Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 06 Apr 2009, 12:11

reds wrote:
Kalach wrote:grande lufc, grande napoli, grande palmeiras i grande ake blanco!!!
http://www.youtube.com/watch?v=X15DdiZy4vI

ovako... ako koga zanima odlazak na finale play off-a na wembley lufc protiv milwalla ili wimbledona pretpostavljam neka se javi da na vrijeme organiziramo letove, smještaj itd... ovo je ozbiljno pa se suzdržite glupih komentara... :cool)
Šta može biti ozbiljno kod prouval ekipa kao što su leeds i napoli? :-st
mani se ćoravog posla... :-( ko će ti plačat ratu kredita za novi stan, ako ti trošiš pare na takve gluposti?!? :-( :kres :oops
pa lijepo sam napisao da se manite kretenskih komentara... očekivao sam zagija ili benxovog kuma a ne tebe :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 06 Apr 2009, 13:52

zasto?pa meni je veca fora da ides na to nego na finale fa cupa
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 06 Apr 2009, 15:42

Kalach wrote:
reds wrote:
Kalach wrote:grande lufc, grande napoli, grande palmeiras i grande ake blanco!!!
http://www.youtube.com/watch?v=X15DdiZy4vI

ovako... ako koga zanima odlazak na finale play off-a na wembley lufc protiv milwalla ili wimbledona pretpostavljam neka se javi da na vrijeme organiziramo letove, smještaj itd... ovo je ozbiljno pa se suzdržite glupih komentara... :cool)
Šta može biti ozbiljno kod prouval ekipa kao što su leeds i napoli? :-st
mani se ćoravog posla... :-( ko će ti plačat ratu kredita za novi stan, ako ti trošiš pare na takve gluposti?!? :-( :kres :oops
pa lijepo sam napisao da se manite kretenskih komentara... očekivao sam zagija ili benxovog kuma a ne tebe :-(
Jebiga, moram te malo cimat... :DD
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 06 Apr 2009, 15:46

da zarađujem ko benx na kladi išao bi s tobom!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 06 Apr 2009, 15:54

Chile wrote:da zarađujem ko benx na kladi išao bi s tobom!
da ja zaradjujem ko benx na kladi vozio bi 5-icu
kad se sjetim kako je u germaniji objasnjavao svoje dobitke meni i zagiju i okrenuo se zeni i rekao joj:"uostalom vi znate koliko ja dizem ovdje", neprocjenjivo :rofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 06 Apr 2009, 16:02

opet si počeo djiki... šta je prestala djelovati ićina prodika ili si potrošio buniku :-st
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 06 Apr 2009, 16:03

pa simpaticno je bilo, ja sam se iz srca smijao.....
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 06 Apr 2009, 18:59

Jbga Kalach je Roko Feler pa može svuđe ič, ako me kalach zaposli stalno u Kompas i da mi plaču od oko 6-7 milja iču ču snjime i do cork citya uz klauzulu da mi bude šef jedino Vedran niti čača njegov a niti kaiser i onda obečajem 2-3 putovanja od Bugarske pa do Derry city mjesečno :klap :kokice
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 06 Apr 2009, 19:26

benx wrote:Jbga Kalach je Roko Feler pa može svuđe ič, ako me kalach zaposli stalno u Kompas i da mi plaču od oko 6-7 milja iču ču snjime i do cork citya uz klauzulu da mi bude šef jedino Vedran niti čača njegov a niti kaiser i onda obečajem 2-3 putovanja od Bugarske pa do Derry city mjesečno :klap :kokice
kad bi se svi ovi uvjeti ostvarili,ti bi djikiju dao otkaz u multimatu i sa ićom gradio stanove sa skupim kvakama i klimom sa grijanjem i hladjenjem :mig
ali ako već vučeš vezu kod kalacha,onda bih ti preporučio da ti sredi da radiš na recepciji aurore sa klauzulom da imaš odriješene ruke oko mjenjačnice i chek-outa :DD
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 07 Apr 2009, 09:05

da benx... da si bio pošten u životu, da nisi krao goste na telefonu mjenjačnici itd.... primjetio bi to i penko i benolić i sad bi bio generalni i svevišnji šef recepcije u adriaticu, jednom od 3 najbolja hotela u jugi.... i čekao njegovu adaptaciju i kategorizaciju... sa nepunih 35 bio bi hađija kakvog svijet nije vidio a ovako ostaješ, kako bi tuntar rekao, kukavac :-(
kad slušame tebe mislim da je taj ladin gaj nasina baza a ustvari...
Image
istra ti materina!
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 07 Apr 2009, 14:25

Kalach wrote:da benx... da si bio pošten u životu, da nisi krao goste na telefonu mjenjačnici itd.... primjetio bi to i penko i benolić i sad bi bio generalni i svevišnji šef recepcije u adriaticu, jednom od 3 najbolja hotela u jugi.... i čekao njegovu adaptaciju i kategorizaciju... sa nepunih 35 bio bi hađija kakvog svijet nije vidio a ovako ostaješ, kako bi tuntar rekao, kukavac :-(
kad slušame tebe mislim da je taj ladin gaj nasina baza a ustvari...
Image
:rollingofl :rollingofl
e benki, benki... :kres :kres
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 07 Apr 2009, 21:11

Image
leedsovi
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 08 Apr 2009, 09:04

chile, ovdje bi izgledao kao uljez.... over 35 je dobna granica :DD
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 08 Apr 2009, 17:07

benx united... daj benx reci više ljudima da ne navijaš za lufc...

