Fojba 2008 - dogovori

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 12:37

Fantasista wrote:
Kalach wrote:kod mene ima 6 ležaja, ustvari cijela kuća na raspolaganje... daj ostavi da se ljudi sami jave jer nitko nije još potvrdio osim poglavice :-D
dobro, ovi iz moje lige dolaze, 2 para su potvrdila dolazak...
Ja potvrdjivam iako me djikoleto nije stavio na svoj popis.
sori :(
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 12:45

Kalach wrote:kod mene ima 6 ležaja, ustvari cijela kuća na raspolaganje... daj ostavi da se ljudi sami jave jer nitko nije još potvrdio osim poglavice :-D
dobro, ovi iz moje lige dolaze, 2 para su potvrdila dolazak...
cujem pogi dao mitsubishi na remont da stigne do istre :idea
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 12:55

k vragu sto je sa lanjski kapeonom hannom?
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 21 Sep 2008, 14:07

E Kalach, daj mi na pm broj od Blaža da se ja čujem s njim i dogovorim u vezi prijevoza.
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 14:15

znaci i evi metalci dolaze :)
mali problem sa fotosekcijom koja brije radje ici na skoru i izvuc (po 200-put ove godine) didovu uniformu iz osnovne skole, crne boje, sa nekoliko samoglasnika po telu nego doci slikavat,kuhat,prat,gnjavit...e kova kova :-( non e uno di oni...kalach rjesi, akreditacija je vec spremna za njega
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 21 Sep 2008, 14:22

Kalach wrote:nitko nije još potvrdio osim poglavice :-D
čekaj malo, ručna kočnica, rekao bih da sam 70%
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 15:42

poglavica wrote:
Kalach wrote:nitko nije još potvrdio osim poglavice :-D
čekaj malo, ručna kočnica, rekao bih da sam 70%
cujem da se u petak najavljivalo na veliko, te da se obecavalo ovog ljepotana natankat loz uljem i uz taktove mila hrnica spustit se do jadrana sa klaunachem i kasetom novosadskog piva u gepeku

Image
zagadur

Post by zagadur » 21 Sep 2008, 16:19

kirbi :suspect:
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 16:20

zagadur wrote:kirbi :suspect:
igrali su u paru zadnji put i ostavili skroz ok dojam kad smo igrali brazilce...
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 16:22

predlazem da zadnjeplasirana momcad - tj.par bude nagradjen kopanjem jedne fojbe cisto onako reda radi, znaci 2x2x2 metra.....milasu cu uzeti ja rukavice i lopatu :cool)
zagadur

Post by zagadur » 21 Sep 2008, 16:29

hoće li i ovaj put meštar djiki po janjetinu u plovdiv? :roll
djiki

Post by djiki » 21 Sep 2008, 16:56

ucesce ce biti simbolicno bice javljeno cim bude kalkulacija gotova....
klubovi s kojima se igra ce biti najvjerojatnije brazilci mada moguce je i kakvo iznenadjenje
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 21 Sep 2008, 17:22

poglavica wrote:
Kalach wrote:nitko nije još potvrdio osim poglavice :-D
čekaj malo, ručna kočnica, rekao bih da sam 70%
a sa kime bi to ixa trebao igrati :-D
istra ti materina!
benx

Post by benx » 21 Sep 2008, 18:16

djiki wrote:ucesce ce biti simbolicno bice javljeno cim bude kalkulacija gotova....
klubovi s kojima se igra ce biti najvjerojatnije brazilci mada moguce je i kakvo iznenadjenje
Neču Brazilce da ne bude skandal zvan Valdivija
djiki

Post by djiki » 22 Sep 2008, 11:03

tel mi od jucer nije prestao zvonit na ritmove mile voli disko, zovu svi zivi i nezivi, pogi jedno 4x dali treba sto, nosim rakijcu iz cacka, opet sam stavio ljetne gume na lancer jer u istri je teplo, ixa pokusava saznat koje ce momcadi bit u patchu i stidljivo naglasava kako ce bit clan over 200 (sad neznam zbroj kila ili godina njega i pogija), hann 2 x zvao na roamingu iz hercegovine (mada je to bosna) da evo me sa razbijenom sofersajbom dolazim kupio golf 3 gti sa spojlerom, danko bananko palamudi nesto i gnjavi, dolenc je nazvao i samo reko djiki dolazim!, mislim strava
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 22 Sep 2008, 11:48

dobro i sto oces reci, pjesnice? :cool)
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 22 Sep 2008, 12:17

djiki wrote:tel mi od jucer nije prestao zvonit na ritmove mile voli disko, zovu svi zivi i nezivi, pogi jedno 4x dali treba sto, nosim rakijcu iz cacka, opet sam stavio ljetne gume na lancer jer u istri je teplo, ixa pokusava saznat koje ce momcadi bit u patchu i stidljivo naglasava kako ce bit clan over 200 (sad neznam zbroj kila ili godina njega i pogija), hann 2 x zvao na roamingu iz hercegovine (mada je to bosna) da evo me sa razbijenom sofersajbom dolazim kupio golf 3 gti sa spojlerom, danko bananko palamudi nesto i gnjavi, dolenc je nazvao i samo reko djiki dolazim!, mislim strava
jebote nisam usao na ovo vase grotlo od podforuma vec jebeno dugo. uglavnom, tek vidjeh topic. evo jos uvijek trazim kojeg je datuma fojba :DD

ako je sljedeci vikend, dolazim 100%. samo da se jos dogovorim sa kime uopce dolazim. nazovem danka, vjerojatno mi ercegovca zena jebe u zdrav mozak. eto, pa ti budi glup i ozheni se :-(
djiki

Post by djiki » 22 Sep 2008, 12:39

Chopa wrote:dobro i sto oces reci, pjesnice? :cool)
palimo,palimo
je han ovu subotu....javi se za prijevoz g.klaunachu ili pogiju ako je stavio dunlop gume iz 84.
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 22 Sep 2008, 12:50

onda dolazim. ne vjerujem da cu igrati, no opijati se i podjebavati sigurno hocu :DD
User avatar
sarray-man
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1596
Joined: 16 Jun 2005, 14:35

Post by sarray-man » 22 Sep 2008, 12:57

Nažalost, imam neka obiteljska sranja ovaj vikend, tako da se ispričavam G. Klaunachu jer sam ga trznuo da ću doći..

Lijep provod želim i slike na forumu :-D
Locked