Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 02 Nov 2009, 16:30

benx wrote:Ako se popravi i počne sudjelovat češ mu oprostit rovanje.......
daj benx ne budi smiješan... pa ne bi ga uzeo sa sobom ni da plati janjca i cijeli put... ionako će put on financirati jer je 100 eura dužan ako napoli bude među 8. :rofl

a i ti ćeš plaćati večere po putu jer si podosta ostao dužan :DD
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 02 Nov 2009, 16:33

T o d a !!!!!!!!!!!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 02 Nov 2009, 19:37

ja idem u napoli samo ako mi kalach osigura maskicu, injekciju protiv kolere i sredi put za 6 eura max...10 dodatnih bi mi bilo puno :cool)
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 02 Nov 2009, 23:02

http://www.youtube.com/watch?v=pg2GIN9L ... re=related

Poslije Juve Napo 2 3

Kao da su se U.S.A. iselili iz Afganistana fešta dostojna Kabulu pogledajte na pola i vatromet!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 03 Nov 2009, 09:30

djiki wrote:ja idem u napoli samo ako mi kalach osigura maskicu, injekciju protiv kolere i sredi put za 6 eura max...10 dodatnih bi mi bilo puno :cool)
valjda ti je jasno da ne ideš samnom nigdje... molim te lijepo ignoriraj ovaj topic jer ga smo kvariš... pokušao sam ti reaktivirati topic pa tamo piši... molim te.... :kokice
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 03 Nov 2009, 11:08

Kalach wrote:
djiki wrote:ja idem u napoli samo ako mi kalach osigura maskicu, injekciju protiv kolere i sredi put za 6 eura max...10 dodatnih bi mi bilo puno :cool)
valjda ti je jasno da ne ideš samnom nigdje... molim te lijepo ignoriraj ovaj topic jer ga smo kvariš... pokušao sam ti reaktivirati topic pa tamo piši... molim te.... :kokice

kalach vise sam ja napravio u 15 minuta za napoli skandirajuci sofia loren i o mamma mamma po getu sa benxom nego ti cijeli tvoj zivot gnjavljenjem i iritiranjem za napoli...pardon od 97. kad si okrenuo ledja prvoj ljubani laziu :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 03 Nov 2009, 11:17

budi barem sekunde normalan i izbjegavaj ovaj topic ili će nam poglavar zatvorit sve topice... i ne moraš mi se više ulizivati dobrotom, hvala...
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 03 Nov 2009, 11:31

Kalach wrote:budi barem sekunde normalan i izbjegavaj ovaj topic ili će nam poglavar zatvorit sve topice... i ne moraš mi se više ulizivati dobrotom, hvala...
hm, pa ti si danas zastrcao penisom, a ja dogovorio, i to dosta argumentirano, po meni se kad se voli jedan klub ne moze zavolit bolesno poslije drugi
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 03 Nov 2009, 11:44

imaš pravo... ajde sad please prestani, prenaporan si... imaš milijon topica pa tamo piši, ostavi ovaj topic meni i benxu i onima kojima je stalo do pisanja o napoliju i sličnim, manjebitnim klubovima... još jednom hvala na razumijevanju...
istra ti materina!
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Aries » 03 Nov 2009, 11:47

03.11.2009. - Nepovoljne biometeorološke prilike uzrokovat će tegobe meteoropatima i kroničnim bolesnicima. Moguća je glavobolja, razdražljivost i manjak energije.
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 03 Nov 2009, 11:54

Aries wrote:03.11.2009. - Nepovoljne biometeorološke prilike uzrokovat će tegobe meteoropatima i kroničnim bolesnicima. Moguća je glavobolja, razdražljivost i manjak energije.
:DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 04 Nov 2009, 22:46

evo ja neću pastirat južnjačke mandrile koji urliču nego gospodsku pjesmu.fiorentina,liga prvaka :kavica
http://www.youtube.com/watch?v=HwxUJDU9MVU
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 04 Nov 2009, 23:22

zagadur wrote:evo ja neću pastirat južnjačke mandrile koji urliču nego gospodsku pjesmu.fiorentina,liga prvaka :kavica
http://www.youtube.com/watch?v=HwxUJDU9MVU
čestitke, 4 talijana prolaze u slijedeći klub... glavno da se na ovom forumu brblja o smiješnom prvenstvu...
inače, djiki je spomenuo kako su 13.-15. klubovi u serie a smiješni prema ostalim ligama petice... evo samo da kažem kako su to u italiji udinese, roma i lazio... talijanska liga je po meni i dalje uz bok engleskoj, ok u zadnje vrijeme nešto slabija ali uvjerljivo u vrhu europskog nogometa...
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 05 Nov 2009, 09:19

udinese lazio roma su 6. 7. i 8. klub najnize u italiji , napisao jasno da mislim na vise faktora a nisam nigdje spomenuo stanje na tablici, ali usporedbe radi siena sunderland npr?
i reko spa i eng, njemacka liga i fra su smjesne
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 08 Nov 2009, 23:02

osvježimo malo topic :klap
Inter 29
Juventus 24
Milan 22
Fiorentina 21
Sampdoria 21
Genoa 20
Parma 20
Cagliari 19
Bari 18
NAPOLI 18
Palermo 16
Chievo 15
Roma 15
Udinese 15
Bologna 12
Lazio 11
Atalanta 9
Livorno 9
Catania 8
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Aries » 09 Nov 2009, 08:13

nešto se šuška da će im chelski uskoro dignut hamšika da mijenja kaloua kad ovaj ode na afrički kup nacija s drogbom i essienom.

a di ti je siena?
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 09 Nov 2009, 08:18

Aries wrote:nešto se šuška da će im chelski uskoro dignut hamšika da mijenja kaloua kad ovaj ode na afrički kup nacija s drogbom i essienom.

a di ti je siena?
zaboravio sam je :tupan :smashPC
ovo za hamsika u chelsea bi bilo lijepo i za njegovu karijeru i za naš antinapoli klub umag :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 09 Nov 2009, 09:16

hvala što si pastirao tablicu umjesto mene... napoli je uzeo vrijedan bod na gostovanju na jugu italije... jako vrijedan bod s obzirom da su igrali izuzetno slabo... tablica dobro izgleda za napoli jer mu sada slijedi niz relativno lakih utakmica sa klubovim iz donjeg dijela tablice... kako bi stari ljudi, na kraju se mrtvi broje... :kokice
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 09 Nov 2009, 09:17

inače, hamšik ne ide nigdje... odlučio je sa napolijem napraviti rezultat u europi pa ako si zagaduro za jednu kvalitetnu okladu :volim
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 09 Nov 2009, 09:29

Kalach wrote:inače, X ne ide nigdje... odlučio je sa X napraviti rezultat u europi
ovo mi je nekako poznato :vidiga
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
Locked