BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 05 Mar 2009, 22:22

djiki wrote:evo benki kupit cu ti ako oces, covek stativa
http://sports.webshots.com/photo/111493 ... 3299tDkyxX
Može ja sam uvijek za ingrumirat http://www.pointstreak.com/prostats/box ... eid=957463
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 06 Mar 2009, 12:57

harnia alborg 1
filsberg comet 2
espo lahti 1
sampej bogdanović 1
savamborg 1 (3:2 reza ispravljena nakon pola sata na svim portalima prvobitno bio 2:2)
dobitak 800 cuna :cool)
med medeni
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 08 Mar 2009, 03:00

Image

:klap :1deda U::U :jazo
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 12 Mar 2009, 20:34

djiki wrote:Image

:klap :1deda U::U :jazo
:cool)
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 14 Mar 2009, 11:47

radi stotina poruka kojima smo obasipani ja i benx, pocinjemo raditi nas martin gale koji, znaci pocnite od uloga 50 kn, i svaki put kad padnete dizete za duplo......
danasnji tiket je grcki-romanski:
aris xhanti 1 (borba arisa za europu plus zha prevlast u gradu) :-(
ael paok x2 (isto) :volim
aek 1 (zicer) :volim
steua kurci palci 1 :volim
ukupni tecaj preko 4,1

0/1 skor
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 14 Mar 2009, 15:43

eurokaz, glavne uloge dj-djiki, osoba x o osoba y, te iza kulisa benx
danas nakon nekoliko padova ja i drug benx ulozismo 1200 kn na tiketic, i sad odjednom:
PRIZOR 1
drin drin drin nokia cinidi
dj-si?pronto, ki ze?
x-a sam x, sta ima blablablablablabla
dj-non ze njente blablablabla
x-jel igrate?
dj-ši.redovito ruletu i kladionu, i jos uvijek smo u plusu
x-ne seri lazes,
dj-je solo ođi dobjamo pašar gavemo stavili 2200 kune na listic
x-vi ste zaglibili vi blablabla, zao mi BENXA, on ima dijete, blablablablablabla
dj-aj laša star, obečaj ke non te čami adešo elvis, je nervozo radi tiketiča, i ne pričaj okolo
x-ok neću, ali ste u kurcu, mali leo riža blablablablabla
PRIZPR 2
supereskluzivni dučan 5 min poslije
y-da?
x-ja sam, djiki i benx u kurcu su blablablabla, da se nisi ti slucajno navukao s njima, blblabla leo riza, leo riza, in bjanko ruba maceto
PRIZOR 3
djikijevi dvori 15 min kasnije
y-ej sam dosao na sok (naravno cenzurirano)
dj-ok, jel te zvao mozda x pred 10 minuta?
obostrani smjeh i objasnjenja navlakuse, i plan s moje strane da se y-a zove nakon izvjesnog vremena zove za neku pizdariju pa da ga se usput priupita za curenje infa.....
PRIZOR 4
Nasa centar Cape town
john smith-fuck confidental informations in croatia goes like they are not, faster then via satellite internet and all comunication gadgets we have.Great Croats! :kres :kres :kres :kres
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 14 Mar 2009, 17:07

:rofl
najviše mi se sviđa zbog dijalekta... djiki, uno di noi... 5 e lode!!!
istra ti materina!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 14 Mar 2009, 20:09

ipsilonočec :rofl3
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 15 Mar 2009, 14:48

posto je pao prvi tiketic evo danasnjeg za 100 kn
1.Olympiacos-Iraklis Solun 1 (olympiakos ilitiga gavrosi 29 domacih utakmica imaju skor 26-3-0 i bez pobjede 2 kola)
2. 1525 Rijeka-Varteks 1 (armada ultila u teren borba za europu koja rijeci vise znaci)
3. 1529 Dinamo-Šibenik 1 (bez komentara na tecaj i stanje)
4. 1549 FC Porto-Naval 1 (porto kiksa cesto doma ali danas je biti ili nebiti)
5. 1681 Brondby-Aarhus GF 1 (brondby hvata trku za prvaka,arhus pedala u sredini tablice)

ukupni tecaj 5,04 hr lutrija
ko je slusao redikula u plusu je oko 350 kn
skor 1/2 prolaz iz 2.pokusaja
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 10:09

danas odlicni parovi u ponudi, pocinje se sa 50 kuna opet (profit 350 kn trenutno)
1. 1147 West Ham-West Bromwich 1 1,75 whi se dize ivanisevic je ispao
2. 1551 Nacional-Maritimo Fun. 1X 1.2 gradski derbi ide mladoj momcadi
3. 2597 Lugano-FC Wil 1900 1 1,55 lugano se bori za direktan ulaz u prvu ligu will je sredina zicer dana
4.Slovan Bratislava-Skalicaca 1 1,60 skalica iako prva u regular seasonu redovito pusi u gostima drzavnog kluba
tecaj 5,20
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 16 Mar 2009, 12:17

Djiki završit češ u Wikipediji 100% kao i za ruletu osamsto soma
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 12:21

benx wrote:Djiki završit češ u Wikipediji 100% kao i za ruletu osamsto soma
800 soma, je 800 000 ali cega drahmi?
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 12:25

djiki wrote:
benx wrote:Djiki završit češ u Wikipediji 100% kao i za ruletu osamsto soma
800 soma, je 800 000 ali cega drahmi?
800 soma=800 000
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 16 Mar 2009, 12:30

aris xhanti 1 (borba arisa za europu plus zha prevlast u gradu) :-(
ael paok x2 (isto) :volim
aek 1 (zicer) :volim
steua kurci palci 1 :volim
ukupni tecaj preko 4,1

