Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 06 Feb 2010, 09:49

Image

jel to pogi sivao transkarneat?
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chopa » 06 Feb 2010, 11:02

kolko djece oficira :klap
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 06 Feb 2010, 11:51

http://salovi.blog.hr/
da mi je imati br.6 i 200 ojra bi dao za njega
br 9 radjen u vukovaru 91 po meni n.1 po ljepoti
br 16 zaboravio d apostoji zakon :rofl
br 21 izvan onih iz kluba navijaca najljepsi
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 06 Feb 2010, 15:16

molim da umaški momci prime na znanje informaciju da većini jazavaca ovdje - koji nemaju smisla za slane šale - idete na živce već duže vrijeme, a da je i moja tolerancija pri kraju te da zadnjih nekoliko dana razmišljam o modusu kako da vas izoliram no nažalost nisam dovoljno pametan
stoga se nemojte iznenaditi kada prvo nestane kompletan ovaj podforum, a potom shvatite da vam login podaci ne rade, a to će se desiti kad me popusti helex od jutros
žao mi je što niste u stanju shvatiti da web nije mjesto gdje prolazi jednaka zajebancija kao i uživo te da je nekakva mjera ipak potrebna
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 06 Feb 2010, 15:31

djiki,ipak sam ja imao pravo :kavica
a bogami i milas je imao pravo
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 06 Feb 2010, 19:28

poglavica wrote:molim da umaški momci prime na znanje informaciju da većini jazavaca ovdje - koji nemaju smisla za slane šale - idete na živce već duže vrijeme, a da je i moja tolerancija pri kraju te da zadnjih nekoliko dana razmišljam o modusu kako da vas izoliram no nažalost nisam dovoljno pametan
stoga se nemojte iznenaditi kada prvo nestane kompletan ovaj podforum, a potom shvatite da vam login podaci ne rade, a to će se desiti kad me popusti helex od jutros
žao mi je što niste u stanju shvatiti da web nije mjesto gdje prolazi jednaka zajebancija kao i uživo te da je nekakva mjera ipak potrebna

posto mislim da je prvobitno meni to upuceno, olakssat cu posal ti i reci da ne trebas nista izolirati, sam cu se maknut od ovdje i doci ce do mira, koji nece pogadjati dusebrziznike moralno i politicko-korektnih svjetonazora.
zalosno je da se npr.pinturiciju neke kompletno bolesno ozbiljne stvari npr toleriralo dapace bio je i admin na forumu koji je propagirao pravi govor mrznje, a modus zajebancije na relaciji hrvati-srbi-ustase-cetnici kojima sam ja, govorrit cu u svoje ime, potencirao ljudsku glupost i ismijavao ljude koji 60 godina vec zive u okovima i ostavstinama glava svojih djedova, oceva, ujedno ismijavajuci pritom najvise "svoe" je svaceno kao neki govor mrznje,sovinizam ili sta ga ja znam, a ne govor gluposti svih nas na ovom brdovitom djelu europe (i onih koji propagiraju to i onih koji se zeste na to, u globalu isti su).
zahvaljujem se pritom pogiju sto nam je dao podforum na kojem sam ocito slabo moderirao, 4 godine web prostora za nasu stranicu, za koju nije htio uzeti ni lipe i drugu antu na godinu pretplate gameplaya, koji uzgred uvijek kupujem :cool)
jbg ocito nismo na istoj valnoj duljini, i kao takvi glupo je forsirati brak koji ne funkcionira, stoga vas sve lijepo pozdravljam i zelim vam jako puno dobrih pesova u buducnosti.

p.s.poseban pozdrav kino sekciji (filmovi i serije) koja ce mi istinski najvise falit na ovom forumu i ljudima s kojima sam se nasao na istoj valnoj duljini izvan umaskih skucenih malogradjanskih okvira
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 06 Feb 2010, 20:01

