Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 01 Feb 2008, 09:34

reds wrote:nego reci ti meni zagi kakva je sad prostorija, jel sva ispražnjena ili ima još stvari koje treba izbaciti?
85% je prazna,ima još nekih sitnica kao što je kauč od 200 kg koji smo ostavili za tebe po djikijevom nalogu.htio je reći da ga pustimo za tebe i benxa ali pregrizao za jezik jer je skužio da su mu muda ostala u autu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Feb 2008, 10:43

nadam se da si objasnio vidoviću da sad kad imate prostoriju nećeš više gledati tekme od doma nego sa kauča iz prostorije... djiki, se to broji kao gostovanje ili ne? po meni 4 tekme u prostoriji vrijedi kao jedno gostovanje...
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 11:50

Kalach wrote:nadam se da si objasnio vidoviću da sad kad imate prostoriju nećeš više gledati tekme od doma nego sa kauča iz prostorije... djiki, se to broji kao gostovanje ili ne? po meni 4 tekme u prostoriji vrijedi kao jedno gostovanje...
Zagi, ovaj kalač sikće otrov konstantno po tebi... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Feb 2008, 11:53

jel ti to djeluješ pod utjecajem djikija? odavno je poznato da je djiki dobar piroman ali sad i ti... moram priznati da ti ne ide jer fali malo velena u tvojem potpaljivanju...
a šta ćemo sa jadnim zagićem... svi dvljem i kamenjem po njemu
djiki

Post by djiki » 01 Feb 2008, 11:53

molio bih nekoga da se zaleti do prostorije da izcracuna duzne metre zidova i kvadraturu stropova da bi mogao napraviti kalkulaciju za boju....
djiki

Post by djiki » 01 Feb 2008, 11:55

kalach jedna fora sa turnira:
neko pita: benki jel nas volis?
Benki:toliko vas volim da bi vas sve bacio u fojbu i onda tu istu preselio u Čile da je ne trebam gledat.....
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 11:55

Kalach wrote:jel ti to djeluješ pod utjecajem djikija? odavno je poznato da je djiki dobar piroman ali sad i ti... moram priznati da ti ne ide jer fali malo velena u tvojem potpaljivanju...
a šta ćemo sa jadnim zagićem... svi dvljem i kamenjem po njemu
Znam da fali otrova u meni, ali šta ćeš kad sam jednostavno dobra osoba i gotovo. :-D :-D :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Feb 2008, 12:01

nije nego si podli smutljivac... kad ćeš platiti benxu sve one cheesburgere koje si izgubio na amerikanu kod nove škole? a dao ti je 10:0 do 11
djiki

Post by djiki » 01 Feb 2008, 12:02

Kalach wrote:nije nego si podli smutljivac... kad ćeš platiti benxu sve one cheesburgere koje si izgubio na amerikanu kod nove škole? a dao ti je 10:0 do 11
ajme kad se sjetim te bolesti :-D :-D :-D
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 12:03

Kalach wrote:jel ti to djeluješ pod utjecajem djikija? odavno je poznato da je djiki dobar piroman ali sad i ti... moram priznati da ti ne ide jer fali malo velena u tvojem potpaljivanju...
a šta ćemo sa jadnim zagićem... svi dvljem i kamenjem po njemu
Još jedna stvar kalač. Znaš li da su se svi u našoj ligi, od prvog do zadnjeg, složili na turniru da previše napadaš našeg dobrog nam zagadura, i da skačeš na svaku njegovu riječ i da udaraš ispod pojasa.Čovjek se ne usudi više ni reći ti "dobar dan", a da mu ti ne odgovoriš "šta ti imaš govoriti dobar dan, jesi li ikad bio na nekom gostovanju" itd... :-( :-( :-(
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 12:06

