Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 09:41

zagijevi gafovi vezani uz prostor:
1.jebemo se kako nastavit konstrukciju za izolaciju a on zove i gnjavi da di cemo stavit 2 kauca i par stolica (imamo samo 62 metra kvadratna)
2.postavljam staklenu vunu i usred postavljanja zagi zove i panicari da je 3 teveja previse da stavimo 2 jer nece bit mjesta (imamo samo 62 kvadrata prostora)
3.zagi dolazi u prostor i odlazi nakon 20 minuta , mi mislimo da odlazi radit umjesto na posal odlazi zeni kuhat rucak, ko da ga nije mogao spremit ujutro
4.ja i reds kasnimo punih 15 minuta na radnu akciju i zagi zove da nije on nas pijun marjoneta i debil da se mi zajebavamo sa njime te odlazi iz prostora uzimajuci kljuceve koje smo morali ic kod njega uzeti :evil i rolo za pituravanje iz inata
5.postavljamo ja i zagi staklenu vunu i nije je ni uzeo u ruke vec je pocelo svrbi me ruke, svrbi me lice, grebe me grlo itd
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 12 Feb 2008, 09:45

jebiga, covjek je alergican na vunu :idea
reds

Post by reds » 12 Feb 2008, 09:57

zagi je veči seronja od čuvenog tihija kad se nešto radi.Samo kvoca i kvoca po glavi dok mi drugi radimo.Nit pomaže, nit ima koji pametan konstruktivan prijedlog i onda još sere.Ključeve sa privjekom HSP-a mu moramo definitivno uzeti i dati ih kalaču da si stavi privjesak IDS-a, i da on bude glavni, tek onda će on biti sretan!A mi čemo prostoriju koristiti samo za božić i uskrs, naravno uz kalačevu prisutnos.Ništa bez klaunača!!! :-B :-B :-B
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 10:45

keva, ti niti znaš biti ciničan a niti znaš zapaliti vatru što sam i ranije spominjao... toliko prozirno zakuhavanje je degutantno... srećom nisam ja dolje pa da bude tarapana... po meni ta staklena vuna nije najbolje rješenje ali kad ste već odlučili onda će biti ok... rekao sam ti da sam stavljao raznoraznu izolaciju u čepljanima ali to si valjda zanemario kao i mnogo toga... sve mi se čini da su kod vas a-je-to u akciji odnosno jedan veliki cirkus kojemu ni klaunach nebi pomogao... to sa ključevima je najbolje šta si napisao... uostalom mislim da se zagi trudi više od svih vas...
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 10:51

danas neću doći u prostor jer sam hitno poslan na sajam u njemačku.jebiga znate kako je:euro dnevnica,šefovi me gledaju drugim očima a što je najglavnije djiki mi neće srat jer ko ide u njemačku na sajam dobiva imunitet :rofl3 :-puke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 10:52

ja se nadam da ste ovjekovječili kamerom to kako djikanad radi jer to mi je i dalje SF... šta nije tihi najbolji frend od kevečeca?
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 10:54

ma djiki je smješan do boli.baca neke gradjevinske fore koje kuže samo on,suljo i mile kamenjar.
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 11:40

umjesto da zaljevas otrovom lik i djelo moga kuma nadji slikicu koju cemo potamniti navijača za nacrtati na zid :idea
reds

Post by reds » 12 Feb 2008, 11:52

Kalach wrote:keva, ti niti znaš biti ciničan a niti znaš zapaliti vatru što sam i ranije spominjao... toliko prozirno zakuhavanje je degutantno... srećom nisam ja dolje pa da bude tarapana... po meni ta staklena vuna nije najbolje rješenje ali kad ste već odlučili onda će biti ok... rekao sam ti da sam stavljao raznoraznu izolaciju u čepljanima ali to si valjda zanemario kao i mnogo toga... sve mi se čini da su kod vas a-je-to u akciji odnosno jedan veliki cirkus kojemu ni klaunach nebi pomogao... to sa ključevima je najbolje šta si napisao... uostalom mislim da se zagi trudi više od svih vas...
Ti znaš samo jedno te isto pisati non stop, odnosno uhvatiš se zagija i spuštaš mu konstantno na istu foru, tako i meni pokušavaš.Daj budi malo kreativan kad se toliko hvališ, da jesi, pa kaži nešto novo i pametno!!! Ili ja nesmijem na ovom forumu ništa reči ili nekoga (tebe) zajebavati?!?!?!
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 11:56

u globalu koliko sam shvatio ja sam najkreativniji :idea
evo još malo zakona o benxu:
benxa niko ne voli
benx je sam protiv svih
benx je uvijek u pravu
benx je bobmaš samoubojica
benx voli kajganu
benxu je zabranjeno spominjati peru bankovića
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 11:57

evo moje procjene u postocima 'ko je koliko radio...

