Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 16:42

i ja čuo da je turnir u stolnom nogometu. djiki ako je tebi cele relevantan izvor onda je benx novi gradonačelnik brtonigle
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 16:43

zagadur wrote:i ja čuo da je turnir u stolnom nogometu. djiki ako je tebi cele relevantan izvor onda je benx novi gradonačelnik brtonigle
jebemu mater pa vlasnica je lokala valjda zna s kim pregovara :roll
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 16:45

trebali bi ipak pitat gospodju POLI
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 16:54

evo 100% potvrda, nema turnira u stolnom nogometu vec ce biti u playstationu pod okriljem karlovackog
reds

Post by reds » 30 Jan 2008, 16:58

djiki,djiki ovo je za tebe danas na turniru...znaš ti dobro zašto...letit će glave...

Image
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 16:59

reds wrote:djiki,djiki ovo je za tebe danas na turniru...znaš ti dobro zašto...letit će glave...

Image
radje procitaj zadnji pm....
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 30 Jan 2008, 17:01

zagadur wrote:
Hann wrote:jebes sve. meni su boysi najjaci sa parolom "ko slusa cajku jebemo mu majku". onda sami u citluk odu na cajku, napiju se, pocnu radit sranja pa kad se skupilo ekipe razbjeze se ko zadnje piiii....

no dobro, to je ipak valjda jedina "navijacka" skupina koja se plasi lika i djela mirka hrgovica. mislim da i znamo zasto :DD
ja sam mislio da u "koljevci" hrvatsva i "pradomovini" hrvata nema cajka.
pokusaj provokacije ravno jednom osrednjem sranju. no sta i ocekivati od jednog izroda. plz try again, mozda sa pokusajima i praksom i izvalis nesto pametno ? :sleep:
reds

Post by reds » 30 Jan 2008, 17:03

djiki wrote:
reds wrote:djiki,djiki ovo je za tebe danas na turniru...znaš ti dobro zašto...letit će glave...

Image
radje procitaj zadnji pm....
pročitaj i ti svoj...
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 17:30

Hann wrote:
zagadur wrote:
Hann wrote:jebes sve. meni su boysi najjaci sa parolom "ko slusa cajku jebemo mu majku". onda sami u citluk odu na cajku, napiju se, pocnu radit sranja pa kad se skupilo ekipe razbjeze se ko zadnje piiii....

no dobro, to je ipak valjda jedina "navijacka" skupina koja se plasi lika i djela mirka hrgovica. mislim da i znamo zasto :DD
ja sam mislio da u "koljevci" hrvatsva i "pradomovini" hrvata nema cajka.
pokusaj provokacije ravno jednom osrednjem sranju. no sta i ocekivati od jednog izroda. plz try again, mozda sa pokusajima i praksom i izvalis nesto pametno ? :sleep:
to nije nikakva provokacija po meni.mislio sam da pravi hrvati mrze cajke a pošto je hercegovina najhrvatskija zemlja na svijetu mislio sam da tamo nema toliko omraženih cajki. što se tiće izroda nadam se da će cenzura i ovaj put biti dosljedna
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 30 Jan 2008, 18:05

ocito jos puno toga ne znas. no napravit cemo mi "pravog" hrvata od tebe cim ja saznam sta tocno znaci taj pojam :-st
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 30 Jan 2008, 18:26

jes da je ovo umaški qtak dje se tolerira i ono što se drugdje ne tolerira jerbo potpada pod "internu" zajebanciju ali jebemliga Hanny pretjeruješ, lijepo se izvini na (pre)teškim riječima metodom
mir, mir, mir, nitko nije kriv
ava, ava, ava, nitko nije krava
pa se liepo izgrlite i izljubite, možete i triput što se mene tiče, a možete i na cajke, thompsona, metaliku, sonikjut... svejedno
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 18:29

poglavica wrote:, sonikjut...
:heart:
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 30 Jan 2008, 18:57

poglavica wrote:jes da je ovo umaški qtak dje se tolerira i ono što se drugdje ne tolerira jerbo potpada pod "internu" zajebanciju ali jebemliga Hanny pretjeruješ, lijepo se izvini na (pre)teškim riječima metodom
mir, mir, mir, nitko nije kriv
ava, ava, ava, nitko nije krava
pa se liepo izgrlite i izljubite, možete i triput što se mene tiče, a možete i na cajke, thompsona, metaliku, sonikjut... svejedno
ma prvo me se primio covjek u rukomet topicu, sad bez ikakvog razloga i ovdje. valjda sam ga u umagu napunio pa covjeka to zdere :-st

ma... mir mir miiiiir
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 00:55

