Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 29 Oct 2008, 18:04

Ako Pero rješi one probleme što je nekad radio 2X po 5 crvenih kartona ili 5 0, 6 0, 7 0 9 1 tako on igra kad mu se neda kad je neštom ljut ako se promjenio ako ga je volja igrat on je za mene dobrodošao.
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Oct 2008, 00:10

pero uno di noi :jupiiii
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Oct 2008, 01:17

znači u srjedu prije drafta i generalna skupština lige(koju dugo nismo imali) sa sljedećim točkama dnevnog reda:
1.milas(samo kratki osvrt)
2. kova
3.vidović i prostor(najvažnija točka)
4.banković(svi smo za njega,ali bilo bi dobro čuti i njegovih par riječi)
5.poker(druga najvažnija točka)
6.sustav natjecanja(u slučaju da netko ima nekakav prijedlog)
zakuska u poluvremenu drafta,koljenica i rebra ispod peke u mom sponzorstvu pošto mi se bliži rodjendan a u to vrijeme će benki biti na krku
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 30 Oct 2008, 06:45

zagadur wrote:znači u srjedu prije drafta i generalna skupština lige(koju dugo nismo imali) sa sljedećim točkama dnevnog reda:
1.milas(samo kratki osvrt)
2. kova
3.vidović i prostor(najvažnija točka)
4.banković(svi smo za njega,ali bilo bi dobro čuti i njegovih par riječi)
5.poker(druga najvažnija točka)
6.sustav natjecanja(u slučaju da netko ima nekakav prijedlog)
zakuska u poluvremenu drafta,koljenica i rebra ispod peke u mom sponzorstvu pošto mi se bliži rodjendan a u to vrijeme će benki biti na krku
Znači najvažnija točka su Milas i moj odlazak na Krk!
A čekaj da uzmem Karamarka sa sobom !
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Oct 2008, 09:58

zagadur wrote:znači u srjedu prije drafta i generalna skupština lige(koju dugo nismo imali) sa sljedećim točkama dnevnog reda:
1.milas(samo kratki osvrt)
2. kova
3.vidović i prostor(najvažnija točka)
4.banković(svi smo za njega,ali bilo bi dobro čuti i njegovih par riječi)
5.poker(druga najvažnija točka)
6.sustav natjecanja(u slučaju da netko ima nekakav prijedlog)
zakuska u poluvremenu drafta,koljenica i rebra ispod peke u mom sponzorstvu pošto mi se bliži rodjendan a u to vrijeme će benki biti na krku
predlazem da to bude poslije izvrsenog drafta dok ce neki jos malo trkeljit po pesovim igracima,
sto se tice milasa nema se sto vise pricat, ostalo sve stoji
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Oct 2008, 10:02

djiki wrote:
zagadur wrote:znači u srjedu prije drafta i generalna skupština lige(koju dugo nismo imali) sa sljedećim točkama dnevnog reda:
1.milas(samo kratki osvrt)
2. kova
3.vidović i prostor(najvažnija točka)
4.banković(svi smo za njega,ali bilo bi dobro čuti i njegovih par riječi)
5.poker(druga najvažnija točka)
6.sustav natjecanja(u slučaju da netko ima nekakav prijedlog)
zakuska u poluvremenu drafta,koljenica i rebra ispod peke u mom sponzorstvu pošto mi se bliži rodjendan a u to vrijeme će benki biti na krku
predlazem da to bude poslije izvrsenog drafta dok ce neki jos malo trkeljit po pesovim igracima,
sto se tice milasa nema se sto vise pricat, ostalo sve stoji
prijedlog odbijen.netko će trkeljit po pesu a mi ćemo pričat o ozbiljnim temama?tipično djikijevski.zamisli mi pričamo kako treba iskorjenit poker a keva gleda igrače catanije,grebe se za desno uho i govori da da
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 30 Oct 2008, 10:42

