BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 11 Feb 2009, 20:31

lol, fontip betovi :kokice
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 12 Feb 2009, 06:51

benx wrote: njemacka norveska 1 (moze i hendikep)
uplaceno 500 kn
bilo ti je bolje da si sa tih 500 kn dotadno financirao putovanja tvog i djikijevog van bračnog djeteta.e benki benki :kres :kres :kres :kres :kres :kres :kres
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 12 Feb 2009, 11:41

Chopa wrote:lol, fontip betovi :kokice
jemacka glavni tip bio :-(
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 12 Feb 2009, 14:12

danas ponavljaj, stavi dupli ulog

ako fula, 3 dan opet duplaj ulog

nemozes izgubit :klap
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 12 Feb 2009, 14:35

3 puta za redom fali moram ulozit 4000 kn :-(
danasnji tiket:
bleus pelicans 1x :cool)
saipa karpat x2 :cool)
jyp tapara 1 :cool)
zalgiris barons 1 :cool)
lilerhamer 1 :cool)
500 kn

skor 4/8
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 12 Feb 2009, 15:14

pa kreni sa manjim ulogom

frend koji je krenuo sa 50kn je u mjesec dana bio u plusu 1700kn (uplata 3000kn-dobici 4700kn)
vrlo bitna stvar jest da je lik taj mjesec imao uspješnost nešto manje od 40%, a pogle plusa :DD

ja nesto više jer sam imao jače uloge

osim toga ima tu caka po kojima si i dalje u plusu, ali smanjis si gubitke

1.ponavljanje prvog uloga
2.neigranje iduceg dana nakon pogotka
3.povećanje uloga za manje od 100% (poslije 500 recimo stavis 800 pa 1300, i dalje si u velkom plusu ako dobijes)

da ne pričam da se ne jebem sa nikakvim trazenjem parova nit proučavanjem, 5min dnevno truda
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
Chile

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chile » 13 Feb 2009, 12:27

zagadur wrote:
benx wrote: njemacka norveska 1 (moze i hendikep)
uplaceno 500 kn
bilo ti je bolje da si sa tih 500 kn dotadno financirao putovanja tvog i djikijevog van bračnog djeteta.e benki benki :kres :kres :kres :kres :kres :kres :kres
:-st
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 13 Feb 2009, 13:40

danasnji singlovi:
remis 1 :-(
naval x :-(
doordrecht 1 :cool)
sretno
za zicerase:
Interesantni i sigurni:
lavalos niort 1x 1,35 80% :cool)
cherborg arles x2 1,31 80% 2 2,30 56% :cool)
harlem eindhoven 1 1,7 50% :cool)
venlo cambur 1 1,5 68% - vrlo dobar tip po meni :-(
hoffenhein leverkusen 1x 1,32 84% :-(
dijon bologne 1x 1,27 72% :cool)
rizik-
metz montepelirer x2 69% 1,63 :-(

Ovi parovi crveno su djikijeve prognoze ja sam rekao da je Cambur opasan
a levercusen tuče Hoffenhaima djiki skor 0% benx 2/2

nakon nekoliko padova na kladari:
iskreno je lijpše igrat ove velike kvote nego one male sitne malo para a nemožeš ništa pogodit da si slušao benxa i stavio moelu na cambur i leverkusen danas bi već bio u eurolinu u zagrebu i birao siceve(koža ili pokuoža) za novog okana

Evo priznanja djikija da sam imao neki štih za ovo!!
Last edited by benx on 15 Feb 2009, 15:00, edited 2 times in total.
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 15 Feb 2009, 14:44

Dinipro Kitex x2 2,00 :volim
Gallipolo Perugia x2 1,85 :-(
Mcae Friburgense x2 1,95
Celtic 1.p Rengers Zicer dana X 2,00 :volim
Schoaux Touluse X-X 4,60 :-(
Benevento Crotone x2 1,75 :volim
Slavonac Cibalia X 3,00 dojava od suca Špoljarića da će navuć na najveći koeficijent
Tenerife Elche 2,5 više 1,90 :volim
Everton Aston Villa 1 2,45 :volim
Racing Villareal 1 2,65 :-(
AAchen Nurberg 1 2,40 :volim
Nadal Murray 2,20
Appolima-Apoel Nicosia 2 2,05 :volim

Za kombinator od 2 kune

skor 47/86
Last edited by benx on 16 Feb 2009, 19:03, edited 4 times in total.
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 15 Feb 2009, 15:06

