Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 23:14

djiki wrote:niko ne spominje da je djiki zasukao rukave i sam pocistio skoro cjeli prostor...i 2. put uzivotu se posteno uznojio :evil
živa istina!ovaj put moram javno pohvalit djikija.stvarno je odradio lavovski dio posla.ja i keva smo ostali kako bi se u narodu reklo PAF. :jupiiii
Chile

Post by Chile » 29 Jan 2008, 00:07

skidam kapu za rastavljanje onog ormara, vidi se da imaš iskustva :hatsoff
zagadur

Post by zagadur » 29 Jan 2008, 00:21

Chile wrote:skidam kapu za rastavljanje onog ormara, vidi se da imaš iskustva :hatsoff
e moj chile di smo mi bili kad je djiki ganjao delije po ponterosu i vadio im oči igračkom iz kinder jaja
zagadur

Post by zagadur » 29 Jan 2008, 10:02

http://controcampo.mediaset.it/articoli ... 5134.shtml
šta vam ja moram prenosit informacije o pojačanjima?????
benx

Post by benx » 29 Jan 2008, 10:12

Oni misle da je največi problem u golmanu ovo protiv Cagliari nije problem golmana nego volje za igrat moral im je katostrofalan!
Ovo je meni nula investicija za budućnost da ali sada su u velikim problemima sve su bliži dnu tabele a jako je kratka!
Čak je obrana meni još najgora brdo su popili golova ove godine neznam šta kaže moj šef Kalach jedan od brojnih mojih šefova!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Jan 2008, 10:35

ma daj benx, uvijek imaš isti pristup... tebi su uvijek u kurci iako bili 2., 6. ili 12.... već smo se navikli na tvoj pesimizam... ajde mi reci šta smo govorili prije sezone... katastrofa pojačanja i ako se izvučemo to je ok... onda su došli gargano, hamsik, blasi i zalayeta i svi su se redom pokazali kao super pojačanja... da ne govorim kako su po meni, a znam da su i tebi, iezzo, canavaro, domizi, bogliacino odlični igrači... sereš po calaiu a doveo nas je u 1. ligu, ovaj mu glavonja daje po 5 min na utakmici... tu je i sosa, pa contini koji nije toliko loš i buduća zvjezda garics... sve usvemu fali par pojačanja ali šta si očekivao da u prvoj sezoni dođu ronaldinho, rio ferdinand, messi i kićo? ma budi malo objektivan iako znam da kod nekih stvari uvijek pilaš po svome... ja sam prije sezone rekao da je uefa kao da smo osvojili prvenstvo... isto tako razmišljam kad sa leedsom uđem u prvu ligu na menageru... imamo ljeto pa će doći novi rincon, buso, policano, pecchia, aglieti, beto, cruz, boghosian, carbone...
benx

Post by benx » 29 Jan 2008, 10:59

Dobar dio poruke si sam napisao znači moj bolesni otimizam ali brate mili i tvoj bolesni optimizam kad si mi rekao UEFA če bit ja gledam kao ono što to pričaš s kakvim igračima a Calaio nam je dao prošle godine koliko to golova 8 9 to nije ništa, budimo sretni da ostane u lizi i da bude ngdje oko 10-14 mjesto bit če ok, oni nemaju zamjene to je problem meni je tvoja Uefa isto toliko smješna koliko kad ja kažem moramo se pazit da ne ispadnemo a u italiji Je Uefa ako si valjda 7 ili 8 što po meni nemožemo dostić Ti kažeš da da vidit čemo ko če na kraju biti upravu, prošle godine su od 38 utakmica odigrali 2-3 dobre svaka utakmica je bila mučenje po meni zbog trenera!
benx

Post by benx » 29 Jan 2008, 11:02

Da su mi ukurcu onda bi navijao za Real Madrid Milan itd. kao što većina navija uvijek ču bit samo za Leeds i Napoli i naravno malo za Barcu da sjebe kapitaliste i da se konačno odvoji od Španjolske da može imati svoju ligu Barca Espanol Terassa Sabadell Loret de Mar itd.
djiki

Post by djiki » 29 Jan 2008, 11:15

jebote kalach kad citam posto napoliju kojeg si napisao imam dojam da je realni domet momcadi borba za scudetto.....

