Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:09

Turnire mi možemo organizirat kad god želite Vi gospodo a Ozalj i Ka smo davno otpisali i zašto mi moramo nekoga molit to je ponižavanje!
Last edited by benx on 28 Jan 2008, 15:13, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:10

Ja sam na polu nisam doma u fotelji!,:-)&%$#"!???????!!!!!!!:
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 15:15

benx wrote:Turnire mi možemo kad god želite Vi gospodo a Ozalj i Ka smo davno otpisali i zašto mi moramo nekoga molit to je ponižavanje!
ovaj put se slažem sa tobom ali mislim da je dosta tih fantomskih poziva bilo i dio djikijeve makinacije da smiri nezadovoljstvo nakon fojbe.narvno ja mu to ne uzimam za zlo i jedva čekam da ga zagrlim danas u prostoru
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Jan 2008, 15:19

ma ja stvarno neznam šta se vi toliko zamarate tim turnirima na koje nismo pozvani... možda su ljudi bili razočarani ponašanjem pojedinaca, recimo zagija... a možda im jednostavno nismo legli... uostalom možda se nije niti odigralo nikakvo prvenstvo... umjesto da budemo ponosni na to što ste organizirali mi tražimo da nam se uzvrati... slijedeći turnir napravite u prostorijama a troškove podijelimo na broj sudionika...
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:19

zagadur wrote:
benx wrote:Turnire mi možemo kad god želite Vi gospodo a Ozalj i Ka smo davno otpisali i zašto mi moramo nekoga molit to je ponižavanje!
ovaj put se slažem sa tobom ali mislim da je dosta tih fantomskih poziva bilo i dio djikijeve makinacije da smiri nezadovoljstvo nakon fojbe.narvno ja mu to ne uzimam za zlo i jedva čekam da ga zagrlim danas u prostoru
Jebala Vas fojba!
Vatru si zapalio sad ga možeš grlit, možete slobodno ako Vam se neda čistit doč čuvat Lea ja bi trenao ič sa Redsom na kavu! :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:20

benx Mon 28.01.2008. 15:20 Mi igramo ISS...
Chile Mon 28.01.2008. 15:20 Mi igramo ISS...
Hann Mon 28.01.2008. 15:19 Forum index
kaiser-kalach Mon 28.01.2008. 15:19 Posting a message
poglavica Mon 28.01.2008. 15:19 Mi igramo ISS...
reds Mon 28.01.2008. 15:16 Mi igramo ISS...
zagadur Mon 28.01.2008. 15:19 Mi igramo ISS...

There are 0 Guest users online
Ovo je ludo i nezaboravno!!!!!
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 15:21

nemoj zaboravit pilates aš je to dogadjaj dana
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:23

Zato ti kažem ako Vam se neda dodjite!!!!
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:25

Reds je pročitao i otišao ko zna šta je zapisao!
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 15:25

benx wrote:Zato ti kažem ako Vam se neda dodjite!!!!
evo doći će djiki da nauči lea koliko je rad važan u životu :rollingofl :rollingofl
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 15:41

benx wrote:Reds je pročitao i otišao ko zna šta je zapisao!
reko reds da šta seremo ja i ti po forumu kao kontra njega (pouzdan izvor) a ja gledam ova naša sranja i u biti 99,9% sere zagi po njemu i postavlja se pitanje ko je ovdje lud?i jeli zagi amnestiran po zakonu o općem oprostu :idea :-?
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:43

djiki wrote:
benx wrote:Reds je pročitao i otišao ko zna šta je zapisao!
reko reds da šta seremo ja i ti po forumu kao kontra njega (pouzdan izvor) a ja gledam ova naša sranja i u biti 99,9% sere zagi po njemu i postavlja se pitanje ko je ovdje lud?i jeli zagi amnestiran po zakonu o općem oprostu :idea :-?
Ja nisam amnestiran a ti 0,01% posto si amnestiran, u biti najviše se ja i Zagi prepucavamo pa grlimo a ti i on samo grlite!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Jan 2008, 16:03

a ništa, sad bi trebali malo srati po andročecu da opravdamo tu njegovu tvrdnju... benx, daj si malo posla, znaš da ionako svi seru po tebi bio ili ne bio u krivu :-D
inače, jesi gledao kako smo popušili? reji treba doživotno zabraniti da trenira napoli, sramota.... isto vrijedi za leeds, wise se usrao uspjeha i nastavio katastrofalnu seriju rezultata...
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 16:12

kaiser-kalach wrote:a ništa, sad bi trebali malo srati po andročecu da opravdamo tu njegovu tvrdnju... benx, daj si malo posla, znaš da ionako svi seru po tebi bio ili ne bio u krivu :-D
inače, jesi gledao kako smo popušili? reji treba doživotno zabraniti da trenira napoli, sramota.... isto vrijedi za leeds, wise se usrao uspjeha i nastavio katastrofalnu seriju rezultata...
Uopće se opterečujem nek seru boli me ona stvar, ja nisam vjerovao pogledam u 90 minuti i kažem ajde barem da su ove loše Kaljaritance a ono 2 1 to je propast još je Gianello super branio neke zicere, ja ti kažem da ako ovako nastave bit če velikih problema da nema Hamsika on je dao 4 gola zaredom!
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 20:04

niko ne spominje da je djiki zasukao rukave i sam pocistio skoro cjeli prostor...i 2. put uzivotu se posteno uznojio :evil
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 28 Jan 2008, 20:36

a kad je bilo prvi put? just curious! :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 20:53

djiki wrote:niko ne spominje da je djiki zasukao rukave i sam pocistio skoro cjeli prostor...i 2. put uzivotu se posteno uznojio :evil


????????????????
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 21:01

poglavica wrote:a kad je bilo prvi put? just curious! :-D
zagadur tvrdi da je to bilo kad sam se rodio, pošto je porod bio težak pa sam se pošteno namučio
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 21:02

benx wrote:
djiki wrote:niko ne spominje da je djiki zasukao rukave i sam pocistio skoro cjeli prostor...i 2. put uzivotu se posteno uznojio :evil


????????????????
pa zagadur kad treba po djikiju buzdovanom i kolcem onda je tu a kad me treba pohvalit onda ga nema :evil
da ne govorim o tome da sam pokazao nadljudsku snagu u odnnosu na ostale fojbaše :cool)
Chile

Post by Chile » 28 Jan 2008, 21:09

http://www.youtube.com/watch?v=5-5-NHg6zW8

http://www.youtube.com/watch?v=jrby7HFRSRI

jebote,naježio sam se kad sam poslušao ove intervjue

legende , a ne oni šugavi košarkaši

:klanjam
Locked