Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 16 Sep 2009, 13:30

djiki wrote:

nadodah bih i???
i???!!!!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 16 Sep 2009, 13:41

suci ih pokrali.... :rollingofl
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 16 Sep 2009, 15:08

Paolo Tagliavento ammette i suoi errori, quelli di compensazione e quelli tecnici fatti sul campo, almeno questo è quanto riporta la Repubblica
Napoli: vedi i due rigori e le due espulsioni totalmente insesistenti

ako i sudac prizna da je krivo usključio 2 igrača i krivo dao 2 crvena kartona napoliju, šta još treba... mislim da je to isto kad svira nepostojeći out... :-(
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 16 Sep 2009, 15:39

Kalach wrote:Paolo Tagliavento ammette i suoi errori, quelli di compensazione e quelli tecnici fatti sul campo, almeno questo è quanto riporta la Repubblica
Napoli: vedi i due rigori e le due espulsioni totalmente insesistenti

ako i sudac prizna da je krivo usključio 2 igrača i krivo dao 2 crvena kartona napoliju, šta još treba... mislim da je to isto kad svira nepostojeći out... :-(
i?
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 16 Sep 2009, 15:44

ma plače ko jazavac...opet će Napoli na 11. mjesto... :vidiga
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 16 Sep 2009, 15:47

šta i?
jel možeš normalno komentirati nešto? daj si otvori topic za fiorentinu i piši i prestani drkati... otvorili smo topic i raspravljamo... a ti od početka nisi dao jadan normalan kometar nego samo zadirkuješ, podbadaš... rađe daj 50 eura da se počastimo koje si dužan... isto vrijedi za djikija koji je dužan malo više toga... budite od riječi već jednom...

najozbiljniji razgovor koji sam vodio sa vama je bio... pozvao sam stingera, guzonju i dolenca na fojbu... i standardno patroliranjem fotoaparatom po gradu...
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 16 Sep 2009, 15:48

napoli ima dobru ekipu,realno za 5-8 mjesto ali ne kužim čemu kuknjava?sudac je pogriješio i šta sad?
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 16 Sep 2009, 15:53

Kalach wrote: rađe daj 50 eura da se počastimo koje si dužan
:shocked :shocked :shocked :shocked
molim??? pa zar ti veliki prijatelj benx nije rekao da sam mu 50 eura dao 01.09. točno 24 sata nakon zatvaranja calciomercata.i to ti je prijateljstvo od malih nogu???? :-( :-( :-( .pa nek ti kaže kako je glatko odbio novu okladu :napoli među prvih 4
citiram:zar si ti zagi normalan da se kladim na to?pa mogu ti odmah sutra iskeširat 50 eura.toliko o velikom napoliju :klanjam2
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Sep 2009, 11:24

ma jebeš torsidu, bbb i ostala sranja, ovo su koreografije... kako spaljeno... :shocked

http://www.youtube.com/watch?v=zpTJISyK ... re=related
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 17 Sep 2009, 11:34

Kalach wrote:ma jebeš torsidu, bbb i ostala sranja, ovo su koreografije... kako spaljeno... :shocked

http://www.youtube.com/watch?v=zpTJISyK ... re=related
ovo je pre pre pre bolesno :shocked :shocked
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 17 Sep 2009, 22:13

hm, klaunach ukratko:
I.napoli-meni dragi klub nekad toliko si g meni i drugim zgadio da je cudo.da sutra igra napoli rep srpsk krajina sa izbornikom mladicem navijo bi za banjalucki sastav
2.nesmije se ni rijec reci protiv napolija a ti smijes zajebavati i zivkat kad hajduk onda je to ok, ali spomenut napoli u negativnom kontekstu je gore nego da sam ti stado ovaca poklo s grickom
3.sto sam ti to duzan?reci nakazat cu ti n ali se malo nauci i redu zivkas ljude na kavu i onda tebi i nepoznatim ljudima moraju placat pice
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 18 Sep 2009, 07:38

