Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 22 Jan 2008, 23:50

benx

Post by benx » 23 Jan 2008, 00:10

http://stickypond.com/krajina/viewtopic.php?t=610

Treba se rodit da biš imao muda ove gluposti pisat i maštat samo mi je žao ovog šta ima aritmiju srca!

JANICA KOSTELIĆ.............SEKAČICA SRBSKIH GLAVA SLOVENSKIM ELAN SKIJAMA

Pročitajte cijeli topic jer ovo je totalna ludnica
Last edited by benx on 23 Jan 2008, 00:18, edited 1 time in total.
zagadur

Post by zagadur » 23 Jan 2008, 00:17

http://www.youtube.com/watch?v=YASHrsifmqk
uživaj benki,da je to doživit mislim da bi dao miljune
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 23 Jan 2008, 09:34

haha koji forum, jebachka zajebancija, nema sta :heart:
djiki

Post by djiki » 23 Jan 2008, 10:04

evo ja se prijavio na forum cekam autorizaciju ..... :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Jan 2008, 10:07

nije ni čudo... kad smo kod toga i tebi prezime završava na -vić kao i ostatku forumaša...
zagadur

Post by zagadur » 23 Jan 2008, 10:25

djiki wrote:evo ja se prijavio na forum cekam autorizaciju ..... :-D
e djiki djiki ovo će ti biti 50 jubilarni forum.želim ti puno sreće i da ne budeš poslušnik kao na ovom forumu
benx

Post by benx » 23 Jan 2008, 11:49

http://www.net.hr/sport/page/2008/01/22/0511006.html

Kalach misliš da bi Hrgović mogao ići stopama Maradone kojeg si ti grlio u Novom Vinodolskom i naravno nisi mi donio nikakav suvenir,
ja bi ga stavio umjesto Garicsa!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Jan 2008, 12:06

sad mi je benki iz umaga, ne ti, poslao slike sa bombonere... bio je tamo na bračnom putovanju.... ti je fora?
ovo sa hrgovićem mi nije niti malo fora, sad će svaki hajdukovac navijati za napoli a meni će na sjeveru srati kad me vide sa šalom napolija... srećom imam trenerku od dinama iz '81 koju je stari od fleke dobio od nekog rezervnog igrača kad je kao pandur radio na osiguranju finala kupa...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Jan 2008, 12:11

taj garics će biti odličan igrač, već sada je jedna od glavnih osovina austrijske reprezentacije... nije bitno što su austrijanci jadni, vidjet ćeš za koju godinu... a suvenir sam ti donio, takvu štoriju kao provod i noćenje u crikvenici još nisi doživio, a vjerujem da će leo to usmenom predajom pričati svojoj djeci...
benx

Post by benx » 23 Jan 2008, 12:18

kaiser-kalach wrote:sad mi je benki iz umaga, ne ti, poslao slike sa bombonere... bio je tamo na bračnom putovanju.... ti je fora?
ovo sa hrgovićem mi nije niti malo fora, sad će svaki hajdukovac navijati za napoli a meni će na sjeveru srati kad me vide sa šalom napolija... srećom imam trenerku od dinama iz '81 koju je stari od fleke dobio od nekog rezervnog igrača kad je kao pandur radio na osiguranju finala kupa...
Znao sam da će ti malo biti fora jedva čekam da Hrgović nabaci loptu Sosi na glavu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Jan 2008, 15:02

iskreno mi nije fora niti malo... veća fora je bio posavec u leedsu... još se nadam da će mu transfer propasti i da će naći neki prikladniji klub jer zaslužuje bolje nego tjerati pse i probijati se kroz smeće da bi stigao na trening... nego, da čujem kako katastrofalno igraš, nema više oneman show od gola do gola...
benx

Post by benx » 23 Jan 2008, 15:19

kaiser-kalach wrote:iskreno mi nije fora niti malo... veća fora je bio posavec u leedsu... još se nadam da će mu transfer propasti i da će naći neki prikladniji klub jer zaslužuje bolje nego tjerati pse i probijati se kroz smeće da bi stigao na trening... nego, da čujem kako katastrofalno igraš, nema više oneman show od gola do gola...
Nisam ti ja za od gola na gol nego bok do gola i onda povratna lopta ili Forlan iz nemogučih sitacija šta je on meni zabijao na pes 2007 kakvi vaše zvjezde Adriano Ibrahimović Henry jebeš njihovu stabilnost nego Forlan moraš bježat da te netko ne dotakne ali na 2008 imao je neke promjene još uvijek zna zabit jebeno ali nije više ko osica rijetko mi se otkrije neče me više jebiga neznam šta mi je.
Tamo sam mogao imat čak po 8 9 pobjeda u nizu a sad 1 pobjedu pa brdo poraza
Chile

Post by Chile » 23 Jan 2008, 17:25

Image

old school torcida

pogledajte koji šal ima
zagadur

Post by zagadur » 23 Jan 2008, 19:48

http://www.nedwireless.net/modules.php? ... =12&pid=27
evo nije teško kad predsjednika udruge već imamo
zagadur

Post by zagadur » 23 Jan 2008, 23:06

http://www.youtube.com/watch?v=eexrDypK ... re=related
benki moj gdje ti igra mali od legende :-(
zagadur

Post by zagadur » 23 Jan 2008, 23:11

Image
diego nije htio priznat očinstvo :suspect:
benx

Post by benx » 24 Jan 2008, 08:21

zagadur wrote:Image
diego nije htio priznat očinstvo :suspect:
Dečko je inače ok ali ima 22 godine igra u kojoj 5 lizi i osim ovog gola potezi su mu usporeni u odnosu na starog a inače prije 25 godina je bio nogomet drukčiji ipak sporiji mislim da od njega neče biti ništa još se zove diego maradona znači još ga guraju počeo je u Napoliju ali su ga davno dali ča nažalost može max igrat za Cesenu ili Cataniju u nekom ludilu!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Jan 2008, 08:55

taj dečko je jako loš... igrao je čak na onom talijanskom big brotheru gdje treniraju i igraju nogomet... među onim papcima nije našao mjesta... to da su ga gurali je istina, čak je bio u reprezentaciji do 16 g. iako je bio loš... znaš kakvi su napoletanci za diega bi napravili sve ali ne za ovog...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Jan 2008, 09:21

dobro, kako napreduju radovi na prostoriji?
Locked