Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 13:49

zagadur wrote:tuntar je nezadovoljan jer više ne može ništa osvojit untoč 20 satnom treniranju,kad bi tako rezonirali ja sam trebao zbog nezadovoljstva sa 0 trofeja davno napustiti ligu. nemože se sad svakom ić na ruku jer bi imali 8 liga sa 8 sustava natjecnja.ovaj sustav je naj zanimljiviji
slazem se obradi ronija da ne serla vise, a i milasa....
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 13:51

milaa ćemo obradit buzdovanom :toljaga :rofl3
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 13:51

zagadur wrote:milaa ćemo obradit buzdovanom :toljaga :rofl3
dosta je zvati mofija :-D :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Jan 2008, 14:55

zanimljivo je to kako su bile dovoljne 2 kritike da se smiri i urazumi zagija... sad je odjednom on glavni benefatore kao ferlaino... potkupio stare matore sa hobotnicom, svima ide na ruku, stalno hvali turnir i pokušava zamotati u celofan cijelu štoriju... nešto su te pogodile kritike ili si u 2008. odlučio biti bolji čovjek?
sreća tvoja da mislav stoji iza tebe odnosno da visiš na njegovo pola cm debelom silku jer bi te u suprotnom već rastrgali...
ma srećo, samo se vi igrajte u vašem dvorištu i sve će ti čiča djiki srediti, ako treba i editirat ćemo playere ne brini...
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 14:55

Image

djiki simpsons

Image

zagi simpsons

ko se želi simpsonizirati:
http://www.simpsonizeme.com/#
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Jan 2008, 14:57

zaboravio si mu istetovirati buldoga na nozi! a na drugoj 4 crtice koliko ima utakmica....
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 14:58

kaiser-kalach wrote:zaboravio si mu istetovirati buldoga na nozi! a na drugoj 4 crtice koliko ima utakmica....
hahahaha dobra :-D :-D :-D
Chile

Post by Chile » 05 Jan 2008, 14:59

evo,javljam se i ja!!! :evil
moram vam priopćiti da tornado umag ide na gostovanje u bežigrad i ja s njima!! :evil

MI SMO ZADRANI, NAJJAČI SMO NAJJAČI!!!!
:rofl3 :bleee
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 15:00

Chile wrote:evo,javljam se i ja!!! :evil
moram vam priopćiti da tornado umag ide na gostovanje u bežigrad i ja s njima!! :evil

MI SMO ZADRANI, NAJJAČI SMO NAJJAČI!!!!
:rofl3 :bleee
pozdravi vodju puta dunda :-( :-( :-(
a i ti chile srljas :-(
Chile

Post by Chile » 05 Jan 2008, 15:03

Ja se idem zajebavati, možda i potući s zmajčekima! jebemi se za zadar
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 15:07

Chile wrote:Ja se idem zajebavati, možda i potući s zmajčekima! jebemi se za zadar
prije pripazite na delije ljubljana :cool)
benx

Post by benx » 05 Jan 2008, 15:38

Chile wrote:Ja se idem zajebavati, možda i potući s zmajčekima! jebemi se za zadar
E chile chile razočarao si me mislio sam da navijaš za Puntamiku e ta vražja dica!
benx

Post by benx » 05 Jan 2008, 15:41

Ja sam danas u banani ništa od ski pasa evo da Vam kažem kako mi je počeo dan došao je djiki doma i malu mu reče tatata tatat ata tatata ja sam krvoločno izašao van sobe rekao odlazi Micoko djiki ne triba meni reklama i onda je otišao u st. blok numero 3.
benx

Post by benx » 05 Jan 2008, 15:49

Ništa čestitke na prepucavanju Zagi standardno dobar pokazuje muda pa ih pokatkad sakrije Miki odjedanput je bacio muda na vatricu razbahatio se kao Milas vidi se da su trebali ić na ribe prije 2 godine.
A Kalach brani svoga ne buldoga Benxa. Moraš shvatit Zagi da ste ti i miki djeca Punta Komunela Beverly a mi djeca Geta radnička klasa iz Istraturista cijeli život na mukama tek smo ovih godina isplivali pa je Kalach proširio agroturizam u Cipijane a ja se približio komuneli.
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 15:53

benx wrote:Ja sam danas u banani ništa od ski pasa evo da Vam kažem kako mi je počeo dan došao je djiki doma i malu mu reče tatata tatat ata tatata ja sam krvoločno izašao van sobe rekao odlazi Micoko djiki ne triba meni reklama i onda je otišao u st. blok numero 3.
jebiga sam ja kriv sto me tvoji mali zove tata :-D :cool) ?
djiki

