Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Post by zagadur » 17 Apr 2008, 13:08

djiki wrote:najbolje je u 5.mjesec lijepo da si iskopamo jednu rupu gore u šumi i da se svi skupa pobacamo unutra...zvat ću šimića da sa bagerom poslije prođe i zakopa sve.....
je ne kužim jednu stvar.zašto ti i keva ne kažete otvoreno zašto ste za svibanj,a ne da se sakrivate iz sunca,kupanja,dužih dana itd.zar je vama fora da dodje 10-15 ljudi sastrane a da pola fojbaša radi(ne odnosi se samo na mene).nebuloze kao npr. djiki:tuntar nema šanse da dobije slobodnu subotu ali neka traži bolovanje,same govori o čemu ste vi sposobni.sad vas boli kurac ako ćemo tuntar,ja i roni moći sredit slobodan dan ali kad će terbat financirat fojbu onda će se bez srama zvat :-puke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Apr 2008, 13:24

'ko od vas poznaje valter marušića... on je navodno glavni i odgovorni za kornariju ali to djeluje u poluilegali... imam i br. telefona ako zatreba...
treba vidjeti dali ekipa ide u brela jer ako dođu samo 2-3 čovjeka onda se može i u prostorijama ali to mi zvuči malo bezveze... mogao bi se eventualno zaletit do šimunića da mi ugradi prigušivač u grlo...
rezervna varijanta ako ne upali već spomenuti marušić je zlatar, samo što bi ja htio da probamo preko ovog prvog...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 17 Apr 2008, 13:44

Kalach wrote:'ko od vas poznaje valter marušića... on je navodno glavni i odgovorni za kornariju ali to djeluje u poluilegali... imam i br. telefona ako zatreba...
treba vidjeti dali ekipa ide u brela jer ako dođu samo 2-3 čovjeka onda se može i u prostorijama ali to mi zvuči malo bezveze... mogao bi se eventualno zaletit do šimunića da mi ugradi prigušivač u grlo...
rezervna varijanta ako ne upali već spomenuti marušić je zlatar, samo što bi ja htio da probamo preko ovog prvog...
zlatar(od baraba iljka sin) je službena osoba hr.šuma i tu nema šanse da isposlujemo išta.cijela ta priča oko kornarije i je ilegalna.marušić je čovjek zadužen za čuvanje kuće a on(i još jedan lik iz šumarije buje) to iskoristi za dodatnu zaradu i iznajmljuje kuću.kad bi mi npr.zlataru spomenuli kuću i da smo je već iznajmili srušili bi marušićevu makinaciju,a ona se možemo pozdravit sa kućom.moj prijedlog je da sad dogovorimo kornariju za npr.27 rujan ili 4 listopad i da prionimo poslu organizacije super fojbe.na kojem bi bilio oko 25 ljudi(umag kompletni+kova i juniori+gosti zagreb,karlovac,brela...)za gastronomiju bi se ja zdušno potrudio :potstir .mislio sam da bi bilo dobro standardnom janjcu dodat i kuma mu odojka+naravno ne izostavne grickalice(čevapi,vratina, kobaje).za sportski dio bi zadužili kevu,u kornariji ima malonogometno igralište sa pravom travom a i može se donjet pikado,stolni tenis itd.poseban gušt igranje skrivača po noći u stoljetnoj šumi.djiki naravno bi bio glavni za pes a tuntar i roni bi bili glavni za doping ako je i isti nekom potreban
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Apr 2008, 14:00

mene zanima zašto niste tako angažirani sada kad se treba u ozalj... ma mogu ja pričati da ste smješni ali stoji činjenica da se nemožete mrdnuti milimetar iz umaga... sramota... svaka škuža je smješna pa i ona o poslu...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 18 Apr 2008, 00:29