1. chile - ništa ga se ne spominje ali mislim da se trgao od posla djelom jer je najmlađi i zato što mu je stalo do prostora- dao je 90%
2. zagi - rješio je ključeve i konstanto je u klubu, čak je osnovao detektivsku agenciju za razotkrivanje tihija i ražova - dao je 85%
3. tuntar - iako je bio manje od nekih vrijeme je itekako iskoristio, slovenac pa ipak 5% manje od zagija - 80%
4. keva - nakon raznih migrena i after poker relaxing termina pojavio se par puta i rintao 2 x pola sata, nešto u stilu galeta... sve u svemu 60%
5. djiki - puno priča, niš ne radi... da se posao mjerio u razglabanju o materijalima i raznim budalaštinama djiki bi bio neprikosnoven ali ovako ostaje na razini keve 60%
6. benx - ipak dajem mu za pravo, nadoknadit će on to već
7. milas - u rangu benxa, napoimnjem kako ono što je radio je napravio sa srcem i se velikim elanom zato obojici 75% a ostalih 25% će zaraditi po povratku benxa
8. roni, nisam ni čuo da je bio u prostoriji...
9. sebi dajem 75% radi duševnih boli i konstatnog maltretiranja na forumu i telefonu...

većinom su ocjene sastavljene na osnovu poznavanja pojedinaca a mislim da nisu daleko od istine...
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 12:00

Kalach wrote:evo moje procjene u postocima 'ko je koliko radio...

1. chile - ništa ga se ne spominje ali mislim da se trgao od posla djelom jer je najmlađi i zato što mu je stalo do prostora- dao je 90%
2. zagi - rješio je ključeve i konstanto je u klubu, čak je osnovao detektivsku agenciju za razotkrivanje tihija i ražova - dao je 85%
3. tuntar - iako je bio manje od nekih vrijeme je itekako iskoristio, slovenac pa ipak 5% manje od zagija - 80%
4. keva - nakon raznih migrena i after poker relaxing termina pojavio se par puta i rintao 2 x pola sata, nešto u stilu galeta... sve u svemu 60%
5. djiki - puno priča, niš ne radi... da se posao mjerio u razglabanju o materijalima i raznim budalaštinama djiki bi bio neprikosnoven ali ovako ostaje na razini keve 60%
6. benx - ipak dajem mu za pravo, nadoknadit će on to već
7. milas - u rangu benxa, napoimnjem kako ono što je radio je napravio sa srcem i se velikim elanom zato obojici 75% a ostalih 25% će zaraditi po povratku benxa
8. roni, nisam ni čuo da je bio u prostoriji...
9. sebi dajem 75% radi duševnih boli i konstatnog maltretiranja na forumu i telefonu...

većinom su ocjene sastavljene na osnovu poznavanja pojedinaca a mislim da nisu daleko od istine...
pun pogodak pogotovo za djikija i kevu
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 12:04

1.chile 60%
2.zagadur - maknimo prostor i zivkanje za kamion 40%
3.roni - 5%
4.milas -bio jednom al odradio junački zato 60%
5.djiki - 60%
6.keva 70%
7.kova 101%
8.tuntar 80% (prijatno iznenađenje)
9.benx -na
10.kalach duhom ovdje 100%
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 12:09

daj nemoj se kevačecu ulizivati... znam njega, uhvati ga volja na pola sata pa bi najrađe na pivo u bomboneru... ili se odjednom sjeti da ima termin u dvorani... ili da je zaboravio noni od sanje kupiti krumpire... ili da mu je vinko rekao da ima kositi oko kuće oko čega se u međuvremenu posvađao sa tetom sekom... ili mu dolazi lik iz novigrada po vreču za boksanje pa ga nema po 3 sata... sve te štoseve smo odavno prestali pušiti...
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 12:11

djiki wrote:umjesto da zaljevas otrovom lik i djelo moga kuma nadji slikicu koju cemo potamniti navijača za nacrtati na zid :idea
ja sam za tri slike ako s bepu da crtat a to su: hooligans at play,zaštitni znak mentalita ultras i nekog lik sa hrvatskom šiltericom.nikako nisam za barnije,homere i ostali bezvezni folklor
reds

Post by reds » 12 Feb 2008, 12:13

djiki wrote:1.chile 60%
2.zagadur - maknimo prostor i zivkanje za kamion 40%
3.roni - 5%
4.milas -bio jednom al odradio junački zato 60%
5.djiki - 60%
6.keva 70%
7.kova 101%
8.tuntar 80% (prijatno iznenađenje)
9.benx -na
10.kalach duhom ovdje 100%
neznam kako si milasu dao postotak kao i čiletu. Milas koji je od deset puta bi samo jednom, a čile svaki put???
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 12:15

mogli bi staviti onaj stari crtež travaracie united, ono iz alan forda ako nije preteško za nacrtati i naravno nezaobilaznog lika iz paklene narače
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 12:16

bolje se zapitaj kako je tebi dao 70%... jesi mu to prodao pehare ispod cijene?
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 12:17

Kalach wrote:mogli bi staviti onaj stari crtež travaracie united, ono iz alan forda ako nije preteško za nacrtati i naravno nezaobilaznog lika iz paklene narače
to su lijepe slike ali je malo alealeština.ipak ja ću se priklonit onoj varijanti što većina odluči
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 12:18

ispravak chile 75% a reds nisi bio kad je došao milas stvarno je odradio vrhunski (taj dan skoro zasjenio kovu)
Locked