hvala decki za ormar puno mi znaci....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Jan 2008, 11:21

calaio ih je zabio 14, samo je schwoch zabio više i to u drugoj ligi... belluci ih je zabio 11 kad smo bili zadnji na tablici i to ti je zadnjih skoro 20 godina jer od maradone i one legendarne ekipe sa ayalom, cruzom, boghossianom, pecchiom, canavarom, cripom itd nije ostalo ništa bitno... ok finale kupa kad smo u polufinalu izbacili inter je fora ali sve u svemu jadno...
zalayeta ih već sada ina 7, hamsik 6 pa penalđija domizzi itd... meni je to solidno, igramo, zabijamo i zabavljamo se... uostalom tek smo na pola prvenstva i svi jaki nam dolaze doma... inter, milan, roma, fiorentina...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Jan 2008, 11:28

po mojoj procjei u slijedeća 4 kola uzimamo 7 bodova a ti me ispravi ako griješim...
benx

Post by benx » 29 Jan 2008, 11:39

kaiser-kalach wrote:po mojoj procjei u slijedeća 4 kola uzimamo 7 bodova a ti me ispravi ako griješim...
Ne daj bože da ne bude tako jer poslije dolaze najači a mislim da ih nečemo dobit jedino ako bude branio taj iz argentinosa
zagadur

Post by zagadur » 29 Jan 2008, 11:46

malo ste i smješni što ste toliko zapaljeni za klub iz druge države.ok uvijek ste drukali za napoli ali ste i znali srat caponima sa sela kad bi rekli da navijaju za neki taljanski klub.benki ti si uvijek prednjačio u uvredama naspram capona
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Jan 2008, 11:46

ajde mi reci koliko si računao uzeti bodova protiv smrdljivog juventusa i rome u gostima u prvom dijelu? da ne govorimo o udineseu koji rastura intera, pa juve itd...
benx

Post by benx » 29 Jan 2008, 11:49

kaiser-kalach wrote:ajde mi reci koliko si računao uzeti bodova protiv smrdljivog juventusa i rome u gostima u prvom dijelu? da ne govorimo o udineseu koji rastura intera, pa juve itd...
Niti jedan
zagadur

Post by zagadur » 29 Jan 2008, 11:59

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Jan 2008, 12:00

evo vidiš, to je taj tvoj prokleti pesimizam... isti si kao moj stari, zove me samo kad dinamo, napoli ili Hrvatska gubi... kad dobijemo onda šuti a sretan je... pa ti da osvojimo scudetto bi bio u banani jer nismo osvojili kup, uvijek nešto ne valja... joe dumars nije bio mvp i on je u qrcu kao i detroit... uvijek imaš neke pizdarije iako mislim da to radiš namjerno da me izazoveš...
benx

Post by benx » 29 Jan 2008, 12:25

kaiser-kalach wrote:evo vidiš, to je taj tvoj prokleti pesimizam... isti si kao moj stari, zove me samo kad dinamo, napoli ili Hrvatska gubi... kad dobijemo onda šuti a sretan je... pa ti da osvojimo scudetto bi bio u banani jer nismo osvojili kup, uvijek nešto ne valja... joe dumars nije bio mvp i on je u qrcu kao i detroit... uvijek imaš neke pizdarije iako mislim da to radiš namjerno da me izazoveš...
Ma isti smo svi nego ja te ne palim znaš da sam uvijek tako pričao a ti si uvijek bio optimističan iako ja mislim da nemaš razloga jer si sam rekao da smo zadnjih 15 godina totalno ukurcu!
Chile

Post by Chile » 29 Jan 2008, 12:25

jebo vas napoli!
zagi oće biti sutra :potstir ?
zagadur

Post by zagadur » 29 Jan 2008, 13:07

Chile wrote:jebo vas napoli!
zagi oće biti sutra :potstir ?
nitko nije dao nikakav prijedlog za klopu,osim djikija koji je predložio dagnje :-puke.pošto imamo kamin na raspolaganju bilo bi šteta ne iskoristit ga.čekamo vojvodu benxa da predloži neku delikatesu.....moj prijedlog je piletina na žaru
Locked