Post by djiki » 05 Jan 2008, 15:54

benx wrote:Ništa čestitke na prepucavanju Zagi standardno dobar pokazuje muda pa ih pokatkad sakrije Miki odjedanput je bacio muda na vatricu razbahatio se kao Milas vidi se da su trebali ić na ribe prije 2 godine.
A Kalach brani svoga ne buldoga Benxa. Moraš shvatit Zagi da ste ti i miki djeca Punta Komunela Beverly a mi djeca Geta radnička klasa iz Istraturista cijeli život na mukama tek smo ovih godina isplivali pa je Kalach proširio agroturizam u Cipijane a ja se približio komuneli.
getani od kojih:
jedan je kupio 3 nekretnine u 5 godina, a drugi ljetnikovac, jahtu i novo auto :idea
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 15:55

mi smo svi djeca poštenog socijalizma i nažalost cvijeće kapitalizma.ti si benki tulipan
zagadur

Post by zagadur » 05 Jan 2008, 15:57

djiki wrote:
benx wrote:Ništa čestitke na prepucavanju Zagi standardno dobar pokazuje muda pa ih pokatkad sakrije Miki odjedanput je bacio muda na vatricu razbahatio se kao Milas vidi se da su trebali ić na ribe prije 2 godine.
A Kalach brani svoga ne buldoga Benxa. Moraš shvatit Zagi da ste ti i miki djeca Punta Komunela Beverly a mi djeca Geta radnička klasa iz Istraturista cijeli život na mukama tek smo ovih godina isplivali pa je Kalach proširio agroturizam u Cipijane a ja se približio komuneli.
getani od kojih:
jedan je kupio 3 nekretnine u 5 godina, a drugi ljetnikovac, jahtu i novo auto :idea
jebote geto kad imaju love ko židovi,vrijeme je da ih pošaljemo k mengeleu
benx

Post by benx » 05 Jan 2008, 16:03

Ja nerazumjem Vanju što se tiče mene preprošli turnir me bio uvrijedio ja Već godinu šutim ne veselim se sad sam se malo oporavio i onda me izbacio iz takta šta bi te Vi htjeli da se mi pošibamo kad bi ja znao ja bi rješio problem pitao sam Micoka on nezna zagi kaže treba stavit muda Vanja kaže benx ti si ukurcu kao prijatelj u tom stilu uvijek šutim i Vanja ima muda samo meni i Mikiju srat da smo ukurcu da li smo si rječ da će bit sve bolje ja Mislim da smo ja i Miki to u velikoj mjeri i napravili šta da drugo napravim trudim se koliko mogu ja više ne mogu dati od sebe imam ja svoje probleme meni ide nakurac ako nema na turnirima zajebancije nego stalno svadje Vama su turniri još i dobri ja moram svoju zajebanciju sputavat i šutit i opet sam ukurcu Vanji.
Ja neznam šta je snjim on je pre nervozan neznam da li če on moč to prebrodit kad bude imao još veće obaveze djeca itd. znači morat če odlučit karte nogomet plejka ili če reč benx je kriv za sve mislim to je najlakše reč.
Inače turnir je bilo odličan ja sam čak bio prebahat možda jer Vanja me nije poklopio jedino m,i je bila fora kad sam zabio gol sa 40-tak metara mislo sam da če bit aplauz i da či svi priznat da sam izmislio nogomet za Vas.
Da me Vanja vidi............
Po meni se Zagi popravio u dosta velikoj mjeri i ako m Micoko naredi ima još mjesta za popravak ali kako da vanja prestane sa nervozom to ja neču moč rješit jer samo ako ga nešto pitam što nije njemu po mjeri on se iskaljuje na meni neznam vidit čemo treba če nam jedan veliko zretno u novoj 2008 Pes sezoni.
benx

Post by benx » 05 Jan 2008, 16:13

Moćni Liverpool odbio je pomoći Lutonu, trećeligašu koji se nalazi na samom rubu propasti.


Dva se kluba, naime, u nedjelju sastaju u trećem kolu FA kupa na Kenilworth Roadu, i budući da je sistem natjecanja takav da se igra samo jedna utakmica, pravilo je da se utržak od karata dijeli 50-50.

Luton je, međutim, zbog specifične situacije u kojoj se nalazi Redse zamolio da doniraju svoj dio prihoda, što je i inače običaj, dapače gotovo tradicija, kada snage odmjeravaju bogati premierligaši i niželigaši.

Nažalost, momčad s Anfield Roada odbila je učiniti tu gestu, iako je u pitanju iznos od 200 tisuća funti, koji The Hattersima život znači.

Luton, naime, do ponedjeljka ima rok da podmiri barem dio svojih dugovanja i, ukoliko to ne učini, prijeti mu ukidanje.

Klub mjesečno gubi 400 tisuća funti, igrači još od listopada ne primaju punu plaću, pa je time više zaprepastila ta neshvatljivo sebična odluka čelnika aktualnih europskih doprvaka.

E keva keva nemaš srca!
Locked