benx wrote:
zagadur wrote:znači u srjedu prije drafta i generalna skupština lige(koju dugo nismo imali) sa sljedećim točkama dnevnog reda:
1.milas(samo kratki osvrt)
2. kova
3.vidović i prostor(najvažnija točka)
4.banković(svi smo za njega,ali bilo bi dobro čuti i njegovih par riječi)
5.poker(druga najvažnija točka)
6.sustav natjecanja(u slučaju da netko ima nekakav prijedlog)
zakuska u poluvremenu drafta,koljenica i rebra ispod peke u mom sponzorstvu pošto mi se bliži rodjendan a u to vrijeme će benki biti na krku
Znači najvažnija točka su Milas i moj odlazak na Krk!
A čekaj da uzmem Karamarka sa sobom !
Neznam di si ti u ovome postu vidio da si ti i tvoj odlazak na krk (uz milasa) najvažnija točka...
Benki pa ne vrti se sve uvijek oko tebe, daj shvati već jednomm... :-( :cool) :-D
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Oct 2008, 13:05

ovako odgovor na pitanje od tuntara i zagija:
saha - nema ga u igrici iako redovito igra za everton, zasto neznam non sense (jedino da ima neku licencu koju je prodao konkurenciji pa nema njegova imena ali ja ne vidim ga ni pod drugim imenom)
gravesen,davids - igraci su na transfermarktu prikazani bez angazmana trenutno tako da ih nema jer vise nisu raprezentativci ni u klubu (mada tu se javlja paradoks niemia koji je u penziji a je na igrici)

ja sam apsolutno protiv rasprave o problematici prije drafta jer ce draft zahtjevat koncentraciju koju cemo izgubit sasvim glupim temama (znas da uvijek zavrsavamo na nebitnim stvarima kad se prica o ozbiljnim), tako da ce se razgovor odvijat nakon drafta ili kojim drugim terminom

na draftu treba naglasiti peru bankovicu (i to ocekujem podrzavanje od svih clanova redom):
1.da ce bit pod povecalom i da ce biti sankcioniran na prvom kiksu (tipa rodjendani najavljeni 2 ure prije turnira,ljepljenje tapeta i sl)
2.namjerno radjenje crvenih kartona ili igranje preko kurca kad pusi 2:0 takodjer nezelimo dozivljavat da neko puni gol razliku nad njim a utakmicu poslije ako ga krene da gazi.gubi se na regularnosti i na drazi

sto se tice lige predlazem posto je bilo 2 slucaja do sada, namjerno kod pusenja od 3 gola na vise razlike radjenje namjernih crvenih u vidu prekida utakmice da se sankcionira sa -6 bodova u sljedecem prvenstvu, kao i nabijanje si namjerno autogolova sa -9 bodova.
za pustanje i nemarno igranje nemam rjesenja mislim i to bi kaznjavao ali tesko dokazljivo tako da ajde ako se dokaze ide sankcija od -3 boda u sljedecem prvenstvu
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Oct 2008, 13:55

djiki wrote:na draftu treba naglasiti peru bankovicu (i to ocekujem podrzavanje od svih clanova redom):
1.da ce bit pod povecalom i da ce biti sankcioniran na prvom kiksu
ja ću te podržat ali tko će mu to reč?tuntar,keva,kalach? predlažem benxa, a ja da sipam vodu na kevine i tuntarove ruke kao poncije pilatu
:-D :-D.mani pulite kao i uvijek :violina
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Oct 2008, 13:58

zagadur wrote:
djiki wrote:na draftu treba naglasiti peru bankovicu (i to ocekujem podrzavanje od svih clanova redom):
1.da ce bit pod povecalom i da ce biti sankcioniran na prvom kiksu
ja ću te podržat ali tko će mu to reč?tuntar,keva,kalach? predlažem benxa, a ja da sipam vodu na kevine i tuntarove ruke kao poncije pilatu
:-D :-D.mani pulite kao i uvijek :violina
tuntar ce danas na fudalu mu reci....
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 30 Oct 2008, 18:54

djiki wrote:sto se tice lige predlazem posto je bilo 2 slucaja do sada, namjerno kod pusenja od 3 gola na vise razlike radjenje namjernih crvenih u vidu prekida utakmice da se sankcionira sa -6 bodova u sljedecem prvenstvu, kao i nabijanje si namjerno autogolova sa -9 bodova.
za pustanje i nemarno igranje nemam rjesenja mislim i to bi kaznjavao ali tesko dokazljivo tako da ajde ako se dokaze ide sankcija od -3 boda u sljedecem prvenstvu
a sankcije za one koje namjerno uklizavaju s leđa koji dobe par crvenih samo da bi ozlijedili igrača :? :? :? :? :-( :crvenakarta1
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Oct 2008, 19:13