1. da, djiki je ponajvise krivac (govorim u svoje ime) jer ne prestaje s prebrojavanjem krvnih zrnaca i sličnim polit pizdarijama/provokacijama iako je javno obznanjeno da je nulta stopa tolerancije prema takvoj PISANOJ i slikanoj riječi, no pogy je premekan pa se nažalost nije na vrijeme pozvao na pravila koja je sam napisao
2. pinturiči nikad nije imao nikakve ovlasti, a do ondašnje eskalacije gluposti je i došlo jer me nije bilo blizu neta više dana
3. žao mi je ali radi što hoćeš, probaj se javit na kavu kad si u blizini (ja hoću svakako) pa da proroštamo dnevnopolitičke teme (pa i one otprije 60ak godina), ovdje nećemo to je sigurno
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 06 Feb 2010, 20:48

Dok se kuhala pašta ako nemam amneziju toliko jebanja u mozak u tom omjeru nije je bilo, ako su ljudi revoltirani na forumu zbog toga što smo organizacija za ljudske sudbine onda je glupo da dalje trujemo forum.....

Bilo bi najidealnije otvoriti blogove i amen

1 Napoli Leeds i ostalo
2.Ljudske sudbine
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 06 Feb 2010, 20:57

benx wrote:Dok se kuhala pašta ako nemam amneziju toliko jebanja u mozak u tom omjeru nije je bilo, ako su ljudi revoltirani na forumu zbog toga što smo organizacija za ljudske sudbine onda je glupo da dalje trujemo forum.....

Bilo bi najidealnije otvoriti blogove i amen

1 Napoli Leeds i ostalo
2.Ljudske sudbine
onda češ se čudit kad opet dodje do eskalacije sukoba.ti si bolesno tašt čovjek.daj već jednom popljuji sve oko sebe da konačno nadješ unutarnji mir,ti si tu šampion sveta bez bokova.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 06 Feb 2010, 21:04

Molio bi samo pogija da potvrdi da sam mu prije 10 dana rekao da me odlogira sa foruma bez ikakvih mile lale ali je rekao da če bit sve okej, prema tome ja sam već dao zahtjev, ali zbog njega na forumu i djikija na pesu pokušao sam opet po neznam koji put ostat u lizi i napravit svjetsku budalu od sebe
Last edited by benx on 06 Feb 2010, 21:07, edited 1 time in total.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 06 Feb 2010, 21:06

zagadur wrote:
benx wrote:Dok se kuhala pašta ako nemam amneziju toliko jebanja u mozak u tom omjeru nije je bilo, ako su ljudi revoltirani na forumu zbog toga što smo organizacija za ljudske sudbine onda je glupo da dalje trujemo forum.....

Bilo bi najidealnije otvoriti blogove i amen

1 Napoli Leeds i ostalo
2.Ljudske sudbine
onda češ se čudit kad opet dodje do eskalacije sukoba.ti si bolesno tašt čovjek.daj već jednom popljuji sve oko sebe da konačno nadješ unutarnji mir,ti si tu šampion sveta bez bokova.
evo jedan kratki osvrt bio sam jako naivan kad sam organizirao sastanak pomirbe u Ladin Gaju i tako govorim da smo ljudi koji bi si zabili nož u leđa i eto nije trebalo dugo niti 2 godine i nož se zario u moja prsa
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 06 Feb 2010, 21:10

bezveze pališ vatru.daj se smiri već jednom.tu uopće nije stvar u ljudskim sudbinama ali ti ovu situaciju opet želiš iskorist za sukob.nisi uopće upučen ali svejedno prosipaš inteligenciju.ako si rekao da nečeš pisat onda se i toga drži ili piši bez pizdarija
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 06 Feb 2010, 21:58

