Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 05 Feb 2008, 00:11

poglavica wrote:ako smijem...
jedina šansa za bilo što su fiksni tjedni termini, sve drugo uzrokuje gastale, peptorane, kontroloke isl.
imaš pravo pogi,ali to je u našem slučaju nemoguće.pola ekipe radi u turističko-ugostiteljskoj branši gdje se radno vrijeme(smjene) mjenjaju iz dana u dan a i sustav natjecanja nam ne trpi izostanke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Feb 2008, 09:30

ovaj sustav koji igraju u zg je ok ali zna biti naporan... kako meni, tako je pretpostavljam i vama nezamislivo je da dnevno odigraš jednu tekmu kao što je to slučaj samnom ovog petka... prijedlog od pogija je super jer kad se navikneš na određeni dan u tjednu dođe ti kao termin nogometa u dvorani... ok, neki neće moci svaki tjedan pa neka ih se preskoči, nadoknadit će... hm, ako iskombiniram da svaki drugi tjedan dođem doma mogao bi se uvalit :-D
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 12:40

pa zagi ne forsiram ali neimenovno je to....a sad puka teorija: da bi bilo 12 igraca bila bi liga 8 i liga 4 i one bi bile dvoje odvojene cjeline znaci nebi se trebale poklapati vremenski, jedino bi bio kup zajednicki.....
otom potom vidjet ces da svako ce gurati nekoga......
zagadur

Post by zagadur » 05 Feb 2008, 12:58

djiki wrote:pa zagi ne forsiram ali neimenovno je to....a sad puka teorija: da bi bilo 12 igraca bila bi liga 8 i liga 4 i one bi bile dvoje odvojene cjeline znaci nebi se trebale poklapati vremenski, jedino bi bio kup zajednicki.....
otom potom vidjet ces da svako ce gurati nekoga......
to su gluposti koje ti keva i ja nećemo dopustit da sprovedeš :toljaga.ti sad forsiraš krunu bošnjaka iz razloga što je on u nekom smislu benxu nadredjeni pa da se benx ne sprlja ti se umjesto njega uvlačiš kruni.kad bolje razmislim možda i kalach ima pravo kad kaže da svašta uzimaš u ligu
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 13:03

refernduma za promjenu sustava natjecanja:
ZA LIGU 2-kružno - reds, milas, roni peder
ZA LIGU 4-kružno - djiki, benx, chile, tuntar, zagadur
sljedeci referendum za 3 sezone :cool)
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 13:05

zagadur wrote:
djiki wrote:pa zagi ne forsiram ali neimenovno je to....a sad puka teorija: da bi bilo 12 igraca bila bi liga 8 i liga 4 i one bi bile dvoje odvojene cjeline znaci nebi se trebale poklapati vremenski, jedino bi bio kup zajednicki.....
otom potom vidjet ces da svako ce gurati nekoga......
to su gluposti koje ti keva i ja nećemo dopustit da sprovedeš :toljaga.ti sad forsiraš krunu bošnjaka iz razloga što je on u nekom smislu benxu nadredjeni pa da se benx ne sprlja ti se umjesto njega uvlačiš kruni.kad bolje razmislim možda i kalach ima pravo kad kaže da svašta uzimaš u ligu
nikog ne forsiram, nikog nikad vise necu predlozit, samo ti kazem do cega ce doci......
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 05 Feb 2008, 13:15

djiki tek sad si najebao... već se po ovim postovima vidi da ti je vladavina ugroženi... tvoja igračka se sada sa tobom igra a i nebi se čudio da te otpišu :-D
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 13:17

pa ja bih bio najzadovoljniji da sam na marginama organizacije i odlučivanja da ti budem iskren....
zagadur

Post by zagadur » 05 Feb 2008, 13:27

djiki wrote:pa ja bih bio najzadovoljniji da sam na marginama organizacije i odlučivanja da ti budem iskren....
a tko bi onda benkija dizao u nebesa?(benki web,benki prostor,benki liga,benkijeva hobotnica,benkijeva pašta).samo fali da kao štrumfovi uzmemo predznak benx+dodatak npr. papabenx,štrumfbenxa evo je ću biti quatrobenxocchi
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 14:01

zagadur wrote:
djiki wrote:pa ja bih bio najzadovoljniji da sam na marginama organizacije i odlučivanja da ti budem iskren....
a tko bi onda benkija dizao u nebesa?(benki web,benki prostor,benki liga,benkijeva hobotnica,benkijeva pašta).samo fali da kao štrumfovi uzmemo predznak benx+dodatak npr. papabenx,štrumfbenxa evo je ću biti quatrobenxocchi
hahahahahahaha odlicna.....
a sad ja ne svaćam kako ti to ozbiljno svaćaškad je to sve sprdnja...dobro znaš da je inspiracija svima....
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 14:14

odkad igraš s tim jazavcima u zegeu kalach po pitanju igre digao si krila ko:
Image
reds

Post by reds » 05 Feb 2008, 16:50

djiki wrote:refernduma za promjenu sustava natjecanja:
ZA LIGU 2-kružno - reds, milas, roni peder
ZA LIGU 4-kružno - djiki, benx, chile, tuntar, zagadur
sljedeci referendum za 3 sezone :cool)
Pusti ljude da razmisle o tom sustavu, nemoj ti pisati za šta su oni kad su večinom neodlučni.Treba im sve predočiti, pozitivne i negativne strane i jedne i druge lige, pa će donijeti odluku.Uvijek si drugima stavljao riječi u usta, uvijek si umjesto drugih donosio odluke, uvijek si na kraju krajeva druge pumpao da razmišljaju kao ti...dosta je toga!!!! :evil
reds