Chile wrote:
djiki wrote:sto se tice lige predlazem posto je bilo 2 slucaja do sada, namjerno kod pusenja od 3 gola na vise razlike radjenje namjernih crvenih u vidu prekida utakmice da se sankcionira sa -6 bodova u sljedecem prvenstvu, kao i nabijanje si namjerno autogolova sa -9 bodova.
za pustanje i nemarno igranje nemam rjesenja mislim i to bi kaznjavao ali tesko dokazljivo tako da ajde ako se dokaze ide sankcija od -3 boda u sljedecem prvenstvu
a sankcije za one koje namjerno uklizavaju s leđa koji dobe par crvenih samo da bi ozlijedili igrača :? :? :? :? :-( :crvenakarta1
cile ozljedjivanje je antifairplay i pederana ali isto tako i postupak koji se svodi na puko taktiziranje, dok namjerno prekidanje utakmice ili zabijanje autogolova spada u stvaranje neregularnih uvjeta natjecanja
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 30 Oct 2008, 19:28

sve je to isti kurac i antiferplej. kad pokušaš ozljediti igrača dobiš karton,najčešće crveni i onda igraš s igraćem manje i tu isto dolazi do neregularnosti :blabla
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Oct 2008, 19:42

Chile wrote:sve je to isti kurac i antiferplej. kad pokušaš ozljediti igrača dobiš karton,najčešće crveni i onda igraš s igraćem manje i tu isto dolazi do neregularnosti :blabla
dao sam prijedlog koji ce se izglasavati, nadam se da zabijanje autogolova si po tebi spada u domenu kaznjivih djela?
van der varta ti slomim jer tako taktiziram pa makar igrao sa igracem manje kljucnog sam ti sjebo , i nije isto po meni kao da idem s predumisljajem kad sam vec poceo pusit velikom razlikom da bi utakmica bila prekinuta....
to je osigurac vise radi bankovica (tebi uostalom u 2 pokusaja nije uspilo :-D ) koji je prvi patentirao tu genijalnost
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 31 Oct 2008, 04:21

imam lose vijesti!!!!Bankovic ne moze nac skim se mijenjat;bar za sad!Pitao je Kaspera i on nece a onaj drugi decko nije isto rangiran. :-( :-(
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 31 Oct 2008, 09:41

Chile wrote:
djiki wrote:sto se tice lige predlazem posto je bilo 2 slucaja do sada, namjerno kod pusenja od 3 gola na vise razlike radjenje namjernih crvenih u vidu prekida utakmice da se sankcionira sa -6 bodova u sljedecem prvenstvu, kao i nabijanje si namjerno autogolova sa -9 bodova.
za pustanje i nemarno igranje nemam rjesenja mislim i to bi kaznjavao ali tesko dokazljivo tako da ajde ako se dokaze ide sankcija od -3 boda u sljedecem prvenstvu
a sankcije za one koje namjerno uklizavaju s leđa koji dobe par crvenih samo da bi ozlijedili igrača :? :? :? :? :-( :crvenakarta1
Slažem se sa mislavovim postom u potpunosti, a uklizavanja sankcionira sudac, i samo na tome može ostati...a ko radi takva uklizavanja to je njegova igra, taktika i to je to, malo pederana, ali njemu na dušu... :joint
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 31 Oct 2008, 09:49

tuntar wrote:imam lose vijesti!!!!Bankovic ne moze nac skim se mijenjat;bar za sad!Pitao je Kaspera i on nece a onaj drugi decko nije isto rangiran. :-( :-(
hm, moje misljenje je da ond bankovic ne drafta s nama (sto ocito i ne moze zbog smjene) i da odigramo prvenstvo u 7 igraca cetverokruzno, i da u tom roku ako uspije sredit sta nek se uzme a ako ne nikom nista. Naravno cekalo bi ga se iskljucivo u situaciji da postoji i dalje sansa da mjenja smjene, ciju reAlnost moze jedino tuntar da kaze....
mada mi je u cijeloj prici sumnjivo da su bila u djiru dva krupjea starijih koji imaju koef ili sto vec kao on, a ne kasper koji je u biti mulac i koji sigurno si je napravio drustveni zivot na temelju tih smjena koje ima sada tako da je nerealno bilo ocekivat da ce on to napravit.Tuntar molio bih objasnjenje glede toga....
Takodjer nebi bilo na nadomet da neko ide danas u 19 u Cubu posto se igra turnir u pes-u 2009 da vidi dali ima koga interesantnoga ko b rjesenje za bankovica, u slucaju da ovaj otpadne kompletno ......
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 31 Oct 2008, 09:56