Nemam volje se prepucavat ali čisto onako da se zna da ne želiš paljelje vatre a pišeš da se originalnost ne kupuje u eurospinu svaka čast samo me jebi u zdrav mozak vjerovatno pogy i kalach kupuju u eurospinu: ništa laku noć
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 06 Feb 2010, 22:06

benx wrote:Nemam volje se prepucavat ali čisto onako da se zna da ne želiš paljelje vatre a pišeš da se originalnost ne kupuje u eurospinu svaka čast samo me jebi u zdrav mozak vjerovatno pogy i kalach kupuju u eurospinu: ništa laku noć
jebiga kad kopiraš moj potpis sa tevezom.budi originalan.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 06 Feb 2010, 23:07

zagadur wrote:
benx wrote:Nemam volje se prepucavat ali čisto onako da se zna da ne želiš paljelje vatre a pišeš da se originalnost ne kupuje u eurospinu svaka čast samo me jebi u zdrav mozak vjerovatno pogy i kalach kupuju u eurospinu: ništa laku noć
jebiga kad kopiraš moj potpis sa tevezom.budi originalan.
Drago mi je da konačno nakon prigovora koji je bio opravdan ipak dokazana tolerancija i maknut je uvrijedljiv potpis i stavljen normalan Dinamo Zagreb glupo je da se i preko potpisa mora vodit ljudska sudbina
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 07 Feb 2010, 13:43

zašto se čeka sa brisanjem umaškog podforuma?
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chopa » 07 Feb 2010, 13:49

biće se čeka da stigne vatromet iz Mirnovca, ko ce ga znati :-(
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 09 Feb 2010, 10:24