Kalach wrote:mene zanima zašto niste tako angažirani sada kad se treba u ozalj... ma mogu ja pričati da ste smješni ali stoji činjenica da se nemožete mrdnuti milimetar iz umaga... sramota... svaka škuža je smješna pa i ona o poslu...
ja sam odmah rekao da nema šanse da dobijem slobodan dan,a tudje razloge ne pada mi napamet komentirat.što se tiče fojbe dat ću sve od sebe da uspije kako treba,ok i prošla je bila dobra ali imamo još mjesta za napredak u organizaciji.
reds

Post by reds » 18 Apr 2008, 20:35

zagadur wrote:
djiki wrote:najbolje je u 5.mjesec lijepo da si iskopamo jednu rupu gore u šumi i da se svi skupa pobacamo unutra...zvat ću šimića da sa bagerom poslije prođe i zakopa sve.....
je ne kužim jednu stvar.zašto ti i keva ne kažete otvoreno zašto ste za svibanj,a ne da se sakrivate iz sunca,kupanja,dužih dana itd.zar je vama fora da dodje 10-15 ljudi sastrane a da pola fojbaša radi(ne odnosi se samo na mene).nebuloze kao npr. djiki:tuntar nema šanse da dobije slobodnu subotu ali neka traži bolovanje,same govori o čemu ste vi sposobni.sad vas boli kurac ako ćemo tuntar,ja i roni moći sredit slobodan dan ali kad će terbat financirat fojbu onda će se bez srama zvat :-puke
Alo, šta je tebi, pa valjda mogu imati svoje mišljenje, ja želim da fojba bude što prije, a prilagodit ću se večini,ako svi budu za deseti mjesec, ok neka bude deseti, a mislim da bi i ti nekad se trebao prikloniti večini, a ne uvijek druge sabotirati u svemu i jame im kopati, ako nije po tvom...
Od tebe ja osobno sigurno više ni kune neću tražiti... :-(
zagadur

Post by zagadur » 18 Apr 2008, 23:44

reds wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:najbolje je u 5.mjesec lijepo da si iskopamo jednu rupu gore u šumi i da se svi skupa pobacamo unutra...zvat ću šimića da sa bagerom poslije prođe i zakopa sve.....
je ne kužim jednu stvar.zašto ti i keva ne kažete otvoreno zašto ste za svibanj,a ne da se sakrivate iz sunca,kupanja,dužih dana itd.zar je vama fora da dodje 10-15 ljudi sastrane a da pola fojbaša radi(ne odnosi se samo na mene).nebuloze kao npr. djiki:tuntar nema šanse da dobije slobodnu subotu ali neka traži bolovanje,same govori o čemu ste vi sposobni.sad vas boli kurac ako ćemo tuntar,ja i roni moći sredit slobodan dan ali kad će terbat financirat fojbu onda će se bez srama zvat :-puke
Alo, šta je tebi, pa valjda mogu imati svoje mišljenje, ja želim da fojba bude što prije, a prilagodit ću se večini,ako svi budu za deseti mjesec, ok neka bude deseti, a mislim da bi i ti nekad se trebao prikloniti večini, a ne uvijek druge sabotirati u svemu i jame im kopati, ako nije po tvom...
Od tebe ja osobno sigurno više ni kune neću tražiti... :-(
bravo keva :1deda
djiki

Post by djiki » 19 Apr 2008, 10:51

što bi trebao biti pravi razlog po tebi da fojba bude u svibnju osim lijepog vremena, duzeg dana eventualnog kupanja? :roll
zagadur

Post by zagadur » 19 Apr 2008, 10:54

djiki wrote:što bi trebao biti pravi razlog po tebi da fojba bude u svibnju osim lijepog vremena, duzeg dana eventualnog kupanja? :roll
agdje bi se kupao u kornariji sa žabama?
djiki