Djikijeva fora
Benx: a font tipovi ono što je rekao chopa,--- oko oko ručka kad smo mislili da če nam sudac javit štelu
Miki: ma je si ti lud benki to je pušiona čekamo proroka
benx: nečemo više igrat nema smilsla
Miki: nakom 8 pada od 9 uloga Idem zvat chopu ovo je ludo
Chopa: Sad sam na sansiru sa Bobanom,Galianiem i beckamom fontip ti je super nemožeš izgubit samo duplaš ako nemaš ideš kod iće
Miki: benx sutra krećemo ali počinjemo sa malim ulogom 500kn :rofl :rofl3 :-(
benx: mi smo pegule popušit če oni i 6 puta ako treba
Miki: pa šta samo treba stavit 16000 kn tako kaže chopa :1deda :klap :kokice :kres
Djikica : ič čemo u spizu u Multimat pa čemo prodavat imovinu
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 16 Feb 2009, 19:02

Slavonac Cibalia X 3,00 dojava od suca Špoljarića da će navuć na najveći koeficijent 1-1 :volim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 17 Feb 2009, 09:04

daj djiki zatvori ovaj topic... stvarno nema smisla a i onome koji vas je poslušali izbili ste dragocjene kune iz đepa... pogotovu u ovo nezahvalno vrijeme recesije...
benx, daj mi reci šta kaže tvoja bilježnica i koliko će još leo jesti bijelu rižu?
istra ti materina!
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 17 Feb 2009, 18:29

Još jako malo upravo radim papire da sam Elvis Matijević(Nadimak novi Mikielvisiki)

Moje današnje prognoze
Roselare Cercle Brugge X 3.10 :-(
Doncaster Bristol 1 2,50 :volim
Dagend Red Wycombe x 3,30 :volim

skor 49/89
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 18 Feb 2009, 10:53

malo o kladionici da razjasnimo neke pricice sto se pricaju po gradu:
ok startali smo s ulogom svako od 800 kn, i spojili smo se sa likom ,nek se zove k. (nije iz hr)
imao je jako dobre insijdere za koje je tvrdio da su dojave (na kraju analizom ustanovljeno da niti jedna nije bila stelana npr. acheen-ciprani 8-0 ugostima, dan prije ciprani najavili u ekipi 9 juniora zbog viroze-znaci sve su bile vise manje dobre informacije).
Digli smo se na nekih 4000 svaki, i onda je bio period padova i uspona i uvijek na nekoj nuli...
nakon toga se desila jedina stela zbog koje se u gradu prica da smo ja benx zagi i lampic digli milijune (zagi i lampic nisu to ni igrali) di se na inker gorica provuklo nevjerojatnih 1600 kn (dobitak 2300) posto je rodijak matijevic nesto zastranio i vec je bilo blokano ili je po srijedi bilo da su te dve ekipe imale dogovor uplatile i jednostavno rekle sucu da mora tako sudit.Nakon toga je bilo (sa sigurnoscu mogu reci) jos 6-7 namjest5enih prijateljskih gdje su prednjacili sibenik,sesvete i zadar, mi nismo uspjeli nis uplatiti osim na dragovoljca 200 kuna za dobitak od 1100.
i sad nastaju problemi, 1.ovo sve je bilo jako stresno, moja cura je imala problema na poslu radi toga, neko me cinkao, i ja se povlacim, a ja benx u plusu oko 6000 kn po glavi, i postali smo pohlepni jako, spajamo se sa drugim likom (boljim varalicom u biti) i daje nam dojavu za plakat psg-cean iz 1 u x, mi odigramo sicu na to, a ostatak po logici stavljamo na psg poluvrijeme 1, i spusimo masnu lovu.
doso je prosli vikend, za odigrati, i igramo iz nase glave 4 genijalna listica, za profit od 12000 kuna, na jednom nas sjebe roda den haag 1x (0-1), na drugima sporting braga 1 (2-3), milan reggina 1 (1-1) i chelsea hull 1 (0-0)
tu smo pukli odigrali jos nesto malo i isli na minus svaki od nekih 100 eura.....
sad igramo sulude listice od 100 kuna ukuopno za koeficjente 5 i to je cijeli mit o kladionici.
GLEDE NAMJESTENIH UTAKMICA:
postoje, sa sigurnoscu smo locirali ih bar 20 samo u nogometu u 3 mjeseca it cca ovako:
2.belgijska liga svako kolo 1-2 rezova iz 1 u 2, od 20 tih utakmica bar 5 su pod povecalom
prijateljske u nas 7 sigurnih, vani jos nebrojeni broj
2.turska je biztarna liga sa 4 reza po kolu gdje koef prelazi 3,5 s time nek je jedna nastelana minimum
cipar 1.divison jedna stela po kolu i to ocita ko sunce
Hokej (poslije tenisa najsumnjiviji sport)
1.slovacka liga 4 x u jednom kolu!!!!
1.ceska 5 sumnjivih rezultata koji ne mogu biti slucajnost (od 20 sumnjivih utakmica)
Rukomet
pipo porec 2
flensburg iz 2 u 1 najavljeno 2 sata prije utakmice protiv nekih kurtona
Tenis (najtezi za dokazat na challengeru das nekom 2000 eura da uzgubi di su koef 1,6 i 2,0 i nije sumnjivo tako da ima milion meceva namjestenih)
2 na atp u zagrebu
Pikado i ostale individualne sportove nismo pratili
znaci u 90-ak dana oko 60-70 namjestaljki
---------------------------------------------------------
naravno to mi smrtnici takve infe nikad necemo imati i ne valja se trudit niti dolazit do njihh jer neko ko ima siguran prolaz nece prodavati info za ,manje od 5000-10000 eura. Inideri su dobra igra i duruga prica i njihova prolaznost je oko 60%
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 18 Feb 2009, 11:34