Image
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 08 Apr 2009, 19:15

Kalach wrote:benx united... daj benx reci više ljudima da ne navijaš za lufc...

Image

PIPO = Norwich city
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 09 Apr 2009, 10:34

http://www.sportmediaset.it/mercato/art ... 2287.shtml
vodim vas sve na grah u murine sa benxovih 50 eura :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 09 Apr 2009, 10:47

zagadur wrote:http://www.sportmediaset.it/mercato/art ... 2287.shtml
vodim vas sve na grah u murine sa benxovih 50 eura :cool)
i šta je još mosca rekao??? al '38 grande sciabolata da metta' campo di poulsen, grande stacco di iaquinta e.... palo.... :shocked
ma dai zagi dosta sa tim nagađanjima...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 09 Apr 2009, 11:04

evo info... pretpostavljam da će se finale na wembleyu igrati 24.05. tako je bilo lani, mislim u nedjelju... cijene povratne karte iz pule su smješne... 55 Eura, to ti ga dođe djevojčica i neki smješan čovjek sa kapom ...

Image

to je benx 3-4 muljaže na mjenjačnici i 2 telefona...

http://www.bookryanair.com/skysales/FRConfirm.aspx
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 12:43

evo da se moj dragi prijatelj prestane znojiti za onih 50 eura... a ako misle za 3 igrača iskeširati 40 milj eura onda će to biti calcio spettacolo!!! grazie delaure'


Mercoledì 15/04/2009 11.51
Nuovo Napoli, pronti quaranta milioni
NAPOLI - Il futuro del Napoli è già cominciato: le ultime sette ga­re di campionato per una squadra salva e senza obiettivi europei, ser­viranno solo ed esclusivamente al tecnico Donadoni per capire chi della foltissima rosa azzurra reste­rà a far parte del progetto.

Un pro­getto che cambia, si rinforza e ten­derà questa volta al raggiungimen­to di obiettivi più ragguardevoli di un decimo o undicesimo posto. I primi cinque anni dell’era De Lau­rentiis stanno per scadere e l’Euro­pa, il Napoli, l’ha soltanto sfiorata. Ci sarà da ripartire, azzerando le ul­time due stagioni che per il patron sono state fallimentari.

De Lauren­tiis annuncia l’acquisto di tre gio­catori- chiave per un Napoli che do­vrà puntare ad obiettivi più alti: un difensore, un centrocampista e un centravanti. E almeno due, que­sta volta è Donadoni a chiedere, dovranno essere calciatori di espe­rienza anche internazionale. Sia il presidente che il tecnico hanno tra­lasciato per ora un altro acquisto fondamentale per la ristrutturazio­ne del Napoli: il portiere.

E se i ca­noni sono quelli indicati, l’ipotesi Marco Amelia è quella più corri­pondente ai requisiti indicati. Le­desma o D’Agostino, quei registi puri tanto invocati dal patron. Sul centravanti la scelta sarà molto at­tenta e quasi certamente non ca­drà di nuovo sui giocatori sudame­ricani. Il registro cambia, a Dona­doni autonomia e discrezionalità nelle scelte.

Che comunque an­dranno condivise con la società, soprattutto con chi dovrà avere il portafogli pronto. De Laurentiis, forse questo è il suo più grande rammarico, non ha mai fatto pro­blemi di soldi. Aver speso ottanta milioni nei due anni che «butterei via», significa aver creduto nelle potenzialità di giocatori entrati a far parte della rosa. Significa non aver badato a spese.

Cosa che con­tinuerà a fare, perchè il presidente del Napoli ha indicato il numero minimo di calciatori da comprare, li vuole di qualità e ha dato carta bianca a Donadoni. Sa bene che il prezzo sarà alto. Quaranta milioni sono già da investire, tenenedo an­che conto che il tetto degli ingaggi dovrà inevitabilmente aumentare. Saranno i nuovi ad alzarlo, ma an­che giocatori come Lavezzi, Ham­sik, Santacroce e Gargano (che il Napoli sembra aver blindato), i cui agenti si sono già fatti avanti per i rinnovi. Qualche milioncino dovrà pure entrare in cassa, que­sto è certo. Corriere del Mezzogiorno.
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 15 Apr 2009, 12:51

evo benx, razmontirali smo i ove... :rofl3
http://www.net.hr/sport/page/2009/04/14/0357006.html
istra ti materina!
Locked