FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 15:15

benx wrote:Bez obzira što Kalach pričaš gluposti oko toga da sam ja loš igrač još nemam dovoljno muda da kažem da ču drugi put igrat sa dolencom u paru!
ma nije bilo loše benx samo što me napetost osvajanja turnira držala samo prve 3 minute, tj. one kad smo birali ekipe...
istra ti materina!
Dolenc

Post by Dolenc » 29 Sep 2008, 15:16

reds wrote:
Kalach wrote:
Dolenc wrote:Meni je prejako bilo, samo je na kraju pive sfalilo taman dok sam se zagrijal... :roll
pa nije falilo pive samo je trebalo skočit do frižidera... ja se sjećam da sam po odlasku, a bili smo među zadnjima, taman krenuo otvarati novu pivu...
još jednom isprika danku i tatku što ih ujutro nije dočekala kava i doručak kako to običava pravi domaćin ali :-p maligani su mi oduzeli posljednje atome snage... toliko sam se utopio u toj pivi da mi se nije dalo složit krevet nego sam spavao pola na fotelj, pola na stolu... osjećaj je kao kad prenoćiš u pritvoru... :-(
...istina piva je bilo i još ga je ostalo...samo si nam trebao javiti da si žedan... :-p :-D
Sad znam za drugi put. :drinkbeer
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Sep 2008, 15:29

Finale:
LA Galaxy (zboki&chopa) : Indipendiente (chile&tuntar) 2:1 *produžetak
jako lijepa utakmica di su domaci momci parirali renomiranom protivniku i na zalost primili gol u drugom produzetku, iako su svi zeljeli finale na penale. cestitke LA Galaxyu na zasluzeno osvojenom prvenstvu!

ulažem žalbu poradi regularnosti turnira jerbo su zbornaja i chopa uzeli klub koji nema veze sa copa libertadores i predlažem odigravanje nove fojbe slijedećeg vikenda... :cool)
istra ti materina!
benx

Post by benx » 29 Sep 2008, 15:44

Kalach wrote:Finale:
LA Galaxy (zboki&chopa) : Indipendiente (chile&tuntar) 2:1 *produžetak
jako lijepa utakmica di su domaci momci parirali renomiranom protivniku i na zalost primili gol u drugom produzetku, iako su svi zeljeli finale na penale. cestitke LA Galaxyu na zasluzeno osvojenom prvenstvu!

ulažem žalbu poradi regularnosti turnira jerbo su zbornaja i chopa uzeli klub koji nema veze sa copa libertadores i predlažem odigravanje nove fojbe slijedećeg vikenda... :cool)
Ockej zovi dolenca da probam osvojit fojbu s njim u paru ali uzimamo Nk Čokovec
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 29 Sep 2008, 16:58

Moram izraziti srdacnost i gostoljubivost svih iz Umaga, neglumljenu i iskrenu - svaka cast.
Jako dobro organizirano, obilje ica i pica a propust sa hladnom janjetinom se moze oprostiti i prebaciti na neku trecu osobu, koja je zakazala.

Bio je jos jedan, nazovimo propust od strane djikija kad nas je navigirao i objasnjavao put pa umalo da odemo preko Slovenije u Italiju ali smo na kucicama pred Rupama ili Pasjakom shvatili da smo na krivom putu i relativno blagovremeno se vratili . Kostalo nas je ipak nekih 20 minuta.

Docek vrhunski odradjen sa medovacom kao znakom dobrodoslice, dvorana u kojoj se igrao pravi nogomet odlicna a falilo je malo vise naboja u utakmici. Previse je to miroljubivo bilo, pamti se samo jedan ostriji dolencov ulazaka kalachu...

Obilazak piranskog zaljeva zemljopisno poucan a rostilj vrhunski odradjen( zagi, svaka cast). Velika zahvala i demonu Blazu na logistickoj potpori za vrijeme cijele veceri.