INTERNET KLADIONICE:
Profi igraci se zalazu za igranje na bet fair ili william hill (koja nema navodno limita kod uplat)
Z a rekreativce su:
BWIN_najgora internet kladionica koja stavlja limite na nize rangirane utakmice (smjesne isplate od recimo max 3700 kn ukupno na neovisnom broju listica za jedan dogadjaj-iako se moze zaobici da se kombinira sa jednim parom od 1.05), micuci parove gdje ima puno uplata na isti itditd.Koeficjenti su nizi od onih u kladarama ali kad se uzme 5%manipulativnih troskova u kladarama dodje se na isto, s time da ovdje se ima statistika svakog para
isto vrijedi i za bet365
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 18 Feb 2009, 13:26

60-70 namještaljki a vi u minusu... neću biti bezobrazan niti prost, zaključite sami šta mislim o tome i vama...
istra ti materina!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 18 Feb 2009, 13:31

Kalach wrote:60-70 namještaljki a vi u minusu... neću biti bezobrazan niti prost, zaključite sami šta mislim o tome i vama...
citiram nanovo posto je tvoja izjava neumjesna i zla:naravno to mi smrtnici takve infe nikad necemo imati i ne valja se trudit niti dolazit do njihh jer neko ko ima siguran prolaz nece prodavati info za ,manje od 5000-10000 eura
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 18 Feb 2009, 13:38

NACINI KLADJENJA:
klosarski-tiketi od 20 do 50 kuna, kombinatori za zarade od 500 kn na gore jest ekvivalent bacanja novca u bunar.od tih uplata kladionice zive!
Flat betting-konstantni isti ulozi na jedan ili dva para za duplanje ili utrostrucivanje uloga.S dobrim insiderima i dobrom analizom mozete biti u plusu ali ne pretjeranom.iziskuje puno novca i zivaca
Martin gale sustav-igranje konstantnog para ili kombinacije i kod pada duplanje prvobitnog uloga.matematicki je dobitan, ali.....kod koef od 2,10 se kod prolaza vraca prvobitan ulog, znaci poceli ste sa 100 kuna ulozili na kraju 2000 i u biti ste u plusu 100 kn.Kod koef 3 i + moze donositi neki profit, ali gdje je kvaka?iziskuje ogromnu kolicinu novca, puno vecu nego kod flat bettinga, a kao drugo ogranicen je, znaci jos pred 2 stoljeca su kockarnice ogranicile uloge da nebi pusile lovu.znaci teoretski mozes zaradit ali dodjes u situaciju da moras provuc neku svotu i bivas odbijen u svim kladarama i ne pokrijes se...

Ukratko:nema dobitka na kladari, dugorocno a bome ni kratkorocno
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 18 Feb 2009, 14:25

Kalach wrote:60-70 namještaljki a vi u minusu... neću biti bezobrazan niti prost, zaključite sami šta mislim o tome i vama...
Zašto tako pišeš pa nismo ti mi Zagi da nas možeš tako blatit naš Zagi je vrečaldu za napucavanje jel ti je napisao Djikson da mi nemamo namještene utakmice da moraš platit i to je to a te njihove na blogovima mogu i ja pogodit i bolje jer sam jučer to i pokazao s time da je miki rekao da če bit Roselare 2 1 tako da sam mogao i to napisat 1.
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 18 Feb 2009, 14:28

Ukratko:nema dobitka na kladari, dugorocno a bome ni kratkorocno[/quote]

Da si igrao moje insajdere jučer onda biš zaradio plus tvoja belgija i eto djiki demonce
Locked