Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 16 Jun 2009, 12:09

De Sanctis 55% (Siviglia)
Di Natale 40% (Udinese)
De Ceglie 40% (Juventus)

e kad bi ova 3 došla, ne treba ništa više...

za de ceglie-a se navodno otvorio put prema napoliju otkad je liverpool dao slobodne ruke dosseni koji je bio prvi pick juventusa za tu poziciju... de sanctis se želi vratiti u italiju i samo što se ne gura... di natale je ionako napoletano ali to je riješenje za sezonu-dve jer skoro ima 32 g... da dođu cassano, tevez ili ribery bilo bi dramenshish :shocked ... sad se spominje huntelar koji je još prije 3 g trebao doći u napoli ali se tada nisu kvalificirali za serie b... šteta, tada su ga mogli dobiti za nekih 700 000 Eura...
istra ti materina!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Clouseau » 16 Jun 2009, 12:49

Šta će Napoliju De Sanctis kada ima Iezza? :-(
Vrhunski golman a sjedit će na klupi da ovaj ne bi izgubio mjesto 3.-eg golmana u repki
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 16 Jun 2009, 12:58

Kalach wrote:De Sanctis 55% (Siviglia)
Di Natale 40% (Udinese)
De Ceglie 40% (Juventus)

e kad bi ova 3 došla, ne treba ništa više...

za de ceglie-a se navodno otvorio put prema napoliju otkad je liverpool dao slobodne ruke dosseni koji je bio prvi pick juventusa za tu poziciju... de sanctis se želi vratiti u italiju i samo što se ne gura... di natale je ionako napoletano ali to je riješenje za sezonu-dve jer skoro ima 32 g... da dođu cassano, tevez ili ribery bilo bi dramenshish :shocked ... sad se spominje huntelar koji je još prije 3 g trebao doći u napoli ali se tada nisu kvalificirali za serie b... šteta, tada su ga mogli dobiti za nekih 700 000 Eura...
Da tevez :rofl3 :rofl3 Valjda se zezaš?!?!?
http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=11596
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 16 Jun 2009, 13:06

Clouseau wrote:Šta će Napoliju De Sanctis kada ima Iezza? :-(
Vrhunski golman a sjedit će na klupi da ovaj ne bi izgubio mjesto 3.-eg golmana u repki
iezzo je vrhunski golman ali ima problema sa leđima, navodno odgađa operaciju pa ostaju samo na navarru i on... onaj gianello je ionako sprdnja od golmana... a kako pišu ide u samp...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 16 Jun 2009, 13:08

reds wrote:
Kalach wrote:De Sanctis 55% (Siviglia)
Di Natale 40% (Udinese)
De Ceglie 40% (Juventus)

e kad bi ova 3 došla, ne treba ništa više...

za de ceglie-a se navodno otvorio put prema napoliju otkad je liverpool dao slobodne ruke dosseni koji je bio prvi pick juventusa za tu poziciju... de sanctis se želi vratiti u italiju i samo što se ne gura... di natale je ionako napoletano ali to je riješenje za sezonu-dve jer skoro ima 32 g... da dođu cassano, tevez ili ribery bilo bi dramenshish :shocked ... sad se spominje huntelar koji je još prije 3 g trebao doći u napoli ali se tada nisu kvalificirali za serie b... šteta, tada su ga mogli dobiti za nekih 700 000 Eura...
Da tevez :rofl3 :rofl3 Valjda se zezaš?!?!?
http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=11596
št ti nije jasno... meni je to kao da dolazi maradona... tako nekako bi ljudi doživjeli dolazak jednog od ove trojice... vidiš da sam i stavio smajlić :shocked najrađe bi cassa ali ako je tevez mogao u west ham onda stvarno može i u napoli... :-D
istra ti materina!
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 16 Jun 2009, 14:11

Kalach wrote: da dođu tevez ili ribery bilo bi dramenshish :shocked
:rollingofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 16 Jun 2009, 14:13

Chile wrote:
Kalach wrote: da dođu tevez ili ribery bilo bi dramenshish :shocked
:rollingofl
jel i tebi moram riječ po riječ objašnjavati? :-(
istra ti materina!
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 17 Jun 2009, 12:13

