Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Post by reds » 07 Feb 2008, 16:45

Kalach wrote:pa ti nisi ništa pametnog napisao... i istina je ono što djikenshish govori da te ne zanima statistika... niti si na forumu, niti se trudiš raditi koreografije i ostale popratne gluposti kao zagadur... nisi izmslio pes jezik kao milas... niti si bolestan kao benx i beskičemnjak kao djiki... sve u svemu nezanimljiv i previdljiv... :-(
jedino što te drži u ligi je veliko prijateljstvo sa jezgrom i kumstvo sa povjerenikom lige tako da.... cito!!! :oops
opet si posto bahat, nemoj da ti pustim zagija, pa češ mi onda opet plakat na tel. kako te bombardira zlim porukama. :evil
zagadur

Post by zagadur » 07 Feb 2008, 23:25

opet dajem kalikiju(milasov jezik) pravo.dragi moj vanjouka dosta si predvidljiv.ti se ujutro budiš na forumu sa napadom na djikija,i ako ja mislim da je mudislav zaslužio i gore od tvojih napada npr. moj napad! šta je djiki kakve su ti ovo slike?srušit ću ti stambeni blok br.2!sad kad nemaš benxa kraj sebe nisi ni bezkičmenjak nego duh! eto tako se to radi moj vanjuška :potstir
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 08 Feb 2008, 10:24

a šta ćeš kad je internet otkrio prije pola godine... statistka je svojevremeno išla usmeno predajom pa je pratio, kad smo ušli u doba kopjutera stvorila se jedna velika crna rupa...
djiki

Post by djiki » 08 Feb 2008, 20:21

otvaramo rubriku zanimljivosti sa paletom naših proizvoda:

majica uz navijača sa zabranom: (na slici reds u remetincu)

Image

djiki marionettes sweetvear

Image

zagijeva koreografija na turniru nakon čeke bojsa na torcidu :evil :-D

Image
djiki

Post by djiki » 08 Feb 2008, 20:25

evo malo i prostora:

Image

Image
zagadur

Post by zagadur » 08 Feb 2008, 23:36

prostor je već ušao veš-mašinu umaškog žutog miljea :-( .danas su mi na posao došla dva juniora umaške torcide sa spikom kako cijeli grad bruji kako smo prostor dobili na prijevaru i kako nas je pola bombonere popljuvalo. nije me toliko začudila ta izjava koliko me je začudio jedan od te dvojce nesretnika koji se kleo u sve živo i mrtvo da mu to nije roni(radio mileva) rekao :suspect: .još jednom smo svjedoci kako smo u našoj maloj sredini na zlu glasu.predlažem da se oformi istraživački tim koji će temeljito ispitat situaciju i predočit rezultate istrage UO lige.šalu na stranu nismo baš na dobrom glasu i na cijeni,samo mi je žao što neki moje kolege članovi ne vide kako im njihovi "prijatelji" rade iza ledja i ismijavaju ih
zagadur

Post by zagadur » 08 Feb 2008, 23:48

http://www.sportal.hr/vld/sportal/multi ... otoIndex=8
molim kolege fojbaše da prouče ovaj foto-dokument i da nadju poveznicu.posebno pogledati slike 1,8 i 9
djiki

Post by djiki » 09 Feb 2008, 09:26

nista oformiraj istrazivacki tim da vidimo odkud informacije cure..
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 09 Feb 2008, 14:54

jebate, pa tu samo tuntar radi... za godinu dana će si prisvojit prostor, parkirat kamp kućicu ispred i dovest 20tak janeza na ljetovanje :-D
djiki

Post by djiki » 09 Feb 2008, 20:59

hahaha odlična..inače danas veliki posao je napravljen, veliki + kovi i iako mi je teško priznati uskrsnulom milasu a minus ko lakat zagiju koji je umjesto da radi isao zeni kuhat rucak :-puke :roll
Chile

Post by Chile » 09 Feb 2008, 22:05

kalač mogao si doći za wikend u umag i pomoći nam uređivati prostor. ti ćeš biti hostesa benkiju kad bude rezao vrpcu na svećanom otvorenju
zagadur

Post by zagadur » 09 Feb 2008, 23:18

djiki wrote:hahaha odlična..inače danas veliki posao je napravljen, veliki + kovi i iako mi je teško priznati uskrsnulom milasu a minus ko lakat zagiju koji je umjesto da radi isao zeni kuhat rucak :-puke :roll
e djiki djiki drugačije ćeš ti meni pjevat kad se vrati ferata iz dojčland
djiki

Post by djiki » 10 Feb 2008, 09:35

zagadur wrote:
djiki wrote:hahaha odlična..inače danas veliki posao je napravljen, veliki + kovi i iako mi je teško priznati uskrsnulom milasu a minus ko lakat zagiju koji je umjesto da radi isao zeni kuhat rucak :-puke :roll
e djiki djiki drugačije ćeš ti meni pjevat kad se vrati ferata iz dojčland
e moj dragi zamorce reci cu ti samo da je i tradicionalno mudri kova rekao da si papak...ja bi se zamislio nad tim :idea
djiki

Post by djiki » 10 Feb 2008, 13:50

zlatna ribica roni je draftao:
ferdinand in
villa out
zagadur

Post by zagadur » 10 Feb 2008, 16:51

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:hahaha odlična..inače danas veliki posao je napravljen, veliki + kovi i iako mi je teško priznati uskrsnulom milasu a minus ko lakat zagiju koji je umjesto da radi isao zeni kuhat rucak :-puke :roll
e djiki djiki drugačije ćeš ti meni pjevat kad se vrati ferata iz dojčland
e moj dragi zamorce reci cu ti samo da je i tradicionalno mudri kova rekao da si papak...ja bi se zamislio nad tim :idea
a šta će tek reć za andročeca koji se u nedjelju nesmije ni javit na mobitel :-D
djiki

Post by djiki » 10 Feb 2008, 22:45

djikijev draft:
IN yakubu, hofland i krzynowek
OUT: berbatov, vargas, bosingwa
zagadur

Post by zagadur » 10 Feb 2008, 22:56

djiki wrote:djikijev draft:
IN yakubu, hofland i krzynowek
OUT: berbatov, vargas, bosingwa
toliko o tvojim izjvama da je berbatov med.molim te djiki da više prestaneš sa medima.vargas bi mogao nazad u šumadiju :heart:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Feb 2008, 08:54

što se tiče prostora mogli ste me zvati, pitati za svajet itd. a ne samo narediti kevi da me cimne za 200 kunića...
zagadur

Post by zagadur » 11 Feb 2008, 09:31

Kalach wrote:što se tiče prostora mogli ste me zvati, pitati za svajet itd. a ne samo narediti kevi da me cimne za 200 kunića...
nije 200 nego 300.djiki je šef gradilišta a benx je djikijev šef,tako da e moraš njima javit za sugestije
djiki

Post by djiki » 11 Feb 2008, 10:02

Kalach wrote:što se tiče prostora mogli ste me zvati, pitati za svajet itd. a ne samo narediti kevi da me cimne za 200 kunića...
kako mozes dati sugestiju za nesto sto nisi vidio u zivo :roll brain storming na relaciji reds-djiki-zamorac-tuntar-kova je napravio najbolju varijantu u odnosu cjena/kvaliteta....sad ako oces salji a ako neces ne trebas tvoja volja niko nije obvezan nista......
Locked