Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 10:07

zagadur wrote:
djiki wrote:djikijev draft:
IN yakubu, hofland i krzynowek
OUT: berbatov, vargas, bosingwa
toliko o tvojim izjvama da je berbatov med.molim te djiki da više prestaneš sa medima.vargas bi mogao nazad u šumadiju :heart:
samo cu ti reci da su krzynovek i hofland otkrica na nivou distina i park ji songa, koje ce naravno prisvojiti da ih je otkrio klaunach.....
berbatov je med ali je ogranicen na jednu poziciju dok je yakubu all round igrac...jedino sto je bed mi je bilo jako dobrog vargasa dat ća ali jebiga nema dvojno državljanstvo:-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 11:14

djiki, kad me spominješ u nekim svojim pričama molim te da se ograničiš na istinu... a ne da se priča: ideš sa kalachem, ha, ha, ha pa ti neznaš u šta se upuštaš.... kalach je zajeb'o.... itd... a da skoro sam zaboravio da se uvijek hvataš na transparent histra koji sam kao uništio a ti si se toliko trudio da uspije... šta smo mi toliko zajedno radili da me možeš komentirati a tvoje zlobne insinuacije stižu i do daleke metropole...
meni je iskreno glupo, a rekao sem i kevi andročecu, da se niste sjetili pozvati me na vikend-radnu akciju nego sad... a šta ćeš možda sam previše očekivao od vas... a to da ćete me pljuvati svaki put kad dođem doma i da ćete organizirati na silu umjetne turnire samo kako bi vidjeli moje izljeve šta bijesa šta pretjerane euforije... to da.... ja znam da ćete to sve dobro posložiti ali opet me neke stvari bole...

inače draft ti je nedobar jer su vargas i berbatov bomba a bosingwa j pak moj izum... yakubua je pero otkrio prije 2 godine...
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 11:31

nikad necu zaboraviti kakoi si sjebo prije francuske hr zastavu sto su goco i komp radili.....inace smatram da kad nesto radis da si preeuforican i sve zelis na brzinu napraviti i cesto se radi toga desi sranje....
mogao si i pitati iako je po meni bespotrebno da trosis lovu dolazeci ovdje da crncis....
vidim da te kum dobro truje kontra mene ili je pak u pitanju zamorac? :idea
zagadur

Post by zagadur » 11 Feb 2008, 11:43

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:djikijev draft:
IN yakubu, hofland i krzynowek
OUT: berbatov, vargas, bosingwa
toliko o tvojim izjvama da je berbatov med.molim te djiki da više prestaneš sa medima.vargas bi mogao nazad u šumadiju :heart:
samo cu ti reci da su krzynovek i hofland otkrica na nivou distina i park ji songa, koje ce naravno prisvojiti da ih je otkrio klaunach.....
berbatov je med ali je ogranicen na jednu poziciju dok je yakubu all round igrac...jedino sto je bed mi je bilo jako dobrog vargasa dat ća ali jebiga nema dvojno državljanstvo:-(
a na kojim to pozicijama može igrat yakubu da je dobio predznak all round igrarča? :tupan
zagadur

Post by zagadur » 11 Feb 2008, 11:49

djiki wrote:nikad necu zaboraviti kakoi si sjebo prije francuske hr zastavu sto su goco i komp radili.....inace smatram da kad nesto radis da si preeuforican i sve zelis na brzinu napraviti i cesto se radi toga desi sranje....
mogao si i pitati iako je po meni bespotrebno da trosis lovu dolazeci ovdje da crncis....
vidim da te kum dobro truje kontra mene ili je pak u pitanju zamorac? :idea
kum šalje boce otrova preporučeno za metropolu.zagadur se smirio od kad je dobio lekciju i križ od benxa.strogo mi je zabranio bilo kakvu diskusiju sa kalachom,čak mi je benki i prijetio nanošenjem tjelesnih povrijeda ako opet raspizdim kalacha
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 11:50

i cesto se radi toga desi sranje????
a jesi ti nešto uopće radio u životu... to nije standardna sprdnja nego ozbiljno pitanje? pa onaj koji radi i griješi za razliku od onih koji ne rade....
a znaš da keva voli malo založit iako to radi toliko amaterski da mi se gadi... osim toga dobio je jezikovu juhu na račun toga... a na kraju svega smješno mi je što nemožete ukrotiti redikule koji su se tobože pobunili radi prostora... to se prije ili kasnije moralo pročuti jer u skloništu stanuju i drugi ljudi, odnosno bendovi... sad treba poraditi na onome o čemu ste se smijali kad sam ja euforično slavio dobitak prostorije... treba to prilagoditi klubu na osnovu kojeg ste dobili ključeve, barem djelomično.... tu pusti zagija i čileta da odrade posao jer su mladi i puni elana za razliku od tebe kojeg iskreno boli kita i za hajduk, repku a da ne govorim o košarci i drugim sportovima...
zagadur

