Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Jun 2007, 11:24

daj mi miki reci 'ko ide sa autom jer bi ja i još jedan dobrovoljac vrlo rado popunili mjesta... inače, frane splićo iako ti ga nisam najavio uzima OM. nadam se da igra boka jer sam mu nadrobio za taj om
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Jun 2007, 11:27

e da, spava kod mene tako da se ne brineš... inače po nacionalnosti je veliki komunust i titoljubac pa pripremi prikladnu koreografiju...
djiki

Post by djiki » 13 Jun 2007, 12:53

javim ti broj covjeka
Last edited by djiki on 13 Jun 2007, 14:53, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Jun 2007, 13:14

super si prezentirao cijelu priču andročecu!!! kao prvo, ovo napoli je slab je pila naopako jer mi je fora igrat sa napolijem, kao drugo benx i ja guramo priču i trebao se odigrati igrokaz napoli-leeds ali zaboravi... kao treće nisam znao da nesmijem zvati člana naše lige, uostalom bolje je kad to čujem od tebe nego andročeca koji me popljuvao. nisam ni znao da je limitiran broj igrača i da ljudi čekaju u redu, a koliko vidim neki od pozvanih ne namjerava doći.
sve u svemu smješno, mislio sam da je stvar u druženju a ne broju sudionika i mogao si me nazvati i objasniti stvar a ne da od nekog trećeg moram dobiti jezikovu juhu. ako vas je knap neka igra kozaki, ostajem u zg...
djiki

Post by djiki » 13 Jun 2007, 14:17

prvo zvao si me i na mob i krco kako napoli je slab, u svakoj zajebanciji ima istine,ali nije ni bitno, nije stvar u članu tvoje lige, dečka neznam a koga neznam ni ne sudim nego jednostavno u najavi 5 do 12 dolazi taj i igra, kakav ti i je običaj, nadalje reko sam androcecu da te nazove jerbo ste ipak otvoreniji jedan prema drugome - čitaj kumovi.....
nadalje dođi ti i bodul samo potvrdi......ipak je najvažnije druženje
daljnje odgovore na tu temu neću davati...
djiki

Post by djiki » 21 Jun 2007, 08:23

inače započeli smo veliku ligu (8 klubova 28 kola) pa evo trenutnog stanja:

POZ KLUB UTK POB NER POR GZ GP BOD

1 LEEDS UTD 10 6 3 1 33 12 21
2 TOTTENHAM 10 3 4 3 15 18 13
3 NOTTINGHAM 9 2 4 3 16 19 10
4 LIVERPOOL 7 2 3 2 14 16 9
5 IPSWICH 6 1 4 1 5 5 7
6 READING 7 2 1 4 12 12 7
7 CHESTERFIELD 5 1 1 3 5 18 4
8 CHELSEA 0 0 0 0 0 0 0

Benx i Leeds impozantni trpaju koga god s nevjerojatnom lakoćom, Tottenham i djiki osrednji, vrlo visoko mjesto Zagadura i Nottinghama. Liverpool ništa bolji od Tottenhama u igri, dok prvak Čile ima problema sa realizacijom.Chesterfield zadnji što je dalo njegovo 3.mjesto na Umag Openu još veće iznenađenje......
djiki

Post by djiki » 12 Nov 2007, 09:33

evo za mnogobrojne fanove umaske lige kako izgleda draft za es 2008
http://www.pes-umag.issland.com/gotove/draft2008.htm
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 15 Nov 2007, 03:09

djiki wrote:Chesterfield zadnji što je dalo njegovo 3.mjesto na Umag Openu još veće iznenađenje......
Meni je iznenađenje njegovo zadnje mjesto u ligi a ne treće na Openu :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
djiki

Post by djiki » 20 Dec 2007, 20:52

mala obavijest: istarski klub u zg organizirava ligasko natjecanje u pes-u pa ako koga istrijana u zg zanima nek se raspita u klubu...
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 21 Dec 2007, 04:18

djiki wrote:mala obavijest: istarski klub u zg organizirava ligasko natjecanje u pes-u pa ako koga istrijana u zg zanima nek se raspita u klubu...
Haha, ako trenutni prvak Istarskog kluba misli igrat neš nemate se šta brinuti :-D
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Post by djiki » 21 Dec 2007, 10:01

Clouseau wrote:
djiki wrote:mala obavijest: istarski klub u zg organizirava ligasko natjecanje u pes-u pa ako koga istrijana u zg zanima nek se raspita u klubu...
Haha, ako trenutni prvak Istarskog kluba misli igrat neš nemate se šta brinuti :-D
ides tamo?znas kalacha?
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 21 Dec 2007, 12:24

djiki wrote:
Clouseau wrote:
djiki wrote:mala obavijest: istarski klub u zg organizirava ligasko natjecanje u pes-u pa ako koga istrijana u zg zanima nek se raspita u klubu...
Haha, ako trenutni prvak Istarskog kluba misli igrat neš nemate se šta brinuti :-D
ides tamo?znas kalacha?
Znam samo jednog Kalca :-D
Ali rijetko idem, ovaj šta je dobio turnir u PES-u mi je susjed i nije da neš dobro igra.
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
zagadur

Post by zagadur » 26 Dec 2007, 10:24

Evo i mene!napokon sam skupio muda napisat nešto na legendarnom forumu.ja sam zagadur najneugledniji član seoske pes umag lige,u kojoj je samozvani alfa i omega vama već poznati(nažalost i meni) djiki cigo.eto toliko od mene za debi na forumu.pozdrav svima.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 26 Dec 2007, 11:05

zagadur wrote:Evo i mene!napokon sam skupio muda napisat nešto na legendarnom forumu.ja sam zagadur najneugledniji član seoske pes umag lige,u kojoj je samozvani alfa i omega vama već poznati(nažalost i meni) djiki cigo.eto toliko od mene za debi na forumu.pozdrav svima.
Ćelavi s naočalama, majstor provokacije.. ili se varam :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
djiki

Post by djiki » 26 Dec 2007, 12:00

da taj je :-D
zagadur

Post by zagadur » 26 Dec 2007, 14:20

Hvala na lijepom komplimentu.dodao bih borac za pravdu,mrzitelj lika i dijela kalacha klauna i službeni kuhar pes-umag lige :potstir
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 26 Dec 2007, 14:44

dobrodoš'o čovječe rijetko bujne kose sa specijalnim instrumentom za nepogrešiv vid (jes vidijo alste kako se to radi), napokon je uspjelo :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 26 Dec 2007, 16:22

poglavica wrote:dobrodoš'o čovječe rijetko bujne kose sa specijalnim instrumentom za nepogrešiv vid (jes vidijo alste kako se to radi)
Jebga.. slab sam političar, diplomacija mi nije jača strana :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
benx

Post by benx » 27 Dec 2007, 10:17

Ja sam osoba B, Evo i mene!napokon sam skupio muda napisat nešto na legendarnom forumu.ja sam BENX najneugledniji član seoske pes umag lige,u kojoj je samozvani alfa i omega vama već poznati(nažalost i meni) djiki cigo.eto toliko od mene za debi na forumu.pozdrav svima.

Ja sam Benx osoba C Evo i mene!napokon sam skupio muda napisat nešto na legendarnom forumu.ja sam Benx najneugledniji član seoske pes umag lige,u kojoj je samozvani alfa i omega vama već poznati(nažalost i meni) djiki cigo.eto toliko od mene za debi na forumu.pozdrav svima.
:eksplozija :eksplozija
benx

Post by benx » 27 Dec 2007, 10:19

:potstir Zagi pirja kapulu
Locked