OZUJSKO KUP PES 5

ciji je veci, jaci, bolji... ko je vise opalio i popio, a nije pao s bicikla poslije
Guest

Post by Guest » 30 Mar 2006, 23:33

to je misto 5 min od Splita, a u kafiću je kladionica i razni aparati za zabavu :-D
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 31 Mar 2006, 00:33

Ma zamisli ti to... prostrana pivnica u samom centru grada pored dva velika parkinga, pivnica u kojoj su se već održavali turniri (nije važno da li je to bilo uspješno ili ne, jer je to stvar organizatora, a ne pivnice) je rupa, a kafić pun aparata za kocku koji se nalazi van grada je u redu?
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 31 Mar 2006, 00:50

Puležan... Brela, srednji rod, množina :-D Zato se ljudi smiju
A što se tiče malih sredina, tu si u pravu. Jebao ih gradski prijevoz i ranojutarnje i popodnevne gužve, kazališta, koncerti i izložbe, Bandić, Puljić i Anto Đapić, jebalo ih ožujsko u krajnjoj liniji
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 31 Mar 2006, 01:41

maccro wrote:Puležan... Brela, srednji rod, množina :-D Zato se ljudi smiju
Skužio sam i šta da posipam pepelom do sutra, hvala na dobronamjernoj poduci :cool)

Što se ostalog tiče bojim se da se sa svim nabrojanim "prednostima" i ja mogu pohvalit plus ljetni prometni čepovi, kolone i naravno raznorazni "megaspektakli" u areni popraćeni naravno još većim gužvama i čepovima a u slučaju kiše nastaje apokalipsa jer svi navale u grad. Što se tiče piva, vrijedi izreka: "Favorit je i moj favorit" :-D
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 31 Mar 2006, 02:03

alst wrote:
maccro wrote:Puležan... Brela, srednji rod, množina :-D Zato se ljudi smiju
Skužio sam i šta da posipam pepelom do sutra, hvala na dobronamjernoj poduci :cool)

Što se ostalog tiče bojim se da se sa svim nabrojanim "prednostima" i ja mogu pohvalit plus ljetni prometni čepovi, kolone i naravno raznorazni "megaspektakli" u areni popraćeni naravno još većim gužvama i čepovima a u slučaju kiše nastaje apokalipsa jer svi navale u grad. Što se tiče piva, vrijedi izreka: "Favorit je i moj favorit" :-D
aaaaa ja sam mislio da je kolega alst svjestan zajebancije otprije par godina na temu "Doći ću u Brelo!"
nema veze, svejedno me nasmijao do suza :-D
ali oko Favorita cemo se posvadjat jako, Favorit je dobar koliko i Ozujsko, samo kad je besplatan i kad zelim da me boli glava! :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 31 Mar 2006, 10:14

poglavica wrote: ali oko Favorita cemo se posvadjat jako, Favorit je dobar koliko i Ozujsko, samo kad je besplatan i kad zelim da me boli glava! :cool)
To je zajebancija, naravno, pa za šta me smatraš :-D favorit ide u isti koš s osječkim i ostalim pivskim poluproizvodima, znači vrijedi samo kad je besplatan i dobro ohlađen a ti strašno žedan, po mogućnosti da je vani +40, na glavobolju i mamurluk od istog ne želim trošit riječi. I nije dobar ni blizu ko ožujsko nego puno, puno gori...

A za ovu prijašnju zajebanciju nisam znao, imaj na umu da sam ja ovdje još uvijek gušter :cool)
Guest

Post by Guest » 31 Mar 2006, 11:56

STINGer wrote:Ma zamisli ti to... prostrana pivnica u samom centru grada pored dva velika parkinga, pivnica u kojoj su se već održavali turniri (nije važno da li je to bilo uspješno ili ne, jer je to stvar organizatora, a ne pivnice) je rupa, a kafić pun aparata za kocku koji se nalazi van grada je u redu?
"pivnica u kojoj su se već održavali turniri(nije važno da li je to bilo uspješno ili ne,jer je to stvar organizatora,a ne pivnice)"- zato se i novi turnir(Millenium cup) održava u Klare,i zato se finale prošloga turnira igralo u Klare,ej budi pametan vidiš da organizatori biže od Klare u svakom pogledu,...
šta se tiče parkinga isprid Klare se nemožeš parkirat,nego moraš ić masno plaćat parking.
A ovde ti možeš lovu potrošit u kladionici i na aparate dok čekaš svoj red za igranje,a možeš i dobit na brzinu.
User avatar
Pinturicchi
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 993
Joined: 20 Oct 2002, 01:12
Location: Kozna fotelja :)
Contact:

