Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 27 Jan 2008, 20:05

jel si vidio benki kako je djikan ljubomoran!?ko gricko kad mu uzmeš micinu roza pumicu iz usta.
djiki

Post by djiki » 27 Jan 2008, 21:21

zagadur wrote:ko gricko kad mu uzmeš micinu roza pumicu iz usta.
buahahahaha :klanjam2 :klanjam2
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Jan 2008, 10:13

a šta reči... tu su stvari daleko mutnije nego u umagu... pogi mi je dao listu slobodnih igrača u koju nije naravno uvrstio svojih 30 potencijalnih pojačanja... i ovakav sav okrnjen dobro se držim... inače, sve je išlo po planu , u polufinalu sam po svim mogućim pravilima izvukao ice-a sa kojim sam prije toga odigrao 2 prijateljske i uzeo mu 4 boda... već sam psihički bio spreman, kako ja tako i igrači na veliki derbi sa najvecim rivalom, zvezdom... i onda narvno počinje kuhinja u režiji pogija... šta više reči :crvenakarta1
.... a po zakonu velikih brojeva...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Jan 2008, 10:39

nadam se da će se napokon rješiti reje jer voditi do '93 i onda izgubiti utakmicu u pola minute moraš biti idiot... da ti ne kažem da mi je leeds koji je dobio gol u '95 pojeo listić od 658 kuna... ovo se samo nama može dešavati...
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 28 Jan 2008, 11:36

xexexe jes vidio a? liga kuhara + rezisera :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 12:27

evo moram i ovim putem čestitat drugu andočecu(reds) koji se jedini uz malog kovu odazvao na radnu akciju u prostoriji pes-umag lige.djikija neću ni spominjat u kontekstu rada.da postoji svjetsko prvenstvo u gubljenju vremena on bi bio peterostruki prvak svijeta i stručni žiri :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Jan 2008, 12:37

mislim da bio bio red da se jezgra pozabavi pitanjem velikog međuregionalnog turnira u novim prostorijama... uskršnji ponedjeljak se nameće kao kvalitetno i kompromisno rješenje... predložit ću pogiju i ostalim jazavcima a ne vidim razloga zašto se nebi odazvala nekolicina...
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 12:50

kaiser-kalach wrote:mislim da bio bio red da se jezgra pozabavi pitanjem velikog međuregionalnog turnira u novim prostorijama... uskršnji ponedjeljak se nameće kao kvalitetno i kompromisno rješenje... predložit ću pogiju i ostalim jazavcima a ne vidim razloga zašto se nebi odazvala nekolicina...
ne želim prejudicirati ništa ali mislim da ove godine neće biti fojba mastersa niti sličnih turnira u našem dvorištu.dosta je naših članova razočarano sa nula poziva umaškoj gerili na raznoraznim druženjima po hrvatskoj a mismo se toliko trudili biti dobri domaćini
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 12:57

ali ne brini kalach,djiki nije za neki fizički posao ali za tebi izmislit turnir tu je tata mata :rofl3
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 14:38

zagadur wrote:ali ne brini kalach,djiki nije za neki fizički posao ali za tebi izmislit turnir tu je tata mata :rofl3
Ja više niti ne razmišljam o tome jer se nikad nije ni spominjalo, jedino ako miki misli opet podmetnut ledja jer ako nije neki radnik barem za virtualne stvari je tata mata, prema tome tu je najbolji svaka tebi čast za prostor ali biš trebao barem još 15 godina vuči kao miki i sve to skupa izmakinirati a to je nemoguče po Meni.
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 14:46

benx wrote:
zagadur wrote:ali ne brini kalach,djiki nije za neki fizički posao ali za tebi izmislit turnir tu je tata mata :rofl3
Ja više niti ne razmišljam o tome jer se nikad nije ni spominjalo, jedino ako miki misli opet podmetnut ledja jer ako nije neki radnik barem za virtualne stvari je tata mata, prema tome tu je najbolji svaka tebi čast za prostor ali biš trebao barem još 15 godina vuči kao miki i sve to skupa izmakinirati a to je nemoguče po Meni.
interesantno kako imaš različit stav u našim razgovorima naspram tvojih postova na forumu.pa i sam si rekao da nikava fojba masters ne dolazi u obzir iz dobro znanih razloga.a što se tiće podmetanja ledja neka djiki javno kaže tko je riješio razliku izmedju cifre koju je ravle prvobitno rekao i cifre koju je ispostavio na kraju večere
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 14:47