Turnir u parovima organizacijski dobro napravljen a nevjericu i zbunjenost upucujem paru( cini mi se clouseu i golman) koji su znali da nece zavrsiti turnir a ipak su ga poceli ) :-(
Sto se tice rezultata, oni su realni i ocekivani. Sve osim prvog mjesta chope i mene bi bilo ravno cudu :cool)
Jedino mi zao sto mi se u finalu u 120. minutu produzetka kontroler zaglavio te nisam mogao ispucati s golmanom loptu :-(
Ovo je upuceno chiletu koji je sa nevjericom gledao kako golman galaksije mirno udara loptom u zemlju i sprema ispucavanje. Nazalost , cim je to napravio sudac je svirao kraj.

Zahvaljujem djikiju na prenocistu i svim ostalim domacinima na gostoljubivosti.

SAMPIONSKI POZDRAV!!!!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 29 Sep 2008, 17:08

jako dobro, vidim da se i pumpa posjetila, vjerojatno je tamo gospodin zbornaja morao mijenjat ulje u motoru pa odatle onaj prekrasan dezen na džemperu :klanjam
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 29 Sep 2008, 17:11

poglavica wrote:jako dobro, vidim da se i pumpa posjetila, vjerojatno je tamo gospodin zbornaja morao mijenjat ulje u motoru pa odatle onaj prekrasan dezen na džemperu :klanjam
Ma ne, to je tako original, jbg. bilo na snizenju :-D
Chile

Post by Chile » 29 Sep 2008, 17:12

Zbornaja wrote:Sto se tice rezultata, oni su realni i ocekivani. Sve osim prvog mjesta chope i mene bi bilo ravno cudu :cool)
mislim da ste se nakraju ipak provukli! ali sljedeća fojba je naša! :bleee
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 29 Sep 2008, 17:15

Chile wrote:mislim da ste se nakraju ipak provukli! ali sljedeća fojba je naša! :bleee
tako i Breljani pričaše 5-6 godina pa dok nisu bili prisutni skoro svi domaćini (i ja se već računam u domaćine) nisu ga uzeli, to vam je nešto ko Wimbledon i Englezi :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 29 Sep 2008, 17:16

moram napomenut da sam glumio Murinja i bio glavni u ekipi za taktiku, a jazavcu je izgleda odgovarala moja 442 definicija nogometa u pravoj shumi shablonskih 433 ostalih parova jazavaca na turniru, cim sam vidio da je tako znao sam da cemo daleko, eventualno nas je mogao zaustavit demon Blaz sa svojim dopingom, no osim ponekih crnih rupa tokom utakmica nismo imali problema :-p

malo me zacudilo sto su neki u cudu gledali kad smo namjestali pressing, offside trap, counter attack,opp side attack, manual golmana al ocito je ipak da smo mi profiji, stoga jazoni ima pravo, bilo bi pravo iznenadjenje da ovo nismo uzeli, otkrili smo cak i Abela Xaviera na DMFu koji bio kamen temeljac ekipe cepavsi sve na sredini terena ko Kruno Jurcic u najboljim danima :cool)

da ne spominjem Antu Jazica, bivseg beka Solina koji je odigrao pravu rolu, podsjeca na Haseta :-D
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 29 Sep 2008, 17:23

Uz duzno postovanje Djikiju na osvojenom antifairplay trofeju, smatram kako su isti zasluzili pajaci koji su protivno duhu natjecanja juznoamerickih ekipa, dusom i tijelom trazili manekena iz drugih krajeva koji usput ima nekoliko crvenih ocjena u svom osobnom kartonu nogometnog znanja. Na taj nacin htjeli su pokazati kako su spremni biti drukciji dok su se ostali zadovoljavali s mnostvom zelenila i zutila u ekipi.

Uz to bi predlozio da se trofej nazove Posh Spice AntiFairPlay. Zvuci jebeno megalomanski dakle idealno.
mrav na odmoru
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 29 Sep 2008, 17:23

Ovom prilikom cestitam na manekenovom laktu koji je preokrenuo utakmicu cetvrtfinala i iskupljenja napacenog i prevarenog Palmeriasa :-D
mrav na odmoru
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 29 Sep 2008, 17:26

Chopa wrote: malo me zacudilo sto su neki u cudu gledali kad smo namjestali pressing, offside trap, counter attack,opp side attack, manual golmana al ocito je ipak da smo mi profiji
Slobodno reci Kluzo i vozač njegov :-D
Mismo rekreativci što se PES-a tiče (a i to je velika riječ), tako da sam našim porazom od 2-0 sa igračem manje od 13. minute protiv prvaka Fojbe i više nego zadovoljan.
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
Chile

