Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 02 Apr 2009, 16:33

Meni taj paše od 100 ali ako hočeš uzet meni je stvarno svejedno nemam ništa protiv ako se očeš uvjerit pogledaj koji je drogba strijelac na tom TV neka drugi kažu ja se samo zajebavam jer nemogu vjerovat da te TV toliko jebe
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Apr 2009, 16:34

ma pazi mlin meni na stranu sto sam bolji na 55, iskreno receno jel na 55 ili na 100 realniji pes?di padaju vise hallofameova, na 100 ili 55, sa jedne simulatovne razie ti govorim....
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 02 Apr 2009, 16:44

meni paše da djiki da 1000 kn za tv lcd onda leu kupi novi fićo ili fiat 500 da ga vozi sa 18 godina i meni stari radio philips sa slušalicama da mogu slušati prijenose secunde division targeta amarilla che golasso

Image

hvala djiki najbolji kumeImage
Last edited by benx on 02 Apr 2009, 21:12, edited 1 time in total.
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 02 Apr 2009, 16:45

djiki,ima benx pravo.sad si se uhvatio tog tv ko pijan plota.ja sam protiv kupnje tv a te šeme šta je realnije objesi mačku o' rep.da hoćemo nešto realno išli bi u katoro na mali nogomet a ne da bi se 6 sati grizli ko hjene u atomskom sklonoštu
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 02 Apr 2009, 17:09

iako mi više paše brža televizija, na prošlom sam turniru zabio više golova na manjoj televiziji.
bolje je da meni posudiš te pare pa da napravim dramu u kladionici i odem na tekmu u osijek :DD :molitva
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 02 Apr 2009, 17:12

Chile wrote:iako mi više paše brža televizija, na prošlom sam turniru zabio više golova na manjoj televiziji.
bolje je da meni posudiš te pare pa da napravim dramu u kladionici i odem na tekmu u osijek :DD :molitva
bolje da si nađeš komada i onda će ti drug kalach platiti gostovanje... žalosno je da si rundu od 6 mjeseci fore odradio bez ispaljenog metka... e chile, chile a danira čekala napeta kao puška... :rofl3
istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 02 Apr 2009, 17:19

ne brini se, ima materijala, a pogotovo će biti za killerse :volim
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 02 Apr 2009, 18:36

ajde djiki ako ti se već neda pisati štoriju o turniru bar mi mogao staviti kompletne tablice (s golovima...)!!!!!!!!!! :-(
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Apr 2009, 18:40

bice storija o turniru danas s novitetima:
novinarskijski pristup
deblokada za nottingham
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 02 Apr 2009, 18:48

djiki wrote:bice storija o turniru danas s novitetima:
novinarskijski pristup
deblokada za nottingham
radi sve što ti srce želi samo nemoj skinuti ono: benx (legenda ove igre-op.a.) :molitva
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 02 Apr 2009, 19:14

benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 02 Apr 2009, 20:26

Članak :zutakarta :zutakarta = :crvenakarta2
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 02 Apr 2009, 20:32

zašto?meni je članak odličan, možda i najbolji u zadnijh par mjeseci
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 02 Apr 2009, 20:45

zato što nigdje ne piše benx - legenda ove igre!
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 02 Apr 2009, 21:08

Chile wrote:zato što nigdje ne piše benx - legenda ove igre!

Tako je, život bez ljubomore nije život Image
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 02 Apr 2009, 22:05

najbolji članak svih vremena:

16.10.2006.DNO DNA JE DOTAKNUTO, TITULA BLUESA SPOREDNA STVAR
96. Prvennstvo je prekretnica koja će stvari promjenit na bolje ili će bit osigurač koji će ukinuti ovu ligu sa tradicijom od 1994. godine. Veće dno kje se dotaklo u ovom prvenstvu se jednostavno ne može zbiti, tako prije kronološke analize incidenata treba naglasiti pobjedu Chelsea i Alpskog Hrvata Tuntara, solidna igra i osvojeni kup Benvina i probuđena diva Leedsa, prvi strijelac je za promjenu Alpski Srbin Adriano, kao i najbolji golman Štajerski Francuz Coupet i trio Bluesovih igrača zatvara nova akvizicija Irac Duff.

A sad krnologija srama:

1.Pred turnir zakazan kod Milasa prve tenzije diže Zagadur hvatajući se fantomskog pravilnika, provocirajući da sve treba kaznit zbog kašnjenja od 15 minuta

2.Prvi ozbiljniji incident, tokom kup utakmice između Spursa i Nottinghama pri vodstvu Zagadurovih Šumara od 2-1 El Bahati Andročec skaće ko hijena tražeći vračanje svog joysticka kojeg je Zagadur nehotiično uzeo.Zagi pritišće start i revoltiran vraća joystick i navodi da je to razlo kasnijem porazu od 3-2!?

3.Pero Milas počinje sa prvociranjem tipa ovaj igrač je izmakiniran ovaj isto od strane Matijevića

4.Na to provociranje se nadovezuje isfrustrirani Zagadur koji započinje 6-osatni monolog di postavlja pitanje u sve moguće regularnosti vezane za ligu (od makinacija sa ocjenama, izvlačenjima za kup), fantomskog prava glasa, određivanje cjene igrača i slično.Zanimljiv je komentar od Tutntara koji je ustvrdio da ni Benvin u najboljim danima nije bio ni sjena Zagaduru

5.Benvin potencira vatru podržavajući Zagadura i spominjući oformiranje nove lige?!

6.Matijević isfrustriran prcanjem osovine Benvin-Zagadur izvlači staru priču o penalu

7.Tuntar i Benvin počinju raspravu o fantomskom penalu, eskalacija se bliži kraju

8.Milas u maniri najvećih obsjenara postavlja "u rukavicama" tezu da su njegovi igrači izmakinirani jerbo pred susret 1/4-finala kupa skoro svi imaju formu za dole?!

9.Zagadur diže tenzije spočitavajući da je Benvin u 90-minuti namjerno falio čistu šansu protiv Andročeca samo zato da ga ne pošalje u Play out?!

10.Vrhunac, glasanje za Benkijevu ruku, Zagadur nepravedno vrši hajku na Benvina (da je on ne dobije), te diže tenzije da je Benvin dobi, što na kraju u prvom glasovanju i biva tako, a Benvin vidno revoltiran i iznerviran uzima ruku i baca je u obližnju šumu?!

11.Svađa na relaciji Benvin-Matijević-Milas kulmiunirala je dan poslije radi koje se organizirala izvanredna sjednica s raspravom o tome kako dalje.....

Jedini koji su u cjeloj priči amnestirani su Banković i Čavlek a ostalima svima crveni karton iz ponašanja posebno g.Zagorcu.......

Inače iako to nikoga trenutno ne zanima Tuntar je draftao kupujući Duffa i dajući ća Franceschinija i Marescu, o tome više pod Draft 2007.
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 03 Apr 2009, 00:25

Image
:volim
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 03 Apr 2009, 00:39

poceo si fotosopirati dobro, svaka cast, mogo bi me zamjeniti po pitanu slikica
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 03 Apr 2009, 01:10

ali ovo nije fotomontaža :-D
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 03 Apr 2009, 20:11

Locked