posto me par ljudi pitalo zasto, di,kako, evo da razjasnim par stvari i nakon toga necu vise trovat tute:
1.ODLAZAK
moj odlazak odavdje je bio iskljucivo motiviran jednim razlogom.Naime ne sporim da sam se ogrijesio u pravilnik foruma, niti da sam pretjerao, mada bi se dalo razglabat zasto sada a ne prije 4-5 mjeseci, a situacija nije bila bistveno razlicita, vec iskljucivo nacin na koji se to saopcilo na forumu, na dzon iz prve, s visoka i prepotentno.Ja ne sporim ko je gazda(gazde) na forumu, ko ga placa i odrzava, ali ipak mislim gledajuci poznanstva i sve , i na kraju krajeva sto sam 5 godina "ulozio" na ovom forumu, i sto bi se za manje probleme i pitanja culi van foruma, da sam dobio sms,pm ili telefonski poziv , dovoljno je bilo i djiki debilu prekrdasio si.a kamoli objasnjenje, pa toliko pameti i zdravog razuma imam.
2.BOJKOT FORUMA
ja nicim nisam da ni naslutiti da bi trebali ostali bojkotirati forum, dapace na to pitanje od pojedinaca sam bar par puta odgovorio da je to odluka pojedinca, a ne nekakvo kolektivno inacenje,ljutnja ili sta ja znam. mislim da hnl topic (koji je najzanimljviji na forumu mada se locka i govori da je sraje od dezurnih moralista) bez sprdnje na relaciji zagi,chopa vs wallace, ili napoli bez sprdnje kalach vs zagi, ili sto ti ga ja znam puno gubi na drazi i smislenosti
3.ISSLAND DOMENA
sam izbrisao iz jednog jednostavnog razloga, a to nije inacenje ni ljutnja, ta domena nam je besplatno ustupljena i na njoj se nalazila sprdnja (u necijem shvacanju takodjer vjerojatno i vrijedjanje) na temelju izrugivanja sa hrvatima,srbima,cetnicima,partizanima,zidovima,homoseksualnoj zajednici,slovencima, retardiranoj djeci, muslimanima, talijanima, tako da je besmisleno da ako koga smeta "softcore" ovdje treba trpiti taj "hardcore" na domeni.takodjer bi bilo licemjerno zadrzat domenu , a ovdje bojkotirat
4.MEDJULJUDSKI ODNOSI
nekome je bilo zabavno nekome je islo blago receno na kurac svadjanje ovdje , koje je prekrdasilo svaku mjeru i koje je besmisleno na kraju, jer se neke stvari nece nikad objasnit, moj odnos s kalachem je u kurcu, on misli d aja vucem sporak ves, a ja mu samo zelim dokazat da nije nista pravedniji ,manje licemjeran i jalov od prosjecnog seratora ovdje.odnos benx - zagi je u kurcu i nece se tako brzo popravit, ali sigurno se prekrdasilo na forumu, ali opet bistveno koja je razlika kad ja nesto napisem da odmah zvone telefoni ovdje u umagu sa objasnjenjima 3 licima da nije to tako koja na kraju dodju do mene, ili po cemu su zg jazavci bollji ako sam isao na kavu s njima i tocno znam, jer sam nakraju krajeva zelio vidjeti kakva ce kobasica izaci na vidjelo, sto sam rekao, da u roku od 3 dana dodje povratna kobasica multiplicirana za nekoliko puta sa onim sto sam rekao? Ako cemo bit pravedni i moralni nemojmo igrati igru pokvarenih telefona, dapace nemojmo igrat nikakvu igru, razlika je da neko svaca da je radi a neko ne.
5.NECU POLITIKU U MOJU BUTIGU
5.1.MOJ STAV- ja sam hrvat,katolik i antifasist, neko ce me etiketirati nacionalistom mozda i sovinistom ali ja mislim da nisam.5 brace moje pokojne bake su umrli u antifa borbi , a moj djed je 80% invalid nob-a.zasto to pisem jednostavno da objasnim da sa takvom situacijom ja sam, kao i vecina umaskih jazavca, prevazisao i 41. i 45. godinu, a kao to je cisti dokaz nasa zajebancija na forumu u kojoj se sprdamo sa tim kao i sa svetim kravama koje nam je donijelo moderno doba.To da smo krivo svaceni od nekolicine,vecine,ili cega vec pada u vodu, jer svi su bili ili su culi koja je shema na fojbi i koliko se bas zajebava na taj princip.dok politicko-moralno-korektna struja se gnusa toga jer ocito nisu prebolili tu 41. ili 45. pa im to smeta, nabijajuci meni (nama) na nos da smo optereceni.To se odnosi in na ovaj rat, u kojem se uvijek pastiralo sprdnja vezana uz jutube filmice vezane uz sve entitete, a moja krivica nije da su srbi puno kreativniji u glupostima i sa likovima na teveju od hrvata.ali bit je da se nikog nije stedilo, i da se uvijek potencirala samo jedna stvar:LJUDSKA GLUPOST!
5.2.POLITIKA NA ISSLAND FORUMU- stvarno mi je jadno da se govori jedna floskula koju je govorio mestar u velom mistu, a osim hajduka je samo politika bila tamo i to daje dimenziju te rijeci u toj seriji. Ok pravilo foruma je takvo, ali politika je u jakom veliko djelu topica pšrisutna.zasto se naprimjer kad je neko napisao negdje pod nogometom krivousti gubavac ili tako nesto (nije bilo u zajebantskom tonu) nije promptno reagiralo, zasto se nije dodjelio ban covjeku sa foruma koji je napisao da su hrvati pobili sve srbe u osijeku, zasto svaka politicka anomalija u hr bila dobra ili losa se mora popljuvati do zla boga, a istovremeno se svette krave nesmiju i dotaknut? jel sramota biti hrvat,srbin,musliman na ovom forumu? mislim da se na stvar ovdje gleda jednostrano ovdje.meni niko ne smeta, dapace kad me se vec povlaci za krvna zrnca najdrazi forumas ovdje je "krivih " krvnih zrnca.

eto toliko uzivajte....

p.s.svete krave nisu srbi, vec moralno-korektne predodzbe zivota koje imaju ljudi ovjde i koje se ne diraju, ali ne radi mira u kuci, vec radi toga sto ljudi nisu prevazisli neke stvari
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 09 Feb 2010, 10:52

Image
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Umag Calling 2009A

Post by tata » 09 Feb 2010, 10:55

meni se još prdi on one tvoje jote...i kiselo miriše moram ti priznat :-D
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
Locked