Post by Chile » 29 Sep 2008, 17:36

Chopa wrote:malo me zacudilo sto su neki u cudu gledali kad smo namjestali pressing, offside trap, counter attack,opp side attack, manual golmana al ocito je ipak da smo mi profiji, stoga jazoni ima pravo, bilo bi pravo iznenadjenje da ovo nismo uzeli
to samo ja koristim u našoj ligi! ante jažić je legenda :-D
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 29 Sep 2008, 17:44

jebate led jazo, da smo ovo osvojili u Njemackoj bili bi slavljeni kao bogovi, ovako se uvlaci lagano poznati hrvatski crv sumnje i rade nam iza ledja te nastoje ljubomorno omalovazavat ovaj velebni trofej koji smo osvojili sa pola snage :-D

da napomenem i da razbijem nekoliko fojbaških mitova:

1) jazo i ja smo birali ZADNJI na draftu
2) pojma nisam imao da je to ka neki south america copa libertadores kurac ovac format od turnira, cuo sam da je americki peč i to je sve, LA Galaxy je legitimni dio tog peč-a, moze bit da sam to prečuo od zivih pljeski u zelucu i dima u krvavim ocima, no cini mi se da zapravo nitko od organizatora nije napomenuo
3) kurci palci Beckhami, a peč prepun sjajnih igraca, samo da primjerice napomenem da je i alien Adriano bio član Sao Paola, koji je recimo bio za koplje jaci od svake ekipe no Ante Jazic je pokazao muda odigravsi ko Niko Čeko u najboljim danima
4) zalit ste se mogli pri draftanju
5) da smo uzeli Colo Colo, mislim da bi rez bio jos uvjeljiviji

:cool)

no sto se mene tice, spreman sam za novu demonstraturu vec iduci vikend, bilo je odlicno, jedan od najjacih, najboljih turnira i ostalih naj na kojem sam sudjelovao, a bila su 2 u mojoj karijeri :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
Dolenc

Post by Dolenc » 29 Sep 2008, 18:03

benx wrote:
Kalach wrote:Finale:
LA Galaxy (zboki&chopa) : Indipendiente (chile&tuntar) 2:1 *produžetak
jako lijepa utakmica di su domaci momci parirali renomiranom protivniku i na zalost primili gol u drugom produzetku, iako su svi zeljeli finale na penale. cestitke LA Galaxyu na zasluzeno osvojenom prvenstvu!

ulažem žalbu poradi regularnosti turnira jerbo su zbornaja i chopa uzeli klub koji nema veze sa copa libertadores i predlažem odigravanje nove fojbe slijedećeg vikenda... :cool)
Ockej zovi dolenca da probam osvojit fojbu s njim u paru ali uzimamo Nk Čokovec
Dogovoreno, al umjesto Čokovec bude NK Zagorec - osvajanje zagarantirano! :cool)
djiki

Post by djiki » 29 Sep 2008, 18:04

Chile wrote:
Chopa wrote:malo me zacudilo sto su neki u cudu gledali kad smo namjestali pressing, offside trap, counter attack,opp side attack, manual golmana al ocito je ipak da smo mi profiji, stoga jazoni ima pravo, bilo bi pravo iznenadjenje da ovo nismo uzeli
to samo ja koristim u našoj ligi! ante jažić je legenda :-D
samo ti :-? ?
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 29 Sep 2008, 18:12

djiki wrote: Provokacija Chiletza namjenjaena ocito Kalachu i Pogiju, uz njegovo bacanje zahvalnice jer je Tito na njoj (dok je Frane je cijelim srcem ljubio) jedan veliki plus :-puke
Image
:bravoo
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Post by zagadur » 29 Sep 2008, 18:22

nitko ni da spomene foru malog ronija koji je došao zadnji na fojbu oko 23h i u duhu njegovog monty paytonovskog humora pita:a šta nije došao onaj vaš šef POGAČICA? :rofl3 :rofl3
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 29 Sep 2008, 18:25

:rollingofl
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
Locked