Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Jan 2008, 09:25

kako je proašo moj prika, odnosno moj nasljednik u umaškoj ligi el grande milas? nadam se da su moji savjeti urodili plodom i da se više ne sramoti u haloffajm...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Jan 2008, 09:26

evo ja prvi dajem glas za protiv zagadura... ali da ne se ne izgubi kuhara (jedino što zna raditi) neće biti ništa od toga...
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 09:28

djiki wrote:
zagadur wrote:
reds wrote: ...a ja mislio ostavku od vođenja foresta i istupanje iz lige :-D :-D :-D
istupit ću iz lige kad skupe muda da daju na glasovanje moje izbacivanje iz lige
zasto bis istupio?
možda bi bilo bolje da komentiraš moj post o ostavci u nabavi hrne i pića :evil
djiki

Post by djiki » 31 Jan 2008, 09:28

Kalach wrote:kako je proašo moj prika, odnosno moj nasljednik u umaškoj ligi el grande milas? nadam se da su moji savjeti urodili plodom i da se više ne sramoti u haloffajm...
prika milas u zadnjem kolu dobio zagadura tako da je zagadur sa kandidata za titulu pao na 7. mjesto a milas dobrom igrom ga pretekao na 6. mjesto...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Jan 2008, 09:29

e sad mi je lakše, jel igra bolje obranu?
djiki

Post by djiki » 31 Jan 2008, 09:32

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:istupit ću iz lige kad skupe muda da daju na glasovanje moje izbacivanje iz lige
zasto bis istupio?
možda bi bilo bolje da komentiraš moj post o ostavci u nabavi hrne i pića :evil
tvoja odluka koju postujem nemam sto komentirati....
milas je jako dobro igrao obranu cjelu sezonu mislim cak da je 3-4. u najmanje primljenih golova....statistika i stranica ce biti obnovljene sutra pa ce te svi imat uvid u stanje
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 09:34

djiki wrote:
Kalach wrote:kako je proašo moj prika, odnosno moj nasljednik u umaškoj ligi el grande milas? nadam se da su moji savjeti urodili plodom i da se više ne sramoti u haloffajm...
prika milas u zadnjem kolu dobio zagadura tako da je zagadur sa kandidata za titulu pao na 7. mjesto a milas dobrom igrom ga pretekao na 6. mjesto...
igrao sa stvarno katastrofalno,ali je djiki opet izostvio važne činjenice.pred utkmicu sa milasom ljepili su mi križeve po glavi,prijetili i vrijedjali tako da sa igrao sa 0% volje
reds

Post by reds » 31 Jan 2008, 09:43

zasto bis istupio?[/quote]možda bi bilo bolje da komentiraš moj post o ostavci u nabavi hrne i pića :evil[/quote]

Neznam zašto si tako ljut zbog hrane, ako ti neko nije dao pare, dat će ti valjda drugom prilikom, nemoj ti sad to zaboraviti, nego ga traži drugi put i gotovo, da se ne povlače non stop repovi sa svakog trunira...
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 10:53

reds wrote:zasto bis istupio?
možda bi bilo bolje da komentiraš moj post o ostavci u nabavi hrne i pića :evil[/quote]

Neznam zašto si tako ljut zbog hrane, ako ti neko nije dao pare, dat će ti valjda drugom prilikom, nemoj ti sad to zaboraviti, nego ga traži drugi put i gotovo, da se ne povlače non stop repovi sa svakog trunira...[/quote]nisam uopće ljut,samo sam konstatirao činjenicu.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Jan 2008, 13:06

ajde više istupi... sprema se veliki karneval u režiji klaunacha i trodnevno slavlje šta u umagu, šta u zagrebu...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 31 Jan 2008, 15:50

nadam se da će se fojba masters ipak održati neovisno o falš turnirima u režiji principesse della bombonera...
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 17:50

odradjena je još jedna radna akcija u prostoru pes-umag lige.u krnjem sastavu tuntar-dijki-zagadur napunio se pun kombi i tako ispraznio dobar dio prostora.redo su bili osutni: roni i tihi(posao),kova(gripa),milas(nije ga pustio partner),chile(boli ga noga),misterX(njemački po djikiju) i andročec(migrena).sve u svemu :-( . tuntar je imao mali show koji je oduševio i mene i djikija.u kratkim crtama najavio nam je da brusi noževe ali nam nije rekao za koga(sumnjam na jednu osobu).šteta što tuntara nema na forumu,jer imajući u vidu koliko me danas branio sa njim bi mi i na forumu bilo lakše.btw sutra me pozvao na kavu :potstir :drinkbeer
djiki

Post by djiki » 31 Jan 2008, 19:28

hajducko srce meni i tuntaru za odradjeni posao u vukojebini gornjoj...do petka je prostor prazan tako da mislim da moze slijedit priprema za pituravanje...
Chile

Post by Chile » 31 Jan 2008, 22:55

:klanjam za obavljeni posao
djiki

Post by djiki » 01 Feb 2008, 07:58

molese igraci koji nemaju da vec jednom nabave joysticke, situacija je pocela iritirati ostatak igraca...hvala
djiki

Post by djiki » 01 Feb 2008, 08:29

evo moga staroga gloga pa koga zanima
http://jagnjetinaikapulicamlada.blogspot.com/
zagadur

Post by zagadur » 01 Feb 2008, 09:07

djiki wrote:evo moga staroga gloga pa koga zanima
http://jagnjetinaikapulicamlada.blogspot.com/
promašio si ime bloga djikica.na blogu 0 slika kapulice,2 janjetine i 7 benxa.mislim da bi benxmojidol ili svršavamnabenxa bilo kudikamo bolje ime
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 09:24

zagadur wrote:
djiki wrote:evo moga staroga gloga pa koga zanima
http://jagnjetinaikapulicamlada.blogspot.com/
promašio si ime bloga djikica.na blogu 0 slika kapulice,2 janjetine i 7 benxa.mislim da bi benxmojidol ili svršavamnabenxa bilo kudikamo bolje ime
Vidim da si i potpis promjenio, čini se da ti je benki ipak utjerao strah u kosti.
zagadur

Post by zagadur » 01 Feb 2008, 09:27

reds wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:evo moga staroga gloga pa koga zanima
http://jagnjetinaikapulicamlada.blogspot.com/
promašio si ime bloga djikica.na blogu 0 slika kapulice,2 janjetine i 7 benxa.mislim da bi benxmojidol ili svršavamnabenxa bilo kudikamo bolje ime
Vidim da si i potpis promjenio, čini se da ti je benki ipak utjerao strah u kosti.
nije toliko strah u kosti koliko križ na čelo.evo već am dva dana na apaurinima od tuge zbog križa :cupajkosu
reds

Post by reds » 01 Feb 2008, 09:30

nego reci ti meni zagi kakva je sad prostorija, jel sva ispražnjena ili ima još stvari koje treba izbaciti?
Locked