Post by djiki » 22 Apr 2008, 15:58

molio bih ekipu iz vana koja bi dosla da ovdje izrece misljenje kako im vise pase za fojbu
hvala
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 22 Apr 2008, 16:00

meni pase da se termin zna dva mjeseca unaprijed i da trifonu date jos pola sata vatre :-D :heart:
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 22 Apr 2008, 20:49

djiki wrote:molio bih ekipu iz vana koja bi dosla da ovdje izrece misljenje kako im vise pase za fojbu
hvala
Ma nije uopće bitno, svaki termin koji odredite mi paše, dobro, ne morate baš usred EURA :-D .. organizirajte kako i kad vama odgovara i kad se dogovorite i ja dolazim...
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 14:42

molio bih zagija da predstavi plan nazvan 5 x 1000...ja cu ga nadopuniti
zagadur

Post by zagadur » 25 Apr 2008, 01:15

djiki wrote:molio bih zagija da predstavi plan nazvan 5 x 1000...ja cu ga nadopuniti
nije još to za forum.u kratkim crtama fojba je najvjerovatnije zadnji vikend u rujnu.napravili bi spektakl u odnosu na fojbu 07,ali ovisi i o broju uzvanika.znam da je još rano za bilo kakve predbilježbe ali bi molio gospodu forumaše da se izjasne u vezi umaškog derneka.nadam se da će stari šef lobirat za nas,pogotovo u hvidri.želja nam je da dodje ako je moguće cijela hvidra jer nam je kalach o vama pričao samo u pozitivnom kontekstu.nadam se da će se odazvat i vip gosti fojbe 08 chopa purger i closi puležan
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 25 Apr 2008, 01:38

rano je za reci, no zadnji put kad sam bio mogu dati samo pohvale na gostoprimstvo i posebice na atmosferu. sasvim sigurno necu moci znati dal mogu doci bar 2-3 tjedna prije same fojbe, no jos je sigurnije da cu se potruditi da dodjem pa makar me danko morao nositi do tamo :DD
zagadur

Post by zagadur » 25 Apr 2008, 01:52

zaboravio napisat možda ni glavni informaciju.ove godina bi organizirali i malonogometno druženje po uzoru na ozalj
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 25 Apr 2008, 12:22

zagadur wrote:closi puležan
Vrlo rado, sve ovisno o ispitnim rokovima.. :partibrejker: :heart:
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Post by djiki » 05 May 2008, 12:14

fojba ce se odrzati najvjerojatnije zadnji vikend u 9. mjesec uz prisustvo limene glazbe, kontrabasa i harmonikasa(orkestar esula iz ancone), gdina trifuna i rodijaka mu piggya, uz grickalice u obliku cevapa, vino i ostalu pirotehniku sto legalnu sto ne....
bice turnir u parovima na ps2, mali balun turnir , u bocanju i u, pod supervisorstvom klaunacha, u ruba macetu...
slike lokacije uskoro....
pozlacenu pozivnicu za turnir dobivaju chopa i dolenc, tako da molim njihove adrese na PM....
reds

Post by reds » 06 May 2008, 15:04

Šumarski dom u Kornariji za održavanje "II FOJBA OPEN 2008." rezerviran i termin, 27.09.2008. godine, i nadam se da je sada gospodin Zagadur miran i da može nastaviti sa svojim zaGADARIJAMA na ovom forumu... :DD
ps: da se odmah ogradim, poznavajuči druga zagija, rečeno mi je da nazovemo mjesec dana ranije da potvrdimo termin, jer može doči do promjena ako im termin treba za nekog njihovog djelatnika, u tom slučaju visimo... :cool)
zagadur

Post by zagadur » 06 May 2008, 15:39

reds wrote:Šumarski dom u Kornariji za održavanje "II FOJBA OPEN 2008." rezerviran i termin, 27.09.2008. godine, i nadam se da je sada gospodin Zagadur miran i da može nastaviti sa svojim zaGADARIJAMA na ovom forumu... :DD
ps: da se odmah ogradim, poznavajuči druga zagija, rečeno mi je da nazovemo mjesec dana ranije da potvrdimo termin, jer može doči do promjena ako im termin treba za nekog njihovog djelatnika, u tom slučaju visimo... :cool)
e druže keva ala vam vera :hatsoff .svaka čast na obavljenom poslu.
Locked