Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 25 Sep 2008, 22:49

Po izricitoj djikijevoj zelji, prijatelj svake obitelji - DOLENC dolazi u subotu, te uzima udio i u pravom i u virtualnom nogometu
djiki

Post by djiki » 25 Sep 2008, 22:51

evo izjave sudionika sa prosle fojbe:

KLAUNACH:
pozdrav svim sudionicima i gubitnicima... tek 2-3 riječi o turniru na kojem sam bio žrtva maltretiranja od največeg bolesnika umaške lige. moram primjetit da je većina podlegla pritisku ali i istaknuti činjenicu kako svih najviše boli poraz od mene, inače najvećeg kandidata za pranje pjata (koef: 1,10). bit će da se mlada garda želi dokazivati ali na krivog su se namjerili i tu završavaju sve daljnje insinuacije o smješnoj zg ligi i dajem svoj glas da se zagija doživotno odstrani iz lige;)
sve pohvale dikiju iako mi je nešto falilo da bude savršeno, recimo benx, andročec i još neki nisu mi djelovali 200% u turniru kao što inače biva. benx je osim toga bio premiran bez ekscesa a i to sa benkijevom rukom je po meni namještaljka. zagi je po meni jedini koji je trebao dobiti trofej osim narvno pogija koji je udaljen iz lige, pa nije ni zaslužio nagradu. to je ipak cjenjeni trofej pa mi je drago da sad krasi moje vitrine.

HAN:
kalac, vidilo se po tebi da te zasmetalo sto si dobio benkijevu ruku.
no da ga jebes, ne ide mi u glavu zasto ? jer tvoje proslave golova su (blago receno) fantasticne, a i daleko najvise si kartona dobio. i to onih crvenih. nekako mi je prirodan slijed da tebi ode. a ja sam taj trofej shvatio kao zajebancija, i kao takav mi se cini kao prejebena ideja od svih vas pes jazavaca. ili sam pogrijesio ?

BENX:
Čestitam Hannu Valiantu i Roniu na osvojenim peharima inače mirni dečki povučeni jedino ih Astra Bih spašava to mi je fora meni je baba iz Metkovića pa su uvijek me u školi zajebavali da sam bosanac jer sam im nosio mandarine zato ču uzet Classic Neretva(metk.) slijedeči put u biti Hercegovci ste Vi naglasak Vam je fora jel me podsječa na Metković ah nostalgija pogled s brda na Velež i rijeku Neretvu a jebiga
djiki

Post by djiki » 25 Sep 2008, 23:01

nova afera vezana uz fojbu, kulturnoumjetnicka manifestacija ocito ne moze proci bez kontroverzi! :-(
Naime cjenjeni PES djelatnik V.K.(30) koji je sudjelovao u miniranju tompsonovog glazbenog izracaja tokom ovogodisnje Fojbe je uhvacen u naci skandalu! Naime anonimni izvor kojeg ćemo nazvati Dražen je poslao ovu inkriminirajuću fotografiju na kojoj lik zaokružen na slici neodoljivo podsjeća niskim stasom i urbano-redikulastom frizurom na našeg heroja. Prepuštamo čitateljima da sami procjene jeli doista riječ o našem heroju , fotomontaži ili enormnom licemjerstvu....

Image
djiki

Post by djiki » 25 Sep 2008, 23:05

:heart: :heart: :heart: :heart:
reds

Post by reds » 26 Sep 2008, 09:40

djiki wrote:nova afera vezana uz fojbu, kulturnoumjetnicka manifestacija ocito ne moze proci bez kontroverzi! :-(
Naime cjenjeni PES djelatnik V.K.(30) koji je sudjelovao u miniranju tompsonovog glazbenog izracaja tokom ovogodisnje Fojbe je uhvacen u naci skandalu! Naime anonimni izvor kojeg ćemo nazvati Dražen je poslao ovu inkriminirajuću fotografiju na kojoj lik zaokružen na slici neodoljivo podsjeća niskim stasom i urbano-redikulastom frizurom na našeg heroja. Prepuštamo čitateljima da sami procjene jeli doista riječ o našem heroju , fotomontaži ili enormnom licemjerstvu....

Image
Slika koja je ušla u povijest...al zastava nam je najbolja, još malo pa će nam i nju zabraniti... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Sep 2008, 09:41

ovako... samo da javim raspored spavanja za vanjske sudionike ako do kreveta uopće dođu....