pa sto je to bitno?
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 14:52

djiki wrote:pa sto je to bitno?
imaš pravo nije bitno,ali je bitno javno reći da je velika večina u umagu protiv organizacije fojba mastersa i sličnih turnira
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 14:54

zagadur wrote:
djiki wrote:pa sto je to bitno?
imaš pravo nije bitno,ali je bitno javno reći da velika večina u umagu je protiv organizacije fojba mastersa i sličnih turnira
dobro istina je neki su se ful napalili na taj ozalj koji se je najavljivao a sad vailanta nema nestao bez traga :-( .....
moj stav je da me kuri bolac di ću ići i kada a turnir prvobitno zbog sebe organiziramo tako da moj stav je za....
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 14:59

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:pa sto je to bitno?
imaš pravo nije bitno,ali je bitno javno reći da velika večina u umagu je protiv organizacije fojba mastersa i sličnih turnira
dobro istina je neki su se ful napalili na taj ozalj koji se je najavljivao a sad vailanta nema nestao bez traga :-( .....
moj stav je da me kuri bolac di ću ići i kada a turnir prvobitno zbog sebe organiziramo tako da moj stav je za....
opet si pokazao muda djiki i mene ukazao kao blesavog negativca.nje ozalj i valliant u pitanju i ti to dobro znaš.e djiki djiki od uvijek si bio prvi za spustit glavu i gaće
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Jan 2008, 15:01

baš to što kaže djiki, turnir se organizira zbog nas a 'ko dođe dobrodošao je... evo prijavljujem trojku a možda i četvorku iz legionarske i copy-paste lige prognanika iz zagreba... ne trebaju smještaj niti nagovaranje, čak će se pobrinuti za vino i ostale potrepštine... dolazimo u prvom sastavu...
sve to narvno ako turnir trpi nas kao takve...
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 15:04

kaiser-kalach wrote:baš to što kaže djiki, turnir se organizira zbog nas a 'ko dođe dobrodošao je... evo prijavljujem trojku a možda i četvorku iz legionarske i copy-paste lige prognanika iz zagreba... ne trebaju smještaj niti nagovaranje, čak će se pobrinuti za vino i ostale potrepštine... dolazimo u prvom sastavu...
sve to narvno ako turnir trpi nas kao takve...
nisi razumio u čemu je riječ, ali fojba se najmanje organizirala radi nas.valjda ti je to jasno
benx

Post by benx » 28 Jan 2008, 15:04

zagadur wrote:
djiki wrote:pa sto je to bitno?
imaš pravo nije bitno,ali je bitno javno reći da je velika večina u umagu protiv organizacije fojba mastersa i sličnih turnira
Daj ne seri poruka je bio šprdnja šta odmah izmišljaš problem više sam zajebavao Mikija ali ti si gori od mene svi su protiv tebe dosta je s tim gluparijama to već ptica na grani zna u vezi fojba turnira, a ako Ti Miki i Kalach odlučite šta če bit s tim turnirima ja ču uvijek reči DA jer sam vam prijatelj radi tog DA a ne radi nečeg drugog!
djiki

Post by djiki » 28 Jan 2008, 15:06

dajte ljudi imate pm ili telefone nemojte srati bezveze ovdje....
zagi na brdo pitanja cu ti odgovoriti uzivo danas na ciscenju vrlo rado....
zagadur

Post by zagadur » 28 Jan 2008, 15:08

benx wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:pa sto je to bitno?
imaš pravo nije bitno,ali je bitno javno reći da je velika večina u umagu protiv organizacije fojba mastersa i sličnih turnira
Daj ne seri poruka je bio šprdnja šta odmah izmišljaš problem više sam zajebavao Mikija ali ti si gori od mene svi su protiv tebe dosta je s tim gluparijama to već ptica na grani zna u vezi fojba turnira, a ako Ti Miki i Kalach odlučite šta če bit s tim turnirima ja ču uvijek reči DA jer sam vam prijatelj radi tog DA a ne radi nečeg drugog!
neznam što da ti odgovorim pošto ne kužim taj tvoj pravopis bez točke i zareza,pa ne kužim sadržaj teksta i što je pjesnik želio reći.
Locked