i drugu ligu od bar 6 klubova koju ces ti voditi kad se vratis...bit ces djiki 2.lige....ovo je zaozbiljno...
i jesti ce se pasta :idea
Chile

Post by Chile » 07 Jan 2008, 11:59

evo jedne slike iz ljubljane!
kalač daj napiši link gdje su slike s putovanja!

Image
:jupiiii
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 12:01

jebote tornado najjaci supci u drzavi.....
radje ispricaj kako si u pubu htio prebit lika jer ti je slucajno okrznuo rame :-D
Chile

Post by Chile » 07 Jan 2008, 12:02

ispričat ću vam na turniru uz paštu!! :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 12:07

probaj ovdje...
http://picasaweb.google.com/vranjes/Tou ... LRJnUCZmmM
ako ne ide onda ti pošaljem nešto drugo...

djiki pa da se ja vratim ljudi bi prestali igrati ligu... sve sam vam pokazao u zadnjih par turnira... kad sam osvojio turnir topolino govorilo se da imam 15000 bodova, zašto se nije brojalo...
a kad su došle glavešine iz zagreba, hercegovine itd onda ste u kutu šutili i promatrali kako vas je kaiser kalach pospremio u donji dom... toliko o vašoj ligi... da ne govorim o zagaduru koji i dan danas liječi rane koje mu je nanio savoldi...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 12:11

chile daj molim te reci mi čijoj si se strani priklonio? desnoj djikija i zagadura, lijevoj keve i milasa, neutralnoj ronija i tuntara ili narodnooslobodilačkoj gospodina benvina...
nemoj da te kupuju jeftinim čokolada i pričama imaj svoj stav!!!
Chile

Post by Chile » 07 Jan 2008, 12:16

uvijek desno na križanju staze!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 12:21

od tebe se mogao očekivati samo glupi odgovor poput ovog, no dobro izbrisat ću te iz sjećanja i kvit...
sad samo zbrajam djikijeve saveznike... jednog dana će doći red na suma sumarum pa će se ljudi pitati kao što se imarković pitao ...gdje su glasovi...
ne sumnjam u to da i ronija obrađuju...
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 12:37

roni je zagadurov vojnik....tako da kvorum imam :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 12:43

poradit ćemo na benksovoj struji, jer ovakav totalitarizam e nedopustiv...
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 12:46

kaiser-kalach wrote:poradit ćemo na benksovoj struji, jer ovakav totalitarizam e nedopustiv...
???
pa benx je moj i zagijev vojnik jos nisi to shvatio? :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 12:49

mislim da osim više ikone nego vođe imamo na našoj strani mene, milasa, naravno svog kuma... tuntara ćemo pridobiti jer je alergičan na zagadura a osim toga ne preferira desnu orjentaciju...
preporučam da si počneš zbrajati glasove jer ti je podjela vlasti upitna...
tuntaru ćemo dati zastupništvo za transfere izvan eu i mjesto u loži ellan roada... milas ima zagarantirano obučavanje obrane i savjetnika za transfere... keva je tu sad već po krvnoj osnovi...

prema tome qvorum nije sastavljen a da ne govorimo kako se roni još nije oglasio...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 12:52

mislim da je benxova kampanja menefregizma urodila plodom i zavarala protivnike...
to je dobro!!! evo iz metropole stižu dobre vijesti glede glasova... prema prvim podacima gonga "solo kontro tutti i masoni" vodi za jedan glas....
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 13:55

kaiser-kalach wrote:mislim da je benxova kampanja menefregizma urodila plodom i zavarala protivnike...
to je dobro!!! evo iz metropole stižu dobre vijesti glede glasova... prema prvim podacima gonga "solo kontro tutti i masoni" vodi za jedan glas....
imaš jedan veliki problem u toj tvojoj ekipi za pes-vladu,a to je izvjesni dolomitočec.teško mi je zamisliti milasa na kevinoj bandi a kamoli tuntara.sa sigurnošču mogu reći da je keva od mene uzeo laskavu titulu najomraženijeg u ligi.a što se tiče podjele ministarskih mjesta i beneficija tu protiv djikija nemaš što tražiti.već je gotova dokumentacija za gradnju tzv. djikijevih stanova koji će biti podjeljeni poslušnicima.ne trebam ni spominjat da će benki dobit najveći stan od 137 m četvornih a ovaj u kojem sada obitava masno će prodat sljedećem glupom slovencu
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 14:01

dajem prijedlog zlim kumovima iz šanpjetra da se dolomitočeca spakira na prvi bus za metropolu i da od tamo ruši ligu sa kalačem.barem bi nam svaki turnir bio dobar ko zadnji.nadalje predlažem da se u dogledno vrijeme k njima pošalju simon,prodan i bile kitić tako da se nebi prekinula stoljetna tradicija pokera utorkom
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 14:53

mala digresija na temu kalach. ti ko rusitelj ove lige (vjerojatno na botun iz zg-a) mislis pridobivati ljude za koje si i sam rekao da ti nisu fora (roni,milas,tuntar...) i da su moji produkti i kreacije.kako sad to? :idea

nastavite srati dalje :cool)
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 14:55

rekao sam ti djiki za sve su krivi antidepresivi i caffelatte
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 14:56

zagadur wrote:rekao sam ti djiki za sve su krivi antidepresivi i caffelatte
mislis metadoni :idea ?
Locked