djiki wrote:
tuntar wrote:imam lose vijesti!!!!Bankovic ne moze nac skim se mijenjat;bar za sad!Pitao je Kaspera i on nece a onaj drugi decko nije isto rangiran. :-( :-(
hm, moje misljenje je da ond bankovic ne drafta s nama (sto ocito i ne moze zbog smjene) i da odigramo prvenstvo u 7 igraca cetverokruzno, i da u tom roku ako uspije sredit sta nek se uzme a ako ne nikom nista. Naravno cekalo bi ga se iskljucivo u situaciji da postoji i dalje sansa da mjenja smjene, ciju reAlnost moze jedino tuntar da kaze....
mada mi je u cijeloj prici sumnjivo da su bila u djiru dva krupjea starijih koji imaju koef ili sto vec kao on, a ne kasper koji je u biti mulac i koji sigurno si je napravio drustveni zivot na temelju tih smjena koje ima sada tako da je nerealno bilo ocekivat da ce on to napravit.Tuntar molio bih objasnjenje glede toga....
Takodjer nebi bilo na nadomet da neko ide danas u 19 u Cubu posto se igra turnir u pes-u 2009 da vidi dali ima koga interesantnoga ko b rjesenje za bankovica, u slucaju da ovaj otpadne kompletno ......
Što se tiće dovođenja igraća pošto-poto, ja sam protiv!Možeš ići pogledat turnir i ako nađeš nekoga koga mi znamo i da on zna nas, onda možemo u dogledno vrijeme razmisliti o njemu, ali nekog mulca od 15 godina ja neželim...to je moje mišljenje!
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 31 Oct 2008, 10:13

ajmo onda u cubu na turnir! :smash
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 31 Oct 2008, 10:15

reds wrote:
djiki wrote:
tuntar wrote:imam lose vijesti!!!!Bankovic ne moze nac skim se mijenjat;bar za sad!Pitao je Kaspera i on nece a onaj drugi decko nije isto rangiran. :-( :-(
hm, moje misljenje je da ond bankovic ne drafta s nama (sto ocito i ne moze zbog smjene) i da odigramo prvenstvo u 7 igraca cetverokruzno, i da u tom roku ako uspije sredit sta nek se uzme a ako ne nikom nista. Naravno cekalo bi ga se iskljucivo u situaciji da postoji i dalje sansa da mjenja smjene, ciju reAlnost moze jedino tuntar da kaze....
mada mi je u cijeloj prici sumnjivo da su bila u djiru dva krupjea starijih koji imaju koef ili sto vec kao on, a ne kasper koji je u biti mulac i koji sigurno si je napravio drustveni zivot na temelju tih smjena koje ima sada tako da je nerealno bilo ocekivat da ce on to napravit.Tuntar molio bih objasnjenje glede toga....
Takodjer nebi bilo na nadomet da neko ide danas u 19 u Cubu posto se igra turnir u pes-u 2009 da vidi dali ima koga interesantnoga ko b rjesenje za bankovica, u slucaju da ovaj otpadne kompletno ......
Što se tiće dovođenja igraća pošto-poto, ja sam protiv!Možeš ići pogledat turnir i ako nađeš nekoga koga mi znamo i da on zna nas, onda možemo u dogledno vrijeme razmisliti o njemu, ali nekog mulca od 15 godina ja neželim...to je moje mišljenje!
apsolutno se slazem ......samo vanserijska budala dolazi u obzir....
cuo se sa bankovicem putem facebooka i covjeku je inspektor reko da se moze samo sa njim mjenjat a ovaj nije pristao.Tuuntar je navodno obecao da ce on probat promjenit smjenu, mada je to domena SF-a, posto bi trebo napravit duplu rosadu, tuntar-bile tuntarova curica-biletova curica, a to je gotovo nemoguce...
Locked