NE KENDAJTE SVIMA NAMA JE NAPOLI U PODSVJESTI U SRCU I KEVATIKOPULOSU I ZAGIJU DJIKIJU BORJANU TATKU DOLENCU MOM DRUGARU KOJI JE SAKUPLJO SLIKICE IZ MONTREALA ITD.....
Last edited by benx on 18 Sep 2009, 07:40, edited 1 time in total.
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 18 Sep 2009, 07:59

djiki wrote:hm, klaunach ukratko:
I.napoli-meni dragi klub nekad toliko si g meni i drugim zgadio da je cudo.da sutra igra napoli rep srpsk krajina sa izbornikom mladicem navijo bi za banjalucki sastav
2.nesmije se ni rijec reci protiv napolija a ti smijes zajebavati i zivkat kad hajduk onda je to ok, ali spomenut napoli u negativnom kontekstu je gore nego da sam ti stado ovaca poklo s grickom
3.sto sam ti to duzan?reci nakazat cu ti n ali se malo nauci i redu zivkas ljude na kavu i onda tebi i nepoznatim ljudima moraju placat pice
djiki,iako se u večini stvari oko napolija slažemo moram ti reći da si licemjer kad kažeš da ti je napoli zgadio samo kalach.to je tipično tvoje iznošenje teza koje ti u tom trenutku odgovaraju.skupi jednom u životu muda pa reci kalach i benx su krivi što ne volim napoli.
:kres :kres :kres
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 18 Sep 2009, 08:06

benx wrote:NE KENDAJTE SVIMA NAMA JE NAPOLI U PODSVJESTI U SRCU I KEVATIKOPULOSU I ZAGIJU DJIKIJU BORJANU TATKU DOLENCU MOM DRUGARU KOJI JE SAKUPLJO SLIKICE IZ MONTREALA ITD.....
meni je napoli mbio drag dok nisam upoznao tebe i kalacha.čak sam imao i zastavu od napolija a sad iskreno rečeno slažem se sa djikijem i da igraju protiv fk velika srbija ja bi navijao za komšije sam da vidim tvoju i klachevu kiselu facu.dobro,kalachevu ne mogu vidjet jer je u zg a tvoja je faca već 4 godine stalno kisela zbog velikog kluba sa juga zemlje ali sve jedno veseli.benx ti si ovaj crveni :bdobro :bdobro :bdobro :bdobro :bdobro
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 18 Sep 2009, 09:57

djiki wrote:hm, klaunach ukratko:
I.napoli-meni dragi klub nekad toliko si g meni i drugim zgadio da je cudo.da sutra igra napoli rep srpsk krajina sa izbornikom mladicem navijo bi za banjalucki sastav
2.nesmije se ni rijec reci protiv napolija a ti smijes zajebavati i zivkat kad hajduk onda je to ok, ali spomenut napoli u negativnom kontekstu je gore nego da sam ti stado ovaca poklo s grickom
3.sto sam ti to duzan?reci nakazat cu ti n ali se malo nauci i redu zivkas ljude na kavu i onda tebi i nepoznatim ljudima moraju placat pice
daj se djiki urazumi.... dužan si biftek i večeru tanji i meni ili zaboravljaš... ok, vratit ću ti 20 kn koliko si platio 2 kave prijateljima iz zg ili makni predjelo od bifteka, sam ću si ga platiti... kad te ja to zivkam za hajduk, to je stvarno apsurdno!!!!!! sa tom isfucanom frazom da ti se zgadio napoli se previše ponavljaš...
dalje... nadam se da nisi sve rekao...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 18 Sep 2009, 10:08

i još nešto ću nadodati... primjetio sam da je benx jučer od 21 sat postao izuzetno aktivan na fcb... kako je vama dobro u životu kad vam je jedina radost veselit se tuđoj tuzi... :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 18 Sep 2009, 10:12

biftek sam duzan ne sporim ali nikako ti i tanja tugeder da dodjete u umag....
nadalje nije u 20 kn problem nego nacin na koji to napravis , ono dodji popit pice i onda onaj tvoj smjesak i plati (uvijek ista shema bila snjezna ili pice svejedno)
nije mi benx zgadio napoli to je vise bilo karanje njega, uostalom zagi ruku na srce kad s benxom pricas realan je i cak hiperpesimistican....
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 18 Sep 2009, 10:15

kalac se nije veselio shelburnu debrecenu i zilini
kalach nije licemjerni hrvat
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 18 Sep 2009, 10:24

zilini nisam... a debrecen je bio ni više ni manje nego 2005. a shelbourne prekjučer odnosno 2004.... nemaš ništa aktualnije... debrecen mi je bio više radi ćire koji je po novinama tražio dajte nam liverpool...

a jesu ti loše usporedbe imajući u vidu da navijam za sve hr klubove pa i šire... ne samo to, nego idem gledati hajduka na poljud protiv fiorentine i slično.... ops, to sam ipak išao radi edmunda za koji sam znao da prelazi u napoli...
e djiki, djiki koja si ti mustra...
istra ti materina!
Locked