čepljanska vila iliti kod kalacha su swingerski parovi tatko i danko sa zenama, te bukake majstori frane i blaz...

kod djikija se pak skuplja elita aka zbornaja, ixa, chopa i ant ako dođe...

zagaduro je pak pokupio vrhnje dobivši na čuvanje dolenca, kluzoa i kostreta...

ako 'ko ima kakve extra želje kao npr da kroz rupicu na zidu promatra zbivanja u čepljanskoj vili neka se javi na pm...
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 26 Sep 2008, 11:02

čekaj malo, ja ću naplačivat karte, viš da je Danko nesposoban za pružit takav performans :-D
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Sep 2008, 11:15

užas... sad me danko uvalio u veliku gabulu... četvorica mi već platila za gledanje kroz rupicu... :-(
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 26 Sep 2008, 11:23

nije se ni zaputio, a već je podbacio :)
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Post by djiki » 26 Sep 2008, 12:25

reds wrote:
djiki wrote:nova afera vezana uz fojbu, kulturnoumjetnicka manifestacija ocito ne moze proci bez kontroverzi! :-(
Naime cjenjeni PES djelatnik V.K.(30) koji je sudjelovao u miniranju tompsonovog glazbenog izracaja tokom ovogodisnje Fojbe je uhvacen u naci skandalu! Naime anonimni izvor kojeg ćemo nazvati Dražen je poslao ovu inkriminirajuću fotografiju na kojoj lik zaokružen na slici neodoljivo podsjeća niskim stasom i urbano-redikulastom frizurom na našeg heroja. Prepuštamo čitateljima da sami procjene jeli doista riječ o našem heroju , fotomontaži ili enormnom licemjerstvu....

Image
Slika koja je ušla u povijest...al zastava nam je najbolja, još malo pa će nam i nju zabraniti... :-(
Ja ču ti je zabranit jer je od benxa i mene vratite nam zastavu jer ču popizdit više!
djiki

Post by djiki » 26 Sep 2008, 12:30

djiki wrote:
reds wrote:
djiki wrote:nova afera vezana uz fojbu, kulturnoumjetnicka manifestacija ocito ne moze proci bez kontroverzi! :-(
Naime cjenjeni PES djelatnik V.K.(30) koji je sudjelovao u miniranju tompsonovog glazbenog izracaja tokom ovogodisnje Fojbe je uhvacen u naci skandalu! Naime anonimni izvor kojeg ćemo nazvati Dražen je poslao ovu inkriminirajuću fotografiju na kojoj lik zaokružen na slici neodoljivo podsjeća niskim stasom i urbano-redikulastom frizurom na našeg heroja. Prepuštamo čitateljima da sami procjene jeli doista riječ o našem heroju , fotomontaži ili enormnom licemjerstvu....

Image
Slika koja je ušla u povijest...al zastava nam je najbolja, još malo pa će nam i nju zabraniti... :-(


Ja ču ti je zabranit jer je od benxa i mene vratite nam zastavu jer ču popizdit više!
benx opet si mi probijo sifru!!!!!
Last edited by djiki on 26 Sep 2008, 12:31, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Sep 2008, 12:30

a jesi dosadan sa time... gdje si bio kad je kumu trebao stan... ne bilo kojem kumu, nego benx legendi, benx faci, banxu drameshish, benx fojbi...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 26 Sep 2008, 12:31

Kalach wrote:a jesi dosadan sa time... gdje si bio kad je kumu trebao stan... ne bilo kojem kumu, nego benx legendi, benx faci, banxu drameshish, benx fojbi...
? :-?
djiki

Post by djiki » 26 Sep 2008, 12:31

molim dosljake ako ima ko kameru kakvu da je dobrodosao da je dovede.hvala!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 26 Sep 2008, 12:35

donesem ja jedan komad...
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
Chile

Post by Chile » 26 Sep 2008, 12:49

djiki wrote:molim dosljake ako ima ko kameru kakvu da je dobrodosao da je dovede.hvala!
imam ja kameru
djiki

Post by djiki » 26 Sep 2008, 13:34

Chile wrote:
djiki wrote:molim dosljake ako ima ko kameru kakvu da je dobrodosao da je dovede.hvala!
imam ja kameru
ok degradirali smo kovu i od sad si ti slluzbena video sekcija
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Sep 2008, 13:58

benx, brzo joypad u ruke i treniraj... imaš nešto više od 30 sati da digneš kvalitetu igre jer će biti dramenshish ako ispadnemo u skupini...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 26 Sep 2008, 15:01

Kalach wrote:benx, brzo joypad u ruke i treniraj... imaš nešto više od 30 sati da digneš kvalitetu igre jer će biti dramenshish ako ispadnemo u skupini...
da nećete proć skupinu je koef 1.15, ali ja vjerujem u vas
zagadur

Post by zagadur » 26 Sep 2008, 15:31

Kalach wrote: zagaduro je pak pokupio vrhnje dobivši na čuvanje dolenca, kluzoa i kostreta...
oprostite gospodine predsjedavajući ali kod moje malenkosti ima mjesta samo za dvoje ljudi.jebiga....
Locked