0/1 skor

znači ovako.... uloženo 2200 kn i pliskavica... ok djiki, sva sreća da nismo stavili 5000 kao što si mi rekao jer onda bi trebao marjani po noći skidati rećine i lančiće pa onda topit kod simona... jbg, dao sam preparirat pipa i pipu ali oni ne vrijede više od 50 eura po komadu... stare kasete od hajduka zanimaju samo chileta ali znaš da on nema para... neznam, kalach mi je nudio 150 kn za onaj šal od mk donsa ali znaš koliko mi je stalo do njega... mogu još eventualno prodati rezervnu gumu od temper zmiji mijanoviću... reci ti meni šta da radim...
djiki wrote:posto je pao prvi tiketic evo danasnjeg za 100 kn
1.Olympiacos-Iraklis Solun 1 (olympiakos ilitiga gavrosi 29 domacih utakmica imaju skor 26-3-0 i bez pobjede 2 kola)
2. 1525 Rijeka-Varteks 1 (armada ultila u teren borba za europu koja rijeci vise znaci)
3. 1529 Dinamo-Šibenik 1 (bez komentara na tecaj i stanje)
4. 1549 FC Porto-Naval 1 (porto kiksa cesto doma ali danas je biti ili nebiti)
5. 1681 Brondby-Aarhus GF 1 (brondby hvata trku za prvaka,arhus pedala u sredini tablice)

ukupni tecaj 5,04 hr lutrija
ko je slusao redikula u plusu je oko 350 kn
skor 1/2 prolaz iz 2.pokusaja
uh sva sreća da sam te poslušao djiki... sad smo u minusu samo 700 kn... pokušat ću oživiti pipa i pipu jer znam koliko je eugenu stalo do njih... pavica je stavila sličice iz životinjskog u kavez i fućka svaki put kad eugen prolazi kraj kaveza da nembi skužio da ih nema... da... one sjemenke od pipa i pipe da ne bacim dao sam leu... dobro mu dođe malo promjene... :rofl
istra ti materina!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 12:35

prika da ti vidis nase tikete od jucer bi pao na guzicu, ali nema veze uzivaj.....ima se para i za integralnu rizu sa tonnom rio mare za lea :bleee

p.s.brzo javi kevi da dodje u inspekciju :cool)
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 12:38

:rollingofl :rollingofl kalach :klanjam2 .kakav rio mare?benki kupuje tonno athena u eurospinu po 0,49 eura po škatuli.rio mare je tu mač 1,01 euro
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 12:42

dobro ovo sa pipom je fora za popizdit moram prizant da sam se smijao ko budala
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 16 Mar 2009, 13:05

benx, molim na uvid crnu teku sa omjerom uloženo vs izgubljeno... skeniraj samo zadnju stranicu da vidim koliko ste drahmi zaradili...
Last edited by Kalach on 16 Mar 2009, 13:11, edited 1 time in total.
istra ti materina!
reds

Re: BENKI'S TIPS

Post by reds » 16 Mar 2009, 13:06

Kalach wrote:aris xhanti 1 (borba arisa za europu plus zha prevlast u gradu) :-(
ael paok x2 (isto) :volim
aek 1 (zicer) :volim
steua kurci palci 1 :volim
ukupni tecaj preko 4,1

0/1 skor

znači ovako.... uloženo 2200 kn i pliskavica... ok djiki, sva sreća da nismo stavili 5000 kao što si mi rekao jer onda bi trebao marjani po noći skidati rećine i lančiće pa onda topit kod simona... jbg, dao sam preparirat pipa i pipu ali oni ne vrijede više od 50 eura po komadu... stare kasete od hajduka zanimaju samo chileta ali znaš da on nema para... neznam, kalach mi je nudio 150 kn za onaj šal od mk donsa ali znaš koliko mi je stalo do njega... mogu još eventualno prodati rezervnu gumu od temper zmiji mijanoviću... reci ti meni šta da radim...
djiki wrote:posto je pao prvi tiketic evo danasnjeg za 100 kn
1.Olympiacos-Iraklis Solun 1 (olympiakos ilitiga gavrosi 29 domacih utakmica imaju skor 26-3-0 i bez pobjede 2 kola)
2. 1525 Rijeka-Varteks 1 (armada ultila u teren borba za europu koja rijeci vise znaci)
3. 1529 Dinamo-Šibenik 1 (bez komentara na tecaj i stanje)
4. 1549 FC Porto-Naval 1 (porto kiksa cesto doma ali danas je biti ili nebiti)
5. 1681 Brondby-Aarhus GF 1 (brondby hvata trku za prvaka,arhus pedala u sredini tablice)

ukupni tecaj 5,04 hr lutrija
ko je slusao redikula u plusu je oko 350 kn
skor 1/2 prolaz iz 2.pokusaja
uh sva sreća da sam te poslušao djiki... sad smo u minusu samo 700 kn... pokušat ću oživiti pipa i pipu jer znam koliko je eugenu stalo do njih... pavica je stavila sličice iz životinjskog u kavez i fućka svaki put kad eugen prolazi kraj kaveza da nembi skužio da ih nema... da... one sjemenke od pipa i pipe da ne bacim dao sam leu... dobro mu dođe malo promjene... :rofl
:rollingofl :rollingofl :rofl
e benki, benki... :kres :bdobro
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 13:11

Kalach wrote:benx, molim na uvid crnu teku sa omjerom uloženo vs izgubljeno... sceniraj samo zadnju stranicu da vidim koliko ste drahmi zaradili...
ja cu ih stavit ako dopusti......
Locked