Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 30 Jan 2008, 15:12

djiki wrote:najbolja provokacija koju je armada ikad napravila
ni od tebe nisam ocekivao umniji odgovor od ovoga :-(

a ovu izjavu od Cara Kalacha potpisujem apsolutno
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 15:12

otkud ti to? jel se zna datum? dolazimo... znači otpada tradicionalni uskršnji lupino open
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 15:14

Chopa wrote:
djiki wrote:najbolja provokacija koju je armada ikad napravila
ni od tebe nisam ocekivao umniji odgovor od ovoga :-(
chopa priko ja mislim da je ova punobolja provokacija od kolinja npr., te također smatram da armada ima u večini slučajeva odlične parole...
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 15:16

kaiser-kalach wrote:otkud ti to? jel se zna datum? dolazimo... znači otpada tradicionalni uskršnji lupino open
pa navodno je chele dogovorila sa njima, a gledajući da taj turnir imau samo veliki gradovi to je uspjeh....
jedini fak je to da se igraju ja mislim parići nek mi to potvrdi neko ko je vec sudjelovao u njime...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 15:18

evo prijavljujemo se ja i... već znaš 'ko :-D
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 30 Jan 2008, 15:22

Kranjcar-debela svinja-gicko-kolinje
okej, moze pod provokaciju, neka nit postoji

s druge strane, ne znam kako bezlicna laz moze proc pod provokaciju

tebi mozda da, il zagadu, no ljudima koji znaju pravu istinu definitivno ne...


pogotovo mi smijesno sto jedna Armada i Rijeka idu provocirat, grad i okruzje koji su se naselili Vlasima iz pobunjenickih podrucja, sirokogrudno ih prihvatili i ceskali jajca u ratu dok su drugi patili

provokacija da, ali sa stilom

al opet, opcepoznato je da Armada nema stila, nema svoja navijanja i krade melodije i pjesme di stigne, provocira uprazno i sve u svemu jedna bezlicna skupina jazavaca

doduse, najnovija obrada Sos Cagona mi se ipak svidjela





:cool)
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 30 Jan 2008, 15:31

jebes sve. meni su boysi najjaci sa parolom "ko slusa cajku jebemo mu majku". onda sami u citluk odu na cajku, napiju se, pocnu radit sranja pa kad se skupilo ekipe razbjeze se ko zadnje piiii....

no dobro, to je ipak valjda jedina "navijacka" skupina koja se plasi lika i djela mirka hrgovica. mislim da i znamo zasto :DD
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 15:33

moj stav o zadranima nije bas pozitivan (ali opet t je moje osobno misljenje) i ne temelji se na lazima vec na mom osobnom dozivljaju istih. naime kad sam bio mulac (dok je zagi bio na frontu a benx zaradjivao na devizama) bilo je puno izbjeglica kod nas, pretezito zene i djeca sa svih podrucja osim iz zadra di je bilo masu muskaraca sposobnih za vojsku u umagu. i sad umjesto da sute jos su se kurcili ko srbokoljaci ovo ono i branili su zadar iz umaga.nek kazem da su svi takvi, niti vecina ali ta skupina od svojih 200-300 ljudi je u meni budila revolt.2.razlog je final four u ljubljani kad se igralo protiv zvezde ih ima 50 (+100 ljudi iz istre i zg) a protiv maccabija 1500-2000, a opcepoznato su deklarirani ko srbokolji.od tada ne simpatiziram ni jedan zadarski klub niti malo, a vec kad se kurce zasto se nisu pojavili?...
nadalje ne ulazeci u etnicku sliku rijeke koja je u biti nebitna u cjeloj prici primorje i istra su se u % najvise javljali na vojne pozive, u punoj mjeri vise od npr. zg ili st-a, tako da ne stoji ti ta da su se cackala jajca.narocito nadodajmo da su rijecke bojne prosle jako zajebana ratista...
s time zavrsavam prepriku vezanu uz armadu, chopu, politiku,rat itd.molim admine da ne obrisu post...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 15:54

evo samo da potvrdim staru činjenicu koja je za vrijem oca domovine bila javna tajna... istrana se mobiliziralo 94%... bilo je i na latinici ili slikom na sliku svojedobno.... e to su pravi partizani, ops :-D
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 15:56

ispravak odazvalo ih se na poziv za mobilizaciju :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 16:02

i tako dok je moj stari bio u stanju pripravnosti na trsatu benx, peroplastika i ja krenuli smo put splita na jednu od boljih tekmi hrv:italija 1 a 1 per noi...
neću ni reči da smo po putu sa busom upali u rupu od granate a benx je mislio da smo zgazili medvjeda...
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 16:06

kaiser-kalach wrote: neću ni reči da smo po putu sa busom upali u rupu od granate a benx je mislio da smo zgazili medvjeda...
:rollingofl
reds

Post by reds » 30 Jan 2008, 16:26

Evo i ja da se javim, prozvan toliko puta, od strane jezgre bez muda! Pozdrav svima još jednom!
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 16:27

pozdravljam (gledajući upod od straha) :idea
reds

Post by reds » 30 Jan 2008, 16:30

djiki wrote:
kaiser-kalach wrote:otkud ti to? jel se zna datum? dolazimo... znači otpada tradicionalni uskršnji lupino open
pa navodno je chele dogovorila sa njima, a gledajući da taj turnir imau samo veliki gradovi to je uspjeh....
jedini fak je to da se igraju ja mislim parići nek mi to potvrdi neko ko je vec sudjelovao u njime...
Jesi djiki siguran da je turnir u pes-u?
Koliko sam ja co turnir je u...
Image
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 16:33

drugarica mica mi je javila, a cele se porazbacivala podacima da je cak ps3 prva nagrada :roll
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 16:34

evo samo da javim kad benx i ja osvojimo prvenstvo spremni smo rentati ps3 20 maraka na sat, da ostanemo u njemu najdražoj valuti...
reds

Post by reds » 30 Jan 2008, 16:37

Neće biti turnir u pes-u nego turnir u malom nogometu i pobjednik nosi stol doma, tako kaže čileanac.
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 16:37

svka čast djiki na postu o zadru i rijeci!nitko nama ne može govorit da smo manji hrvati zato jer živimo u istri i da ne kužimo ništa o obrani hrvatske.u postu o mojim ratnim danima zaboravio si napisat da sam zadnji izašao iz VU i da sam na dinari gotovini i bobetku peko janjce dok smo čekali zapovijed za napad na knin
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 16:39

Hann wrote:jebes sve. meni su boysi najjaci sa parolom "ko slusa cajku jebemo mu majku". onda sami u citluk odu na cajku, napiju se, pocnu radit sranja pa kad se skupilo ekipe razbjeze se ko zadnje piiii....

no dobro, to je ipak valjda jedina "navijacka" skupina koja se plasi lika i djela mirka hrgovica. mislim da i znamo zasto :DD
ja sam mislio da u "koljevci" hrvatsva i "pradomovini" hrvata nema cajka.
Locked