Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 13:47

djiki wrote:kalach ti si bolestan :-(

pitanje za chopu.tvrdis kako je transkarent na istoku fotomontaza, jel i iz ovog gla fotomontaza (gore desno?)

Image
daj djiki prekini sa tim sranjem.ok tansparent nije fotomontaža ali ovo ti je već 20 put da si ga stavio na forum
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 13:48

znam ali chpa tvrdi da su fotomontaže u djiru :idea
a i derbi se bliži pa trebamo malo podgrijati juhicu...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 06 Mar 2008, 13:52

inače imam i nastavak kad se benx budi... izrasla je maslina koja ga je podigla zajedno sa lijesom ali neka bude u nastavcima... možda se pretplatite :-D
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 06 Mar 2008, 13:52

djiki wrote:kalach ti si bolestan :-(

pitanje za chopu.tvrdis kako je transkarent na istoku fotomontaza, jel i iz ovog gla fotomontaza (gore desno?)

Image
A sta se nalazi na tom transparentu :suspect:
Zagreb open - Pobjednik
Fojba open - Pobjednik
Pobjednik mnogih turnira i liga unazad 12 godina, jednom rijecju PROFI
Fair play igrac desetljeca

Otkrio:
1. Hasselbaink
2. Ljunberg
3. Riquelme

Spriječen i prevaren za zelenim stolom u osvajanju NBA lige
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 13:53

Image
Last edited by zagadur on 06 Mar 2008, 13:54, edited 1 time in total.
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 13:53

Zbornaja wrote:
djiki wrote:kalach ti si bolestan :-(

pitanje za chopu.tvrdis kako je transkarent na istoku fotomontaza, jel i iz ovog gla fotomontaza (gore desno?)

Image
A sta se nalazi na tom transparentu :suspect:
Image
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 14:22

zagadur wrote:
djiki wrote:kalach ti si bolestan :-(

pitanje za chopu.tvrdis kako je transkarent na istoku fotomontaza, jel i iz ovog gla fotomontaza (gore desno?)

Image
daj djiki prekini sa tim sranjem.ok tansparent nije fotomontaža ali ovo ti je već 20 put da si ga stavio na forum
ima pravo zagi... :-(
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 14:29

Kalach wrote:ne samo tuntar... benki moj, takav scenarij još nisam vidio...

mrak se spustio u dvorište djikijevog imanja prilično idiličnih dolinaca, posljednje zrake svjetlosti odavno su prevalile put alpi kad začuh kronolški precizne tupe udarce i zapomaganje... uplaših se... dok sam grmovima šparužine pokušavao sakriti svoje omaleno tijelo zrak je parala komandatski dirigirani snop svjetlosti djikijeve ručne svjetiljke... u sveopčoj tami razlučio sam jedini mogući scenariji... iako u prvi tren pomislih da mi je mozak omamljen sinoćnjim opijatima jasno se vidjela silueta benvina i kramp koji je čvrsto zabijao u crvenu istarsku zemlju... znoj je svjetlucao i klizio po radnoj košulji i kravati istraturista... vrijeme je prolazilo u djikijevim naredbama, benkijevim zanovjetanjem i mojim dahtajima... vjerujte mi nikad nisam tako glasno disao i pribojavao sam da će djiki nanjušiti moj strah...šta sad... pomislih kad je najednom nastao muk, benvin je odložio kramp i stajao nepomičan naspram djikiju... i čekam ja tako i gledam u smjeru nesretnika kao i benx koji još uvijek nije znao šta mu se sprema ili se jednostavno pomirio sa djikijevim zamislima... odjedom ugledah suzu na benvinovm licu i djikijev prst usmjeren u pravcu ovećeg lijesa.... pognute glave benvin se samo spustio u drvenu nastambu koju mu je tako precizno i filigranski točno dizajnirao djiki da nije ni najdraži joypad stao... posljednje riječi koje je djiki izustio a benvin ostao nijem bile su... to sam napravio radi tebe, shvati me, nisi zaslužio više živjeti...
ovo je crno...ali sam vidio da se benki diže ko feniks iz pepela, pa zdušno i nestrpljivo čekam slijedeći nastavak... :-D
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 06 Mar 2008, 15:22

mani se corava posla, nemoj da pocnem price drugova i sekretara Skoja iz Poljuda, sirenje lige radi opstanka miloga drzavno beloga kluba iz Splita i slicne kojestarije

i da brate mili, ovo si stavio vec dvajest puta :-puke
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
benx

