Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 16:34

ja misslim da kad keva postane otac da čemo se rastrgat za messija. sa time sam sve rekao
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 16:38

daj djiki stavi nekog poštenog avatara pioniru čiletu a ne da dolazi gologuz na forum.kaže čile da mu se jebe za zadar a u kanegri je zbog zadra htio dolomitočecu iskopat oči i pišat mu u lubanju
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 20:14

zagadur wrote:ja misslim da kad keva postane otac da čemo se rastrgat za messija. sa time sam sve rekao
i ja tako mislim :-(
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 20:16

ok, sad još preostaje da nagovorimo kevu da otvori pipu i borba za messija može da startuje
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 22:20

nemoj protiv svojih
benx

Post by benx » 06 Jan 2008, 15:02

Ajde chile napiši izještaj
djiki

Post by djiki » 06 Jan 2008, 15:06

benx wrote:Ajde chile napiši izještaj
telefon kaze mobilna stanica ni dosegljiva.pitanje je dali je zaglavio u bajbuku na viču ili su mu samo ukrali mobtel (koji sam mu ja btw posudio :-( )

ps.benx kako možeš pisati s tolikom fibrom, ja sam mislio da si na sušaku i da te mažu rakijom i bacaju u ledenu kadu :idea
Chile

Post by Chile » 06 Jan 2008, 15:46

nemam smage da napišem!! alkohol :-puke :suspect:
zagadur

Post by zagadur » 06 Jan 2008, 17:22

jedino što benkiju može spustit temperaturu je da mu ti djiki daš dodatan popust na nekretninu na pola puta od geta do sun set bruštolonija,a za potpuno ozdrvljenje trebao bi se spustit IT iz metropole pa da se prisjete starih vremena kad su bili na woodstocku i kad su u getu bili gladni kruha a moj i djikijev stari su se vozili u novom warburgu sa dlakavim volanom
benx

Post by benx » 06 Jan 2008, 19:20

Ma da će mi garažu Ivika, danas nemam toliku fibru već razmišljam o draftu ali sutra idem kod naše prije Damjanovićke
benx

Post by benx » 06 Jan 2008, 19:21

Ja sam danas Chile ušao dva puta i svaki put nabasam na tebe
djiki

Post by djiki » 06 Jan 2008, 21:09

zagadur wrote:,a za potpuno ozdrvljenje trebao bi se spustit IT iz metropole pa da se prisjete starih vremena kad su bili na woodstocku i kad su u getu bili gladni kruha a moj i djikijev stari su se vozili u novom warburgu sa dlakavim volanom
iako je getanin i on je dite :idea

evo i slike ulaza u ghetto di su kalach i benki zivjeli
Image

benki,kalach,badanjak,teska u novim pidzamama sto im je karitas donirao 1972.(benki je onaj sa najvecom glavom)
Image
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 09:49

djijki imam jedan prijedlog u vezi sljedećeg turnira.pošto je keva zadnji put zajebao,trebali bi mu stavit breme pronalaska prostora za turnir.ako treba ja ću ti posudit muda da mu to saopštiš.ako si imao muda doć pitat moju baku za garažu imat češ muda pitat brata dragovoljca
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 10:31

za razliku od nekih benki i mums su na greškama učili... i dok su prije malo više od desetljeća ponavljali auto testove danas su uspješni poslovni ljudi... prvi je, kao što ste primjetili svoje bogatstvo stekao na nekretninama, dok je drugi jedan od najpoznatijih glasova današnjice, neprikosnoveni dj i sumo borac u slobodno vrijeme... druga stvar a ne i manje važna je da su njih dvojica kojima ćemo sa zadovoljstvom pridružiti i kolegu djikija, u vozačkom smislu žešći propanadi... zlo mi je od sjećanja na avanture sa dotičnom gospodom... slučaj pordenone est... slučaj saborski zastupnik (zgrada uprave)... slučaj lovrečica (kuća od cvite) i da dalje ne nabrajam...

a zanimljivo je kako se do sada za turnire nije ponudio i obezbedio prostor u dolincima koji smo svi tako zdušno gradili...
zagadur

Post by zagadur » 07 Jan 2008, 10:38

što se tiče dolinaza,barba ivica matijević je stavio veto na odigrvanje turnira na svim posjedima(nekretninama) obitelji matijević.to smo ja i benki davno skužili i ako nam djiki to nije rekao,a mi imamo istančanu moć zapažanja
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Jan 2008, 11:08

a jeste razmišljali o prostoru bivše travarice? ili tamo djiki drži svoje nove adute za pes... kad jedan od vas zašteka uletava novi kao što ste svi više manje uskakali... brzo i neopravdano... ili možda ona 4 kvadrata dijele spremačica, batler, nekoliko mrtvaca, vrtlar, osobni vatrogasac i doživotni računovođa i savjetnik jukica... nebi se čudio ni da je to mjesto gdje se skrivaju jaslice preko ljeta da se ne rastope...
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 11:12

kaiser-kalach wrote:a jeste razmišljali o prostoru bivše travarice? ili tamo djiki drži svoje nove adute za pes... kad jedan od vas zašteka uletava novi kao što ste svi više manje uskakali... brzo i neopravdano... ili možda ona 4 kvadrata dijele spremačica, batler, nekoliko mrtvaca, vrtlar, osobni vatrogasac i doživotni računovođa i savjetnik jukica... nebi se čudio ni da je to mjesto gdje se skrivaju jaslice preko ljeta da se ne rastope...
hihihih dobra...ali je zauzeto stvarima od djikijeva novog biznisa.....
benx

Post by benx » 07 Jan 2008, 11:18

Tako ste svi pametni duhoviti lijepi i inteligentni da Vas ne stignem pratit Image
djiki

Post by djiki » 07 Jan 2008, 11:49

kaiser-kalach wrote: batler, ...
to su bila vremena kad sam imao batlera koji je kopao vrt i zidao oko kuće :-(
Locked