Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 30 Jan 2008, 08:39

Znači Zagija su sredili nego Pogy ja sam prvi zakuhao kašu jer sam postao Arijana ali nije mi bila namjera da chopa i Zagi užu u sabor to je njihov bio izbor ništa ne preostaje mi nego gledat u album iz Montreala!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 10:00

meni isto ide na qrac ovo prepucavanje o politici, pogotovo kad se miješa sa sportom... a najgori su oni koji drkaju po forumima boysa, torcide, armade pa iznose činjenice rekla kazala a da nikad nisu bili a niti sudjelovali u navedenim činjenicama...
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 10:23

kaiser-kalach wrote:meni isto ide na qrac ovo prepucavanje o politici, pogotovo kad se miješa sa sportom... a najgori su oni koji drkaju po forumima boysa, torcide, armade pa iznose činjenice rekla kazala a da nikad nisu bili a niti sudjelovali u navedenim činjenicama...
meni nebi bilo čudno da za koji dan iskopam tvoju sliku na marakani.ne brini već smo dobili direktivu od benxa da nesmijemo spominjat današnji turnir u pozitivnom kontekstu
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 10:26

benx wrote:Znači Zagija su sredili nego Pogy ja sam prvi zakuhao kašu jer sam postao Arijana ali nije mi bila namjera da chopa i Zagi užu u sabor to je njihov bio izbor ništa ne preostaje mi nego gledat u album iz Montreala!
jel to onaj koji si napunio sa nepunih 12 mjeseci života????? :rollingofl kiksenženše de......
Last edited by zagadur on 30 Jan 2008, 10:34, edited 1 time in total.
zagadur

Post by zagadur » 30 Jan 2008, 10:30

ajde benki napiši nešto o napoliju da skreneš sa teme.znaš ono kako smo se dogovorili.....
benx

Post by benx » 30 Jan 2008, 11:07

Idem drugi tjedan na sajam nogometa u Leeds Istraturist če imat svoj štand!!!!!!
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 11:35

zagadur wrote:
benx wrote:Znači Zagija su sredili nego Pogy ja sam prvi zakuhao kašu jer sam postao Arijana ali nije mi bila namjera da chopa i Zagi užu u sabor to je njihov bio izbor ništa ne preostaje mi nego gledat u album iz Montreala!
jel to onaj koji si napunio sa nepunih 12 mjeseci života????? :rollingofl kiksenženše de......
tada je mjenjao slikice sa 10 godišnjim pogijem :idea
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 11:37

benx wrote:Idem drugi tjedan na sajam nogometa u Leeds Istraturist če imat svoj štand!!!!!!
pošto ides u essen evo ti slike iz tog gradica hice sa benvin jungenda
Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 12:08

ima ljudi u umagu kao što je zagadur koju su branili dubrovnik kad je imao 10 godina, onda gospić sa 12 i naravno bio je i u oluji sa nenapunjenih 15 godina... zna sve priče sa prve linije i onda mi nije jasno šta se neki čude... da ne govorim kako je istovremeno bio po svim stadionima hrvatske i diljem europe sa voljenim dinamom ali za čudo nemamo nikakve dokaze...hm... tuče se po forumima sa svim mogućim navijačkim skupinama i ne bira oružja... neki kažu da dobro kuha, pa evo mu plus od mene za kraj...
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 12:28

ja znam pouzdano da je sa 9 godina branio čavoglave čak je bio i na spotu sa drugim braniteljima ali pošto je imao 105 cenata tada nije se vidio u kadru....
također sam čuo da je bio zaštičeni svjedok na suđenju norcu :-( , a o tome ko je prvi digao HR zastavu na Kninsku tvrđavu mislim da ne trebam ni govoriti.....
najžalosnije je da ljudi koji pljuju po HR kao benx koji su tada umjesto da idu na ratište sa punih 14 godina mjenjali devize na crno ispred raznoraznih recepcija :-puke
hrvatsko crveni se od jada :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 12:33

:hatsoff
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 13:21

kalach sto je sa copy-paste ligom? ste krenuli?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 13:33

pa evo, odigrali smo 3 prvenstva na 2008. i uzeo sam ni više ni manje nego 3 titule, sa kupom nisam imao sreće i otišli su u ruke 2 x interu od vizija...
izgleda da će se pridružiti novi članovi, jedan funcut i još jedan dečko iz buja... po statutu liga je važeca ako igra min 6 od 8 igrača koji su draftali a kako je frane krenuo put splita onda je to bilo malo teže organizirati jer nas je uvijek falilo po dvoje... inače, liga je dosta izjednačena, pogotovo borba za prva 4 mjesta između ferenčića, mateta, vižija i mene... nekako uspjevam boriti se sa pritiskom ali koristim svoje najbolje oružje tj. provokaciju na koju neki poput vižiji nerijetko nasjedaju....
benx

Post by benx » 30 Jan 2008, 13:39

kaiser-kalach wrote::hatsoff
:hatsoff
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 13:40

kako izjednacena ako si uzeo 3/3 :-? ?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jan 2008, 13:42

to su sad one fore od benxa kao kad je redsu čestitao prvenstvo a na kraju se prošeao ligom....
benx

Post by benx » 30 Jan 2008, 13:43

kaiser-kalach wrote::hatsoff
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 13:47

kaiser-kalach wrote:to su sad one fore od benxa kao kad je redsu čestitao prvenstvo a na kraju se prošeao ligom....
to je provala nad provalama 15 kola prije kraja prvenstva redsi imali 5 ili 6 bodova ispred benska i ovaj mu da ruku i čestita, mrtav hladan i oziljan da si to vidio.... :-D
benx

Post by benx » 30 Jan 2008, 13:48

djiki wrote:
kaiser-kalach wrote:to su sad one fore od benxa kao kad je redsu čestitao prvenstvo a na kraju se prošeao ligom....
to je provala nad provalama 15 kola prije kraja prvenstva redsi imali 5 ili 6 bodova ispred benska i ovaj mu da ruku i čestita, mrtav hladan i oziljan da si to vidio.... :-D
Što naj gore nije bila zajebancija kunem se u pipa i pipota!
djiki

Post by djiki » 30 Jan 2008, 15:09

evo eskluzivna vijest u 4.mjesec se organizira turnir karlovačkog u pesu (finalisti idu na veliko finale u zege) a najbizarnija cinjenica je da je mjesto radnje svima nam poznata zloglasna bombonera :heart:
Locked