Post by reds » 05 Feb 2008, 16:53

zagadur wrote:
djiki wrote:pa zagi ne forsiram ali neimenovno je to....a sad puka teorija: da bi bilo 12 igraca bila bi liga 8 i liga 4 i one bi bile dvoje odvojene cjeline znaci nebi se trebale poklapati vremenski, jedino bi bio kup zajednicki.....
otom potom vidjet ces da svako ce gurati nekoga......
to su gluposti koje ti keva i ja nećemo dopustit da sprovedeš :toljaga.ti sad forsiraš krunu bošnjaka iz razloga što je on u nekom smislu benxu nadredjeni pa da se benx ne sprlja ti se umjesto njega uvlačiš kruni.kad bolje razmislim možda i kalach ima pravo kad kaže da svašta uzimaš u ligu
Forsiraš, forsiraš...to svi znamo...žalosno... :-( :-( :-(
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 16:56

reds wrote:
djiki wrote:refernduma za promjenu sustava natjecanja:
ZA LIGU 2-kružno - reds, milas, roni peder
ZA LIGU 4-kružno - djiki, benx, chile, tuntar, zagadur
sljedeci referendum za 3 sezone :cool)
Pusti ljude da razmisle o tom sustavu, nemoj ti pisati za šta su oni kad su večinom neodlučni.Treba im sve predočiti, pozitivne i negativne strane i jedne i druge lige, pa će donijeti odluku.Uvijek si drugima stavljao riječi u usta, uvijek si umjesto drugih donosio odluke, uvijek si na kraju krajeva druge pumpao da razmišljaju kao ti...dosta je toga!!!! :evil
pitao ljude misljenje nikog nisam forsirao, a sad sto ja mogu kad ti glasovanje ne pase.....
i u biti lige 2-kruzno koje su prednosti?
zagadur

Post by zagadur » 05 Feb 2008, 17:20

nabacivate se sustavima natjecanja a mi imamo novi ozbiljan slučaj u ligi.sad sam razgovarao sa drugom milasom,čovjek je na rubu živčanog sloma.nebi se čudio da za koji dan javi da napušta ligu.apeliram na sve vas fojbaše pa čak i na jazo-fojbaša kalacha da se proba sa milasom porazgovarat u prijateljskom tonu a ne po principu: rekao mi je zagi da si u kurcu.btw etoo i veron su vidjeni kako izlaze iz službenih prostorija foresta :sramimse
zagadur

Post by zagadur » 05 Feb 2008, 17:26

reds wrote:
djiki wrote:refernduma za promjenu sustava natjecanja:
ZA LIGU 2-kružno - reds, milas, roni peder
ZA LIGU 4-kružno - djiki, benx, chile, tuntar, zagadur
sljedeci referendum za 3 sezone :cool)
Pusti ljude da razmisle o tom sustavu, nemoj ti pisati za šta su oni kad su večinom neodlučni.Treba im sve predočiti, pozitivne i negativne strane i jedne i druge lige, pa će donijeti odluku.Uvijek si drugima stavljao riječi u usta, uvijek si umjesto drugih donosio odluke, uvijek si na kraju krajeva druge pumpao da razmišljaju kao ti...dosta je toga!!!! :evil
ja mogu samo reći da sam jutros naprasno probudjen od alfe alfe koji me je zlim tonom glasa pitao: marjoneto,ako te nešto pametno pitam možeš li mi pametno odgovorit? na moj potvrdan odgovor djiki uzvrača: dali si u stanju dat pametan odgovor? mislim da sam sa ovim sve rekao :DD
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 17:26

pa jebem mu lebac koji kurac je iso u privatnike kad je lud ko slapa.... :roll
djiki

Post by djiki » 05 Feb 2008, 17:30

zagadur wrote:
reds wrote:
djiki wrote:refernduma za promjenu sustava natjecanja:
ZA LIGU 2-kružno - reds, milas, roni peder
ZA LIGU 4-kružno - djiki, benx, chile, tuntar, zagadur
sljedeci referendum za 3 sezone :cool)
Pusti ljude da razmisle o tom sustavu, nemoj ti pisati za šta su oni kad su večinom neodlučni.Treba im sve predočiti, pozitivne i negativne strane i jedne i druge lige, pa će donijeti odluku.Uvijek si drugima stavljao riječi u usta, uvijek si umjesto drugih donosio odluke, uvijek si na kraju krajeva druge pumpao da razmišljaju kao ti...dosta je toga!!!! :evil
ja mogu samo reći da sam jutros naprasno probudjen od alfe alfe koji me je zlim tonom glasa pitao: marjoneto,ako te nešto pametno pitam možeš li mi pametno odgovorit? na moj potvrdan odgovor djiki uzvrača: dali si u stanju dat pametan odgovor? mislim da sam sa ovim sve rekao :DD
aj ne seri piromancino ne pali kevu.........
ti si hc igrac i znam sto ti je veci gust...
zagadur

Post by zagadur » 05 Feb 2008, 17:33

moram priznat da liga 4 kružno je super zanimljiva i da u njoj se vidi sposobnost svatkog od nas poglavito u zamjenama.ali moram priznat da mi je čudno biti na djikijevoj strani.to je neki novi osječaj
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 06 Feb 2008, 08:55

andročec, pa ti čak ni neznaš kuhati.... toliko je prozirno da ti ne paše liga koju zagovara djiki a opet neznaš kao zagi navući bijes ostalih na djikija... sada lijepo nakon posla kupi par rukavica i celofan pa na punta pegolotu na instrukcije motanje govana i plasiranje pod biftek tartar...
Locked