Post by benx » 06 Mar 2008, 15:34

Di ti kume samo nadjes te marjonete koje uspiješ nagovorit na te gluposti koje si sad stavio, kako imaš tu moć za te pizdarije.Umjesto da me staviš u dobrom svjetlu ocrniš me totalno.Ovaj movise je kao prvo gori od Severine a kao drugo nemaš ništa pametnije radit osim toga, šta nemožeš koje popodne odgodit za gluposti. a ne za spavanje bolje zavrijeme radnog vremena te pizdarije radit! [/list]
reds

Post by reds » 06 Mar 2008, 15:49

benx wrote:Di ti kume samo nadjes te marjonete koje uspiješ nagovorit na te gluposti koje si sad stavio, kako imaš tu moć za te pizdarije.Umjesto da me staviš u dobrom svjetlu ocrniš me totalno.Ovaj movise je kao prvo gori od Severine a kao drugo nemaš ništa pametnije radit osim toga, šta nemožeš koje popodne odgodit za gluposti. a ne za spavanje bolje zavrijeme radnog vremena te pizdarije radit! [/list]
uuuuu, benki je :evil na kuma...bit će novih epizoda sapunice... :-D
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 06 Mar 2008, 16:36

chopa je titov sljedbenik :-D
benx

Post by benx » 06 Mar 2008, 16:54

Eto ovim bi se trebao djiki bavit ovo bi trebao biti tebi ponos, ali kad si neku normalnu sliku imao za tebe je ovaj photo zapis sramota, ti se sramiš ljepih slika ali debilane su ti ponos.Image
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 17:50

benx jebeš balića.daj da vidimo još ta dva filmića.čuo sam iz povjerljivih izvora da je jedan strašno eksplozivan.nebi htio biti djikiju u koži ni za koju lovu :toljaga
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 06 Mar 2008, 20:16

djiki wrote:
Zbornaja wrote:
djiki wrote:kalach ti si bolestan :-(

pitanje za chopu.tvrdis kako je transkarent na istoku fotomontaza, jel i iz ovog gla fotomontaza (gore desno?)

Image
A sta se nalazi na tom transparentu :suspect:
Image
Gledam i ne vjerujem svojim ocima :-(
Al jbg,nekad titovi,pa tudjmanovi,pa sad Bandicevi ...
Zagreb open - Pobjednik
Fojba open - Pobjednik
Pobjednik mnogih turnira i liga unazad 12 godina, jednom rijecju PROFI
Fair play igrac desetljeca

Otkrio:
1. Hasselbaink
2. Ljunberg
3. Riquelme

Spriječen i prevaren za zelenim stolom u osvajanju NBA lige
djiki

Post by djiki » 06 Mar 2008, 22:15

radje kume se srami....volis biti u centru paznje i onda kad se desi rade mobiteli i skidaju se sadržaji :evil :-(
zagadur

Post by zagadur » 06 Mar 2008, 22:54

reds wrote:
djiki wrote:
Kalach wrote:a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
sve ti je objašnjeno u pm-u,neznam što se osječaš uvrjeđenim, ideja za turnir mi je dobra ali mi se neda petljat oko toga, nek reds i benx ti pomognu ja dolazim ko paket.....neznam što te tu ima vrjeđat....
Image :-D
djikiju se neda kako je on naglasio organizirati turnire, a onda prvom prilikom organizira "otvoreni turnir" znači turnir za sve igrače sa strane na koje dovede 8 igrača od toga 7 igrača koji su non stop u našoj prostoriji i jednog juniora iz vana, meni naravno javi dva sata prije turnira i jebe se njemu da li je već neko nešto isplanirao za taj dan, važno da on može i njegovi juniori koji ga još uvijek kako kaže jedna osoba cijene (podaci poznati redakciji)!Mogao sam dovesti još barem 7-8 igrača ali jebiga u pet do podne je to nemoguče.Izgleda da nekome nije u interesu da dođu ljudi, naši frendovi izvana kako je bilo i planirano i da se malo više love skupi za fond za prostoriju, i napravi koko treba turnir. :-(žalosno, jako žalosno
ekipa-raspad sistema!
evo vanja što si pisao prošli petak :-( .ajde dovedi tih 7-8 igrača ovaj petak a ne da sereš bez veze
djiki

Post by djiki » 07 Mar 2008, 09:31

samo da napisem da ja i moj kompanjo telespala bepo prozivljavamo svakojake torture putem telefona i sms-a od gosp. e.b. i gđice l.g. radi ove nevine snimke :-(
reds

Post by reds » 07 Mar 2008, 09:59

djiki wrote:samo da napisem da ja i moj kompanjo telespala bepo prozivljavamo svakojake torture putem telefona i sms-a od gosp. e.b. i gđice l.g. radi ove nevine snimke :-(
Lijep ti je potpis, nema šta!Opet paljevina pred derbi!!! :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Mar 2008, 11:59

i ja bi kuma kao što ima benvin...
Locked