Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: Umag Calling 2008B

Post by alst » 13 Mar 2009, 14:27

Možemo mi o Thomsponu imat ovakvo ili onakvo mišljenje, ali on je nadišao sve kategorije, čovjek je jednostavno - fenomen :DD

U kojoj se to državi na svijetu dešava da je nezaobiklazno pitanje svakom političaru što misli o nekom pjevaču, gdje to ima da se nekom pjevaču posvećuju gomile emisija, rasprava, panel diskusija.. da je određenim saborskim zastupnicima glavna politčka misija, na koju troše većinu energije - spriječit održavanje njegovog koncerta. Di se to dešava da predsjendik države, u dosluhu s lokalnim političarima, koristi svoj autoritet da bi spriječio odražavanje koncerta... to baš kod vas u Umagu

Da su pametni, svi koji mrze Thomspona bi šutili, ovako mu samo dižu krila. Ne voliš ga, misliš da je smeće, to je ok, odi šutiraj njegov poster negdje u mraku svoje sobe, ali pusti one koji ga vole i slušaju da to i dalje rade... sve drugo je kontraproduktivno :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 13 Mar 2009, 14:33

jebate led prava sam babaroga,pretvaram mišu u thompsona :klap
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: Umag Calling 2008B

Post by Wallace » 13 Mar 2009, 14:37

Ima jedna stvar kod Thompsona koja meni smeta, nevezano za desničarenje, crnokošuljašenje....čovjek ne zna pjevat.
@Chile
Odličan prvi filmčić :klap Kakva Cesarica, kakav Gibbo,ima čovik i pravo....
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: Umag Calling 2008B

Post by alst » 13 Mar 2009, 14:45

Wallace wrote:Ima jedna stvar kod Thompsona koja meni smeta, nevezano za desničarenje, crnokošuljašenje....čovjek ne zna pjevat
To bi ti moglo smetat jedino pod uvjetom da ga slušaš, ako ga ne slušaš, šta ti smeta ako ne zna pjevat :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 13 Mar 2009, 15:26

thompson je u pravilu marijoneta, koja ima fantasticnu bekground masineriju (mislim muzicku), koji zaludjuje i truje mase na jedan jako pametan nacin, medjutim tu ne mislim na samo desnicare koje jos vise napaljuje smirivanjem, nego na i urbanu ljevicu koja se gnusa i samim time mu daje jos veci "kult" na ovim jadnim prostorima......
neki placaju prostor u novinama, a njemu ne treba reklama posto postoje kajini i slicni koji se nabrijavaju i ne svacaju da mu rade mega reklamu i lansiraju u orbitu brzinom sputnika.....
Njegova karijera je pocela sa seljackim hitvima, nastavila se sa par dobrih stvari, ali opet po meni nikakav vrh vrhova, ali covjek koji sam priznaje da je fan iron maidena je napravio odlican zadnji album u kojem tekstovi su malo pametniji i prikirvenijeg znacenja.....
Jasenovac i slicna sranja je davno trebao banirati i reci da se ih srami i da su takva bila vremena, ako je mesic neke stvari tako izjavio i oprostilo mu se moze i on.
Desnicarenje na koncertu je vise problem pravne drzave (koja dopust atsand sa znakovljem ispred ulaza a kaznjava samo kupce npr.) i lijepo pohapsit par njih na temelju video zapisa pa da vidimo ko ce placat 5ooo kuna za dizanje ruke....
U svakom slucaju tomos bi najvjerojatnije bio minorna pjava be backgrounda da ga mediji nisu stigmatizirali kao i ljeva oporba, on nije produkt hdz-a nego sdp-a, ids-a (zabrana koncerta npr.pa covjek je dobio radi toga jos bar 10% novih fanova na temelju protuustavnih zabrana posto on nije sudski metnut u ilegalu) i ostalih.....da toga nije bilo tamburao bi sa matom bulicem pre bloody ustash from australia.
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 13 Mar 2009, 15:37

djiki,ovo razmišlanje si već jedno 25 puta napisao na ovom forumu.priča se o kovaču,legendi koju su uništili psihofarmaci a ne o thompsonu.kovač je bio car svih careva,punio je dvorane u prištini i nišu,prodavao je miljune albuma u vrijeme kad nije bilo interneta i mega reklama u svim mogućim medijima ali u zadnjih 15 godina legenda je postala redikul br.1 u hrvatskoj.pa njegove pjesma u zadnjih 10 godina su loša kopija grdovićevih dalmatinskih sevdalinka.samo spomije sunce,more,stara loza,križ oko vrata,smokve itd.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 13 Mar 2009, 15:38