Hann wrote:
poglavica wrote:jes da je ovo umaški qtak dje se tolerira i ono što se drugdje ne tolerira jerbo potpada pod "internu" zajebanciju ali jebemliga Hanny pretjeruješ, lijepo se izvini na (pre)teškim riječima metodom
mir, mir, mir, nitko nije kriv
ava, ava, ava, nitko nije krava
pa se liepo izgrlite i izljubite, možete i triput što se mene tiče, a možete i na cajke, thompsona, metaliku, sonikjut... svejedno
ma prvo me se primio covjek u rukomet topicu, sad bez ikakvog razloga i ovdje. valjda sam ga u umagu napunio pa covjeka to zdere :-st

ma... mir mir miiiiir
sve ok.mir mir mir do neba
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 01:00

turnir odličan,piletina solidna,moja igra katastofa...sve usvemu X ili kako bi benki rekao križ :-(
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 09:03

nakon sinoćnjeg blic sastanka uprava foresta odlučila je: dajem ostavku na mjesto direktora hrane i pića,jer sam po treći put zaredom ostao oštečen pri nabavci(chile amnestiran). ako mora biti tako onda ok,da je netko drugi na mom mjestu slušali bi trosatni monolog,prijetnje,iskrivljenje face itd
reds

Post by reds » 31 Jan 2008, 09:17

zagadur wrote:nakon sinoćnjeg blic sastanka uprava foresta odlučila je: dajem ostavku na mjesto direktora hrane i pića,jer sam po treći put zaredom ostao oštečen pri nabavci(chile amnestiran). ako mora biti tako onda ok,da je netko drugi na mom mjestu slušali bi trosatni monolog,prijetnje,iskrivljenje face itd
...a ja mislio ostavku od vođenja foresta i istupanje iz lige :-D :-D :-D
zagadur

Post by zagadur » 31 Jan 2008, 09:21

reds wrote:
zagadur wrote:nakon sinoćnjeg blic sastanka uprava foresta odlučila je: dajem ostavku na mjesto direktora hrane i pića,jer sam po treći put zaredom ostao oštečen pri nabavci(chile amnestiran). ako mora biti tako onda ok,da je netko drugi na mom mjestu slušali bi trosatni monolog,prijetnje,iskrivljenje face itd
...a ja mislio ostavku od vođenja foresta i istupanje iz lige :-D :-D :-D
istupit ću iz lige kad skupe muda da daju na glasovanje moje izbacivanje iz lige
djiki

Post by djiki » 31 Jan 2008, 09:23

cestitke chiletu na drugoj tituli u nizu, i tuntaru na odličnoj igri, finiš prvenstva super zanimljiv (za neupućene ćiletu je trebala pobjeda i tntarov poraz, chile dobiva redse u zadnjem kolu a tuntar gol za poraz u 90. s time da je bio izjednačijo u 84. minuti tako da je od g.benxa izgubio 3-2 a sutevi su bili 16-3 u korist tuntara!!!-drama nad dramama)
djiki

Post by djiki » 31 Jan 2008, 09:23

zagadur wrote:
reds wrote:
zagadur wrote:nakon sinoćnjeg blic sastanka uprava foresta odlučila je: dajem ostavku na mjesto direktora hrane i pića,jer sam po treći put zaredom ostao oštečen pri nabavci(chile amnestiran). ako mora biti tako onda ok,da je netko drugi na mom mjestu slušali bi trosatni monolog,prijetnje,iskrivljenje face itd
...a ja mislio ostavku od vođenja foresta i istupanje iz lige :-D :-D :-D
istupit ću iz lige kad skupe muda da daju na glasovanje moje izbacivanje iz lige
zasto bis istupio?
Locked