Post by Pinturicchi » 31 Mar 2006, 14:08

Veroneze wrote:
PLAYBOX wrote:veroneze kako je sa lokalima u slavoniji?
Mislim da je Pinturicci spominjao jedan u kojem se nešto igralo, ali neka on kaže više ako zna.
Pa sto se tice lokala u slavoniji prijatelj sa faksa mi je govorio da oni igraju neke turnire u tvrdji (jedan dio Osijeka) i da imaju negrade za pobjednike ali se ja nikada nisam bolje raspitao oko toga. Nadam se da ce i u osijeku biti neki turnir pa da i mi slavoncipokazemo sta znamo a ne samo da znamo jesti kulen i piti :-D :-D
Guest

Post by Guest » 03 Apr 2006, 21:15

Ako se igra na plaži, jel to znači i da se igra u mudantinama?
Guest

Post by Guest » 03 Apr 2006, 21:17

Guzonja wrote:Ako se igra na plaži, jel to znači i da se igra u mudantinama?
Da, znam, nije na plaži nego na plazmi. Nema Edita. :-( :-(
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 09 Apr 2006, 16:19

PLAYBOX wrote:
Dioniz wrote: detalje i tocnim terminima i pravilima, objavit cemo iduci tjedan.
Vec je skoro kraj tog iduceg tjedna, a od informacija nista, molio bih ako netko nest zna neka kaze. Hvala
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
Guest

Post by Guest » 12 Apr 2006, 18:03

meni se čini da su oni popili cilo pivo pa da sad čekaju da im dođe novo
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 13 Apr 2006, 02:35

Pustite čovika na miru da radi svoj posao. Ionako većina od vas neće ni pomirisati turniru (osim jednog do dvojice), utvrdite avatare, naučite kvotati i prestanite pilati.
PLAYBOX
Posts: 18
Joined: 02 Nov 2005, 11:53

Post by PLAYBOX » 14 Apr 2006, 22:55

Pozdrav,

prvo isprika na kasnjenju sa informacijama.
Dakle kup pocinje vec kroz tjedan dana sa cetiri eventa u narednih deset dana te nakon toga puno intenzivnije (36 evenata) po cijeloj nam domovini.Krecemo od Osijeka 22.04. caffe HIR u 20:00,Split caffe Karoca 28.04 u 19:00, Pula caffe Stella 29.04. u 19:00, Zagreb caffe Roko - Jarun 02.05. u 19:00. Igra se iskljucivo sa reprezentacijama, prijavljuju se momcadi
od po dva igraca i eventualna izmjena, tako se i igra 2 VS 2. Od srijede ili cetvrtka, biti ce online i sluzbena stranica turnira sa www.ozujsko.com imat cete link na gore navedenu stranicu. Prijave se vrse na mjestu dogadjanja turnira ili na web stranici, turnir se zatvara nakon 32 prijavljena teama. dok stranica nije online mozete se prijaviti na moj mail kruno@playbox.hr. Za dodatne informacije 01/3820523, 099/2345601, 099/2345603

vidimo se
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 15 Apr 2006, 00:57

Karoca? Zanimljivo :-D
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 15 Apr 2006, 09:50

A jel se možemo Pushkin i ja [ISSlavonija] prijaviti ovdje, na forumu?
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
PLAYBOX
Posts: 18
Joined: 02 Nov 2005, 11:53

Post by PLAYBOX » 15 Apr 2006, 10:57

Veroneze wrote:A jel se možemo Pushkin i ja [ISSlavonija] prijaviti ovdje, na forumu?
Za Vas dvojicu mozemo napraviti prijavno mjesto i na mjesecu!

Nema problema, ionako ste vec prijavljeni po zaslugama i stazu.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 15 Apr 2006, 11:50

PLAYBOX wrote:Pula caffe Stella 29.04. u 19:00
Opa, kupovina sa slonom... ovaj, kukanje se stvarno isplati :-D
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 15 Apr 2006, 19:51

PLAYBOX wrote:Za Vas dvojicu mozemo napraviti prijavno mjesto i na mjesecu!

Nema problema, ionako ste vec prijavljeni po zaslugama i stazu.
Zahvaljujem. Vidimo se na turniru.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
KRONER
Posts: 78
Joined: 08 Mar 2003, 19:42
Location: Forza Fiume - RIJEKA

Post by KRONER » 16 Apr 2006, 15:30

A u Rijeci nema?
Post Reply