Kalach wrote:nije nego si podli smutljivac... kad ćeš platiti benxu sve one cheesburgere koje si izgubio na amerikanu kod nove škole? a dao ti je 10:0 do 11
Nemoj opet paliti vatru između mene i benxa, sad smo u dobrim odnosima, nisam đabe bio do tri ujutro nakon turnira na igralištu u komuneli i raspravljao sa dobrim našim benkijem.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Feb 2008, 12:06

u globalu, gledajući na umašku ligu mislim da nije vrijedna spomena ako benx nije glavni akter... sukladno tome dolazim do zaključka kako ste svi vi ostali marionete klauna benxa... jest da zvuči nelogično i pomalo paradoksalno ali jedan zabavljač, standup komičar ili šta je već ustvari upravlja vama tobože ozbiljnim igračima... liga bez benxa - 0 (slovima - nula) bodova...
djiki

Post by djiki » 01 Feb 2008, 12:12

Kalach wrote:u globalu, gledajući na umašku ligu mislim da nije vrijedna spomena ako benx nije glavni akter... sukladno tome dolazim do zaključka kako ste svi vi ostali marionete klauna benxa... jest da zvuči nelogično i pomalo paradoksalno ali jedan zabavljač, standup komičar ili šta je već ustvari upravlja vama tobože ozbiljnim igračima... liga bez benxa - 0 (slovima - nula) bodova...
Image

jerry benvfield
Last edited by djiki on 01 Feb 2008, 12:13, edited 1 time in total.
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 12:12

Kalach wrote:u globalu, gledajući na umašku ligu mislim da nije vrijedna spomena ako benx nije glavni akter... sukladno tome dolazim do zaključka kako ste svi vi ostali marionete klauna benxa... jest da zvuči nelogično i pomalo paradoksalno ali jedan zabavljač, standup komičar ili šta je već ustvari upravlja vama tobože ozbiljnim igračima... liga bez benxa - 0 (slovima - nula) bodova...
vjeruj mi, nije uvijek lijepo kad je benki glavni akter, pogotovo ne kao na zadnjem turniru, valjda je samo kad mene nema, onda se usudi i zajebavati, kako kaže...
zagadur

Post by zagadur » 01 Feb 2008, 14:49

djiki wrote:molio bih nekoga da se zaleti do prostorije da izcracuna duzne metre zidova i kvadraturu stropova da bi mogao napraviti kalkulaciju za boju....
poslao sam milasa da izmjeri,malo će potrajat pošto ima samo krojački metar
zagadur

Post by zagadur » 01 Feb 2008, 14:53

reds wrote:
Kalach wrote:nije nego si podli smutljivac... kad ćeš platiti benxu sve one cheesburgere koje si izgubio na amerikanu kod nove škole? a dao ti je 10:0 do 11
Nemoj opet paliti vatru između mene i benxa, sad smo u dobrim odnosima, nisam đabe bio do tri ujutro nakon turnira na igralištu u komuneli i raspravljao sa dobrim našim benkijem.
u dobrim odnosima do sljedećeg turnira,samo pazi da nećeš morat kao ja na skidanje križa u kemijsku čistionu.skidnje križa košta 1000 kn pa ti vidi
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 01 Feb 2008, 16:35

evo par lijepih informacija...
lufc out: Dennis Wisw
in: veliki Gary McAllister kao trener te igrački kadar Lubo Michalik, Anthony Elding i Alan Sheehan
djiki

Post by djiki » 02 Feb 2008, 16:30

stranica obnovljena s opisom vjerojatno najinfarktnije završnice u povijesti.....
posjetite
www.pes-umag.issland.com
djiki

Post by djiki » 02 Feb 2008, 16:31

Kalach wrote:evo par lijepih informacija...
lufc out: Dennis Wisw
in: veliki Gary McAllister kao trener te igrački kadar Lubo Michalik, Anthony Elding i Alan Sheehan
sad mozete bit mirni :roll
jebote kalach igram englesku ligu nam manageru pa ni jednog od tih igraca nisam nikad cuo, ali vjerojatno jer sam jazavac, ti si ih sigurno i na pes-u skautirao
djiki

Post by djiki » 03 Feb 2008, 13:41

pocinje calcio mercato evo prvi draftao drug benx:
in:pennethau , di natale i cristian zappata
out: nelson agahowa i juninho (?!)
Locked