Kalach wrote:
Chile wrote:
Kalach wrote: da dođu tevez ili ribery bilo bi dramenshish :shocked
:rollingofl
jel i tebi moram riječ po riječ objašnjavati? :-(
Da objasni nam jednog po jednog, iskreno, da li je brižan klub ko napoli u stanju dovesti jedog od tih igrača osim, eventualno cassana. Cijene tih igrača i interes velikih klubova za te igrače znaš i onda pišeš te nebuloze... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Jun 2009, 12:27

de ceglie pred potpisom, neki mediji napisali da su već otkupili polovicu za 4,5 mil eura...
ajde ti meni reci zašto jedan od tih igrača nebi došao u napoli... šta je cassano toliko lošiji od teveza?
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Jun 2009, 13:49

sad sam zvao marina da nazove de laurentisa i šapnuo sam im jedno ime... kun... rekao sam da smo proveli anketu u hrvatskoj i da je taj igrač dostojni zamjenik maradone koji će dignuti italiju na noge... onda smo nešto pričali o finalu lige uefa 2010 itd... uglavnom, obećao mi je da će osim ove četvorice (quaglia, ciga, hugo i de ceglie) koje su doveli dovesti još 2 igrača od čega je jedan extra klasa... pitao sam ga dali bi to mogao biti ruuuuud van nistelroy ali je znakovito šutio... mah, se son rose fiorirano... :DD
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Jun 2009, 14:11

btw... izvučeni su parovi za slijedeću sezonu u engleskoj... onaj vikend nakon eng vs hrv igra se grande derbao tottenham vs manu koji će pretpostavljam biti pomaknut za nedjelju tako da u subotu možemo skoknuti 65 km istočnije na derbi 3. lige southend vs lufc... ima i fulham vs everton ali ono, nije mi neka tekma...
počelo je zivkanje svih znanih i neznanih za karte... :DD
istra ti materina!
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 17 Jun 2009, 14:15

Kalach wrote:ajde ti meni reci zašto jedan od tih igrača nebi došao u napoli... šta je cassano toliko lošiji od teveza?
ribery igra u BAYERNU i barca i real se trgaju za njega, pa neznam po kojoj logici on može završiti u napoliju koji niti ne igra u europi...
za teveza bi dao 1% šanse ali s obzirom koliko se klubova trga za njima... na kraju će ostati u man utd
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Jun 2009, 14:30

maradona je igrao u BARCELONI pa je došao u napoli i napravio čuda... ok, bila su druga vremena... s obzirom da sam stavio smajlić :shocked podrazumijeva se da je šokantna vijest a meni je, nadam se, dozvoljeno sanjati... dok sam cassa napisao jer je transfer moguć 1%, ribery-a i teveza sam uzeo kao primjer igrača koji bi napoliju trebali za tridente koji misli donadoni koristiti... sa jedne strane lavezzi, sa druge će jedan između pandeva ili di natalea i špica quaglia... iz njih marek...
naravno da je tevez tamo odmah potpisujem ligu prvaka slijedeće godine :-ss
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Jun 2009, 15:50

Marino: "non vogliamo cedere Santacroce"
"Non abbiamo mai parlato con la Juve di Santacroce e poi non è nostra intenzione cederlo". Queste le parole di Pierpaolo Marino al Corriere dello Sport. pianetanapoli.

za sada savršeni calciomercato... ajmo, još pandev ili nilmar per il reparto d'attacco da počnemo sanjati...
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 17 Jun 2009, 16:02

Ako je otiša Zalayeta slabiji su u napadu nego lani, to ti je sigurno...a onda još uzmu ovog debila Donadonija za trenera, garancija za 15. mjesto dogodine. :vidiga
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 17 Jun 2009, 16:46

tata wrote:Ako je otiša Zalayeta slabiji su u napadu nego lani, to ti je sigurno...a onda još uzmu ovog debila Donadonija za trenera, garancija za 15. mjesto dogodine. :vidiga
nudim ti mogućnost klađenja na poziciju slijedeće godine... čak ti dajem da si sam biraš koeficijente...
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 18 Jun 2009, 08:08

od 10. do 16 mjesta, koeficijent 1.20
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 18 Jun 2009, 09:23

tata wrote:od 10. do 16 mjesta, koeficijent 1.20
i koliko ulažeš? da odmah i to riješimo... u svakom slučaju pokazuješ kladioničarske mane...
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 18 Jun 2009, 12:49

Kalach wrote:
tata wrote:od 10. do 16 mjesta, koeficijent 1.20
i koliko ulažeš? da odmah i to riješimo... u svakom slučaju pokazuješ kladioničarske mane...
Pa neću ulagat na takav zicer, jazavac jedan :DD
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 18 Jun 2009, 14:44

tata wrote:
Kalach wrote:
tata wrote:od 10. do 16 mjesta, koeficijent 1.20
i koliko ulažeš? da odmah i to riješimo... u svakom slučaju pokazuješ kladioničarske mane...
Pa neću ulagat na takav zicer, jazavac jedan :DD
kad te jazo danas napuni mučat ćeš slijedeći mjesec dana... :shocked
istra ti materina!
Locked