Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Post by djiki » 14 Aug 2008, 16:22

djiki sprema memory po zelji i daje 200 evrica za spektakl....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Aug 2008, 14:12

dobro šta se čeka za neke konkretnije datume, ideje i ostale stavke oko fojbe... evo nekolicina se raspituje a neznam im odgovoriti...
jeli prostor osiguran, koji sportovi osim boća i pikada, šta se mezi... ima još mjesec dana po mojoj nekakvoj računici a vi mučite kao zaliveni... ajmo sad lijepo... crno na bijelo...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 25 Aug 2008, 14:35

ceka se da neko potvrdi prostor....ostalo je za sadatajna zove se plan kodnog imena
5 x 1000
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Aug 2008, 14:47

jel 27.09. definitivni datum?
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 25 Aug 2008, 16:42

Kalach wrote:jel 27.09. definitivni datum?
pitaj kuma on je zaduzen za prostor
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Aug 2008, 16:52

daj ne prebacuj lopticu nego se izjasni... stalno se hvališ sa fojbom, fojba ovo, fojba ono, benx ovo, fojba u 9. mjesecu, ja zagi i fojba... pa daj onda stavi na vidjelo ili ćeš kao i svaki put napravit fojbu za tebe zagija i benxa... jer kad je više od 3-4 čovjeka nisi u elementu...
pa ima mjesec dana do toga da se ljudi mogu prijaviti za dolazak... evo chopa je već spakirao stvari u pogijev micubiši...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 25 Aug 2008, 17:17

jesi cangrizavac, reko je keva da ima poznanstva i da ce on vidit za prostor posto je problematican za dobit....
djiki rjesava zivotinjice, muziku cigansku dakako i memory carde
zagadur

Post by zagadur » 25 Aug 2008, 17:46

moram dat djikiju za pravo i ako je on to dvosmisleno rekao a ne čisto kako spada.glavni i odgovorni za prostor je vanja andročec i dok on ne potvrdi da smo dobili prostor ništa od organizacije.valjda čovjek nema vremena jer gleda 8 nastvak titanika po 43 put ili broji lovu koju je dobio od moje i benxove voljene firme :-D.ja sam par puta pozivao na sastanak u vezi fojbe ali svi su se pravili gluhi....
djiki

Post by djiki » 26 Aug 2008, 11:58

prstor visi jerbo po rijecima zlatara bilo se sve otelo kontroli tako da je bilo razbijanja droge i svacega gore, tako da se dalo sve u ruke Ici M. koji je prodao pricu da bi se odrzavalo sluzbeno prvenstvo Hr tamo koje bi bilo popraceno novinarima (Vecernji of kors) i da bi bila dva zastitara koja bi to nadgledali (uniformice imamo mislim da bi chopa i pogi fajn izgledali u njima :-D :idea ).Sad smo na cekanju sljedeca 2-3 dana a ko rezervna varijanta rest od ravleta isto nije losa ideja...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 09 Sep 2008, 11:20

toliko o fojbi... ozbiljnošću i angažiranošću pokazao se zavidan nivo profesionalnosti... od velikih najava i trganja oko termina fojbe ostale su samo svađe i prepucavanja... glavno da je forum pun redikula, raznih profesora itd...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 09 Sep 2008, 13:55

Kalach wrote:toliko o fojbi... ozbiljnošću i angažiranošću pokazao se zavidan nivo profesionalnosti... od velikih najava i trganja oko termina fojbe ostale su samo svađe i prepucavanja... glavno da je forum pun redikula, raznih profesora itd...
slažem se s kalačem! :-(
djiki

Post by djiki » 09 Sep 2008, 14:23

Chile wrote:
Kalach wrote:toliko o fojbi... ozbiljnošću i angažiranošću pokazao se zavidan nivo profesionalnosti... od velikih najava i trganja oko termina fojbe ostale su samo svađe i prepucavanja... glavno da je forum pun redikula, raznih profesora itd...
slažem se s kalačem! :-(
i ja se slazem, ali se pitam isto zasto ama bas niko nije zapoceo tu temu jucer kad smo bili svi na okupu?
zagadur

Post by zagadur » 09 Sep 2008, 17:33

ja se slažem sa kalachem da je on redikul :-D zna dobro kalach kolika je zainetresiranost za fojbu bila u ostalim pes bastionima ali o tome mudro šuti :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Sep 2008, 10:10

zagi, zbog takvih kao ti sve propada... da ne govorim kako si odavno trebao biti prekrižen u umagu ali smilovala se družina... da, pitala me nokolicina za fojbu i ja sam ju nahvalio ali šta da im kažem kad me pitaju kad je, šta će biti, gdje itd... da im kažem kako postoji plan 5 x 1000?
a i ti si se pokazao kao jako zainteresiran za druženje kao u ozlju... jedna je stvar nepobitna a to je da se snalaziš samo u vlastitom dvorištu (ima još takvih)... sjećam se tvojih komentara sa 1. fojbe... ali o tome bolje da šutim jer si još na forumu aktivan...
umjesto da se potrudiš i angažiraš prije ćeš uzeti frižider i tražit lovu natrag... e takav si ti nažalost... i ne izokreći moje riječi (i tuđe) kako ti paše...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 10 Sep 2008, 10:35

Kalach wrote:zagi, zbog takvih kao ti sve propada... da ne govorim kako si odavno trebao biti prekrižen u umagu ali smilovala se družina... da, pitala me nokolicina za fojbu i ja sam ju nahvalio ali šta da im kažem kad me pitaju kad je, šta će biti, gdje itd... da im kažem kako postoji plan 5 x 1000?
a i ti si se pokazao kao jako zainteresiran za druženje kao u ozlju... jedna je stvar nepobitna a to je da se snalaziš samo u vlastitom dvorištu (ima još takvih)... sjećam se tvojih komentara sa 1. fojbe... ali o tome bolje da šutim jer si još na forumu aktivan...
umjesto da se potrudiš i angažiraš prije ćeš uzeti frižider i tražit lovu natrag... e takav si ti nažalost... i ne izokreći moje riječi (i tuđe) kako ti paše...
a zašto se ti ne uhvatiš organizacije??fojbe neće biti jer nema zaintresiranih za dolzak na fojbu.i ti si tto čuo vlastitim ušima a sve ostalo je bla bla kenjanje
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 10 Sep 2008, 10:50

koliko otrova ima u tebi... srećom ljudi su to shvatili...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 10 Sep 2008, 11:51

aj se lijepo ispucajte ovdje i onda skupa bumbite i igrajte play prije utakmice s inglezima....
mislim da nije potrebno da se ovdje zajebajemo u javnosti imate mobitele, msn-ove i razna sranja
djiki

Post by djiki » 14 Sep 2008, 21:22

molio bih da se izjasne zainteresirani za dolazak na fojbu da bih imali uvid na cemu smo...hvala
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 14 Sep 2008, 21:46

Ja bi volio prisustvovat spektaklu ali bojim se da će obveze bit nepremostiva prepreka. Počelo se radit na kući tako da sam zauzet doslovce po cijele dane, posebno vikedima kad se spremaju raznorazne cjelodnevne radne akcije :-D

Znam, glupo je da ja kao vjerojatno najbliži otkazujem al šta da se radi...
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Post by zagadur » 14 Sep 2008, 22:15

djiki wrote:molio bih da se izjasne zainteresirani za dolazak na fojbu da bih imali uvid na cemu smo...hvala
:sramimse
Locked