zagadur wrote:djiki,ovo razmišlanje si već jedno 25 puta napisao na ovom forumu.priča se o kovaču,legendi koju su uništili psihofarmaci a ne o thompsonu.kovač je bio car svih careva,punio je dvorane u prištini i nišu,prodavao je miljune albuma u vrijeme kad nije bilo interneta i mega reklama u svim mogućim medijima ali u zadnjih 15 godina legenda je postala redikul br.1 u hrvatskoj.pa njegove pjesma u zadnjih 10 godina su loša kopija grdovićevih dalmatinskih sevdalinka.samo spomije sunce,more,stara loza,križ oko vrata,smokve itd.
X :kokice
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 13 Mar 2009, 15:49

miso je supak a ne redikul, u crnoj uniformi je nastupao (danas izjavljuje samo tako bi e ljudi slusali tada) i malog od 16 godina nabrijao na HOS, mali se ubio, pokoji mu u dusi.......i sad je propuh radi toga i kao ljudi ga zale, ja ne sam si je otvorio vrata pakla.....
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 13 Mar 2009, 15:55

ima jedna anegdota vezana uz nastup miše kovača u umagu.bilo je negdje rana jesen 97 godine i neki likovi iz zg su uzeli u najam disco u kristalu,"leone" ako se netko sjeća.i lijepo za otvorenje u četvrtak(ne kuži zašto) on ti dovedu mišu kovača.na koncertu je vjerovali ili ne bilo točno 27 ljudi a od toga dvojca lika sa hrvatskom zastavom a oni su miro jažić i barba benx i bili su jako pijani aja kao mulac sam se divio tom dvojcu pijanih obožavatelja miše kovača.btw.prvi nastup miše kovača na našim prostorima je bilo početkom sedamdesetih na otvorenju doma u juricanima
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 13 Mar 2009, 16:03

u tom domu u juricanima je sviralo i bijelo dugme... koja vremena... :shocked
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 13 Mar 2009, 16:08

michael jackson koji je goli kuratz za mišu kovača dao u prodaju karte za turneju... karte su se prodavale brzinom od 330 karata u minuti... o tome je miše govorio, o pločama...
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 13 Mar 2009, 16:13

Kalach wrote:u tom domu u juricanima je sviralo i bijelo dugme... koja vremena... :shocked
a u taverni kod adriatika su pjevali:domenico modugno,claudio villa,peppino di capri,patty pravo a gledaj šta danas imamo.jad i čemer od grada :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 13 Mar 2009, 16:15

neki dan sam baš pričao tanji o patty pravo... da ne govorimo kako se u areni borilo za svjetskog prvaka u boksu... i dan danas u galebu ima plakat za taj meč...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 13 Mar 2009, 16:17

prikasi a tad umag nije imao 3000 dusa, a svcega je bilo :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 13 Mar 2009, 16:19

moj stari je bio šef animacije i zabave u istraturizmu svojevremeno... dovodio je veličine poput tomislava ivčića, balaševića...
kaže da je najviše razočarala kraljica torcide doris... pale 2 kapi kiše i nije htjela pjevati pa dobila pedalu... to je bilo tamo na lungomare gdje danas šipci caruju a gdje smo kao djeca dolazili na šećernu vatu... e to su bili dani...
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 13 Mar 2009, 16:24

sjećam se one fešte "umag u maju" di je bilo more ljudi,pa miss yugoslavie u mon plasiru,pa svaki petak u ljetnim mjesecima "punta fest" u areni gdje su se ženske tukle u blatu,pa one igre na glavnoj što je vodio pjevač bukalete.ehhhhhhh dodje mi da zapjevam od vardara pa do triglava :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 13 Mar 2009, 16:27

da... u ono vrijeme je umag bio od umageža a ovo danas je katastrofa...
istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 13 Mar 2009, 16:54

a danas imamo planet :mad
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 13 Mar 2009, 17:02

Kalach wrote:da... u ono vrijeme je umag bio od umageža a ovo danas je katastrofa...
nije baš tako ali dobro.......nećemo kvarit ovu idilu :DD .i onda je bilo narodnjaka u umagu ali ne u ovom obliku kao danas.lepa brena je punila 3 večeri za redom staru zazu.
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 13 Mar 2009, 19:18

Kalach wrote:da... u ono vrijeme je umag bio od umageža a ovo danas je katastrofa...
:rofl
Locked