Post by zagadur » 11 Feb 2008, 11:57

oprosti kalach ali ipak moram pohvalit djikija.stvarno je odradio dobar dio posla pogotovo u nabavci materijala ali se nije ni u grubim radovima štedio.nije radio ko kova ali je sigurno odradio veći posao nego svi ostali uključujući i mene.što se tiče pobunjenika to će chilie riješit na njemu svojstven način :toljaga.moram priznat da me najviše razočarao tihi koji po rezultatima istrage ima prste u huškanju naroda protiv prostorije
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 14:12

zasto kalach osjecam u tvojim rijecima cinizam?
i da, dalje stojim kod toga da si brzoplet i da dosta stvari useres koje radis....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 14:23

a koje to, daj reci.... pa ne pričaj ako nemaš argumente
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 14:29

uostalom mene nema u umagu već 5-6 godina, sorry što sam uspio nešto zajebat u svojim pubertetskim danima... ispričavam se velikom umaškom guruu i ostalim sljedbenicima...
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 14:36

Kalach wrote:uostalom mene nema u umagu već 5-6 godina, sorry što sam uspio nešto zajebat u svojim pubertetskim danima... ispričavam se velikom umaškom guruu i ostalim sljedbenicima...
uspio si sjebat i situaciju sa prostorom tvojom brzopletoscu, evo ti zadnji primjer :idea
ljudi seru ko to je njima samo za paravan i tamo ce biti samo playstation, a ja se pitam sto su oni napravili za taj prostor kad vec ga seru toliko i da je samo za play sto njih ima bit briga kad nisu maknuli prstom za to? po zadnjim info najglasniji je aleština š.r. i izgleda tihi....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 14:46

razmisli o čemu pišeš... to sa prostorm bi se pročulo u roku 5 sekundi i to nema veze samnom... uostalom trebat ćete se prilagoditi klubu navijača na osnovu čega ste i dobili prostor, sve ostalo bilo bi nepošteno od vas... znam da je većina od vas uložilo i truda i vremena što e znači da je prostor samo vaš... vi prvenstveno niste htjeli da vam se pomogne izvana kako bi imali glavnu riječ oko kluba što je politički dobar potez... a sam sebi uskačeš u riječ, jesi pitao možda ostale da vam pomognu i koga... pa naravno da nisi kad nisi htio da vam se petljaju u klubu... neminovno je da ćete se trebati prilagoditi pravilima igre iako ćete i dalje vući konce šta vam je i bio cilj... sve ti ide po planu zato cito!!! trudio si se da se sve radi u tajnosti od moguće navale hrvatskih navijača, to je jedina istina jer si htio imati prostor samo za sebe...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 14:52

sad će se djikanad prikloniti ostalima kako sam ja najveća prijetnja i jedini koji ustvari ruši idiličnu atmosferu lige, srećom imam benxa na svojoj strani što je više nego dovoljno;) čačkam po forumu kad ono zamrlo prepucavanje... eto malo akcije...
zagadur

Post by zagadur » 11 Feb 2008, 15:12

svima se reklo kad je početak radova i tzv. seniorima i juniorima.nitko se nije odazvao osim jednom tihi i to preko kurca.njemu je odmah zasmetao tuntar i odmah je tuntara iskoristio za spike po bomboneri u stilu šta će slovenac tamo itd.moram priznat teškog srca da me je i moj veliki prijatelj fleka razočarao koji je popušio tihijeve spike.o alealeštini i sličnima nemam pravo govorit jer niasm u kontaktu sa njima.
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 15:49

kalach ti si prijetnja jedino samom sebi :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 16:10

ne ostaje mi nego na trg i zapalit se da se barem o necemu priča u umagu... razlog? već će se nešto izmisliti u radionici zločinaca g. djikana
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 16:17

Kalach wrote:ne ostaje mi nego na trg i zapalit se da se barem o necemu priča u umagu... razlog? već će se nešto izmisliti u radionici zločinaca g. djikana
ti si uvijek bio pes heroji, doduše u debeloj sjeni g.benxa jedine istinske legende ove igre
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 16:21

ok, ako se zapalim na gradilištu sulje na crvenom vrhu iz protesta betonizaciji umaga i okolice, jel ću onda biti veci heroj od benxa?
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 16:22

Kalach wrote:ok, ako se zapalim na gradilištu sulje na crvenom vrhu iz protesta betonizaciji umaga i okolice, jel ću onda biti veci heroj od benxa?
tesko.
evo sa benxom u 100 stranicu topica :-D :-ss :heart: :idea
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 00:00

djiki wrote:
Kalach wrote:ok, ako se zapalim na gradilištu sulje na crvenom vrhu iz protesta betonizaciji umaga i okolice, jel ću onda biti veci heroj od benxa?
tesko.
evo sa benxom u 100 stranicu topica :-D :-ss :heart: :idea
smješno je kako pripremaš teren za benxov povratak iz dojčland benx ovo benx ono benx 100 stranica benx benx benx :-puke :-puke :-puke
Locked